Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

witam 😎

Bartuś już lula a ja mam chwilkę na necik 😉
Maxara łoj babko łap oklaska na tego chłopa 😉 oj wykończyć mogą hehe...a mój to właśnie jest na ojcowskim urlopie i jestem mile zaskoczona...zajmuje się synkiem na medal:P (ło co by nie przechwalić)A i Bartuś tostarsznie lubi towarzystwo taty.Tak się nauczył że rano budzi się po 6 żeby tatę przed pracą zobaczyć a potem jak mój wraca to Bartuś aż się zaśmiewa do niego 😁 NO I POWIEDZCIE MI CZEMU NIE MOŻE BYĆ TAK CAŁY CZAS????? Bo jak się klapka zapadnie to horror 😠 heheh...
Natalko czemu mieliby Kacperka ze żłobka wyrzucać?No coś Ty...chyba nie przez zachowanie,przecież opiekunki w żłobkach tym bardziej powinny być wyedukowane 🙃 i wiedzieć że bywają przejściowe problemy z bączkami 😉 .
Mój smrodek odpukać się uspokoił 🤪 Jak nie śpi to grzecznie się bawi,ślicznie zjada posiłki-ciekawe jak długo 😁 ...A dzisiaj byliśmy znowu nad morzem na spacerku i Bartulek sobie spał na słoneczku,i spał,i spał 🙂 za wszystkie czasy no to pomyślałam że będzie długo wieczorem marudał a tymczasem po kąpieli się troszkę pobawiliśmy pojadł cycusia i przed 19 poległ 😆 ...
Dzisiaj było tak pięknie że aż poczułam w kościach wiosnę 🤪 niechby już przyszła na stałe...
No i jeszcze radosny akcent : znalazłam dziś kolejne klientki na moje FM 😁 😁 😁 i się cieszę jak dziecko...Takie miłe chwile pozwalają mi zapomnieć o przesranych aspektach mojego życia hyhy...I wiecie co Wam powiem : DZIĘKI ŻE JESTEŚCIE!!! Tak mi z Wami dobrze hihi...zawsze to jakoś lżej jak można wywalić z siebie frustrację 🙃 i się wyżalić...

Buziaki moje kochane dziewczyny 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
I również dla misiaczków malutkich 🤪 🤪 🤪 Dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂
Właśnie z Kacperkiem suchamy pioseneczek dla dzieci i piszemy sobie do brzuszkowych ciotek 🙂
Maxarko, widzę, że wszystkie mamy 10 światów faceami 😞 ja mam to samo.Dzisiaj moj ma druga zmiane i ja ide na chwilke do pracy wniosrk na urlop wypelnic, bo dzisia mi sie juz macierzynski konczy. No, ale wracając do sprawy. Wstalam o 7 i mowie do mojego zeby teraz on sie polozyl, bo zabral rano malego. On mowi, ze pospi tylko 1,5 godzinki, bo ma tyle rzeczy na miescie do zalatwienia....ja mu na to, ze ide do pracy dzisiaj i chce sobie spedzic milo przed poludnie i pogadac troche w pracy z kolezankami, bo potem on znowu pojdzie do pracy i dopiero po 22 wróci.Na to on foch i poszedl spac.A w DUPIE go mam Juto jak wyjdzie o 6 to dopiero poznym wieczorem wroci, bo imprezke w pracy maja no i wiecie oczywiscie juz slyszalam argumety, ze nie wypada sie wylamywac...Oklask dla maxary, jedziemy na jednym wozku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczynki , ale sie mijamy...a wracając do słow Moniki to wlasnie dla tego wrocilam na forum, bo bylo mi was brak jednak duzo razem przeszlysmy...Moze tylko przez neta, ale jednak zawsze.Buziaczki dla was kochane 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!
A ja nie wiem co zrobic...poradzcie...bo juz nie wytrzymuje... 😞 mój miał podpisać kontrakt 17marca i znowu go w chuja zrobili za przeproszeniem,jednak tego kontraktu znowu dla niego nie maja,dalej nie ma wojsko kasy...a ja mam dosyc,jestem teraz na wypoczynkowym...potem mam isc na wychowawczy...a mąż nie pracuje...i co dalej???umawialam sie z nim ze jak do konca marca nie wyjdzie z tym wojskiem to sprobujemy z Anglia(mam tam siostre ktora zaoferowala nam pomoc)a on teraz sie wymiguje....a z tym wojskiem to moze w kwietniu ruszy,może znowu może...mam tego dosyc...my mamy dziecko do cholery a on siedzi i czeka na to wojsko a ciekawe
z czego bedziemy żyć... 😞 i ja juz nie wiem...siostra do mnie mówi...Malwina on sie wogole nie liczy z twoim zdaniem,przeciez ci obiecal jak z tym wojskiem nie wypali to ze przyjedziecie do mnie...a co on robi,nie jestes konsekwenta,męczysz sie w tym domu,to przyjedz do mnie,pomoge ci przy małym a ty pojdziesz do pracy...a zobaczysz ze on wkoncu zrozumie i przyjedzie za tobą...tak mi radzi siostra... 🤨 a wy co myslicie dziewczyny???ja już nie daje rady,u nas w miasteczku nie ma perspektyw na życie...ja nie moge pracowac tu bo kto sie małym zajmie...a jak mój pojdzie do pracy to za 1000zł...a za to nie wyżyjemy za pioruna... 😞 a on sie wogóle ze mna nie liczy...mam dosyc mieszkania z tesciami,już jestem taka nerwowa...po co mi to było...miałam spokój...a zachciało mi sie takiego faceta który sie wszystkiego boi i nie umie zadbac o rodzine...mam dosyć,normalnie siedze i rycze,on pojechal oddac pity...a ja mysle...najgorsze ze go kocham i ciezko mi go zostawic...to głupie przyzwyczajenie... 😞 ale moja siostra ma racje...że za dużo sie z moim licze a nic dobrego z tego nie wychodzi... 🤨
Poradzcie mi dziewczyny bo ja już nie mam siły... 😞
A w dodatku mały mi dzis dał popalic w nocy...budził sie co chwile z płaczem i jestem wykonczona....już nie mam siły na nic... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam...
U nas nic ciekawego...wrecz pzreciewnie..Zuzi dzis podcinali jezyczek,ale wam nie opowiem bo siedzialam za kozetka bo nie nadaje sie do takich rzeczy...do tego ma dalej antybiotyk do poniedzialku,ale sie nie zgodzialm na zastzryki wiec ma zawiesinke ale dzis mam konsultacje z innym lekarzem bo ten moj podejrzewa ASTME OSKRZELOWA 😞 😞 do tego mam sie pozbyc z domu wsyztskiego co moze uczulac...na wstepie KOTA mojej straszej corki 😞

starsza ma antbiotyk do jutra a w poniedizake do pzredszkola moze isc...mowie wam...choc dalej kaszle wiec niewiem czy ten lekarz jest powazny

mam ku*wa juz dosc 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No a co do tego wsyztskiego to ja tez sie ciesze,ze moge sie Wam wyzalic i pochwalic radosciami choc ostatnio ich malo...
Tym bardziej jak teraz ejstem sama i nie ma do kogo procz cirek sie odezwac...
Mowie Wam tak mi teraz zle,,, 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!!

Widzę że każdą z nas trapią jakieś problemy...co za życie 😠 😠 😠 ...
Malinka na kłopoty partnerskie najlepszym lekarstwem jest rozmowa,wiem z własnego doświadczenia.Przedstaw mężowi co czujesz i co myślisz o tej sytuacji i co byś chciała osiągnąć.On niech przedstawi swoje zdanie i spróbujcie dojść do kompromisu.Powiedz mu że teraz ma rodzinę i powinien myśleć nie tylko o sobie...powodzenia.
Madzia dobrze że idziesz na konsultację do innego lekarza,jeśli to byłaby astma to najlepiej jak będzie leczona jak najszybciej.Ja byłam takim astmatycznym dzieckiem i dopiero jak miałam 10 lat to lekarz porządnie się wziął za mnie i udało się zaleczyć.Do tej pory to sporadycznie się zdarza że złapie mnie atak no i mogę mieć zwierzęta.Przede wszystkim powinnas dostac skierowanie do pulmologa i powinni porzadnie zbadac Zuzankę-nie odpuszczaj...ja chorowałam non stop,bo lekarzom nie chciało się skierować mamy do specjalisty 😞 ...
Maxara i Natalka oj te chłopy...ja swojemu zaczęłam normalnie "wciskać" Bartka i wychodzić - do sklepu,do koleżanki no i na aerobik...chciał nie chciał musiał się zająć hehe,bo tak to jest dopóki sami się nie przekonają że zajmowanie się smykiem to ciężka praca to mają to w nosie...Ja też wysłuchiwałam że od czego mogę być zmęczona przecież cały dzień siedzę w domu...a teraz sam widzi że jak sam siedzi z maluchem to nie ma czasu czasem do kibla wyjść i spokój jest o!...Trzeba ich fortelem podejść bo to dzieciuchy i nic sami nie zrozumieją :P

Buziaki kochane dziewczyny 😘 😘 😘 i oklask dla każdej ( tylko że wymyślili jeden na 6 godzin to trochę potrwa 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jade do Anglii...!!!jestem szczesliwa ale i przerażona...mój sie wkoncu zgodził...trzymajcie za nas kciuki...bo mamy wylot w te niedziele...boże tak sie boje zmian... 🤨 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemanko!!!!
Dzisiaj troszkę ponarzekał Oliś na mnie ....ale śpi....czyli DZIAŁA!!!!moja metoda....
Malinko ja myslę,ze Twoja siostra ma rację.....Nie ma nic gorszego niz życie z maminsynkiem....MUSISZ ODCIĄC GO OD PEPOWINY!!!....tylko może wytrzymajcie jeszcze do Świat....jak wojsko nie wypali ....to pakuj siebie....Małego i on jak mu na Was zależy to pojedzie....a jak sie bedzie wachał i bał Mamusi....to niech z nia zostaje....po co Ci dwójka dzieci?....Sory za brutalność...ale takie jest moje zdanie.Ty jesteś twardą i mądrą Dziewczyną,która wie czego chce i daży do stworzenia normalnej rodziny....W dodatku jesteś praktycznie sama.....bo żadnej rodziny poza Mężem nie masz w Polsce....Madrze myślisz i wierze,ze dasz rade!!!!
Natalko musimy RUSZYC z tymi testosteronami.......Mój Olis(odpukac)uspokoił sie troche i dzisiaj była miłość z Tatusiem już...jeszcze brode zgolił(bo miał kilkudniowy zarost i Olisiek sie go bał)....A tak wogóle to żaden facet Nas nie zrozumie.....chyba,ze im jajniki przeszczepimy
Kurcze ja odnajduje u siebie jakies feministyczne pobudki...jak sie czytam to mi wstyd ☺️ bo nigdy nie lubiłam feministek....a teraz 😮
Madziu biedactwo....strasznie żal mi Zuzanki....Maleństwo biedne kochane....Mam nadzieje,ze to jednak nie astma.....pomodle sie za nia....ale musisz ja zabrac do dobrego pulmonologa........Trzymam kciuki
Moniczek....cholero jedna....oklask dla Ciebie .....nasz Ty doradco kochany!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka to cudownie, ze w koncu doszliscie do porozumienia 🙂)
Madziu badzo mi szkoda ciebie i twoich ksiezniczek...Kacperek poki co nie choruje, ale 1 kwietnia idzie do zlobka i juz sie boje co to bedzie....
Ja za to odnioslam skuces...pierwszy raz Kacperek zasnal w lozeczku...zajelo mi to 40 minut, ale spi...zobaczymy jak dlugo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maxarko to faceci nas zmszaja do feministycznych pobudek.....glupie wieprze co by bez nas zrobili???? Powiedzialam mojemu,ze w dupie mam i nie bede mu nadskakiwac zeby zadowolic jego szanowne dupsko...moj tata dal m jeszcze reprymende, ale poskutkowalo tylko na jeden dzien, bo dzisiaj jazda od nowa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki

jestem czerwcóweczką, jeżeli jeszcze nie macie wyprawki dla swoich maluszków to zapraszam serdecznie na nasze aukcje ubranka w 100 % POLSKIE bo właśnie rozkręcamy z mężem firmę

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16562293

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej...my juz na nozkach...kurcze to moje dziecko wczoraj przed spaniem narobilo krzyku...chialam go uspic to rzucał sie na moich rekach jak szalony,machał rękoma i nogami...no ja nie wiem co mu było...i po chwili zasnął... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Natalio... 🙂 tak to jest z tymi facetami... 🤨 ja teraz siedze przy kompie a mojego obudzilam zeby zabawial Gracjana... 🤪 a co ja nie spie wiec on tez nie bedzie spał...a tak mi sie marzy pobudka chociaz o 8....hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyprawka...ojojoj to juz za nami :P Mamy juz malenstwa na swiecie!!

A wiec: wczora byl u Nas pryweatny lekarz..dal syropki zuzi ..kazal sie nie martwic...i dał wiare,ze bedzie dobrze...co do Astmy powiedzial,ze to za wczesnie by ja stwierdzic...mam poprostu pozwolic jej najpierw calkwoicie wyzdrowiec...osluchal ja cala..wyklepał..zbadał uszka...gardelko....kregoslup no wsyztsko ...powiedzial tez ze mam sie niczego z domu nie pzobywac bo nie moge izolowac dziecka od bakterii badz alergenow bo nie bedzie umiala pozniej zyc a moze jej wyjsc np.za kilka lat na drzewa...( fakt przeciez wsyztskich nie powycinam)
Powiedzial,ze zuzia poprostu NIE ZOSTALA WYLECZONA POPRZEDNIO (kur*a jesgo mac) i dlatego to sie tak za nami ciazgnie..ale ze bedzie dobzre bo to silna dziewczyna...

Trzymam kciuki za plany Ma_linka -jestem z Toba myslami i mam nadzieje,ze wkoncu bedziesz w pelni szczwscia a wiem z doswiadczenia,ze tesciowe potrafia "zycie umilic" one powinny mieszkac na innym kontynencie :P 😁 z dala od naszych wybrankow


Co do złobka...u nas nie ma miejsc..jak bylam w 2 miesiacu ciazy to juz nie bylo..wiec ja mam taka instytucje jak "moja mama" ktora jedyna po mnie zrobi wsyztsko z dziecmi i radzi sobie z kamieniem..przewijaniem...kapiela...i wsyztskim innym...


Co do chlopow...wrrr...ja juz jeden pieprzony hardcor mam za soba...w zwiazku malzenskim nauczylam sie kompromisu,ale czasem bym mojego poprostu patelnia poczestowała bo powinno to dzialac w dwie strony...Prawda taka,ze nie doceniaja nas za to co robimy i kim jestesmy...Moj maz teraz jest na wyjezdzie i wczoraj dzwonil,ze po obiedzie poszedl sobie na bilard,pilkarzyki z chlopakami i takie tak meskie rozrywki..wiec ja na to,ze ja wlasnie wrocilam z dyskoteki...Zuzia plakała -Natalii pyskowała(niewiem co sie z nia dzieje) i poprostu jest kolorowo i gdyby choc troche zrozumial w jakiej ja jestem sytuacji -UZIEMIONA- podarował by sobie gadki na temat jak cudownie minoł mu dzien..wiec stwierdzil,ze mnie nie rozumie...
Ale jak ma mnie zrozumiec jak obiadek pod nos mu daja...wsyztsko robia tam za niego a ja musze z wszytskim radzic sobie sama i nie mam czasu isc sie spokojnie wykupkac a co dopiero isc na bilarda wszytsko bylo by spoko gdyby sie tak głupio nie cieszył i zapytał np.jak sobie radze a nie odrazu mowil o swoich cudownych rozrywkach.Ja cale Nasze zycie ogarniam sama..zakupy,rachunki...dzieci..dom..a on cudownie sie relaksuje -ja nawet neiwiem co to samotne zakupy ..bo wszedzie ciagne dzieci...;D;D

Ale przemyslalam to i stwierdzialmz,ze jak Dawidem wroci z "wczasow" to ja sobie je zrobie niech zobaczy jak to jest a ,ze jestem dosc wredna to bedzie go bolało ...wydaje mi sie,ze nie mam innego wyjscia tzreba go wkoncu postawic na nogi ...i pokazac co to zycie z dwojka dzieci 🙂

Rozpisałam sie... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha odpowiem na pytanie Maxary...no tescie nie są zadowoleni z wyjazdu naszego...do mnie sie praktycznie nie odzywaja...bo wiesz tak jak napisalas chodzi im o to ze zabieram im wnuczka i ukochanego synusia...mam nadzieje ze wypali nam w tej angli i juz nigdy nie bede musiala z tesciami mieszkac... 🤨 moj nie chcial jechac ale powiedzialam mu dobra ty tu sobie siedz a ja ide kupic bilety dla mnie i gracjana i pozegnaj sie z nami bo jak nie chcesz jechac to cie nie chce wiecej widziec w naszym zyciu...to on powiedzial ok,ja nie jade...to wyszlam z domu i poszlam do biura podrozy kupic bilety(bo moja karta nie moge zaplacic przez internet)no i po drodze moj mąż zadzwonił ze mam kupic bilet dla niego bo jedzie z nami...wygrałąm hi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Madziu napewno z Zuzią będzie wszystko ok i wyzdrowieje...trzymam za nią kciuki... 😘 😘 😘
A co do facetów to ja sie nie wypowiadam bo zajęło by mi to pół dnia... 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia skad ja to znam....czasem sie smieje, ze zostane lesbijka,bo faceci to inna cywilizacja...a co do Zuzki to wiedziałam, ze wszystko bedzie ok. Na pocieszenie ci powiem, ze ja jak bylam malutka to bardzo chorowalam na pluca.Doslownie co dwa tygodnie lezalam w szpitalu, sanatoria itp. Teraz jest ok i to juz od dluzszego czasu a i dziecko mam zdrowiutkie chociaz boje sie, ze moze bys alergikiem po mnie, ale badzmy dobrej mysli....Z Zuzia tez bedzie wszystko dobrze i na pewno nie bedzie chorowita...
Malinka badzo dobrze, ze postawilas na swoje....czsami trzeba postawic sprawe na ostrzu noza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...