Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Może teraz sie uda: [img size=104]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/niunka_007.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malinka24 Tobie sie chociaz udalo wkleic bo ja to dalje nie potafie

Natalia85 mialam jazdy wiec ucieklam...to jzu prawie ostatnie jeszcze w czwartek przed egzaminem mam godiznke...ale mam nasrane w gaciach 🤨

🤨 🤨

A co do decyzji wyjazdu GRATULUJE SILY...I ODWAGI...I JAK NAJVARDZIEJ TRZYMAM KCIUKI BARDZO MOCNO 😉;0 MAM nadzieje,ze o Nas nie zapomnisz jak juz posjedziesz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cześć dziewczyny 🙂

Madziu cieszę się że Zuzanka trafiła w końcu na porządnego lekarza-teraz może wykurujesz malutką do końca.A za egzamin trzymamy mocno kciuki żeby dobrze poszło...
Malinka no super że postawiłaś na swoim - gratulacje - trzymam kciuki żeby się wszystko dobrze ułożyło...

Widzę że w kręgu jajników fajnie się narzeka na chłopów hahaha...Im to trzeba jak Abel krowie na rowie :P bo inaczej nic nie kaman...
My dzisiaj cały dzień w rozjazdach,dopiero do domku wróciliśmy,ale po cichu mogę powiedzieć że ta moja sprawa jest do wygrania 🙂 zobaczymy jak będzie - nie zapeszam...
Pozdrowienia serdeczne...dalej ślę oklaski 🤪 🙃
i przesyłamy z Bartusiem buziaczki dla naszych październikowych szkrabów 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
A to się dzieje...oj dzieje....
Ja właśnie sprzątam....hihihhiih......a Babcia bawi.....
Natalko bądz dobrej myśli z tym żłobkiem....Kacperek wielki chłop jest...i nie bedzie chorował
Malinko Ty to jesteś prze cholera:laugh: .....bardzo dobrze,ze tak zrobiłaś z tymi biletami.....Niech wkońcu dorosnie.....a przy Mamusi to by mu zeszło pewnie tak do 50:laugh: .....Masz oklaska ode mnie za to....bo ja jestem też taka ....hihi.....
Madziu trzymam kciuki za egzamin....i strasznie sie ciesze,że Zuzanka nie ma tej astmy jednak....tak tez myślałam,ze nie ma sensu jeszcze usuwać wszystko z mieszkania,że to za wcześnie na takie kroki......Super,ze trafiłaś do profesjonalisty.....
Moniczek diable wcielony.......zajebiście ,ze są szanse na wygranie tej sprawy........
BUZIAKI DLA MOICH SŁODZIAKÓW.....Wszystkie jesteście śliczne Dzieciaczki....i jakie mądre.....ale to po Mamusiach 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sie pochwalic że mój mężuś ma na 100%isc w poniedziałek do pracy nowej już w Angli...mojej siostry chłopak mu załatwił i to na pewno a nie tak jak ostatnio nasza koleżanka nas załatwiła że wrócił bo pracy nie było...
Wiec sie ciesze bo jest juz punkt zaczepienia... 🙂 a dalej czas pokarze...najgorzej sie boje lotu z Gracjankiem,jak on to zniesie... 🤨 kurde siedze i mysle... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka nie zamartwiaj się na zapas...Gracjan duży chłopczyk na pewno podróż zniesie dzielnie 😁 Mam nadzieję że tam będziesz miała necik???? bo inaczej to się tu zatęsknimy 🙃 Cieszę się że zaświeciło Ci w końcu słoneczko 🤪 🤪 🤪 BUZIAKI WIELKIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane... 🙂 mam dla was newsa...mój Gracjanek ma ząbka... 🙂 🙂 🙂 na dole...wczoraj poszła mu krew troszke z buzi mylelismy z mężem że sie gdzies udrapał...a ja pozniej smarowałam mu dziąsełka żelem...i czuje że cos tam wystaje i to coś ostrego... 🤪 🤪 🤪 no i zaglądam mu w buzke...a tam wystaje bialuśi ząbek...fakt że dopiero wychodzi ale jest... 🤪 🤪 no i już wiem dlaczego młody jest taki niespokojny w nocy....dzis znowu zafundował mi spacery od łóżka do łóżeczka...zajebiscie 🤨 i znowu mi sie chce spac...kurcze kiedy ja sie wyspie... 😮

Moniczko na początku nie będe miała neta...pózniej sobie założymy ... 😉 ale będe siostre często odwiedzac hihi bo ona ma internet...i dam wam znac jak tam sytuacja stoi... 😲

A dzis sie musimy spakowac...i jak pomysle ze mamy dwa bagaże po 20kg+ podręczne...to nie wiem co ja mam wziąść...reszte rzeczy zabierzemy w czerwcu(bo jak dobrze pojdzie to przyjedziemy na wesele do kuzyna)

A najlepsza to jest tesciowa-mści sie na nas,powiedziała że złoży małego łóżeczko,poprzestawia meble no i wogóle to chce nas wymeldowac...a i mieszkania mojemu nie przepisze...bo za granice jedziemy...ha dobra jest...moja mama by nam czegos takiego nie zrobiła... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki 🙂
My już od dawna na nogach....tzn. ja i synuś, bo jego tatuś leni dupe w łóżku...
Wczoraj Kacperek miał straszne zatwardzenie, chyba po marchewce i płakał cały dzień...Ten to dobrze słyszał, bo dzwomiłam do niego.Miałam nadzieję, że przyjdzie i pomoże mi. Owszem przyszedł, ale jak Kacperek już dawno spał w dodatku był pijany i jeszcze się do mnie rzucał....uwalił się na kanapę i zasnął...Jeszcze powiedział, że pewnie kłamię z tym płaczem...W końcu powiedział, że jestem popier.....i się rozstajemy, ze ma mnie dosyć. A teraz najlepsze powiedział, że mam mu dziecko zostawić, bo i tak mi je zabierze....Głupi kutas!!!!! Nienawidzę go!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulację dla Gracjanka!!!! Kacperek też dzisiaj w nocy dokazywał...prawie cały czas sie budził....a co twojej teściowej to się nie przejmuj tak tylko was straszy....pewnie jak przyjedziecie to rzuci wam się na szyję...noooo chyba, że wyjątkowo wredne z niej babsko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Natalio!!!ale twój facet jest ...no szkoda słów...nie przejmuj sie ...wiem że to nie takie łatwe...mój to też wczoraj popił ze swoim szanownym tatuśkiem...i potem mi marudził....że wszystko przeze mnie że on z wszystkiego rezygnował dla mnie...itp...też oczywiscie usłyszałam że jest ze mną tylko dla Gracjana(pozniej mówił że żartował ładne mi żarty)a dziecka ci Natalio napewno nie zabierze...pamietaj że matka to matka...a ci ojcowie to napewno są chetni zeby 24h spędzac z dziecmi... 🤨 Olej go...pomysl o sobie i synku...bo to jest najważniejsze... 😉 oklask dla ciebie na pocieszenie... 😉

A Gracjan też trzeci dzien nie robi kupki...wogole juz około dwóch miesiecy ma z tym kłopot...kurcze i nie wiem jak mu pomóc... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa mnie cos boli... 😞 😞 😞 Gracjan leży z moim w łóżku i już zaczyna serenade... 🤪 a wczoraj zdarzył sie cud...leżał w łóżeczku,zabawiałam go,była już 21...wiec zaczełam go głaskac po buzce i mu spiewac i po 15minutkach już zasnął...bez noszenia i bujania...super... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacperek zawsze pał w wózku a od dzwóch dni kładę go zawsze do łóżeczka trochę mi to zajmuje, ale przed 20 już zawsze śpi.Też go głaszcze po główce i mu śpiewam. Niestety w dzień też tak robie, bo teraz mamy jedna prawie dwugodzinną drzemke....samo mu się tak zrobiło...dobrze, bo w żłobku musi tak spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie
Ja tylko na chwile
Malinka no oklask dla Gracjaka murowany za tego zebolka.....Tesciowa to kawał suki(mimo moich feministycznych pobudek)hihihhi.....Własnie sie zastanawiałam jak Wy ie zabierzecie ....Pewnie 90%to bedą Gracjanka rzeczy....Najwazniejsze to wez mu chociarz kilka pieluszek ....maskotkę....poszewkę na podusie żeby sie tam zaklimatyzował w miare...bo niektóre dzieci zle znosza przeprowadzki....Mam nadzieje,ze Małgo to ominie 😉
Natalko...ale k.....z tego twojego chłopa.....niech pomarzy o dziecku....pewnie i tak by Ci go po 3 godz oddał.....hhhhihi.....N ie chce tu być niesprawiedliwa w osądach....może sie mysle...ale wszyscy mundurowi sa p........bez obrazy...ale mam kilka koleżanek,które juz rady dać nie mogą....Jednej był klawiszem i juz wytrzymać nie mogła...kazała sie mu przenieść i odkad jest kierowca to ma spokój....zryty bertet poprostu......Takze Malinko moze to i dobrze,ze to wojsko nie wypaliło
Moniczek ....a tty cholernico gdzies jest?
Buziaczki
Super ząbki nam nasz Gracjanek zapoczątkował....slicznie....nawet spoko to przeszedł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jestem ,jestem - mała awaria...bo mi piesek kurdę kable od neta pogryzł 😠 😠 😠 Nie dość że jest wielkości wiewiórki to jeszcze kable gryzie jak królik 😠 Myślałam że go zmasakruję 🙃 i zwiał od łóżko i nosa nie wystawia...

No jakie tu nowiny - Gracjanek gratulacje 🤪 🤪 🤪 pierwszy ząbek październikowy hihihi 🤪
No trzymam kciuki żebyście nie odczuli zbyt mocno tej przeprowadzki ,no a teściowa 🤢 ?Rany no pogratulować zachowania,a nie pomyślała że obciach sobie robi???Ja to nie wiem jak można potraktować najbliższe osoby 🤨

Natala widzę że u Ciebie to kiepawo z tym chłopem 🥴 ...no po prostu za głowę i o murek 😉 Ja to ze swoim też tyle przeszłam że mogłabym film grozy nagrać 🤨 Ciekawe że te samce jak młode to takie durne muszą być.Mój teraz to wystopował już staruszek :P a i ja już sobie tak nie pozwalam hehe...

Maxara a jak tam Oliś? Bartuś na razie wyciszony 😉 zobaczymy na jak długo...zaczął łapać się za pytki i się kula po łóżku śmiesznie 🤪 ...No i dostał pierwsze mięsko 😁 a apetyt ma jak nie wiem co...no i dzisiaj dałam mu zupkę z dodatkiem manny,bo wyczytałam że już gluten czas wprowadzić cycusiowym dzieciom 😁 ...

Pozdrawiam serdecznie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki....ja już dzis sie z wami żegnam...postaram sie jutro jak dolecimy,jak bede miała chwile to wam zdac relacje jak tam podróz i ogólnie co słychac... 🤨 tak naprawde to powiem wam ze pakowanie masakra...wiekszosc rzeczy musimy zostawic...najwyzej pozniej przeslemy paczka...no zła jestem bo ledwo najwazniejsze rzeczy wzielismy i z waga na styk... 😞 😞 😞 boje sie lotu z Gracjankiem...trzymajcie kciuki... 🤨 musimy wstac o 2.00 a i jechac do poznania na lotnisko-2godziny...potem zdac bagaze no i to cholerne czekanie...ogólem to sie boje jak to bedzie wygladac i mam doła że nie moge normalnie zyc w polsce i musze wyjezdzac do obcego kraju zeby bylo dobrze... 😞 uciekam kochane...bo mały płacze...do usłyszenia... 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka....
Szerokiej drogi....a właściwie to tunelu powietrznego....hiihhiiBUZIAKI KOCHANI....NIE ZAPOMINAJCIE O NAS!!!!!!BARDZO SIE Z WAMI ZŻYŁYŚMY I BĘDZIEMY SIĘ MARTWIĆ O NASZEGO GRACJANKA.....RELACJE MASZ NAM MALINKO ZDAWAC NA BIERZĄCO!!!!!
Moniczek u mnie też od jakis 4 dni jest spokój 😮 ....pobawi sie i posiedzi sam troszke....na polku dziś 3 godz spał.....Kurcze mam nadzieje,ze to COŚ minęło bezpowrotnie.....tylko te noce 😞 ....Ja juz z Mężem nie spie....Oliś zajął jego miejsce...a on od tygodnia u starszego syna spi...na podłodze na materacu ☺️ .......a co?Duzo czytałam na temat tego wstawania nocnego i powiem Ci Moniczek,ze rzadko sie zdaza żeby niemowle całą noc przesypiało.....albo Mamy za bardzo koloryzuja to....albo zeczywiscie mają szczescie....Dzwoniłam nawet do mojej przyjaciółki....p.Psycholog i powiedziała ,ze nie ma na to reguły....Ona ma 3 dzieci i powiedziała ,ze jej wstawały co 2 godz do 4 roku życia....nawet nie wiedziałam o tym,bo sie nigdy nie chwaliła....i mówi,ze bez powodu...ani nic je nie bolało...ani nie spały w dzień zbyt długo......głodne też nie były...A ja jej na to,ze ja dzwonie k....żebyś mnie pocieszyła,a nie załamywała:laugh: ....TO CO JA PRZEZ NAJBLIŻSZE 3,5 ROKU MAM NIE PRZESPAĆ NOCY?......Żartuje....mśle,ze tak do 8,9 miesiecy sie wszystko unormuje.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam laseczki kochane 🙂
Trzymam kciucki z malinke i Gracjanka...Pewnie już są na miejscu...
Powiem wasm dziewczyny, ze co do wstawanie w nocy to ja chyba nie mam tak zle...Kacper budzi się raz ok.4 na jedzenie, a idzie spac o 20 tylko o 22 dostaje na spiaco jesc, bo inaczej sie budzi...Tylko te rzucaki nocne i ciagle podawanie smoczka dosc meczace....
Ciekawe co u Madzi i jak tam jej dziewczyny kochane...
Miłej niedzieli wam kochane zycze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam niedzielnie 🤪 http://media6.mojageneracja.pl/oiuwuoowoi/mediumkh9bib5649cf2383a705582152.jpg

no ciekawe jak Gracjan zniósł podróż,może Malinka znajdzie chwilkę i napisze nam jak się zaaklimatyzowali ... oby wszystko ułożyło sie po jej myśli 🙂

Natalia to Kacper ładnie Ci śpi,ja to mogę tylko pomarzyć hihi 😉 Na tyle dobrze że jak zje mlesio to dalej idzie spaćku bez problemu

Maxara Ty no weź nie strasz co ? 🙃 🙃 🙃 mam nadzieję że nie będzie tak źle z tym spaniem,bo już i tak mam sińce pod oczami :P a perspektywa jeszcze takich trzech lat mnie przeraża 🤔 Może dzieci Twojej przyjaciółki to po prostu nocne marki??? 🙃

Madziu a jak dziewczynki?Zdrowieją ? życzę im z całego serducha żeby szybko wróciły do formy 🙂 No i jak Twoje samopoczucie?Zaglądaj często żeby nie dopadły Cię smuteczki...

Mój skarbek właśnie sobie śpi grzecznie 😆 idę robić obiadek...

Buziaków moc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...