Skocz do zawartości

Mamusie rocznik 83 | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
STRASZNE PUSTKI SIE ZROBILY NA FORUM
PISZCIE DZIEWCZYNKI BO TESKNO ZA WAMI

PO WIZYCIE U LEKARZA ; MALY MA LEKKO CZERWONE GARDZIOLKO I BIALY NALOT NA MIGDALKU,KTORY POWINIEN ODPASC,JEZELI NA NASTEPNEJ WIZYCIE NIE ZNIKNIE TRZEBA BEDZIE COS Z TYM ZROBIC,ALE NARAZIE MAMY SIE TYM NIEMARTWIC.
DOSTALISMY SYROP PULMEO,SYROP PRAWOSLAZOWY I WITAM C,NA NOC MASC ROZGRZEWAJACA,JAK ZWYKLE TE SAME LEKI CO ZAWSZE ALE JESTEM SPOKOJNA ZE W OSKRZELACH WSZYSTKO DOBRZE

POZATYM OK
MYSLE CO TAM U KAMILKA GOSI????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 381
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja jestem 🙂
byłyśmy na zakupach i spacerku przy okazji, zjadłyśmy obiadek i Paulinka szaleje a ja wszędzie za nią bo oczywiście najbardziej bawią ją rzeczy niedozwolone 🙂

Mam nadzieję że Kamilek szybko wróci do domu, bo wiadomo że szpital to ostatnie miejsce gdzie powinno być dziecko.

Marzi dla Twojego Szymonka też dużo zdrówka 🙂 i również oklask
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chwilowo jestem mały wymiotował o 5 teraz na razie nie wymiotuje był dzisiaj znowu na usg brzuszka i znowu nic nie wyszło jak siedziałam pielęgniarka zrobiła Mu lewatywe mówia że moze jak sie wypróżnił to mu przejdzie no zobaczymy teraz dzwoniłam do mojego na razie nie wymiotuje ale cały czas ma kroplówkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

Oj nigdy w życiu nie chciałabym być na miejscu Gosi 😞 Trzymam kciuki żeby szybko zdiagnozowali co jest Kamilkowi i oby szybko wyzdrowiał!!!

Ja dzisiaj postanowiłam hartować moją małą kruszynkę 🙂 poszłyśmy na godzinny spacerek. Niestety ząbki nawet po drodze dały nam o sobie znać i Maja połowe spaceru przemarudziła...

Dużo zdrówka dla pozostałych dzieciaczków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć my już niestety niespimy,ja pól nocki niespalam bo śniło mi się koszmary,śnił mi się mój zmarły tata ze straszył u mnie w domu,niewiecie co to znaczy???Taka byłam roztrzesiona ze musiałam iść po swojego M bo niemoglam usnac Mały spał cała nocke w lozeczku obudził się po 5 Pózniej napisze bo muszę go ubrać A co tam u was?Własnie jak do was pisałam to tak się zająłem pisaniem ze mały spadł mi z dość dużej wysokości z łóżka,bo majstrowal coś przy lozeczku a ja zieleń się pisaniem.Już myślałam ze kark sobie złamał,bo leżał w dziwnej pozycji ,ale skończyło się na guzie.a tzn zawsze uwarzalam i nigdy go z oka niespuszczalaam,aż sama się poplakalam.Ach dzień mi się zaczął
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂

Marzi każdej z nas może się zdarzyć coś takiego 🙂 ważne że nic poza guzem nic się nie stało!!
A co do snu z Twoim zmarłym tatą to podobno (tak się u nas mówi) potrzebuje modlitwy, twojego wsparcia, więc to nic złego. A jak to też pisały dziewczyny na wątku czerwcóweczek to nie zmarłego trzeba się bać a żywych 😉

U na snocka nawet spokojna ale maja dostała czopek po drugim obudzeniu. oś te ząbki szaleją w paszczy mojego bąbla 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂
Dzisiaj mąż Gochy musiał iść do pracy więc Gocha jest w szpitalu od 6 i ma być tam do wieczora.Więcej nie wiem ponieważ sama Gocha jest przemęczona i nie dziwie jej się ,że mało pisze ,ale jak będę wiedzieć jeszcze coś to wam napiszę 🙂

jak dziewczyny nocka?? bo u mnie super Kamilek zasnął przed 22 i wstał na cycucha o 5 pojadl i poszedł dalej spać 🙂 i teraz sobie smacznie śpi jak wszyscy w sumie prócz mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...