Skocz do zawartości

Mamusie rocznik 83 | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 381
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jeżeli do 10 niedostane to zrobię,ale wątpię bo nieczuje się tak jakoś inaczej jak przy poprzedniej ciąży...zobaczymy ,niezapeszajmy...Trochę myśle o tym wszystkim i strasznie wkurza mnie postawa mojej mamona twierdzi ze powinnam najpierw wychować Szymonka,a dopiero myśleć o drugim dziecku...wkoncu jej powiedziałam ze niebedzie mi mówić kiedy mam ,,zrobić,,przepraszam za wyrażenie dziecko,ona na to:to niech ci teraz zrobi,a ja jej ze sama sobie zrobię i guzik ma do gadania!!!Kurde mam 28 lat nie 18,20 wiec na co mam czekać????Stopa życiowa napewno mi się nie podniesie,a nierobie się już młodsza tylko starsza,z wiekiem jest już trudniej zajść niż teraz...Zrozum o co jej chodzi...???Dobranoc moje dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh ciekawe co twoja mama do tego kiedy bedziesz miala dxziecko aaaaa jak ja nie znosze jak mi kos chce wejsc z butami w moje zycie w koncu to twoje dzieci i twoja sprawa kiedy chcesz miec druga kruszynke (zbulwersowalam sie troszke ehhh)
uwazam,ze 2-3 latka to super roznica wieku i tak jak piszesz nie jestesmy juz coraz to mlodsze tylko starsze niestety

Ja poki co nie mysle nad drugim dzieckiem ,ale oczywiscie na ta chwile chce miec 2 dzieci ale jeszcze nie teraz musze nacieszyc sie swoim bąbelkiem 🙂 ale byc moze za pol roku , rok kto wie zaczniemy sie starac o drugie 🙂
o ile mi sie w glowie nie przewroci 😜

trzymam kciuki Marzi by bylo dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za kciukasy 🙂 My dopiero wstalismy,Szymek pałaszuje cycucha 😉,jak się ogarnęła to zajrze ale pewnie dopiero na Szymka drzemce tak ok14,15 bo mój M ma dziś siedzieć przed kompem wczoraj mu obiecanej ,wiec milusiego poranka dziewczynki!!!Może wkoncu wyjdę z małym na 😘dwór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beli83 napisał(a):
Witajcie!
Mamusia wyżu demograficznego melduję się na forum z teminem na maj 2011 🙂

WITAMY NOWA MAMUSIE
PROSIMY O WIECEJ SZCZEGOLOW...
ASIU ZDROWKA DLA NASZEGO MALUSZKA;0

GOSI KAMILEK OD WCZORAJ OD 22 ZNOW WYMIOTOWAL I ZNOW MIELI JECHAC DO SZPITALA,JEJCIU ZEBY WKONCU WIEDZIELI CO MU JEST?
GOSIU KOCHANA JESTEM Z TOBA MYSLAMI I SERDUCHEM
NAPISZ CHOC SLOWKO CO U WAS?
BUZIAKI

SZYMEK SPI,JA PALASZUJE BUDYN SMIETANKOWY MNIAM MNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynko zapraszam jeszcze mi zostało troszkę budyńku 😉 Może powinna Gosia zmienić szpital,może gdzieś prywatnie iść,nie wiem naprawdę Gosiu trzymaj się!!!teraz jem paluszki i czekam na Pierwsza Miłość ,a Szymek bawi się z babcia...a co u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kroplówki badania które nadal nic nie wykazują i rano na 6 znowu do szpitala tyle z wiesci ode mnie 😞a zeby było ciekawiej Adrian na powaznie zaczyna ząbkowac płacze spac nie chce wiec kolejna nieprzespana noc przede mną 😞Marzi szkoda ze teraz sie nie udało ale prubój i nie poddawaj sie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM
U NAS NOCKA PRZESPANA
JA MECZYLAM SIE TYLKO Z BOLEM BRZUCHA I ROZWOLNIENIEM,NIE WIEM CO MNIE ZLAPALO,ALE DZIS JEST JUZ OK ZOSTAL TYLKO BOL BRZUCHA...
SZYMON SPI,DZIS OD RANA JEZDZIL NA TAKIM MOTORKU Z AKUMULATOREM ,MAMY Z NIEGO TAKI UBAW BO JEST TAKI DUMNY JAK NIM JEDZIE ZE HEJ,MOJ KACZOREK 😉

JESTEM W SZOKU BO NA FACEBOOKU MAM REPORTAZE UWAGI I BYL REPORTAZ PT,,RODZICE ZABILI NOWORODKA I UTOPILI W LATRYNIE,AZ SIE POPLAKALAM,JAK POLICJANT OPOWIADAL JAK ZNALAZL TE DZIECKO,W POZYCJI EMBRIONALNEJ,Z OTARCIAMI NA GLOWIE ;(
ze tak brzydko powiem kurwa jak niechcieli tego dziecka to mogli je oddac,co sie na tym swiecie dzieje,jak mozna zabic bezbronne dziecko ,jeszcze w taki sposob-MAM DOLA

JESZCZE RANO MOJ M POKAZAL MI REPORTAZ NA YOU TUBE O CZARNOBYLU,TO CO TAM SIE STALO PO TYM SKAZENIU TO MASAKRA,ZDJECIA TYCH ZDEFORMOWANYCH DZIECI
http://www.youtube.com/watch?v=viE45tygOZU
PLAKALAM BO NIEMOGLAM NA TO PATRZEC

SWIAT JEST OKRUTNY
TO SAMO MAM ZNAJOMA NA FB CO JEST ZA ABORCJA I PISZE ZE SPLOT TKANEK I NIEPAMIETAM CO DOKLADNIE JESZCZE TAM NAPISALA TO NIE JEST DZIECKO,NOŻ KURWA JAK MOZNA BYC TAK TĘPYM ,JUZ W 6,7 TYGODNIU DZIECKU BIJE SERDUSZKO A TA MI TU PISZE TAKIE BREDNIE-ACH DO CZEGO TO WSZYSTKO PROWADZI,ZE MUSZA GINAC NIEWINNE DZIECI Z Z Z

SORKI ZA TAKIE TEMATY ALE TAK ZACZELAM DZIEN I TERAZ MYSLE O TYM CALY CZAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...