Skocz do zawartości

Mamusie rocznik 83 | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 381
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam lyse kolano 🙂)))) Własnie karmie małego i trzeba iść palulu...bo i tak nikogo nie ma wiec jutro dokonczymy rozmowę fryzurek 🙂))) Buziaki Przespanej STOSUNKOWO nocki dziewczynki życzę!!!!!!!Dajcie znak z rana czy nocka była owocna Mój mi dziś zakomunikowal ze za 3 lata postaramy się o dzidziusia,chyba dobie żarty robi ja tyle czekać niebede 😉)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niech to pieruny siarczyste....nos niezbyt fajna Zauważyłam po kąpieli ze małemu cienkie z nosa,a był zdrow jak ryba ,no i w nocy Się zaczęło okropny katar który niedawal mu spać i kaszel,widzę ze i ja już zakatarzona,mam nadzieje ze to nic złego.Zaraz się odezwę tylko małego ubiore.Gosiu zajrzyj do mnie 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Gosiu ,wiedziałam ze gdzieś tam czaisz się w ukryciu i się niemylilam 😉)To pewnie dla mezulka się tak myjesz,a nie ze spać ci się chce 😉)))zartuje Dajcie mi jakieś sposoby na ten katar,ale już mówię odciaganie niewchodzi w grę ani wpuszczenie nic do nosa,bo mały sobie nie da!!!Mam masc majerankowa może pomoże Zagladne pózniej bo idę chalupe ogarnac i śniadanie zrobić....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
powiem wam ,że Kamilek zasnął po 22 i wstał na papu po 6 🙂 a teraz sobie śpi 🙂

a na katar zawsze smaruje klatkę piersiowąi plecy maścią rozgrzewającą 🙂i stopy na noc i zakładam Angelce skarpetki 🙂 i na bluzkę daje jedną kroplę olejku oil olbas 🙂 i na podzuszkę ,żeby lepiej jej się oddychało zazwyczaj 2 dni i po katarze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA NA MOMENCIK BO MALY JUZ SIE BUDZI
A BIDULEK USNAL MI ZE ZMECZENIA NA REKACH JAK OGLADALISMY NA WSPOLNEJ
MUSZE CHYBA KUPIC SOBIE TEN OLEJEK ,MOZE POMOZE A KOSZT JAKI???

GOSIU CZY JUZ WYKORZYSTALAS SWOJEGO SPIACEGO MEZULKA 😉
OPOWIADAJ ZE SZCZEGOLAMI
CZEKAM
BEDE ZAGLADAC Z DOSKOKU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂

Co do wykorzystywania to mojego męża namawiać nie trzeba 🙂 wręcz przeciwnie 🙂 🙂 🙂
Dzisiaj jestem tak z doskoku bo jak mężul w domu to razem spędzamy ten czas. Postaram się potem zaglądnąć a póki co zmykam na obiadek - dzisiaj miałam wolne w kuchni, Rafał gotował 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
COS MAL RUCH DZISIAJ U NAS NA FORUM
MALEGO USPALAM PRZY CYCU BO SAM NIE CHCIAL,JAK WAS NIE MA TO IDE POCZYTAC GAZETKI BO MAM ZALEGLOSCI Z CALEGO TYGODNIA

A TAK OGOLNIE NIE BYLISMY DZIS NIGDZIE BO MOJ M ZA POZNO PRZYJECHAL OD TESCIOWEJ,JUTRO ZNOW DO NIEJ JEDZIEMY WIEC POZNIEJ POJADE NA CMENTARZ DO DZIADKA

ZAJRZE POZNIEJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie
a u nas kaszel 😞 pierwszy raz
wysmarowalam malego mascia majerankowa dalam 2 krople na posciel Oilan oil bo tylko to mialam w domu i nie wiem co dalej jakeis pomysly ??

my dzis odiwedzalismy babcie jutro ciag dalszy ehhh a z tym kaszlem najlepiej nigdzie bym nie wychodzila ehh
prosze o rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to nic nie poradzę bo z kaszlem zawsze biegam do lekarza...Własnie karmie małego,dziś troszkę pózniej go klade bo wstał mi po 19 Co do kataru to poszła w ruch masc majerankowa i pierwszy raz dał sobie wcisnąć do nosa wodę morska i już jest lepiej...Szymek dziś był taki słodki,nawet dużo niemarudzil ,ładnie jadł ach żeby tak było każdego dnia.Justi ja tam niewychodzilabym na twoim miejscu,ja tez miałam jutro jechać z małym do teściowej ale go niebiore.Dobra do juterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...