Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
malstep napisał(a):
A ja bardzo chciałam chłopca,mąż też,u nas w rodzinie rodzą się same dziewczynki 😁 😁
gdy w 13tc dowiedziałam się że chłopak,skakałam z radości 😁Przez 6 tygodni do wczorajszego USG,jednak przeczuwałam ,że to dziewczynka,nie wiem dlaczego,jakoś tak czułam 🥴 🥴
Wczoraj na USG potwierdziło się,że będzie mały Franek na 100 % i teraz już nie wyobrażam sobie, że to mogłaby być dziewczynka 😮 😮 już czuję że będę mała małego ŁOBUZA 😁 😁


a u mnie znowu sami chłopcy i wszyscy w duchu myślą o dziewczynce i ja chyba też bardziej nad córą myślę 😜 ale będzie syn to też będzie super 🙂 . Mi w 13tygodniu się nie wyznał lekarz i powiedział że to za wcześnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja takie mieszane uczucia mam niedokonca wierze ze to coreczka heh zobacze co w czwartek powie ginekolog czy potwierdzi ze to coreczka czy nie heh maz sie smieje ze samodzikami nie pojezdzi heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to facet heh moj wojskowym jest i tak mysle ze gdyby synus byl to tatus dla niego to normalnie idolem by byl heh maz mowi ze z corki tez da syna zrobic juz sie boje heh zeby tylko za tatusiem takim brojem nie byla jakim on byl kiedys heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
malstep napisał(a):
A ja bardzo chciałam chłopca,mąż też,u nas w rodzinie rodzą się same dziewczynki 😁 😁
gdy w 13tc dowiedziałam się że chłopak,skakałam z radości 😁Przez 6 tygodni do wczorajszego USG,jednak przeczuwałam ,że to dziewczynka,nie wiem dlaczego,jakoś tak czułam 🥴 🥴
Wczoraj na USG potwierdziło się,że będzie mały Franek na 100 % i teraz już nie wyobrażam sobie, że to mogłaby być dziewczynka 😮 😮 już czuję że będę mała małego ŁOBUZA 😁 😁


a u mnie znowu sami chłopcy i wszyscy w duchu myślą o dziewczynce i ja chyba też bardziej nad córą myślę 😜 ale będzie syn to też będzie super 🙂 . Mi w 13tygodniu się nie wyznał lekarz i powiedział że to za wcześnie ...

a nam w 13tc powiedział....95% chłopak.....ale jest na prawdę podobno cenionym i świetnym specjalistom.....no i ma bardzo dobry sprzęt 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dokladnie dziewczynki tez potrafia dac popalic heh najwazniejsze zeby dzidzia zdrowa byla. u mnie wiekszosc dziewczynek w rodzinie i k
  • azdy od poczatku gadal mi ze napewno cora bedzie heh poki co ich gadanie sie potwierdzilo 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    malstep napisał(a):
    Asia19874 napisał(a):
    malstep napisał(a):
    A ja bardzo chciałam chłopca,mąż też,u nas w rodzinie rodzą się same dziewczynki 😁 😁
    gdy w 13tc dowiedziałam się że chłopak,skakałam z radości 😁Przez 6 tygodni do wczorajszego USG,jednak przeczuwałam ,że to dziewczynka,nie wiem dlaczego,jakoś tak czułam 🥴 🥴
    Wczoraj na USG potwierdziło się,że będzie mały Franek na 100 % i teraz już nie wyobrażam sobie, że to mogłaby być dziewczynka 😮 😮 już czuję że będę mała małego ŁOBUZA 😁 😁


    a u mnie znowu sami chłopcy i wszyscy w duchu myślą o dziewczynce i ja chyba też bardziej nad córą myślę 😜 ale będzie syn to też będzie super 🙂 . Mi w 13tygodniu się nie wyznał lekarz i powiedział że to za wcześnie ...

    a nam w 13tc powiedział....95% chłopak.....ale jest na prawdę podobno cenionym i świetnym specjalistom.....no i ma bardzo dobry sprzęt 😆


    nam w 13tyg maluszek pupke wystawiał także myślę że to też mógł być powód ... ale wcale jakoś nie myślałam wtedy nad płcią...bardziej teraz jak słyszę że wszystkie już prawie wiecie i znajome wokoło ... to nie powiem ale zaczyna mnie zrzerać ciekawość 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    ja się jakieś dwa tygodnie temu obudziłam o 00.30 taka głodna że nie dużo brakowało a bym w środku nocy pałaszowała w lodówce hehe a kładłam się dość pojedzona 🙂
    ja coś narzekam ostatnio na apetyt ;/ sama nie wiem co bym zjadła i w sumie to tak jem żeby witamin dostarczać maluszkowi .


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    babcia kupila mi wage taka elektroniczna co tluszcz wazy wode miesnie itd ale kobiety w ciazy nie moga sie na niej wazyc wiec tylko u ginekloga sie waze moze i dobrze tak to pewnie bym co drugi dzien na wage wchodzila heh
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    malstep napisał(a):
    ja 5,5 kg na plusie 🙂


    ale ty masz brzusio a mi to chyba w biedra i dupsko idzie 😜
    ponoć mam figurę po siostrze taty tj szerokie biodra kawał nogi i wąska w górze jestem i ponoć
    jak ciotka chodziła w ciąży to nie miała dużego brzucha tylko jej dziecko się w biodrach układało
    więc śmiało mogę mieć tak samo...

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...