Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Leer napisał(a):
masz jeszcze 5 miesiąc 😜
1 m-c - 1-4tc
2 m-c - 5-8tc
3 m-c - 9-13tc
4 m-c - 14-17tc
5 m-c - 18-22tc
6 m-c - 23-27tc
7 m-c - 28-31tc
8 m-c - 32-35tc
9 m-c - 26-40tc".

tak moje nastawienie jest bardzo pozytywne w przeciwieństwie do wczorajszego dnia 🙂
zobaczymy jak wyniki odbiorę. 🤢


ta tabelka jest dobra-tez tak licze.
u agamu skoncyzl sie 22 tc a zaczal 23 dlatego moze mowic ze zaczela 6 miesiac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mph napisał(a):
Leer napisał(a):
masz jeszcze 5 miesiąc 😜
1 m-c - 1-4tc
2 m-c - 5-8tc
3 m-c - 9-13tc
4 m-c - 14-17tc
5 m-c - 18-22tc
6 m-c - 23-27tc
7 m-c - 28-31tc
8 m-c - 32-35tc
9 m-c - 26-40tc".

tak moje nastawienie jest bardzo pozytywne w przeciwieństwie do wczorajszego dnia 🙂
zobaczymy jak wyniki odbiorę. 🤢


ta tabelka jest dobra-tez tak licze.
u agamu skoncyzl sie 22 tc a zaczal 23 dlatego moze mowic ze zaczela 6 miesiac.


22 tydzien jej sie zaczyna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sobie spisałam kiedyś na karteczce 🙂
Miesiące i tygodnie ciąży
1 miesiąc- 1-4 tydzien
2 miesiac- 5-8 tydzien
3 miesiac- 9-13 tydzien
4 miesiac- 14-17 tydzien
5 miesiac- 18-22 tydzien
6 miesiac- 23-27 tydzien
7 miesiac-28-31 tydzien
8 miesiac- 32-35 tydzien
9 miesiac- 36-40 tydzien
dla mnie najbardziej wiarygodne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Ja sobie spisałam kiedyś na karteczce 🙂
Miesiące i tygodnie ciąży
1 miesiąc- 1-4 tydzien
2 miesiac- 5-8 tydzien
3 miesiac- 9-13 tydzien
4 miesiac- 14-17 tydzien
5 miesiac- 18-22 tydzien
6 miesiac- 23-27 tydzien
7 miesiac-28-31 tydzien
8 miesiac- 32-35 tydzien
9 miesiac- 36-40 tydzien

ten tez jest oki, ale pokazuje tydzien rozpoczety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
Agamu napisał(a):
TAK CZY INACZEJ KONIEC PIĄTEGO LUB POCZĄTEK SZÓSTEGO. w PONIEDZIAŁEK SIĘ DOWIEM U GINA DOKLADNIE 🙂


no jeszcze 4 miechy
No jakby nie liczyć 4 miechy!Ale to przeleciało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
mph napisał(a):
Agamu napisał(a):
TAK CZY INACZEJ KONIEC PIĄTEGO LUB POCZĄTEK SZÓSTEGO. w PONIEDZIAŁEK SIĘ DOWIEM U GINA DOKLADNIE 🙂


no jeszcze 4 miechy
No jakby nie liczyć 4 miechy!Ale to przeleciało 🙂

dokladnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja lekarza zmieniłam na 2 miechy przed ciążą jak po ponad roku bezowocnych starań o dziecko zaproponował mi żebym wróciła do tabletek anty na 3 miesiące a potem "się zobaczy".... po wyjściu z gabinetu od razu zadzwoniłam do zaprzyjaźnionej lekarki do której wcześniej nie chciałm iść bo nieraz kawkę piłyśmy i nie umiałam sobie wyobazić żebym się miała przed nią rozkraczyć na fotelu... no ale cóż ... opłacało się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
W moim przypadku to sie nie sprawdza,mialam nieregularny okres wiec jak lekarz co wizyte oblicza moja ostatnia miesiaczke to jest dwa tygodnie rożnicy

chyba ze tak... u mnie termin z usg od początku pokrywa sie co do dnia z terminem z OM wiec ja tak mogę... tylko z ruchów dziecka mi wychodzi że mogę nawet 3 tygodnie wcześniej urodzić... zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Leginsik napisał(a):
W moim przypadku to sie nie sprawdza,mialam nieregularny okres wiec jak lekarz co wizyte oblicza moja ostatnia miesiaczke to jest dwa tygodnie rożnicy

chyba ze tak... u mnie termin z usg od początku pokrywa sie co do dnia z terminem z OM wiec ja tak mogę... tylko z ruchów dziecka mi wychodzi że mogę nawet 3 tygodnie wcześniej urodzić... zobaczymy
U mnie z OM wychodzi na 12.09, z USG tydzień wcześniej ( 5.09), a wg ruchów okaże się w poniedziałek 🙂Zobaczymy, który z tych terminów będzie mniej więcej najdokładniejszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyle to masz dobrze,mi potwierdzil dany tydzien po tym jak sie dziecko rozwija chociaz ostatnim razem jak bylam mialam byc w 17 tyg a to juz byl 18 trudno dokladnie sprecyzowac jak sie mialo nieregularny okres. Ja tez musialam zmienic lekarza bo za daleko mialam,a byl taki przyjemny,wczesniej sie juz u niego leczylam na grzybice wiec juz go znalam. A do nowego trzeba sie przyzwyczaic,obecny jest cichy ale sympatyczny,odpowiada rzeczowo wiec na razie nie narzekam no i jest ordynatorem duza szansa ze bedzie odbieral mi porod chyba ze dam w lape...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Tyle to masz dobrze,mi potwierdzil dany tydzien po tym jak sie dziecko rozwija chociaz ostatnim razem jak bylam mialam byc w 17 tyg a to juz byl 18 trudno dokladnie sprecyzowac jak sie mialo nieregularny okres. Ja tez musialam zmienic lekarza bo za daleko mialam,a byl taki przyjemny,wczesniej sie juz u niego leczylam na grzybice wiec juz go znalam. A do nowego trzeba sie przyzwyczaic,obecny jest cichy ale sympatyczny,odpowiada rzeczowo wiec na razie nie narzekam no i jest ordynatorem duza szansa ze bedzie odbieral mi porod chyba ze dam w lape...

ja też za sprawą tego wczesniejszego doktorka miałam strasznie nieregularny- raz 20 dni raz 60 😮 ale akurat jakoś mi się udało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Tyle to masz dobrze,mi potwierdzil dany tydzien po tym jak sie dziecko rozwija chociaz ostatnim razem jak bylam mialam byc w 17 tyg a to juz byl 18 trudno dokladnie sprecyzowac jak sie mialo nieregularny okres. Ja tez musialam zmienic lekarza bo za daleko mialam,a byl taki przyjemny,wczesniej sie juz u niego leczylam na grzybice wiec juz go znalam. A do nowego trzeba sie przyzwyczaic,obecny jest cichy ale sympatyczny,odpowiada rzeczowo wiec na razie nie narzekam no i jest ordynatorem duza szansa ze bedzie odbieral mi porod chyba ze dam w lape...

ja też za sprawą tego wczesniejszego doktorka miałam strasznie nieregularny- raz 20 dni raz 60 😮 ale akurat jakoś mi się udało 😉

ja od kąd pamietam miałam nieregularny okres,ale jeszzce wtedy chodziłam do tutejszego grzebatologa i to byl najwiekszy blad..wykrył mi torbiel..chciał juz kłasc mnie do szpitala i ciac,pojechalam do specjalisty do wrocławia okazalo sie ze torbiel jest na drugim jajniku i jego wielkosc nie kwalifikowala sie do usowania go przepisal mi tylko tabletki na wywolanie miesiaczki i sama z krwia mi to poszło. potem bralam rozne tabletki na uregulowanie okresu bylo juz nawet ok poki nie nabawilam sie grzybicy na ktora sie leczylam pol roku,zmienilam lekarza bardzo szybko mnie wyleczyl. pozniej jak chcielismy zaczac starac sie o dziecko to on mi przepisal witaminki i do niego chcialam w czasie ciazy chodzic ale po dwoch wizytach musialam zrezygnowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki!
Ja mam też jakieś dziwne przeczucia i już mężowi zapowiedziałam, że od15 sierpnia robimy areszt domowy i ruszamy się tylko na odległość 20 km od szpitala 🙂 Będziemy zwarci i gotowi 🙂
A co do liczenia to powiedzcie mi jak pokazuje że 19 tc i 2 dni tzn, że zaczęłam 20 tc, nie?? Czyli jesteśmy na półmetku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...