Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie co ,tak wpadlam na pomysla....przy zakupie 2och kompletow tych butelek,zaplace 37.50zl,a bede miala 4szt butelek tych co Agatka kupila (dwie duze,dwie male) ot se promocje zrobimy aco !! 😁 🤪 🤪
co Wy na to???
http://allegro.pl/avent-butelka-260-ml-125ml-gratis-i1609981285.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Promocja faktycznie kusząca, muszę się zastanowić 🙂
A teraz lecę do znajomych na kurczaka z piwem ( co prawda piwo będzie w butelce a na tym kurczak z piekarnika, ale zawsze to coś).
Spokojnej niedzieli Wam życzę i do wieczorka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
dziekuje za miłe słowa 😘
na razie musze sobie to poukładac, przyswoic, pogodzic sie z tym..

No moja droga,coz nie zazdroszcze Ci i wierze co czujesz...znam ten bol ....Ja jestem tez w drugim zwiazku i jak widac mozna byc szczesliwym ,tez bylam z dzieckiem,odeszlam od meza i tak naprawde zyjemy bez slubu(bo mi to nie potrzebne poki co)moze kiedys jakis cywilny-dwa swiadki,dwa placki..ale nie spieszno mi ....Mam ogromny worek doswiadczen,zdrad ex meza ,takze rozumiem,pamietam ,ze wtedy chcialam calym sercem by bylo jak dawniej....a rozum mi nie kazal,ale wkoncu sie odwazylam,nie zaluje 🙂Jestem juz dawno po rozwodzie ,moj obecny"maz "rowniez mial przeboje ,takze sie rozumiemy 🙂Corcie kocha nad zycie,a ona jego ,jestem wkoncu szczesliwa-i Tobie Kochana z calutenkiego serca zycze tego samego 🙂Jestes swietna babka,madra,piekna i bedzie za pozno zanim Twoj maz to zrozumie...Wierz mi moj ex do dzis oddalby za to by byc ze mna i corka wszystko-ale za wiele lez wylalam i wkoncu moje serce przestalo bic dla niego ,ale dla kogos innego 🙂Poczatki sa najgorsze ,rozrywalo mi serce,niewiedzialam czy slusznie postapilam ,ale czas zweryfikowal wszystko 🙂
Trzymaj sie kochana,wierze ,ze Ci sie uda ,jestes przede wszystkim kobieta ,ktora zasluguje na wsparcie,bezpieczenstwo i czulosc ,nie tylko matka i bardzo dobrze robisz ,ze nie tkwisz w beznadziei "dla dobra dzieci"-bo to najgorsze co moglabys zrobic ...
sciskam,caluje i odezwij sie czasem Kasienko ,trzymajmy sie razem 😘 😘 😎 🙂

tez przeżyłas kochana .....nic nigdy nie jest tak jak człowiek sobie wymarzy, zycie byłoby piękne....faceci to zawsze mysla , ale pozniej jak juz nie ma odwrotu....a duzo kobiet jest zdradzanych , bitych ale tkwia w zwiazkach " dla dobra dzieci ".....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer ,ja rzadko ,ale niekiedy mam takie skurcze ,ze musze cos ugrysc z bolu ...nie fajne jest to -wiem co czujesz,jesli to to....To jest problem zaparciowy,ja tak mialam niedawno ,biore zelazo i ciezko bylo mi kreta wypuscic ☺️

Aska co 2 kobieta ma zaparcia , u mnie to idzie w druga strone ....czasmi 3 razy dziennie bez problemu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
wiecie co ,tak wpadlam na pomysla....przy zakupie 2och kompletow tych butelek,zaplace 37.50zl,a bede miala 4szt butelek tych co Agatka kupila (dwie duze,dwie male) ot se promocje zrobimy aco !! 😁 🤪 🤪
co Wy na to???
http://allegro.pl/avent-butelka-260-ml-125ml-gratis-i1609981285.html

dobry pomysł z tymi butelkami ....mi to sie zajebiscie podobaja sie te posciele co wysłałas wczesniej ....do wozka i do łozeczka super....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu przykro mi, że tak Ci się życie nieciekawie układa... najgorzej zrobić ten bolesny krok i odejść zwłaszcza że z dzidzią w brzuchu i drugim maluchem. Ale rzeczywiście tkwienie w związku tylko dla dzieci nie ma sensu, bo one i tak wyczują że jest nie tak. Serduchem jesteśmy z Tobą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane ja wpadłam tylko na chwilke sprawdzic co tam u Was ... zaraz znowu zmykam na Urodziny siostry synka 6 latek ... wiec na torcik a swoja droga to ten maj bardzo imprezowy mam a znowu też wydatkowy przy tym ....
No tyle co się doczytałam to nasz Kasia mam kłopot ... strasznie mi przykro że tak się Kochana tobie życie potoczyło , jeszcze teraz kiedy taki piękny moment jak ciąża ... musisz przeżywac takie stresy i rozczarowania , i tak ogromny smutek w sercu ... Ale pamiętaj wszystko się jakoś ułoży , życzę Ci tego z całego serduszka... i nad twoją głową słonko zaświeci ... pamiętaj jesteśmy z Tobą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulka to na pewno nie zaparcia były bo ja nie mam problemu z wypróżnianiem a wręcz przeciwnie jak czarna moge nawet 3 razy dziennie. zobaczę jeszcze co zrobię a teraz musze jechac do krawcowej ... trzymajcie sie i do jutra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Dziewczyny mam pytanko 😉 Czy Was też bolą plecy? najczęściej rano jak wstajecie z łóżka?

Anulcia ,zajebiaszczy wstep 🙂haha ,Nie martw sie tutaj samne emerytki,wciaz nas cos boli ,wiec napewno zaradzimy 🙂codziennie sluchamy co boli ,zawsze cos sie znajdzie heh 🙂
Nie jestes sama wiec ze swym bolem...
Witaj w naszym gronie,zapewne rozgoscisz sie u nas na dobre,bo to forum uzaleznia,babeczki sa najwspanialsze na swiecie 🙂
Ja jestem Asia 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer ,ja rzadko ,ale niekiedy mam takie skurcze ,ze musze cos ugrysc z bolu ...nie fajne jest to -wiem co czujesz,jesli to to....To jest problem zaparciowy,ja tak mialam niedawno ,biore zelazo i ciezko bylo mi kreta wypuscic ☺️

Aska co 2 kobieta ma zaparcia , u mnie to idzie w druga strone ....czasmi 3 razy dziennie bez problemu....

haha a ja w ciazy to kiepsko...Przed to tak samo ,a z rana tylko maszek fajeczki i lyk kawki i juz gonilam ....a tera ciezej to mi idzie .. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
wiecie co ,tak wpadlam na pomysla....przy zakupie 2och kompletow tych butelek,zaplace 37.50zl,a bede miala 4szt butelek tych co Agatka kupila (dwie duze,dwie male) ot se promocje zrobimy aco !! 😁 🤪 🤪
co Wy na to???
http://allegro.pl/avent-butelka-260-ml-125ml-gratis-i1609981285.html

dobry pomysł z tymi butelkami ....mi to sie zajebiscie podobaja sie te posciele co wysłałas wczesniej ....do wozka i do łozeczka super....

No i tanocha ,a u mnie w zielonej to posciele masakra sa takie drogie,ze tylko poszewka na koldre i podusie potrafia kolo 80zl kosztowac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Kasiu przykro mi, że tak Ci się życie nieciekawie układa... najgorzej zrobić ten bolesny krok i odejść zwłaszcza że z dzidzią w brzuchu i drugim maluchem. Ale rzeczywiście tkwienie w związku tylko dla dzieci nie ma sensu, bo one i tak wyczują że jest nie tak. Serduchem jesteśmy z Tobą

Dokladnie,moja Kamisia to juz sie napatrzyla ,nasluchala,naplakala ze strachu o mame ,,wiec dla dobra swego i dziecka odeszlam..
U mnie bylo ekstra ,do czasu kiedy sie Kami urodzila,wtedy to dop zaczely sie schody.....chyba go to przeroslo,pozniej bylo coraz gorzej...w sierpniu minie 3 lata jak juz znam mojego Andru i przez te 3 lata bylo docieranie,ze cho cho cho......ale teraz jest zajebiscie i mam nadz,ze tak zostanie,jednak patrze na swiat juz inaczej oczyma doswiadczenia...-jakkolwiek to brzmi 😎 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
haha wejście smoka 😁 🙂 no to jeszcze raz zacznęęę tak po swojsku WITOOJCIE hehe 😁

A witoj dziewucho 😁 😁 😁
Co tam slychac oprocz wszelakich boli?cora/synek????U mnie Ola inaczej nie chce juz moj 😮
I tak sie zastanawiam jak sie ogonek urodzi to chyba sie chlop mi nie obrazi ... 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiura zostaw juz to zarcie i natretnych gosci 😉pakuj zad na kanape do nas dawaj na kompa przysiadz..Wypijemy sobie kaweczke ponarzekamy sobie jak to my 🤪, Robie pyszne ciasto z rabarbarem i kruszonka ,juz w piecu .. 🤪 🤪 🤪
Zapraszam kochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
haha wejście smoka 😁 🙂 no to jeszcze raz zacznęęę tak po swojsku WITOOJCIE hehe 😁

A witoj dziewucho 😁 😁 😁
Co tam slychac oprocz wszelakich boli?cora/synek????U mnie Ola inaczej nie chce juz moj 😮
I tak sie zastanawiam jak sie ogonek urodzi to chyba sie chlop mi nie obrazi ... 😮 😁



No u mnie oprócz boleści to całkiem nieźle 😁 póki co na usg pokazuje sie Emilka 😁 czekam sobie aż zacznie mnie tak porządnie kopać 🙂 jakoś dwa dni temu niby coś czułam ale nie mam pewności czy przypadkiem to nie jelita mi psikusa robiły 😞 teraz już cisza jest no może czasami coś tam poczuje ale zaczynam sie stresowac powoli 😞 chociaż słyszałam że na początku dzidzia nie musi regularnie kopać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer a Ty przypadkiem nie miałaś i tak leżeć? lekarz nie kazał? może się przemęczyłaś, lepiej do wyra i bez marudzenia!
ciacho z rabarbarem i kruszonką - zjadłabym. mnie na słodkość dzisiaj zebrało i zrobiłam biszkopt z kremikiem, truskawkami, wisienkami i galaretką 🙂 tylko galaretka za bardzo mi się ostudziła i nie wygląda elegancko 🙂 jak zwykle przegapiłam moment 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
haha wejście smoka 😁 🙂 no to jeszcze raz zacznęęę tak po swojsku WITOOJCIE hehe 😁

A witoj dziewucho 😁 😁 😁
Co tam slychac oprocz wszelakich boli?cora/synek????U mnie Ola inaczej nie chce juz moj 😮
I tak sie zastanawiam jak sie ogonek urodzi to chyba sie chlop mi nie obrazi ... 😮 😁




No u mnie oprócz boleści to całkiem nieźle 😁 póki co na usg pokazuje sie Emilka 😁 czekam sobie aż zacznie mnie tak porządnie kopać 🙂 jakoś dwa dni temu niby coś czułam ale nie mam pewności czy przypadkiem to nie jelita mi psikusa robiły 😞 teraz już cisza jest no może czasami coś tam poczuje ale zaczynam sie stresowac powoli 😞 chociaż słyszałam że na początku dzidzia nie musi regularnie kopać...



witaj Anulka
ja miałam też takie obawy bo dopiero pod koniec 21 tyg poczułam ruchy ale takich prawdziwych ruchów i kopniaczków nie pomylisz z niczym innym na pewno (ja też sie stresowałam że długo nie czuję) ALE TO NAJPIĘKNIEJSZE JAK NARAZIE CHWILE W CIĄŻY TE KOPNIACZKI W ODPOWIEDZI NA GŁASKANIE BRZUSZKA TO COŚ NIESAMOWITEGO TAKI DIALOG MIĘDZY MAMĄ A NIUNIĄ 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):

ciacho z rabarbarem i kruszonką - zjadłabym. mnie na słodkość dzisiaj zebrało i zrobiłam biszkopt z kremikiem, truskawkami, wisienkami i galaretką 🙂 tylko galaretka za bardzo mi się ostudziła i nie wygląda elegancko 🙂 jak zwykle przegapiłam moment 🤢



ciasto ciasto za mną też chodziło i dostałam imieninowy jabłecznik pychaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Kasiu przykro mi, że tak Ci się życie nieciekawie układa... najgorzej zrobić ten bolesny krok i odejść zwłaszcza że z dzidzią w brzuchu i drugim maluchem. Ale rzeczywiście tkwienie w związku tylko dla dzieci nie ma sensu, bo one i tak wyczują że jest nie tak. Serduchem jesteśmy z Tobą

Dokladnie,moja Kamisia to juz sie napatrzyla ,nasluchala,naplakala ze strachu o mame ,,wiec dla dobra swego i dziecka odeszlam..
U mnie bylo ekstra ,do czasu kiedy sie Kami urodzila,wtedy to dop zaczely sie schody.....chyba go to przeroslo,pozniej bylo coraz gorzej...w sierpniu minie 3 lata jak juz znam mojego Andru i przez te 3 lata bylo docieranie,ze cho cho cho......ale teraz jest zajebiscie i mam nadz,ze tak zostanie,jednak patrze na swiat juz inaczej oczyma doswiadczenia...-jakkolwiek to brzmi 😎 🙂



i tak trzymać Asiulka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!miłość jest najważniejsza,ja też odeszłąm z dnia na dzień trwanie w związku byle trwać nic nie jest warte a prawdziwa miłość warta wszystkiego!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...