Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Laski wpadłam na chwilę, bo mam problemy z netem 😞
Wczoraj po dniu pełnym wrażeń padłam jak kawka, cały dzień zajmowałam się też chrześniakiem...
Chwalę się: jajniki do kolekcji wrześniowej 🙂 Termin się przesuwa na październik.
Jak uporam się z technologia to wpadnę na dłużej...

Gratuluję córeczki! a z tym terminem to różnie bywa, pewnie w następnym usg znów się zmieni i pewnie będzie wrzesień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Laski wpadłam na chwilę, bo mam problemy z netem 😞
Wczoraj po dniu pełnym wrażeń padłam jak kawka, cały dzień zajmowałam się też chrześniakiem...
Chwalę się: jajniki do kolekcji wrześniowej 🙂 Termin się przesuwa na październik.
Jak uporam się z technologia to wpadnę na dłużej...


Gratuluje i az zazdroszcze! tez chcialam jajniki, a beda jajeczka. 😁 ale to nic kochac bede tAK SAmo 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Laski wpadłam na chwilę, bo mam problemy z netem 😞
Wczoraj po dniu pełnym wrażeń padłam jak kawka, cały dzień zajmowałam się też chrześniakiem...
Chwalę się: jajniki do kolekcji wrześniowej 🙂 Termin się przesuwa na październik.
Jak uporam się z technologia to wpadnę na dłużej...


gratuluję córki 🙂 tylko nas nie pozostaw dla fora październikowego bo Cię dorwiemy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
no u mnie wcale nie jest tak cieplo. Strasznie wieje. A burdel mam w domu, jakbym m -c nie sprzatala 🤢

u nas to wszystkie takie "czyscioszki"przez te forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
Laski wpadłam na chwilę, bo mam problemy z netem 😞
Wczoraj po dniu pełnym wrażeń padłam jak kawka, cały dzień zajmowałam się też chrześniakiem...
Chwalę się: jajniki do kolekcji wrześniowej 🙂 Termin się przesuwa na październik.
Jak uporam się z technologia to wpadnę na dłużej...

WKONCU!!!!GRATULACJE NASZE 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
no u mnie wcale nie jest tak cieplo. Strasznie wieje. A burdel mam w domu, jakbym m -c nie sprzatala 🤢

u nas to wszystkie takie "czyscioszki"przez te forum


ja na brak czystości nie narzekam bo mój Mężuś to mały pedancik i lubi mieć porządek(przynajmniej za mnie odwala robotę 😁 )
ja działam w kuchni i smażę racuchy z jabłkami mniam mniam i prawie z patelni wyjadam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane
Ja tylko na chwile wpadłam , poniewaz montuja u mojej ciotki szafe i musze tam patrzec zeby nie zbabrali roboty.....
Agata odcieta od swita prawdopodobnie do konca tyg 😠 😠
Ja wczoraj byłam na usg i wszytsko dobrze z nasza dzidzia .....ale grzeczny po mamusi i nozek nie rozłozył hi hi i nadal nie wiemy co nas kopie ....ale moze to niespodzianka bedzie dla nas bo juz chyba nie chce wiedziec ...a chyba nie lubi jak ktos mu w zaglada..... 🙂 🙂 🙂
podczytam was troszku i zaraz spadam ....
A i jeszcze jedno jak Wy ze mna wytrzymałyscie juz miesiąc..... 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Witajcie kochane
Ja tylko na chwile wpadłam , poniewaz montuja u mojej ciotki szafe i musze tam patrzec zeby nie zbabrali roboty.....
Agata odcieta od swita prawdopodobnie do konca tyg 😠 😠
Ja wczoraj byłam na usg i wszytsko dobrze z nasza dzidzia .....ale grzeczny po mamusi i nozek nie rozłozył hi hi i nadal nie wiemy co nas kopie ....ale moze to niespodzianka bedzie dla nas bo juz chyba nie chce wiedziec ...a chyba nie lubi jak ktos mu w zaglada..... 🙂 🙂 🙂
podczytam was troszku i zaraz spadam ....
A i jeszcze jedno jak Wy ze mna wytrzymałyscie juz miesiąc..... 🤪 🤪 🤪

ciężko było, ale jakoś dałyśmy radę 😜
dobrze że z maleństwem wszystko gra, a niektórzy najwidoczniej muszą liczyć na niespodziankę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
ja wczoraj mówię do mojego, że mi sie tyłek rozlazły zrobił(mniej ruchu itd) a on, że fajny, pełniejszy, ja na to, pełniejszy znaczy gruby 😜 a on, że i tak mógłby byc większy heheh normalnie go kocham 😉
to jest swoją drogą zabawne- chcemy być szczupłe i zgrabne dla swoich mężczyzn a oni i tak wolą kawał dupska i cyca 😁

hahaha no fakt,moj ostatnio ,to ciagle mysli jakby tu fikolkowac ...az dziwie sie ,bo przy nim jakos mi te kilosy nie przeszkadzaja az tak ,a i cyce duze moga byc(i jaki chlop szczesliwy 🤪


hahaha oni wszyscy tak mówią- Twoje są idealne, nie za duże 😉 a jak rosną w ciązy to oczy z orbit im wychodzą 😮 mój na początku tylko w dekolt mi się gapił jak sroka w gnat 🙃

hehe no właśnie mój też tylko myśli o fikołkach i z gapieniem w cycki, hehe a niby kiedyś były idealne, tylko wiecie co??? Mi ściemnia że niby po ślubie mu się barzdiej chce 🙃 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
maślanka i kefir u mnie nie przejdą 🙂 ale niedługo zaczną się truskawki to zmiksowane z jogurtem powinny też zadziałać 🙂 ja aż takiego problemu nie mam, bo raz dziennie jest, nieraz dwa. Ale to już nie to samo co wcześniej, trzeba trochę się pomęczyć i parę stron poczytać 😜


w ostateczności polecam czopki glicerynowe 😜 może mało to przyjemne ale za to skuteczne 😁 trzeba sobie jakoś radzić 😉

dobr są czopki bisacodyl ale to chyba na receptę 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
och... dzisiaj miałam jechać nad morze.... a tak siedzę w robocie 😞 ale synek najważniejszy


na wczasy czy jak 😮 🙃??
mnie mój dziś jakoś tak dziwnie kopie aż w katarzynie kuje 🤢 coś mi uciska Urwis mój kochany 🙂

Mnie nieraz tez tak Ola tam szpile wbija czy cus?? 😮
A macie tak ,ze czasem boli Was okolica Katarzyny i ledwo idziecie???Ja nieraz mam takie dziwne jakies uczucie ...albo jak sciagam skarpety na jednej nożce ,czy ubieram ....

ja mam tez takie wrażenie jakby kuło, albo jak mnie kopał po odbytnicy, a bąki katarzyną to puszczałam ale nie w takiej sytuacji 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
och... dzisiaj miałam jechać nad morze.... a tak siedzę w robocie 😞 ale synek najważniejszy


na wczasy czy jak 😮 🙃??
mnie mój dziś jakoś tak dziwnie kopie aż w katarzynie kuje 🤢 coś mi uciska Urwis mój kochany 🙂

Mnie nieraz tez tak Ola tam szpile wbija czy cus?? 😮
A macie tak ,ze czasem boli Was okolica Katarzyny i ledwo idziecie???Ja nieraz mam takie dziwne jakies uczucie ...albo jak sciagam skarpety na jednej nożce ,czy ubieram ....

ja mam tez takie wrażenie jakby kuło, albo jak mnie kopał po odbytnicy, a bąki katarzyną to puszczałam ale nie w takiej sytuacji 😁

tak też się zdarza, najgorzej było za pierwszym razem hihi trochę takie żenujące ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Witajcie kochane
Ja tylko na chwile wpadłam , poniewaz montuja u mojej ciotki szafe i musze tam patrzec zeby nie zbabrali roboty.....
Agata odcieta od swita prawdopodobnie do konca tyg 😠 😠
Ja wczoraj byłam na usg i wszytsko dobrze z nasza dzidzia .....ale grzeczny po mamusi i nozek nie rozłozył hi hi i nadal nie wiemy co nas kopie ....ale moze to niespodzianka bedzie dla nas bo juz chyba nie chce wiedziec ...a chyba nie lubi jak ktos mu w zaglada..... 🙂 🙂 🙂
podczytam was troszku i zaraz spadam ....
A i jeszcze jedno jak Wy ze mna wytrzymałyscie juz miesiąc..... 🤪 🤪 🤪



hej Czarnulko cieszę sie ze z maleństwem wszystko w porządku 🙂
u mnie sajgon w chałupie powolutku ogarniam ale wczoraj sie przeforsowałam brzuszek twardniał wiec dzis spokojnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
no u mnie wcale nie jest tak cieplo. Strasznie wieje. A burdel mam w domu, jakbym m -c nie sprzatala 🤢

u nas to wszystkie takie "czyscioszki"przez te forum


ja na brak czystości nie narzekam bo mój Mężuś to mały pedancik i lubi mieć porządek(przynajmniej za mnie odwala robotę 😁 )
ja działam w kuchni i smażę racuchy z jabłkami mniam mniam i prawie z patelni wyjadam 😜


włąśnie Asia Twoje racuchy nic tylko dziś zrobię muszę sie kulgnąć do sklepu ale czego nie robi sie dla brzuszka obżartuszka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No chwilowo znowu jestem ASIA uczyłam sie !!!!!!!!!!!!!!!!!przynajmniej starałam ale idzie mi oporowo 😠
Asik co do bluzki panterki nie było bo kobita w sklepie zapomniała mi zamówic i dlatego mialam ta co widzialas i jest luzniejsza wiec brzuszek sie schował he he ale mam nadzieje ze w czerwcu bedzie pod nia barziej widoczny 🙂
co do kefiru i maslanki to u mnie nie ma problemu wydudnie bo lubie 🙂
Czarna a Ty to pośpiesz tych co ta szafe montuja i dawaj tu do nas!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Letka gratulacje dziewuszki 😘 Teraz chyba jest przewaga 😁 Ja nadrobiłam Was, byłam wcześniej na targu, kupiłam se okulary pzreciwsloneczne i leginsy a po drodze na lody włoskie zaszłam obowiązkowo 😜
Wy tak dziewczyny o sprawach kupkowych, u mnie to zawsze było tak że na praktykach w szpitalu po śniadankach, toaletach pacjentów robiłyśmy kolejkę do kibelka jakby szpital działał przeczyszczająco 😁 😁 A teraz z moim M jest rano jak u Kiepskich ''czemu tobie się chce wtedy kiedy mi się chce 😁 😁
Ale mały mi dziś szaleje w brzuszku, chyba też czuje ten gorąc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
cudo nie ma jak swoje świeże warzywka

Letka ciesze sie ze dobrze z twoja dziewuszka 😁


fajnie fajnie smak duzo lepszy ale roboty prz tym, ja niby wiele nie mam ale zastanawiam sie gdzie brzuch schowam jak do pielenia przyjdze, chociaz olenka ma malenkie raczki i blisko ziemi bedzie jak kucne to mi pomoze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...