Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wymęczyła mnie wczoraj ta imprezka od 14 do 21 ....Przeciez to mozna pierd.....od tego siedzenia , jedzenia , juz i chodzic zaczełam i bawic sie z dziecmi .....tak to jest , jak wszyscy pija , a ja przy soczku hi hi ....to dobrze , bo człowiek inaczej widzi ten swiat na trzezwio i fajnie posłuchac takich pijacych .....ale chociaz nie mam kaca hi hi ....moj to poprosił o sniadanko , pogrzebał troszke w talerzy ...spojrzał sie na mnie i mowia ....JA TO MUSZE SIE POŁOŻYC.....idz kochanie , idz i oczywiscie nie mogło byc bez zgryzliwosc ....MOGLISCIE DOKONCZYC TA OSTATNIO FLASZKE.... 🤪 🤪 🤪
ASKA I DORCIA no po prostu jestescie THE BEST ....kto jak nie wy mogł cos odwalic .... 🙂 🙂 🙂
a i Dorcia na pewno zdasz ten egzamin ....tak dla przypomnienia nałoz obcisła bluzke , zebys ładnie podkresaliła brzuszek na egzaminie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Laski 🙂
wczoraj padłam jak mucha na wieczór, od rana w pogoni za chrześniakiem ,potem siora przyjechała i grilla mieliśmy...co się chciałam oddalić to zaraz mnie wołali i w rezultacie nie kukłam od rana 😮
z tą nogą i ręką dalej nie bardzo 🤢 ... w czwartek mam przegląd u murzynka to zapytam co to się może dziać 🤔 🤔 🤔 ale nie przyjemne okropnie uczucie...
Dziś popołudniu jadę na wizytę do teściów... 😮 strasznie się ciesze z tego powodu 😮 😮 😮
Ale naskrobałyście w jeden dzień 🤪 🤪 🤪 muszę nadrobić 😜 😘

Siema Asica a co Ci sie stało z reką i noga......bo chyba opusciłam wątek .....tylko nie mow ze sie przewróciłas....


dziwnie mi drętwieje dłoń w nadgarstku i stopa z łydką 🤢 🤢 🤢 🤢 mamuśka twierdzi że Tymonek gdzieś uciska ...oby to było tylko to ... w czw zapytam gina..
tak mam od piątku odkąd się wieczorem do wyra położylam 😮

wszytsko mozliwe ze ci uciska ....bo ja mam tak z prawa reka , ze zawsze mi dretwieje .....


tak podejrzewamy bo to i i lewa ręka i noga 🤢 z prawą jest oki .. u mnie też się zapowiada mega upał 🤢 wczoraj konałam było tak duszno...potem pokropiło trochę i było znacznie lepiej 🙂
zmykam na chwilę bo mnie wzywają 😉

u nas tez dzisiaj zapowiada sie goraco ....ale trzeba dac rade ..... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczynki!
Zaczynam Was nadrabiać 🙂
AsiulkaZG83 nie ma się co denerwować niepotrzebnie. U mnie też rewolucja w domu ma być, bo musimy wstawić drzwi do pokoju, w przedpokoju zrobić szafę do zabudowy, pomalować pokój i ocieplić fundamenty… Mój M. też twierdzi, że zdąży ze wszystkim i że ma jeszcze dużo czasu 😞 A ja wolałabym żeby już wszystko było zrobione i czekało na małą a nie odwrotnie. Coś czuję, że jak po tym remoncie wezmę się za sprzątanie to pewnie z początkiem września urodzę 🙂 Musimy zagryźć zęby i czekać cierpliwie i sama na sobie się przekonałam że moje nerwy nic nie przyspieszą…
Kami a gdzie żeglujesz? My ostatnio okupujemy pojezierze lubusko-wielkopolskie. A koncert się udał, posłuchałam sobie i nowych i starych kawałków 🙂 Pobujałam się w rytmie muzyki, więc mała chyba raczej została ukołysana do snu. Już nie wiertoliła się tak jak w piątek, może dlatego że już się nie bała?
Anulcia problem z kasą też niestety jest mi znajomy, bo dwa lata temu pożyczyliśmy wujkowi M. 3000 zł i też się nie możemy doprosić zwrotu 😞 A remont za coś musimy zrobić. Ostatnio zastanawiałam się czy może podanie do sądu coś pomoże… Nauczyłam się przez tą sytuację, że niech się pali niech się wali a nie pożyczać.
czarna79 u mnie też jest już gorąco więc spędzę dzień w moim „karmniszu”, gdzie temperaturka jest idealna 18-19 stopni 😉 Po dwóch godzinach zakładam długie spodnie i dres :P
Martusiaaa222 mi siara też leci, ale taka dwuwarstwowa. Płyn półprzeźroczysty i taki gęsty mleczny, ale nic z krwią… Musisz zapytać lekarza dlaczego tak jest, pewnie to nic poważnego.

Miłego dnia Wam wszystkim życzę, nie dajcie się upałowi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Adminie Pieterze ratuj kolezanke 😮 😮 😮 😮

RATUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A znaj moje dobre serce 🙂 Straciłem całe 15 minut na te operacje ale chyba udało się powiązać Twoje stare posty z nowym kontem. Udało się?

Przestroga dla wszystkich - Przy każdym klawiszu USUŃ zastanówcie się 3 razy i dokładnie przeczytajcie, zanim zdecydujecie się coś usuwać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
admin może pomoże, śledzi wszystko jak pojawia się w temacie 🙂

oby pomogl ...jak nie trza to sie pojawia i wtraca w temat 😜 😜 😜
a teraz jak potrzeba to go nie ma 😮 😞 😞 😞


może dzisiaj piwka sie opił za duzo i spi pod stołem he he he 🤪

W zasadzie za takie teksty to powinienem olać temat i nikomu nie pomagać. Żarty żartami ale przeginacie trochę pałę 😠 😠 😠 Myślicie, że ja tego nie czytam ?! NIE ŻYCZĘ SOBIE TAKICH UWAG, JASNE ?
Na tym wątku nie będę się już "wtrącał w temat" - tylko w sytuacjach, kiedy będę musiał dać komuś bana za obrazę admina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
admin może pomoże, śledzi wszystko jak pojawia się w temacie 🙂

oby pomogl ...jak nie trza to sie pojawia i wtraca w temat 😜 😜 😜
a teraz jak potrzeba to go nie ma 😮 😞 😞 😞


może dzisiaj piwka sie opił za duzo i spi pod stołem he he he 🤪

W zasadzie za takie teksty to powinienem olać temat i nikomu nie pomagać. Żarty żartami ale przeginacie trochę pałę 😠 😠 😠 Myślicie, że ja tego nie czytam ?! NIE ŻYCZĘ SOBIE TAKICH UWAG, JASNE ?
Na tym wątku nie będę się już "wtrącał w temat" - tylko w sytuacjach, kiedy będę musiał dać komuś bana za obrazę admina.

Pieter nie deneruj sie ....wiesz jak to jest kobiety spragnione piwa .....na pewno nie chciały Cie obrazic , tylko zażartowac .....Bardzo przepraszamy jezeli Cie uroziiłysmy i dziekujemy za nasza kolezanke...... 🙂 🙂 NIE GNIEWAJ SIĘ NA WRZEŚNIÓWKI 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
cześć Wrzesniówki 🙂

jak tam niedziela mija?

niedługo będe robiła listę wyprawki czego mi brakuje i będę szukała na allegro.> Zdecydowalam sie ze przez neta będe kupowała bo ceny jednak sa niższe.

niedziela w betach hi hi , po imprezce lezymy sobie ....Kasia jak tam Twoja sytuacja cos lepiej????
a co do wyprawki jak cos to napisz liste co trzeba w ogole kochana ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
heehe mi też mija w wyrku, ruszyć mi se nie chce dzisiaj 🙂 A lista potrzebnych rzeczy jest w zakładce wrześniowej- "wyprawka " jesli dobrze pamiętam 🙂 🙂 🙂[/quote
o kurcze zapomniałam o tej zakładce .....z głowy mi wyleciało ....
Mamy wszytskie pozdrowienia od Asi z Zielonej G....z rodzinka nad jeziorkiem opala big cyca i brzuszek.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
heehe mi też mija w wyrku, ruszyć mi se nie chce dzisiaj 🙂 A lista potrzebnych rzeczy jest w zakładce wrześniowej- "wyprawka " jesli dobrze pamiętam 🙂 🙂 🙂[/quote
o kurcze zapomniałam o tej zakładce .....z głowy mi wyleciało ....
Mamy wszytskie pozdrowienia od Asi z Zielonej G....z rodzinka nad jeziorkiem opala big cyca i brzuszek.... 🙂


komu lepiej a ja w pracy sie gotuje w biurze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
heehe mi też mija w wyrku, ruszyć mi se nie chce dzisiaj 🙂 A lista potrzebnych rzeczy jest w zakładce wrześniowej- "wyprawka " jesli dobrze pamiętam 🙂 🙂 🙂[/quote
o kurcze zapomniałam o tej zakładce .....z głowy mi wyleciało ....
Mamy wszytskie pozdrowienia od Asi z Zielonej G....z rodzinka nad jeziorkiem opala big cyca i brzuszek.... 🙂


komu lepiej a ja w pracy sie gotuje w biurze!

w niedziele w pracy .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
heehe mi też mija w wyrku, ruszyć mi se nie chce dzisiaj 🙂 A lista potrzebnych rzeczy jest w zakładce wrześniowej- "wyprawka " jesli dobrze pamiętam 🙂 🙂 🙂[/quote
o kurcze zapomniałam o tej zakładce .....z głowy mi wyleciało ....
Mamy wszytskie pozdrowienia od Asi z Zielonej G....z rodzinka nad jeziorkiem opala big cyca i brzuszek.... 🙂

niestety.... jestem sekretarka w szkole. Szkola ma tez zajecia zaoczne....... 😞
komu lepiej a ja w pracy sie gotuje w biurze!

w niedziele w pracy .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ania nie zazdroszczę ci niedzieli w pracy!! i to jeszcze w taki upał 🙂


I tak nic nie robię szperam na allegro i szukam wyprawki dla mojego syna ( no przecież w niedziele nie można się przemęczać ) 😁

No ba, pewnie że nie można 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
no trzeba się porządnie przygotować do tych zakupów, bo tego jest tyle,że łatwo zapomnieć o czymś. Ściąga jest super!!!

Kilka dni temu przejrzałam listę Kasi i potem usiadłam z kartką i długopisem i zrobiłam listę potrzebnych rzeczy. na razie nie mam na niej ciuszków, bo wiem że dużo rzeczy dostanę od znajomych. Ale tak jak pisze Ania sporo tego jest 🙂 A teraz siedzę na allegro i zastanawiam się co jest lepsze z Fisher Price huśtawka czy bujak?
Z wyprawki to mam kupione butelki - tylko 🙂 Na razie nie gromadzę tych rzeczy, bo nie mam gdzie. Ale jak mi M. zrobi drzwi i skręcimy komodę to pewnie zacznę znosić to i owo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ania nie zazdroszczę ci niedzieli w pracy!! i to jeszcze w taki upał 🙂


I tak nic nie robię szperam na allegro i szukam wyprawki dla mojego syna ( no przecież w niedziele nie można się przemęczać ) 😁

ANIA jak znajdziesz cos fajnego wysyłaj linki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
no trzeba się porządnie przygotować do tych zakupów, bo tego jest tyle,że łatwo zapomnieć o czymś. Ściąga jest super!!!

Kilka dni temu przejrzałam listę Kasi i potem usiadłam z kartką i długopisem i zrobiłam listę potrzebnych rzeczy. na razie nie mam na niej ciuszków, bo wiem że dużo rzeczy dostanę od znajomych. Ale tak jak pisze Ania sporo tego jest 🙂 A teraz siedzę na allegro i zastanawiam się co jest lepsze z Fisher Price huśtawka czy bujak?
Z wyprawki to mam kupione butelki - tylko 🙂 Na razie nie gromadzę tych rzeczy, bo nie mam gdzie. Ale jak mi M. zrobi drzwi i skręcimy komodę to pewnie zacznę znosić to i owo 🙂

letka wyslij linka na hustawke i na bujaka .....bo nie wiem chodzi ci o lezaczek , bo hustawka to za wczenie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ania nie zazdroszczę ci niedzieli w pracy!! i to jeszcze w taki upał 🙂


I tak nic nie robię szperam na allegro i szukam wyprawki dla mojego syna ( no przecież w niedziele nie można się przemęczać ) 😁

ANIA jak znajdziesz cos fajnego wysyłaj linki


jasne. Wogole to stwierdzilam, że na allegro ciuszki sa znacznie tańsze niż w sklepie. Wczoraj za śpiochy placiłam 19,90 a tu nawet po 9,90 mozna wyszperać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
no trzeba się porządnie przygotować do tych zakupów, bo tego jest tyle,że łatwo zapomnieć o czymś. Ściąga jest super!!!

Kilka dni temu przejrzałam listę Kasi i potem usiadłam z kartką i długopisem i zrobiłam listę potrzebnych rzeczy. na razie nie mam na niej ciuszków, bo wiem że dużo rzeczy dostanę od znajomych. Ale tak jak pisze Ania sporo tego jest 🙂 A teraz siedzę na allegro i zastanawiam się co jest lepsze z Fisher Price huśtawka czy bujak?
Z wyprawki to mam kupione butelki - tylko 🙂 Na razie nie gromadzę tych rzeczy, bo nie mam gdzie. Ale jak mi M. zrobi drzwi i skręcimy komodę to pewnie zacznę znosić to i owo 🙂

Ja mam ciuszki, wózek,butelki,pościele do łozeczka. Kupić muszę lóżeczko ( ale to zostawiam na sierpień), wkład do pościeli, pościel do wózka,kosmetyki, smoczki i takie tam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...