Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

agata_1982 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
gdyby nazwal ja wnusia to bym przezyla ale plodem? nawet urzednicy juz traktuja nasze malenstwa jako dzieci a glupi chlop pyta sie o plod, tez jestem glodna, ale jeszcze nie wychodze na jedzonko


myśle że to wynika z niewiedzy potraktuj to w ten sposób myśle ze nie chciał zrobić Ci przykrości

ja wczoraj miałam takiego doła ze wyłam poł dnia normalnie depresja i nie wieadomo w sumie z jakiego powodu,ach te hormony

Witajcie moje Panie 🙂
Ja juz nie chrapie,ale podobnie jak Kami mialam wczoraj jakis dziwny dzien...nie plakalam ,ale nerwy milalm na wszystkich...opierdzielalam kogo popadnie bo mnie wkurzalo wszystko...ach zla nawet na siebie bylam ...


to było nas więcej 🤔 ja miałam doła od siedzenia w domu i jeszcze Mój mnie wkurzył bo jakiś czepliwy był to mu zapodałam MEGA FOCHA na cały wieczór. 😜 dzis rano juz była skrucha hehe
ehh nikt nie zrozumie kobiety w ciąży tak jak druga w ciąży 😁

hehe ,milej tak razem dziwadlem byc 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj chyba faktycznie dziwaczeje Asku przez to wszystko..czasem mam wrazenie,ze nikt mnie tak dobrze nie rozumie jak Wy ..boje sie ze dalsza egzystencja poza wirtualem moze sie okazac nie mozliwa 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewuszki!
Ja też już nie śpię, choć do bycia na chodzie jeszcze dużo mi brakuje 🙂
Wciągnęłam kawkę i zastanawiam się co i kiedy wciągnę na śniadanko...
Ja też wczoraj miałam dzień do d... chyba coś było w powietrzu. Wykrzyczałam do mojego męża parę słów (bo dalej nie możemy odzyskać naszej kasy) i trochę popłakałam, a potem poszłam spać po południu 🥴
Już się robi skwar za oknem a ja drugi dzień chodzić będę ze stanem podgorączkowym 😞 Chyba znów zostanę w łóżku...
Miłego dnia brzuchatki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia a co do tego "plodu"to ja bym tez mu jazde zrobila...Ja bym pewnie jeszcze jego od embriona jakiego zwyzywala jakby trafil na zly dzien 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Aj chyba faktycznie dziwaczeje Asku przez to wszystko..czasem mam wrazenie,ze nikt mnie tak dobrze nie rozumie jak Wy ..boje sie ze dalsza egzystencja poza wirtualem moze sie okazac nie mozliwa 😁 😁 😁 😁 😁


a my po to jesteśmy 🙂 kto zrozumie Cię lepiej jak nie my 🙃 to mówisz że imieniny w bojowym nastroju obchodziłaś ? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
Witajcie dziewuszki!
Ja też już nie śpię, choć do bycia na chodzie jeszcze dużo mi brakuje 🙂
Wciągnęłam kawkę i zastanawiam się co i kiedy wciągnę na śniadanko...
Ja też wczoraj miałam dzień do d... chyba coś było w powietrzu. Wykrzyczałam do mojego męża parę słów (bo dalej nie możemy odzyskać naszej kasy) i trochę popłakałam, a potem poszłam spać po południu 🥴
Już się robi skwar za oknem a ja drugi dzień chodzić będę ze stanem podgorączkowym 😞 Chyba znów zostanę w łóżku...
Miłego dnia brzuchatki!

hej,a jaka kase?Te co rodzince pozyczaliscie???
Mi wczoraj jedynie poprawil humor maz kuzynki Andru..przywiozl wanienke na stelazu 🙂Nie musimy juz kupowac,bardzo sie ciesze ,tylko ten stelaz zajmuje sporo miejsca... 😮 😮 😮Mysle ze bede uzywala jednak bez stelaza,a na stole ,jak za dawnych lat Kamile 🙂 🙂
A wieczorem to wiecie co...poplakalam sie niemal..,..a powodem bylo to ze jest mi nie wygodnie i ciezko sie schylic do szafki na samym dole z posciela.... 😮szukalam poszewki na poduszke i znalesc nie moglam....wyrzucilam wszystko na ziemie i usiadlam... w bezsilnosci uronilam lze ...
To jest powod ,ze kurdęęęęęę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Aj chyba faktycznie dziwaczeje Asku przez to wszystko..czasem mam wrazenie,ze nikt mnie tak dobrze nie rozumie jak Wy ..boje sie ze dalsza egzystencja poza wirtualem moze sie okazac nie mozliwa 😁 😁 😁 😁 😁


a my po to jesteśmy 🙂 kto zrozumie Cię lepiej jak nie my 🙃 to mówisz że imieniny w bojowym nastroju obchodziłaś ? 😉

oj okropna bylam.... 🙂Kamisia wrocila z przedszkola i z zyczeniami wreczyla mi rozyczke herbaciana sliczna 🙂Kochana myszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Witajcie dziewuszki!
Ja też już nie śpię, choć do bycia na chodzie jeszcze dużo mi brakuje 🙂
Wciągnęłam kawkę i zastanawiam się co i kiedy wciągnę na śniadanko...
Ja też wczoraj miałam dzień do d... chyba coś było w powietrzu. Wykrzyczałam do mojego męża parę słów (bo dalej nie możemy odzyskać naszej kasy) i trochę popłakałam, a potem poszłam spać po południu 🥴
Już się robi skwar za oknem a ja drugi dzień chodzić będę ze stanem podgorączkowym 😞 Chyba znów zostanę w łóżku...
Miłego dnia brzuchatki!

hej,a jaka kase?Te co rodzince pozyczaliscie???
Mi wczoraj jedynie poprawil humor maz kuzynki Andru..przywiozl wanienke na stelazu 🙂Nie musimy juz kupowac,bardzo sie ciesze ,tylko ten stelaz zajmuje sporo miejsca... 😮 😮 😮Mysle ze bede uzywala jednak bez stelaza,a na stole ,jak za dawnych lat Kamile 🙂 🙂
A wieczorem to wiecie co...poplakalam sie niemal..,..a powodem bylo to ze jest mi nie wygodnie i ciezko sie schylic do szafki na samym dole z posciela.... 😮szukalam poszewki na poduszke i znalesc nie moglam....wyrzucilam wszystko na ziemie i usiadlam... w bezsilnosci uronilam lze ...
To jest powod ,ze kurdęęęęęę 🤢

Kasa niemała, bo 3000 zł. A jesteśmy w trakcie remontu i na dzień dzisiejszy nie mam za co zrobić zabudowy w korytarzu... Dodam tylko, że pożyczyliśmy je dwa lata temu 😞 Był wrzask, łzy i ostre słowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Witajcie dziewuszki!
Ja też już nie śpię, choć do bycia na chodzie jeszcze dużo mi brakuje 🙂
Wciągnęłam kawkę i zastanawiam się co i kiedy wciągnę na śniadanko...
Ja też wczoraj miałam dzień do d... chyba coś było w powietrzu. Wykrzyczałam do mojego męża parę słów (bo dalej nie możemy odzyskać naszej kasy) i trochę popłakałam, a potem poszłam spać po południu 🥴
Już się robi skwar za oknem a ja drugi dzień chodzić będę ze stanem podgorączkowym 😞 Chyba znów zostanę w łóżku...
Miłego dnia brzuchatki!

hej,a jaka kase?Te co rodzince pozyczaliscie???
Mi wczoraj jedynie poprawil humor maz kuzynki Andru..przywiozl wanienke na stelazu 🙂Nie musimy juz kupowac,bardzo sie ciesze ,tylko ten stelaz zajmuje sporo miejsca... 😮 😮 😮Mysle ze bede uzywala jednak bez stelaza,a na stole ,jak za dawnych lat Kamile 🙂 🙂
A wieczorem to wiecie co...poplakalam sie niemal..,..a powodem bylo to ze jest mi nie wygodnie i ciezko sie schylic do szafki na samym dole z posciela.... 😮szukalam poszewki na poduszke i znalesc nie moglam....wyrzucilam wszystko na ziemie i usiadlam... w bezsilnosci uronilam lze ...
To jest powod ,ze kurdęęęęęę 🤢

🙂 nie ważne jaki powód , może to być byle błahostka a idzie człowieka wyprowadzić z równowagi 🤢 ja też mam czasami takie momenty że nic tylko siedzieć i beksać jak dziecko 😮 ostatnio już sama zauważyłam że robię się coraz bardziej dożarta i wściekam się o byle co 😮 ale już bliżej niż dalej 🙂 to mnie pociesza 😜 i znów będziemy jak sarenki lekkie i powabne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet ten telefon mnie dobija...zeby muzyczke ustawic na dzwonek,albo sms to musze kurna jakies programy sciagac...tworzyc foldery ,cuda na kiju...jest kosmos masakra ..... 😮 😮 😮Kompletnie sie nie znam na tych smartfonach..bede musiala to jakos rozgryźć ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Witajcie dziewuszki!
Ja też już nie śpię, choć do bycia na chodzie jeszcze dużo mi brakuje 🙂
Wciągnęłam kawkę i zastanawiam się co i kiedy wciągnę na śniadanko...
Ja też wczoraj miałam dzień do d... chyba coś było w powietrzu. Wykrzyczałam do mojego męża parę słów (bo dalej nie możemy odzyskać naszej kasy) i trochę popłakałam, a potem poszłam spać po południu 🥴
Już się robi skwar za oknem a ja drugi dzień chodzić będę ze stanem podgorączkowym 😞 Chyba znów zostanę w łóżku...
Miłego dnia brzuchatki!

hej,a jaka kase?Te co rodzince pozyczaliscie???
Mi wczoraj jedynie poprawil humor maz kuzynki Andru..przywiozl wanienke na stelazu 🙂Nie musimy juz kupowac,bardzo sie ciesze ,tylko ten stelaz zajmuje sporo miejsca... 😮 😮 😮Mysle ze bede uzywala jednak bez stelaza,a na stole ,jak za dawnych lat Kamile 🙂 🙂
A wieczorem to wiecie co...poplakalam sie niemal..,..a powodem bylo to ze jest mi nie wygodnie i ciezko sie schylic do szafki na samym dole z posciela.... 😮szukalam poszewki na poduszke i znalesc nie moglam....wyrzucilam wszystko na ziemie i usiadlam... w bezsilnosci uronilam lze ...
To jest powod ,ze kurdęęęęęę 🤢

🙂 nie ważne jaki powód , może to być byle błahostka a idzie człowieka wyprowadzić z równowagi 🤢 ja też mam czasami takie momenty że nic tylko siedzieć i beksać jak dziecko 😮 ostatnio już sama zauważyłam że robię się coraz bardziej dożarta i wściekam się o byle co 😮 ale już bliżej niż dalej 🙂 to mnie pociesza 😜 i znów będziemy jak sarenki lekkie i powabne 😁

🤪tak kochana 🤪 🤪 🤪 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 😉 wstałam w świetnym humorku , zobaczymy czy krawcowa dzis mi go nie popsuje 😉 mój maluszek kopie od rana wiec jak tu być niezadowolonym 🙂
dziewczyny jakie potrawy maja dużo żelaza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hejka 😉 wstałam w świetnym humorku , zobaczymy czy krawcowa dzis mi go nie popsuje 😉 mój maluszek kopie od rana wiec jak tu być niezadowolonym 🙂
dziewczyny jakie potrawy maja dużo żelaza?

Mieso czerwone, buraczki, brokuł szpinak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona,nie dziwie Ci sie..kurcze,ja swego czasu tez wciaz wszystkim pozyczalam..pewnego dnia odmowilam to byla obraza,ze napewno mam ,a sie nie chce podzielic....ze na krotki okres itd...Do tego doszlo ,ze mi w porfelu "Krasnale "siedzialy i zagladaly na co mam wydac...
Niektorzy sa bezczelni,ja bym nie usnela jakbym komus zalegala ...tym bardziej tyle czasu i do tego w Waszej sytuacji...
A drugi spi ,az chrapie i sie nie przejmuje,Krasnalstwo sie szerzy normalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
każda z nas ma na pewno swoje odchyły w ciąży 😜 ale cóż zrobić taki stan 🙂

chlopy siwe jak golabki przy nas beda na tej porodowce hahahahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie dziewczynki piszę szybko bo zaraz znowu nie będzie prądu, już drugi tydzień ciągną nowe przyłącze, dziś choć wiem że jestem odcięta od świata od 10, bo raczyli kartkę zostawić 🙂 Wczoraj byłam na echo serca i jestem bardzo zadowolona, no może nie z przebiegu całego badania bo potraktowani byliśmy typowo po szpitalnemu, badali,mierzyli i mało mówili 😠Ja też za bardzo nie widziałam mojego szkrabka więc 😠 Ale jak dostałam opis badania to jestem mega zadowolona, wszystko ok, płód 😠 bo niestety tak opisał a nie śliczna niunia 🙂 ocenił na 10/10 pkt. 🙂 Może nic nie gadał podczas badania bo musiał się skupić aby tyle póżniej napisać 😁.
Dziś miałam iść robić wyniki w tym glukoze ale jakoś o 5 zjadłam bułeczkę 😁 i na czczo to już bym nie była.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
każda z nas ma na pewno swoje odchyły w ciąży 😜 ale cóż zrobić taki stan 🙂

chlopy siwe jak golabki przy nas beda na tej porodowce hahahahaha 😁


no niestety ale i oni muszą odczuć ciąże na swojej skórze 🙂 🤪 jak sobie myśleli że na "zrobieniu"się skończyło to się pomylili 🙃 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Witam wszystkie dziewczynki piszę szybko bo zaraz znowu nie będzie prądu, już drugi tydzień ciągną nowe przyłącze, dziś choć wiem że jestem odcięta od świata od 10, bo raczyli kartkę zostawić 🙂 Wczoraj byłam na echo serca i jestem bardzo zadowolona, no może nie z przebiegu całego badania bo potraktowani byliśmy typowo po szpitalnemu, badali,mierzyli i mało mówili 😠Ja też za bardzo nie widziałam mojego szkrabka więc 😠 Ale jak dostałam opis badania to jestem mega zadowolona, wszystko ok, płód 😠 bo niestety tak opisał a nie śliczna niunia 🙂 ocenił na 10/10 pkt. 🙂 Może nic nie gadał podczas badania bo musiał się skupić aby tyle póżniej napisać 😁.
Dziś miałam iść robić wyniki w tym glukoze ale jakoś o 5 zjadłam bułeczkę 😁 i na czczo to już bym nie była.


super Ania 🙂 najważniejsze że maluch zdrowy jak rybka 🙂 a w szpitalach to tak jest 🤢 ja jak byłam na pierwszym genetycznym to też trafiłam na lekarza który nic nie mówił prawie a ja nie wiedziałam o co pytać 😮 na szczęście sobie poczytałam wszystko i się uspokoiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Leer napisał(a):
hejka 😉 wstałam w świetnym humorku , zobaczymy czy krawcowa dzis mi go nie popsuje 😉 mój maluszek kopie od rana wiec jak tu być niezadowolonym 🙂
dziewczyny jakie potrawy maja dużo żelaza?

Mieso czerwone, buraczki, brokuł szpinak

Wątroba wieprzowa 17,5
Wątroba cielęca 10,3
Soja 8,0
Nerki wieprzowe 7,8
Żółtko jaj 7,2 (dla porównania: całe jaja- 100 g: 2,7 mg)
Fasola 6,9
Kasza gryczana 6,0
Mąka pszenna 6,0
Płatki owsiane 4,4
Natka pietruszki 4,3
Mąka żytnia razowa 4,0
Kasza jęczmienna 3,8
Kasza manna 2,9
Twaróg tłusty 2,8
Twaróg chudy 2,7
Ser topiony 2,7
Chleb razowy 2,7
Boćwina 2,6
Szpinak 2,4

z tego co wiem to w ciązy powinno sie jesc bardzo mało wątrobki bo zawiera w sobie witamine A,tak samo jak kosmetyki nie moga zawierac witaminy A bo jakos to tam dziala na nasz organizm 😉
poprawka: jej nadmiar może być przyczyną nieprawidłowego rozwoju dziecka,a u matek majacych niski poziom tej witaminy zwiększa się ryzyko urodzenia dziecka z małymi nerkami.
Więc najlepiej skonsultowac sie z lekarzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny. Ale mam dziś dzień, od wczoraj wieczora tak mnie bolał żołądek i było mi niedobrze , że myślałam, że umrę. Pół nocy nie przespałam. Chodziłam od łazienki chciało ni się wymiotować a nie szło. Dziś dłużej pospałam, żeby odespać, ale tak mnie krzyż bolał, że musiałam wstać. Teraz ledwo siedzę, tak mnie boli. Też macie takie bóle krzyża?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
izarybka napisał(a):
Leer napisał(a):
hejka 😉 wstałam w świetnym humorku , zobaczymy czy krawcowa dzis mi go nie popsuje 😉 mój maluszek kopie od rana wiec jak tu być niezadowolonym 🙂
dziewczyny jakie potrawy maja dużo żelaza?

Mieso czerwone, buraczki, brokuł szpinak

Wątroba wieprzowa 17,5
Wątroba cielęca 10,3
Soja 8,0
Nerki wieprzowe 7,8
Żółtko jaj 7,2 (dla porównania: całe jaja- 100 g: 2,7 mg)
Fasola 6,9
Kasza gryczana 6,0
Mąka pszenna 6,0
Płatki owsiane 4,4
Natka pietruszki 4,3
Mąka żytnia razowa 4,0
Kasza jęczmienna 3,8
Kasza manna 2,9
Twaróg tłusty 2,8
Twaróg chudy 2,7
Ser topiony 2,7
Chleb razowy 2,7
Boćwina 2,6
Szpinak 2,4

z tego co wiem to w ciązy powinno sie jesc bardzo mało wątrobki bo zawiera w sobie witamine A,tak samo jak kosmetyki nie moga zawierac witaminy A bo jakos to tam dziala na nasz organizm 😉
poprawka: jej nadmiar może być przyczyną nieprawidłowego rozwoju dziecka,a u matek majacych niski poziom tej witaminy zwiększa się ryzyko urodzenia dziecka z małymi nerkami.
Więc najlepiej skonsultowac sie z lekarzem.

Moj gin powiedział, że spokojnie można jeść wątróbkę tylko nie codziennie(nawet by się nie dało) bo naprawdę żeby mieć jej nadmiar to och, właśnie tym bardziej że watróbka ma żelazo ja tam wcinam raz na miesiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...