Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie mamuśki 🙂 🙂:* dawno mnie tutaj nie było bo nie mam czasu za bardzo ,ale ciągle was podglądam w wolnej chwili w pracy,teraz gorący okres dla nas bo syn kończy zerówkę festyny akademie wycieczki ciągle coś do roboty.A moja nienarodzona córeczka juz daje się we znaki dzis w nocy to tak mi brzuszolem narywało że szok,ciągle rumpluje ja nie wiem co to za ruchliwa dziewuszka.Wczoraj wieczorkiem pokusiło mnie i zrobiłam mała rundkę z synem na rowerze a wy dziewczyny jedzicie albo jezdziłłyscie na rowerku teraz w ciąży?? 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jastin203 napisał(a):
Witajcie mamuśki 🙂 🙂:* dawno mnie tutaj nie było bo nie mam czasu za bardzo ,ale ciągle was podglądam w wolnej chwili w pracy,teraz gorący okres dla nas bo syn kończy zerówkę festyny akademie wycieczki ciągle coś do roboty.A moja nienarodzona córeczka juz daje się we znaki dzis w nocy to tak mi brzuszolem narywało że szok,ciągle rumpluje ja nie wiem co to za ruchliwa dziewuszka.Wczoraj wieczorkiem pokusiło mnie i zrobiłam mała rundkę z synem na rowerze a wy dziewczyny jedzicie albo jezdziłłyscie na rowerku teraz w ciąży?? 🙂 🙂 🙂


ja pytalam sie o ten rower lekarza i uslyszalam:lepiej nie; po pierwsze to nierówne podłoże(niedobre dla łożyska),ewentualne kontuzje itp a po drugie przez siodełko mogą nastapic jakies otarcia,infekcje i tego typu sprawy wiec mimo mojego wielkiego zamiłowania odpuściłam to sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamuśki 😘

Wpadłam sie przywitać..i zmykam sie szykować,bo najprawdopodobniej pojade zaraz do szpitala..od kilku dni aktywność Małej spadła...czuje ruchy nie tak często jak wcześniej i jakieś takie "przytłumione" chociaż dzisiaj już ciutke lepiej jest czuje je wyraźniej...ale i tak sie martwie jak cholera 😞 dlatego chce to sprawdzić..mam tylko nadzieje,że mnie nie odeślą z kwitkiem...bo u mnie taki szpital,że najlepiej omijać go z daleka...3majcie sie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🙂 i biorę się za zaległości, widzę że dużo ich nie ma 🙂
Nad morzem bylo super!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mimo, że siedziałam w cieniu to tak mnie spiekło, że myślałam że nie zasnę ( nogi ,ręce, szyja,twarz) wszystko w kolorze CZERWIENI!!!.Ale super było ten piaseczek, fale, ten zapach morza!!!!Ehhh spełnienie marzeń 🤪 🤪 🤪 Wrzucę później kilka fotek 🙂
Idę zjeść a poźniej poczytam co naskrobałyście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Witajcie Mamuśki 😘

Wpadłam sie przywitać..i zmykam sie szykować,bo najprawdopodobniej pojade zaraz do szpitala..od kilku dni aktywność Małej spadła...czuje ruchy nie tak często jak wcześniej i jakieś takie "przytłumione" chociaż dzisiaj już ciutke lepiej jest czuje je wyraźniej...ale i tak sie martwie jak cholera 😞 dlatego chce to sprawdzić..mam tylko nadzieje,że mnie nie odeślą z kwitkiem...bo u mnie taki szpital,że najlepiej omijać go z daleka...3majcie sie 😘


od kilku dni mamy coraz cieplej na dworzu, mój mały też mniej bryka. Myśle, że to przez temperature na dworzu.
nich Cię przebadają porządnie w szpitalu, niech zobaczą wszelkie przepływy krwi. będzie wszystko dobrze, zobaczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia daj znać jak wizyta, choć wiem że napewno jest dobrze 🙂
Justynko ja bałabym się jechać rowerkiem, bo to nigdy nie wiadomo... pozwalam sobie jedynie na basen...
byłam na kac vegas 2, mam mieszane uczucia czy mi się podobał, po raz drugi nie poszłabym na niego do kina, szkoda kasy lepiej potem ściągnąć 🙂 kupiłam sobie przy okazji rybaczki i spodenki, więc już mam czym hasać latem 🙂 miłego dzionka życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalam ten film w domu nakompie druga czesc nie robi takiej fufory jak pierwsza, na rowerze jezdze do sklepu, oczywiscie spokojnie , ale niedlugo zrezygnuje, zaciezko mi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Cześć Laseczki 🙂 nie opalacie nóżek?


ja jak jestem na słońcu to wystawiam moje białe racice, ale w ogóle słońca nie łapią 😞 ręce łapią, dekold tez się opala, a nogi nie. Grzesiek wczoraj latał w bardzo któtkich spodenkach i ma już bardziej brązowe nóżki od moich ehhe.


Mariola-s nie boisz sie chodzić na basen? nie obawiasz się infekcji? ja to mam zabronione nawet w domowym basenie ( takim kole 3,5 srednicy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Leer napisał(a):
hej dziewczyny jak sie czujecie?
ja od rana znalazłam chwilkę dla siebie...
powiem wam że byłam dzis u spowiedzi to mnie ksiądz tak opieprzył za ciąże że aż mi sie odechciało wszystkiego..
powiedział że moj narzeczony jest łajdakiem i ze mnie niedługo zdradzi bo ja juz nie moge mu dac seksu przez ciaze że ja bede do konca zycia chorować i ze weźmiemy rozwód..
normalnie az mnie zatkało..
dobrze ze chociaż dał mi rozgrzeszenie 😮



Boże!!! Skąd Ty tego księdza wzięłaś!!!! co on wie o życiu. Jestem bardzo pobożna, ale takie coś to dla mnie idiotyzm. I co to jest ksiądz dla ludzi??? - chyba nie bardzo!!! sorry, ale chyba miałabym w dupie takiego debila. Mój ksiądz jest szczęśliwy, jak para która będzie miała dziecko chce wziąć ślub!!!

Ja pikole biedna Madzia ja tak miałam jak rok temu byłam u spowiedzi ksiadz mnie zj... na cały kościól że do ślubu nie mogę dostać rozgrzeszenia ja tak wyłam że masakra a mój narzeczony powiedział wal to chodź do innego koscioła dlatego teraz miałam szczeście przed ślubem jeszcze nie miałam brzuszka wiec nie wspomniałam o ciąży ks tylko o seksie a co mam się stresować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Leer napisał(a):
hej dziewczyny jak sie czujecie?
ja od rana znalazłam chwilkę dla siebie...
powiem wam że byłam dzis u spowiedzi to mnie ksiądz tak opieprzył za ciąże że aż mi sie odechciało wszystkiego..
powiedział że moj narzeczony jest łajdakiem i ze mnie niedługo zdradzi bo ja juz nie moge mu dac seksu przez ciaze że ja bede do konca zycia chorować i ze weźmiemy rozwód..
normalnie az mnie zatkało..
dobrze ze chociaż dał mi rozgrzeszenie 😮



Boże!!! Skąd Ty tego księdza wzięłaś!!!! co on wie o życiu. Jestem bardzo pobożna, ale takie coś to dla mnie idiotyzm. I co to jest ksiądz dla ludzi??? - chyba nie bardzo!!! sorry, ale chyba miałabym w dupie takiego debila. Mój ksiądz jest szczęśliwy, jak para która będzie miała dziecko chce wziąć ślub!!!

Ja pikole biedna Madzia ja tak miałam jak rok temu byłam u spowiedzi ksiadz mnie zj... na cały kościól że do ślubu nie mogę dostać rozgrzeszenia ja tak wyłam że masakra a mój narzeczony powiedział wal to chodź do innego koscioła dlatego teraz miałam szczeście przed ślubem jeszcze nie miałam brzuszka wiec nie wspomniałam o ciąży ks tylko o seksie a co mam się stresować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamuśki 🙂 ale puuuucuchy 😮 szok 😉
ja dziś taka zmęczona jestem tą pogoda że nie mam na nic siły , wrócililśmy właśnie od rodziny mojego 😮 i kładę się coś odpocząć .
Aż dziwne jak się wchodzi na forum po całym dniu a tu raptem kilka stron 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja pojecha.lam do mojego rodziców wczoraj trochę truskawki pomogłam zbierać, potem Mój z teściem w oczku się wykąpali 😮 gorąc jak diabli a dziś z rana i ja moczyłam nóżki to rece kolana i dekolt mam czerwony 🙂 Dziś do kościoła założyłam klapki na obcasie i na rzemyki i nogi mi spuchły, też upławy mam większe pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja pojecha.lam do mojego rodziców wczoraj trochę truskawki pomogłam zbierać, potem Mój z teściem w oczku się wykąpali 😮 gorąc jak diabli a dziś z rana i ja moczyłam nóżki to rece kolana i dekolt mam czerwony 🙂 Dziś do kościoła założyłam klapki na obcasie i na rzemyki i nogi mi spuchły, też upławy mam większe pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Leer napisał(a):
hej dziewczyny jak sie czujecie?
ja od rana znalazłam chwilkę dla siebie...
powiem wam że byłam dzis u spowiedzi to mnie ksiądz tak opieprzył za ciąże że aż mi sie odechciało wszystkiego..
powiedział że moj narzeczony jest łajdakiem i ze mnie niedługo zdradzi bo ja juz nie moge mu dac seksu przez ciaze że ja bede do konca zycia chorować i ze weźmiemy rozwód..
normalnie az mnie zatkało..
dobrze ze chociaż dał mi rozgrzeszenie 😮



Boże!!! Skąd Ty tego księdza wzięłaś!!!! co on wie o życiu. Jestem bardzo pobożna, ale takie coś to dla mnie idiotyzm. I co to jest ksiądz dla ludzi??? - chyba nie bardzo!!! sorry, ale chyba miałabym w dupie takiego debila. Mój ksiądz jest szczęśliwy, jak para która będzie miała dziecko chce wziąć ślub!!!

Ja pikole biedna Madzia ja tak miałam jak rok temu byłam u spowiedzi ksiadz mnie zj... na cały kościól że do ślubu nie mogę dostać rozgrzeszenia ja tak wyłam że masakra a mój narzeczony powiedział wal to chodź do innego koscioła dlatego teraz miałam szczeście przed ślubem jeszcze nie miałam brzuszka wiec nie wspomniałam o ciąży ks tylko o seksie a co mam się stresować


a ja nawet o seksie nie wspominałam ( w u spowiezi byłam w 17 tc już z Grzesiem ). Ja wychoze z założenia, że jak cce się wyspowiadać, to bezpośrednio przez bogiem, nie musze miec do tego pośrednika w postaci księdza. I do spowiedzi prędko nie póje, chyba ze przed chrzcinami, to trzeba bo wymagane jest to.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajci.... 🙂
Szok....widac ze weekend 🙂 🙂 🙂
Potrzebuje waszej pomocy, jakis dobry depilator do całego ciała i zeby az tak mocno niiebaloło przy depilacji.... 🤪 🤪Mam dosyc juz tych maszynek....Wiem ze latka sie na tym sie zna.,. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Witajci.... 🙂
Szok....widac ze weekend 🙂 🙂 🙂
Potrzebuje waszej pomocy, jakis dobry depilator do całego ciała i zeby az tak mocno niiebaloło przy depilacji.... 🤪 🤪Mam dosyc juz tych maszynek....Wiem ze latka sie na tym sie zna.,. 🙂 🙂

Aguś ja niestety nie wiem 😞 więc Ci nie pomogę!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Jestem 🙂 i biorę się za zaległości, widzę że dużo ich nie ma 🙂
Nad morzem bylo super!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mimo, że siedziałam w cieniu to tak mnie spiekło, że myślałam że nie zasnę ( nogi ,ręce, szyja,twarz) wszystko w kolorze CZERWIENI!!!.Ale super było ten piaseczek, fale, ten zapach morza!!!!Ehhh spełnienie marzeń 🤪 🤪 🤪 Wrzucę później kilka fotek 🙂
Idę zjeść a poźniej poczytam co naskrobałyście 🙂



super ja ide rano na wyniki jak bede znosnie i gin pozwoli to w srode tez ruszamy na morze 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...