Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dokladnie ja juz tez panikuje jak cos mnie boli 😞 ale to normalne wkoncu mamy w sobie dzidzie to martwimy sie podwójnie glowa do gory jak bedziesz cos wiedziala odrazu napisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonila do mnie ciocia nie uwiezycie co moja inna ciocie spotkalo 😞 7tygodni temu urodzila synka i jej lozyska nie usuneli! szok caly czas krwawila myslala ze to normalne ale ostatnio same skrzepy jej szly i druga operacje dzisiaj ma jeszcze troche to by sie wykrwawila 😞 szok co to za lekaz sa! mam nadzieje ze wszystko bedzie z nia ok a na lekarzy brak slow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie dowierzam jak to mozna kobiecie lozyska po ciazy nie usunac 😞 a tak chwalila sobie szptal w jakims prywatnym rodzila a tu zobaczcie takie cos! az strach co z nami bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
a to nie dowierzam jak to mozna kobiecie lozyska po ciazy nie usunac 😞 a tak chwalila sobie szptal w jakims prywatnym rodzila a tu zobaczcie takie cos! az strach co z nami bedzie

aż strach myślec...nawet w szpitalu prywatnym takie jaja się dzieją...Przecież od razu po porodzie powinni ją wyczyścić, jeśli sama nie urodzi łożyska...co za lekarze...MASAKRA!!!!!!!
Ja wolę nie myśleć o takich rzeczach, bo boje się jeszcze bardziej wtedy... 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona to wogole porazke miala cesarke miala bo 2tygodnie pozniej urodzila a dziecko duze bylo i 3zastrzyki znieczulajace dostala nic nie dzialalo na nia i wkoncu cala ja 4zastrzykiem znieczulili to biedaczka prawie 3tygodnie chodzic nie mogla tak ja kregoslup bolal .dlatego nie ma co patrzec panstwowe czy nie to zalezy na kogo trafisz jeden lekarz jest super a drugi tylko spieprzyc wszystko potrafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
ona to wogole porazke miala cesarke miala bo 2tygodnie pozniej urodzila a dziecko duze bylo i 3zastrzyki znieczulajace dostala nic nie dzialalo na nia i wkoncu cala ja 4zastrzykiem znieczulili to biedaczka prawie 3tygodnie chodzic nie mogla tak ja kregoslup bolal .dlatego nie ma co patrzec panstwowe czy nie to zalezy na kogo trafisz jeden lekarz jest super a drugi tylko spieprzyc wszystko potrafi

No dokładnie, nie ważne czy prywatnie czy nie-wszystko zależy od lekarza...
Ja mam nadzieję, że uda mi się urodzić naturalnie bez znieczulenia ( moja sąsiadka 8 lat temu była znieczulona na życzenie i ma straszne problemy z kręgosłupem teraz), mam nadzieję że dam radę...
w końcu jak nasze mamy nas rodziły to też znieczuleń nie było i dawały radę!! 🙂 🙂
A co do cc, to kumpelę też 4 razy znieczulali, a i tak czuła...
SZKODA GADAC!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja Was podziwiam, że chcecie chodzić do szkoły rodzenia 🙂
Ja wyszłam z założenia, że nie zniosę rozmów o porodzie, filmów, oglądania porodówki itp...im mniej wiem, tym lepiej śpię....
Chociaż inne rzeczy są na pewno fajne-typu zajmowanie się Maluszkiem, kąpiel itp i przydaje się na pewno ta wiedza 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Aguś dobrze,że jesteś powiedz jak tam Twoje bóle?? bo mnie chyba to samo dzisiaj dopadło 😞

w nocy tak mi sie ułozył na pecherz i znowu bol niesamowity ....teraz narazie odpusciło ....juz niedługo wszytskie bede tak miały ....tylko lzejsze sa na zebra , a nie na pecherz ..... 🙂 🙂 🙂ale jutro wszytsiego sie dowiem pojde do swojego Gina....rozłoze swoja Kache i powiem badaj mnie .....i nawet nie denerwuj ....i koniec gadania..... 🤪 🤪 🤪 🤪sie zdziwi dziad....


To dobrze,że już ok..ja to niewiem czy mi mała na pęcherz wlazła czy coś innego...jak siedze i leże to ok jak tylko wstane to w pół zgięta musze iść..a jak siusiam to mnie coś boli.. 😮

znam ten bol kochana .....ja do na koloanach czasami do wc wedruje ....no chyba ze jest M i on mnie prowadzi , bo to jest straszny bol.... 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi gin powiedział że to od pełnego pęcherza moze byc.
dziewczyny ja chce juz swoja corcie! ! im bliżej tym bardziej mi sie dłuży..
jak był 17 tydzień to wiedziałam ze jeszcze daleko
jak był 22 to wiedziałam ze jeszcze trochę
a teraz 31 prawie i mysle ze czas stoi w miejscu..;/ przydałyby mi sie jakieś wakacje..?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy to nie próżnujecie 😜 chwile mnie nie było i tyle stron 😮 😁 😁 😁
Marta mam nadzieje że z ciocią wszystko będzie ok ! mój gin mi mówił ostatnio że nie ważne gdzie się rodzi , najważniejsi są ludzie wokół Ciebie i ich podejście do sprawy . Mam nadzieje że nas nic złego nie spotka i nasze pociechy przyjdą na świat w ludzkich warunkach i że będziemy mieć dobrą opiekę , zarówno dzieciaki jak i my ...
Aniulka daj znać co i jak u Ciebie , nie denerwuj się na pewno będzie wszystko w porządku !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
a to nie dowierzam jak to mozna kobiecie lozyska po ciazy nie usunac 😞 a tak chwalila sobie szptal w jakims prywatnym rodzila a tu zobaczcie takie cos! az strach co z nami bedzie

aż strach myślec...nawet w szpitalu prywatnym takie jaja się dzieją...Przecież od razu po porodzie powinni ją wyczyścić, jeśli sama nie urodzi łożyska...co za lekarze...MASAKRA!!!!!!!
Ja wolę nie myśleć o takich rzeczach, bo boje się jeszcze bardziej wtedy... 😮 🤢


a propos łożyska, to mnie zaraz po porodzie kazali mocno przeć i łożysko same wyleciało. potem kilka osób oglądało je czy jest w całości. Było, ale ponoć miało już 3 stopień dojrzałości i było wg nich "brzydkie" i nie przekazywało już nic wartościowego dla dziecka.
Gorzej, jak łożysko się rozerwie i skrobią potem od wewnątrz - wtedy mogą zostawić resztki i tego sie boję 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Letka a moze Ty sie w koncu nam pokazesz.....bo my nie widziałysmy zadnego zdjecia Twojego....i moze ju macie imie dla niunki.....
Asik z Krakowa...czekamy juz m-c na Twoja Glowe.....


wstyd się przyznać ale jedyne fotki z brzuchem tj,brzucha mam tylko te co już dawałam na forum nasze ☺️ muszę sobię jakieś zrobić żeby pamiątka była 🙂
Tylko mój będzie musiał 10m dalej stanąć co by mnie uchwycić całą 🤪 😁 😁 😁 😁 buhhahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...