Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
letka82 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Hej Brzusie!!
Ja właśnie zbieram się do ciągu dalszego pracy... Ale mi się nie chce jak cholerka... Pozostaje mi jeszcze jakoś zabezpieczyć rzeczy z kuchni. Jutro ja jadę do Wrocławia na ikeowe szaleństwo a mój Michał będzie w międzyczasie wyburzał ściankę i kminił szafę do zabudowy 😉 Podział obowiązków 😁 😁 😁

mała odzyskałas ta swoja kase czy nie , bo nic nie pisałas albo jakos mi umkneło .....

Odzyskałam, choć czekam na umówiony jeszcze tysiąc zamiast odsetek. Najważniejsze że 3000 już są na koncie 🙂 Wczoraj rano odzyskałam drugą transzę.
Wymyśliłam, że zamiast tradycyjnego przybornika mocowanego do łóżeczka powieszę taka rurę w której zamieszkają pieluszki i inne duperelki podręczne. M. oczywiście stwierdził że przesadzam i że przecież do wszystkiego będę miała blisko - komoda z rzeczami małej będzie na przeciwległej ścianie... http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40096166#/70115578/

tez bede miała taka biała tylko prostokotno ....było cos takiego za 29.90 jako taka szafa przenosnia tylko mi nie poatrzeba tego metalu z kołkami tylko te szafki ...zawiesze sobie na karniszu i bede miła wszytsko pod reka.....

Czyli nie tylko ja stwierdziłam, że to rzecz przydatna?
Ja myślałam o zawieszeniu na suficie między łóżeczkiem a naszym łóżkiem. Z drugiego boku będzie stał regał w poprzek (takie przedzielenie pokoju) i od frontu jakbym zawiesiła taki organizer mocowany na łóżeczko to zrobiłabym "klatkę".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Iwona dostała depilator i ta maszynke juz wczoraj ...ale dzisiaj na spokojnie sobie rozpakowalismy , ja nie wiedziałam ze te depilatory takie głosne sa ....w porowaniu do maszynki M to szok...i szkoda ze nie mozna bez kabla ....tylko cały czas podłaczony ....ale dobrze idzie i ja nie wiem ale mnie tam nic nie boli na nogach hi hi jak sie depilowałam ..... 🙂

Głośne to fakt - nie da się zrobić na bóstwo w tajemnicy 😉 Ale przecież nie depilujesz się codziennie.
Folię też mam kupioną, ale jednak graty muszę pościągać... Pocieszam się tym, że już jutro będzie po największym syfie 😁 Potem tylko montaż a to już czysta rzecz, chyba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wracam do tematy cukrzycy - ciekawi mnie co wam lekarz pwoeidzial

moja powiedziala ze liczy sie wynik po 1 godzinie a ten mam wysoki i wyslala mnie do szpitala do przychodni diabetologicznej przy szpitalu, 28 mam wizyte,
kupilam sobie glukometr i czekam az przyjdzie, mam mierzyc cukier jak pomimo tego bedzie wysoki to wyladujee na oddziale i insulina mnie czeka 😞

na razie ciagle licze ze sie obedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane ...
Ja dziś po wizycie u gina , byłam dopytac co i jak z tą moją cukrzyca nieszczęśliwą ... ojoj martwiłam się bardzo strasznie bardzo ... no i coż czeka mnie szpital 4 dni na patologi ciąży by ustalic co i jak jak mnie leczyc czy wystarczy dieta czy też insulina bedzie potrzebna , no to sobie odpoczne w szpitalu hee 4 dni , nadrobie zaległości na brzuszku hee i będę miala czas popisac z Wami bo ciagle cos w domu i czasu brak
A tak to było gdziś też USG widzialam dzidzie waga dzidzi to 1 kg heee super że z maleństwem wszystko dobrze ...bo nie chciała bym Wojtusiowi zaszkodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej a ja byłam dzisiaj w mieście z mamą żeby sobie trochę poprawić humor jakimiś zakupami no i wróciłam do domu z ciuszkami dla małej 🙂Sobie oczywiście nic nie mogłam znaleźć...A jak wróciłyśmy to czekała na mnie niespodzianka w postaci paczki z pościelą 🙂Oczywiście już mam ją ułożoną w łóżeczku wygląda naprawdę fajnie teraz tylko czekać na dzidzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolinko dobrze że z Wojciechem wszystko w porządku już duże nasze pociechy mój ostatnio miał 1,100kg 🙂 , a co do szpiatala to na pewno będzie ok , dobiora Ci odpowiednie leczenie i będzie wsio ok ! już bliżej niż dalej więc głowa do góry , Izka Ty też się nie martw ... trzymam za Was kciuki !!!

dobranocki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Letka82

Spodziewam sie synka, mam juz 4 letnia coreczke, wiec ciesze sie bardzo.
Czuje sie swietnie, chociaz musze przyznac, ze poczatki byly ciezkie, mimo drugiej ciazy.
Przez pierwsze 3 miesiace doslownie zdychalam, chociaz wydaje mi sie ze lepiej niz jak bylam w ciazy z corcia.. Teraz ciesze sie rosnacym brzuszkiem i moim lobuzkiem , ktory dosc ostro daje znac o sobie...
Podczytuje was dziewczynki czasem w pracy, wiec byc moze uda mi sie zalogowac i pogadac z wami mimo tych 7 godzin roznicy..
Pozdrawiam was goraco , postaram sie zagladnac jutro i was zlapac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kochane
ja jestem w podrozy moznaby nazwac weekendowo-wakacyjnej bo maz konczy egzaminy na uczelni a ja korzystam z pogody spaceruje po prakach,plywam na basenie korzystam z wakacji 🙂 🙂
bede Was podczytywala jak bede w hotelu to popisze nawet nie wiem czy uda mi sie wszystko nadrobic.buziaki dla Was milego dnia 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY KOCHANE!!!!!!!!!!!!!!!

AGUŚ 100 lat, zdrówka, pieniążków, miłości, uśmiechu na każdy dzień, zdrowej córci i super łatwego porodu [color=blue][/color] 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Witam nową brzuszkową Mamę- super, że jest nas coraz więcej 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witojcie!!
Ale dzisiejsza noc była mega śmieszna... 🤪
Zachciało mi sie siusiu...więc poszłam,wracam a mój na całym łóżku sie rozłożył 😲 to ja do niego posuń sie,a on do mnie Ania tu tyle mrówek a Ty będziesz sie tu pchała 😮 hahaha no nic jakoś go odsunęłam..i prosze go weź mi zrób ciemną bułeczke z masełkiem i ze szczypiorkiem..a on do mnie no już ide..i zasnał.. 🤪 🤪zasnęłam i wiecie co mi sie śniło???że Ślub miałam,w tej samej ukochanej mojej sukni byłam tylko że z brzuszkiem już byłam..na sali była Aga Czarna... 🤪 🤪 i z takim tekstem do mnie..wiesz Aniu myślałam,że tylko ja mam taki duży tyłeczek ale Ty to dopiero masz mega zad taki tłusty 🤪 🤪 😁 😁hahah.Masakra 😁 🙃 🤪 Ale to nic obudziłam sie śmieje sie sama do Siebie..a mój sie przebudził(tak mi sie wydawało)i do mnie to ten świadek??ja mówie co?a on no ten świadek na tym ślubie?masakra pukam go w łepek i mówie weź sie obudź bo majaczysz 😁 🤪 i o co kamannn??? 😁

Ps.Aguś więcej o kopniakach w tyłki nie gadamy heheh 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Witojcie!!
Ale dzisiejsza noc była mega śmieszna... 🤪
Zachciało mi sie siusiu...więc poszłam,wracam a mój na całym łóżku sie rozłożył 😲 to ja do niego posuń sie,a on do mnie Ania tu tyle mrówek a Ty będziesz sie tu pchała 😮 hahaha no nic jakoś go odsunęłam..i prosze go weź mi zrób ciemną bułeczke z masełkiem i ze szczypiorkiem..a on do mnie no już ide..i zasnał.. 🤪 🤪wkurzyłam sie na niego ale jakoś zasnęłam ,nie chciało mi sie samej robić i wiecie co mi sie śniło???że Ślub miałam,w tej samej ukochanej mojej sukni byłam tylko że z brzuszkiem już byłam..na sali była Aga Czarna... 🤪 🤪 i z takim tekstem do mnie..wiesz Aniu myślałam,że tylko ja mam taki duży tyłeczek ale Ty to dopiero masz mega zad taki tłusty 🤪 🤪 😁 😁hahah.Masakra 😁 🙃 🤪 Ale to nic obudziłam sie śmieje sie sama do Siebie..a mój sie przebudził(tak mi sie wydawało)i do mnie to ten świadek??ja mówie co?a on no ten świadek na tym ślubie?masakra pukam go w łepek i mówie weź sie obudź bo majaczysz 😁 🤪 i o co kamannn??? 😁

Ps.Aguś więcej o kopniakach w tyłki nie gadamy heheh 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny , będę Was podczytywac dziś bo czasu nie będzie za dużo na pisanie , siora przyjeżdża na weekend i trzeba będzie jej towarzystwa dotrzymywać 😜

Czarnulko sto lat !!!! spełnienia marzeń , szczęścia i dużo miłości 🙂 Obyś urodziła w tempie expressowym swoją córcie która dopełni Wasze szczęście 🙂 buziaki 😘 😘 😘 😘

kolorek życzeń wybierał mój chrześniak który siedzi mi właśnie na kolanach 🙂 od niego również śle najserdeczniejsze życzenia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś wszystkiego czego chcesz, o czym tylko marzysz dzisiaj życzę Ci 🙂

U mnie za oknem chłodno, bo w nocy lało - wreszcie nie muszę podlewać ogródka!!
Dzisiaj mam dzień zakupowy, więc pewnie zamelduję się wieczorem, bo czytać w komórce Was mogę, ale niestety nie da się nic odpisać 😞 Miłego i spokojnego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ide sie zrobic na człowieka bo ostatnio to wyglądam jak nie wyglądam..
później do mieszkania znów wdrapać sie na 4 pietro musze zatwierdzić kolor scian później do Kalisza doi media Markt na zakupy i wreszcie sobie trochę odpocznę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś ... Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i Twojej dzidzi .....

Ja jestem zła ... kurka mój mnie tak pilnuje z ta cholerna dietą , liczy mi jednostki , co mogę a czego nie i final finałem to chodzę głodna ... a jeszcze ten szpital od wtorku , zagłodza mnie i mojego synka , powiem wam jestem załamana i chce mi się wyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...