Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Aguś ... Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i Twojej dzidzi .....

Ja jestem zła ... kurka mój mnie tak pilnuje z ta cholerna dietą , liczy mi jednostki , co mogę a czego nie i final finałem to chodzę głodna ... a jeszcze ten szpital od wtorku , zagłodza mnie i mojego synka , powiem wam jestem załamana i chce mi się wyc...

Karolka!! Wcale Cię nie zagłodzą, nie bój się 🙂 Dopasują Ci dietę do Twoich potrzeb i będzie git, zobaczysz. Najważniejsze, że będziesz pod dobrą opieką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja też się objadłam, za dwoje a nie dla dwóch hihi
Aguś wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, szczęścia, dużo miłości od mężusia, szybkiego i bezbolesnego porodu, żeby córcia była okazem zdrowia i dużo nie płakała i dała spać mamusi, i wielkiej utraty wagi przy karmieniu piersią 🙂 i samych słonecznych dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Ojej pierwszy raz po wejściu na brzuszek nie mam 20 stron do nadrabiania 🙂Tu zawsze tak pusto na weekend?Mój wraca dopiero dzisiaj wieczorem więc myślę sobie czytanie tutaj zabije mi czas czekania.

to niezawiele pewnie sobie poczytasz, bo w weekend pustki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja myszka reaguje na muzyke - zazwyczaj 🙂 a ostatnio jest bardzo aktywna całymi dniami hmm . ..
może to przez to że ja taka aktywna tez?
dobra ide sie ogarnąć bo az strach patrzeć na siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam u weta z Majeczką, babka nie widzi tego kłosa, więc prawdopodobnie wylazł sam podczas tego płukania wczorajszego. Ucieszyłam się , bo obyło się bez usypiania 🤪 🤪 🤪. A w nocy się tak denerwowałam , że spać nie mogłam....i ulżyło mi, że moja sunia nie musi cierpieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂

Leer napisał(a):
moja myszka reaguje na muzyke - zazwyczaj 🙂 a ostatnio jest bardzo aktywna całymi dniami hmm . ..
może to przez to że ja taka aktywna tez?
dobra ide sie ogarnąć bo az strach patrzeć na siebie.


ja chyba też zauwazyłam, jak mały reaguje na dźwięki. Szczególnie ja Grzesiu jest blisko brzucha, albo płacze to mały zaczyna kopać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂

Leer napisał(a):
moja myszka reaguje na muzyke - zazwyczaj 🙂 a ostatnio jest bardzo aktywna całymi dniami hmm . ..
może to przez to że ja taka aktywna tez?
dobra ide sie ogarnąć bo az strach patrzeć na siebie.


ja chyba też zauwazyłam, jak mały reaguje na dźwięki. Szczególnie ja Grzesiu jest blisko brzucha, albo płacze to mały zaczyna kopać.


Ja to się boję że muzyka jest np.za głośno i mała sie boi i dlatego kopie za to jak dam trochę ciszej to nie reaguje...ech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂

Leer napisał(a):
moja myszka reaguje na muzyke - zazwyczaj 🙂 a ostatnio jest bardzo aktywna całymi dniami hmm . ..
może to przez to że ja taka aktywna tez?
dobra ide sie ogarnąć bo az strach patrzeć na siebie.


ja chyba też zauwazyłam, jak mały reaguje na dźwięki. Szczególnie ja Grzesiu jest blisko brzucha, albo płacze to mały zaczyna kopać.


Ja to się boję że muzyka jest np.za głośno i mała sie boi i dlatego kopie za to jak dam trochę ciszej to nie reaguje...ech.

Moja mała lubi jak masuje brzuch lub delikatnie laskocze wtedy bardziej sie wypycha i kopie,jakby chciala dotknac mojej reki 🙂 🙂 jsli chodzi o muzyke to puszczam ja normalnie,dziecko sie nie przestraszy chyba ze bys stanela kolo glosnikow albo na jakims koncercie byla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
szotka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂

Leer napisał(a):
moja myszka reaguje na muzyke - zazwyczaj 🙂 a ostatnio jest bardzo aktywna całymi dniami hmm . ..
może to przez to że ja taka aktywna tez?
dobra ide sie ogarnąć bo az strach patrzeć na siebie.


ja chyba też zauwazyłam, jak mały reaguje na dźwięki. Szczególnie ja Grzesiu jest blisko brzucha, albo płacze to mały zaczyna kopać.


Ja to się boję że muzyka jest np.za głośno i mała sie boi i dlatego kopie za to jak dam trochę ciszej to nie reaguje...ech.

Moja mała lubi jak masuje brzuch lub delikatnie laskocze wtedy bardziej sie wypycha i kopie,jakby chciala dotknac mojej reki 🙂 🙂 jsli chodzi o muzyke to puszczam ja normalnie,dziecko sie nie przestraszy chyba ze bys stanela kolo glosnikow albo na jakims koncercie byla 🙂


Moja Myszka też lubi jak masuje brzuch i bawimy sie w "puk puk" albo lubi jak Mąż ją woła Mysssiiiaaaa wtedy tak słodko puka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Leer napisał(a):
no zazwyczaj tak jest.
a mi sie teraz wkręciło znów SGm i sobie słucham kamila bednarka 🤪 jaki on ma wyrypany głos 🤪 🤪

miałam okazje go wczoraj posłuchac na zywo 🙂


Iza już niedługo dni Oleśnicy 😉 wybierasz sie ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
ja puszczam muzykę w telefonie i kładę niedaleko brzucha stąd moje wahania no bo przecież dźwięk musi sie jakoś przebić przez chociażby tłuszczyk którego mam sporo.
ja radze puscic muzyke na pc twoje malenstwo uslyszy,nie musisz sie martwic tez telefon przowodzi jakies fale,nie powinno sie spac majac go przy glowie lub rozmawiajac nie sciskac tak cos slyszalam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Leer napisał(a):
no zazwyczaj tak jest.
a mi sie teraz wkręciło znów SGm i sobie słucham kamila bednarka 🤪 jaki on ma wyrypany głos 🤪 🤪

miałam okazje go wczoraj posłuchac na zywo 🙂


Iza byłaś na dniach Oleśnicy?czy to za tydzien dopiero ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Leer napisał(a):
no zazwyczaj tak jest.
a mi sie teraz wkręciło znów SGm i sobie słucham kamila bednarka 🤪 jaki on ma wyrypany głos 🤪 🤪

miałam okazje go wczoraj posłuchac na zywo 🙂


Iza już niedługo dni Oleśnicy 😉 wybierasz sie ? 🙂

no pewnie ! jesli tylko pogoda w miare dopisze,od wczoraj sa dni kepna 🙂 nie gadaj ze planujesz przyjechac ? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Leer napisał(a):
no zazwyczaj tak jest.
a mi sie teraz wkręciło znów SGm i sobie słucham kamila bednarka 🤪 jaki on ma wyrypany głos 🤪 🤪

miałam okazje go wczoraj posłuchac na zywo 🙂


Iza już niedługo dni Oleśnicy 😉 wybierasz sie ? 🙂

no pewnie ! jesli tylko pogoda w miare dopisze,od wczoraj sa dni kepna 🙂 nie gadaj ze planujesz przyjechac ? 🙃


Mam tam niedaleko Rodzinke 🙂 koło Bierutowa 😁 i tak właśnie planowałam zrobić sobie wypad 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zle spojzalam,faktycznie dzisiaj 🤪
Piątek 17.06.2011

- godz. 12:00 Otwarcie wystawy „Wieża Pełna Lalek Czarnego Teatru” ze zbiorów teatru Ahoj z Chrudimia.
Brama Wrocławska
- godz. 15:00 Uroczysta Sesja Rady Miasta - Ratusz Oleśnica.
- godz. 19:00 Biesiada Urodzinowa, zabawa z zespołem Evergreen i DJ-em. Pokaz taneczny Centrum Tańca ARKO. Bilety w cenie 90 zł/os. do nabycia od 06.05.2011 w biurze MOKiS
- godz. 20:00 Ogólnopolska Akcja Wiersze Chodnikowe „Poemat słowa na wagę” ul. Kochanowskiego, Plac Zwycięstwa

Sobota 18.06.2011

- godz. 17:10 Występ zespołu SiN
- godz. 18:30 Występ zespołu Nolens Volens
- godz. 20:00 Koncert zespołu Leszcze
- godz. 22:00 Gwiazda wieczoru DODA

Niedziela 19.06.2011

- godz. 10.00 – 15.00 Otwarta galeria sztuki i rękodzieła - Brama Wrocławska
- godz. 10.00-22.00 Projekt fotograficzny Oleśniczanie 12h, Tomasz Ilków i Tomasz Jamroz. Patronat MOKiS i PCEiK
- godz. 16:00 Blok prezentacji artystycznych, rekreacyjnych przygotowanych przez uczniów oleśnickich szkół i przedszkoli samorządowych
- godz. 19:10 Koncert Francesco Napoli
- godz. 21:00 Jubileuszowy koncert z okazji 65-lecia MOKIS.
Gwiazda wieczoru Maryla Rodowicz
- Pokaz pirotechniczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...