Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Zocha napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):



MAM NADZIEJE ŻE TO JUŻ ZABYTEK SZPITALNY I NIE PRZYJDZIE NAM RODZIC W TAKICH WARUNKACH !!!!!!

o kurcze to maluszki wychodzą tak w świetle reflektoró ??? 😉 fajnie że jesteś Karolina już w domku 🙂

heheheheh Karolinika jak sie nie myle to ja tu rodzilam ,w tej sali... 😁 😁 😁 tam na wprost wisial okragly zegar na ktory patrzylam blagalnym wzrokiem .. 🤢wspomnienia wrocily . 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Cześc Laski ja juz w domku .... fajnie tak ...
Dietke mam i muszę się pilnowac ...
Asiulka mam dobrą wiadomośc wymienili wyrka na porodówce heee normalnie teraz to bajer heee

ale super wiesc! 🤪 Ciesze sie ze juz jestes 😘 😘 😘 ide na obiados -Andruszek wykminil pychotke 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
hej dziewczynki wlasnie Was nadrabiam,ale widziealam zamartwiacie sie o Age .PISALA WCZORAJ ze w pon ja wypuszcza jednak ..Ponoc jest oki ,ale po obchodzie lekarze tak zadecydowali ...Takze spodziewajmy sie Jej jutro 🙂
My wczoraj bylismy w Poznaniu 🙂PIekna sprawa i stare zoo zaliczylismy i nowe ..frajda jak nic 🤪 Szkoda ,ze Szakirki z nami nie bylo ,ale ona z Tata szalala na basenie i w Mc Donaldzie -dzis wkoncu wraca 🤪 🤪 🤪Juz tesknie za ta moja Żabą 🙂
,zakochalam sie w Maltance i wiosce Afrykanskiej 🙂Pilo sie kawke miedzy wielbladami ,a sloniami 🙂swietnie tam jest-ja nigdy w Poznaniu nie bylam ,bo kazdy odradzal,ze we Wrocku lepiej -ale jestem bardzo zadowolona z wycieczki 🙂Jednak od 5:30 na nogach o 23 dopiero w lozku ...padlam na cyce ,ale niewiem skad u mnie tyle energii ????szok caly Bozy dzien latalam z Andru po Poznaniu,hehe ,dop ok 20tej poczulam zmeczenie ,ale to juz bylismy w pociagu 🙂A tam Warsik i zimne pifko bezalkoholowe ,eh lepiej byc nie moglo 🙂
Jak zgram fotki ,to wrzuce jakies 🙂
Czytam Was dalej moje drogie 😘 😘 😘

Wrocławskie Zoo juz wielokrotnie zaliczylam ale to w Poznaniu jeszcze nie miałam okazji zwiedzic 🙂 Fajnie że wycieczka zaliczona do udanych,oby wiecej takich atrakcji 🙂 mnie by sie jakies przydaly bo powoli zanudzam sie na smierc 😠 gdzies bym pojechala,cos bym porobiła ale brak pomysłów,nie potrafie usiedziec dlugo w domu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOO w Poznaniu jest super 🙂 to fakt 🙂
Karolcia dobrze, że wróciłaś 🙂
Ja o porodzie staram się nie myśleć za bardzo jeszcze, nie czytam na ten temat, nie ogladam porodowek itp 🙂 Stwierdziłam, że wolę wiedzieć jak najmniej o tym co mnie tam czeka-może wtedy strach będzie mniejszy 🙂
I pisalam do AGI, jutro faktycznie dopiero ma wyjsć...biedulka. Ale z drugiej strony chyba lepiej, że tak wyszło i że się nimi zajęli porządnie, niż dalej miałaby do tego konowała chodzic....i żyć w błogiej nieświadomości!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laski ... ale sie czuje okropnie.. jej..
wczoraj wyłam z bólu wieczorem i dzis czuje sie nie lepiej.. do wieczorka czułam sie w miare dobrze męczyłam sie szyko ale to normalne ale wieczorem to normalnie przeszłam sama siebie.. nogi to mi tak spuchły że myślałam że mi pękną.. piersi mnie tak bolały że musiałam kłasc zimne okłady , plecy w odcinku piersiowym to myslałam że mi pekna a najgorsze że mała chyba ułożyła mi sie tak że żebra to normalnie chca mi rozerwać skóre takie uczucie mam..
normalnie nic mi nie pozostaje tylko płakac..
to jest taki ból że szok.. a do tego przed chwilka ze 6 razy kopnął mnie prad jak włączałam komputer... dobre...
nie wiecie czy jest jakis sposób na te bolace żebra? bardzo bola mnie z lewej strony zaraz umre normalnie..
a do tego mała dzis wcale sie nie rusza praktycznie i zaczynam sie martwic.. 😞

kasiu nie przejmuj sie innymi, mi wiele osób dogaduje z powodu wyobru nadi ale nie zalezy mi na ich zdaniu.. a co do tesciowej to wiem co czujesz moze nie mam problemu z imieniem ale koniecznie chce mi udowodnic że głupoty opowiadam że mam termin na wrzesnia i ze wszyscy sie myla bo ona doskonale wie ze ja urodze juz w lipcu nawet! normalnie baba nie do przebicia..
a do tego przed wyjazdme dowaliła mi że strasznie gruba jestem , ale to słyszałam od tesciów od poczatku mojej znajomości z mężem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hej laski ... ale sie czuje okropnie.. jej..
wczoraj wyłam z bólu wieczorem i dzis czuje sie nie lepiej.. do wieczorka czułam sie w miare dobrze męczyłam sie szyko ale to normalne ale wieczorem to normalnie przeszłam sama siebie.. nogi to mi tak spuchły że myślałam że mi pękną.. piersi mnie tak bolały że musiałam kłasc zimne okłady , plecy w odcinku piersiowym to myslałam że mi pekna a najgorsze że mała chyba ułożyła mi sie tak że żebra to normalnie chca mi rozerwać skóre takie uczucie mam..
normalnie nic mi nie pozostaje tylko płakac..
to jest taki ból że szok.. a do tego przed chwilka ze 6 razy kopnął mnie prad jak włączałam komputer... dobre...
nie wiecie czy jest jakis sposób na te bolace żebra? bardzo bola mnie z lewej strony zaraz umre normalnie..
a do tego mała dzis wcale sie nie rusza praktycznie i zaczynam sie martwic.. 😞

kasiu nie przejmuj sie innymi, mi wiele osób dogaduje z powodu wyobru nadi ale nie zalezy mi na ich zdaniu.. a co do tesciowej to wiem co czujesz moze nie mam problemu z imieniem ale koniecznie chce mi udowodnic że głupoty opowiadam że mam termin na wrzesnia i ze wszyscy sie myla bo ona doskonale wie ze ja urodze juz w lipcu nawet! normalnie baba nie do przebicia..
a do tego przed wyjazdme dowaliła mi że strasznie gruba jestem , ale to słyszałam od tesciów od poczatku mojej znajomości z mężem.

ja niestety Tobie nie pomogę z tym bólem... ale z tej Twojej teściowej babsztyl wredny 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):


kasiu nie przejmuj sie innymi, mi wiele osób dogaduje z powodu wyobru nadi ale nie zalezy mi na ich zdaniu.. a co do tesciowej to wiem co czujesz moze nie mam problemu z imieniem ale koniecznie chce mi udowodnic że głupoty opowiadam że mam termin na wrzesnia i ze wszyscy sie myla bo ona doskonale wie ze ja urodze juz w lipcu nawet! normalnie baba nie do przebicia..
a do tego przed wyjazdme dowaliła mi że strasznie gruba jestem , ale to słyszałam od tesciów od poczatku mojej znajomości z mężem.


Nadia to normalne imię, jak każde inne, a przynajmniej nikt Ci wyboru imienia do nazwy psa nie porównał :P

u mnie dzis leniwa niedziela, po obiedzie poszłam w kimono z Grzesiem, wstałam niedawno i czuje sie jakas rozbita ::P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, ale mam lenia dziś...co chwilę przysypiam, a Gabrynia tak kopie, że masakra! Ale cieszę się, bo przez ostatnie 2 dni jakaś leniwa była,pewnie pogoda jej nie odpowiadała.
Mnie od paru dni łapią skurcze łydek w nocy, nie jakieś wielkie, ale jednak...poza tym jest mi coraz ciężej, ale z drugiej strony mówię sobie, że to "słodki ciężar" 🙂
Leer wspołczuję Ci tych bóli, mnie czasem brzuch zakłuje czy plecy pobolą, ale wszystko za chwilę przechodzi, do tego nogi mi nie puchną i czuję się całkiem nieźle (poza lenistwem oczywiście). Mam nadzieję, że nie zapeszę... 🙂
Idę na kolację 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej ale pustki ja miałam dziś wyjazdowy dzień i padłam na godzinkę spać,własnie smaże rybke 🙂
ja tez nie mogę narzekać ze źle znoszę ciąże póki co nie mam większych dolegliwości ale odpukać w niemalowane żeby nie zapeszyć,miłego wieczorku! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadłam na sekunde zameldować że żyje ... humor spaprany "ciche dni" z moim ehh chłopy to są bez mózgi 😠 😠 😠 nie mam nawet siły pisać 🤢 🤢 🤢
właśnie wróciłam od teściów 😮 bo byliśmy na dniu ojca , padam na cyce ....
Karolinko dobrze że jesteś z powrotem 🙂 a
Czarnulkę to nich przyczymają ile trzeba... bo w dobrych rękach jest! Kasia1986 ja też walczę z całą rodziną bo im się nie podoba Tymon , ja mam to szczerze w dupie niech sobie myślą co chcą ! to moje dziecko i moja sprawa!!!!!
Asiulka nie było tam wolnej klatki dla mnie w zoo 🙃 😁 🤪 🤪 🤪 bo bym sobie gdzieś odpoczeła od wszystkich 😜 😜 😜
Leer odpoczywaj ile się da i nie przejmuj pieprzeniem teściów 🥴 🥴 ludzie to są dziwni wiem coś o tym 😮 😮 😮

uciekam do wyra bo mam dość i prawie wszystkiego a ryk to mi na końcu wargi wisi 🥴 czasami trzeba się wypłakać bo przynjamniej człowiekowi ulży , jedynym pocieszeniem jest mój Synek 🙂 którego tak mocno nie mogę się doczekać ... już nie długo.
buziam 😘 😘 😘 😘 do juterka !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje są bezmózgi i nieczuli, jak ja wczoraj ryczałam z bólu to mój jeszcze na mnie z ryjem że o co mi chodzi, a jak go poprosiłam zeby mi pomasował plecy to mu sie nie chciało.. a jak jego cos boli to skacze przy nim jak głupia..
ide spac bo żebra nadal bola..
dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
mnie poki co tez nogi nei puchną, z Grzesiem miałam takie balony ze szok !

Kasia a jak Ty się czujesz w ogole?? Bo jutro idziesz po ten krazek z tego co pamiętam,czy mylę coś??

tak tak, jutro mam zakładanaie pessara. Czuje się hm.. ok, tyle, że często muszę usiąść czy nawet położyc się bo mały w dół ciągnie, a tak to jest ok. poza tym jest bardzo ruchliwy i często daje znać o sobie 🙂
Jeszcze tylko skombinowac na jutro transport do gina, bo u mnie w baku pusto. Chciałam zeby M mni podwiózł albo dał mi swoje auto to sie krzywił. W razie czego jade busem.. ale pewnie i tak zmięknie pod koniec jak zobaczy ze na busa się szykuje i da mi kluczyki :P

Leer - bo mało który facet potrafi wczuć się w rolę cięzarnej ;/ niech sami dźwigają przed sobą piłke lekarską, niech im nogi spuchną to zobaczą ze wcale nie jest tak miło ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski 🙂wróciłam z działki po błogim lenistwie 🙂nie mam siły was nadrabiac bo ostatniop strasznie bola mnie plecy od duzszego siedzenia i kosc ogonowa mówie wam istny koszmar 😠na działce było super wybyczyłam sie na maksa a juz nie wspomne ,ze żarłam jak świnia bo tyle dobroci pod nos podstawiali 🙂od jutra musze soie ograniczyc bo cholera jasna jak tak dalej pojdzie to sie w kostium nie zmieszcze kapielowy i dzwigiem beda mnie musieli podnosic 😜zdołałam tylko wyczytać ze Czarna jutro wychodzi ze szpitala to dobrze 🙂Leer bidulko wiem co za katusze przechodzisz bo i mnie to dopada i nie bardzo wiem jak mam sobie pomóc.Kasia a jakie imię wybrałaś ?

Mam nadzieje ze jutro bede miała czas zeby choc troszke was nadrobic,ale tez nie wiem kiedy bo rano troche roboty w domu mam.Dzisiaj mówie wszystkim mamuska dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!!
Wróciłam z wakacji, więc będę już z Wami na bieżąco.
Kamiska - problem z chlebkiem chyba faktycznie wynikał z innej mąki. Ja zawsze mieszam pół na pół pszenną z razową i zawsze wychodzi.
Kupiłam dla mojej małej bujak. Co prawda nie taki jak chciałam, czyli bez wibracji i melodyjek, ale za to za 10 zł. Jak to dobrze pójść na jarmark staroci 🙂 Biorę się ostro do roboty, bo syf po remoncie nas wczoraj przywitał 😞 Odgruzuję trochę chatynkę i lecę do laryngologa. Trzymajcie się cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też juz jestem dzis nie mogłam za bardzo spać mały cały czas miał czkawkę 🙂
co do chlebka to na pewno Letka masz racje moja wina ale nie poddaję sie mysle ze niebawem spróbuję znów upiec
miłego słonecznego dzionka
Kasiu powodzenia na wizytce oby wszystko było dobrze
Aga czekamy na Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Wszystkim 🙂
ja dziś już na nogach- panowie tynkarze na polu bitwy więc pospać się nie da poza tym dziś jedziemy na rozeznanie terenu lub zakupy- jeśli nam coś w oko wpadnie dla malutkiej i nie mogę się już doczekać 🙂
mężuś ma dziś wolne więc cały dzień dla nas 🙂
o 3 malutka mnie obudziła bo miałą czkawę 🙂 mojha mała kochana czkaweczka!!!!
a poza tym to znowu mam namieszane w głowie z tą położną .. nwczoraj sie prawie pokłóciłam z siostrą bo stwierdziła że jestem nieodpowiedzialna że nie mam jeszcze umówionej położnej.. że to nieodpowiedzialne żeby iść rodzić nie mająć nikogo w szpitalu...
kurcze ja nie czuję takie potrzeby żeby komuś kasę nabijać i nie wiem dlaczego ale zupełnie nie czuję żadnego strachu przed porodem.. może nienormalna jestem?? 🤨 mogę spokojnie oglądać filmy z porodów i nic mnie nie rusza...
może naiwnie ale myślę że to czysta fizjologia i poprostu natura tak to zaplanowała że muszę urodzić- innej opcji przecież nie ma...
a jak pójdę do szpitala to nie liczę na to że mnie ktoś za rękę będzie trzymał i będzie miły ale w razie komplikacji nam pomoże... czy ja źle myślę??????
chcę rodzić w centrum Matki Polki w Łodzi... macie jakieś doświadczenia z tą placówką???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czy ja mam zadatki na jakąś wyrodną matkę? wczoraj znou usłyszałam, że "narażam życie mojego dziecka" ryzykując poród w obcym otoczeniu...
sama już nie wiem co myśleć... upłakałam się znowu wczoraj i nie wiem co robić... to chore żeby płacić ludziom za to żeby w godzinach pracy wykonywali swoją pracę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...