Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
wczoraj kupiłam chusteczki nawilżające dada w biedronce, taka mała rzecz a cieszy 🙂


dokładnie takie zakupy strasznie cieszą 🙂 ja kupowałam bambino bo na takie kosmetyki jestem nastawiona , w carrefurze były 2 opakowania za 7,5 zł ...
Ja kupiłam pampersy dada od 2-5kg taką małą paczuszkę 28szt za 11,50zł i pampersa 3-6kg i tam jest 92szt

też będę się zaopatrywać w pampersy dada, ale wczoraj akurat tych małych nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam i ja 🙂
Zaraz się biorę za śniadanko a potem sprawdzam wyprawkę z Kasi listą 🙂 Mam nadzieję, że pracowity dzień dziś będzie. Po 13 mam zadzwonić znowu po wyniki kota - wątroba i nerki ok, więc lekarz szuka dalej 😞 Ma podejrzenie białaczki albo kociego AIDS... Masakra...I jak tu się nie martwić??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No już połowa załatwionych spraw za mną 😎 Jeszcze tylko musze do pracy L4 dostarczyć..ale na to musze poczekać jak moja zmiana będzie,bo wcześniej ochrona sie czepia i nakazauje sie wpisać na liste dzwoni że wchodze i czeka sie z dobre 20 min.A tak wskocze ze swoimi ludziskami wmieszam sie w tłum i git będzie 😁 Może nikt ciężarnej nie zauważy 🤪 😁 A i jeszcze na ploty sie załapie 😁 Mała dzisiaj dała niezły popis w nocy..siku mi sie chciało wstałam..siusiam a Ona mnie po pęcherzu kopie 😮 chyba sie wkurzyła,że opróżniłam Jej podusie 🤪 Na dworze o dziwo znośnie..a straszyli mega upałem..chyba że może później da w palnik 😮 oby nie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja 🙂 U nas już jest mega gorąco więc nawet nie chce sobie wyobrażać co będzie później...Na dzisiaj mam w planach prasowanie drugiej tury ubranek 🙂 No i mam ogromny dylemat bo dostałam wór pluszaków i nie bardzo mam gdzie ich teraz trzymac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
wczoraj kupiłam chusteczki nawilżające dada w biedronce, taka mała rzecz a cieszy 🙂


dokładnie takie zakupy strasznie cieszą 🙂 ja kupowałam bambino bo na takie kosmetyki jestem nastawiona , w carrefurze były 2 opakowania za 7,5 zł ...
Ja kupiłam pampersy dada od 2-5kg taką małą paczuszkę 28szt za 11,50zł i pampersa 3-6kg i tam jest 92szt

też będę się zaopatrywać w pampersy dada, ale wczoraj akurat tych małych nie było

Ja planuję kupic pampersy i 1 paczę dada na próbę i bede zakładac na zmianę, zobaczymy czy się sprawdzą 🙂 Niektórzy je chwalą a inni odradzają, więc bedę dawać raz te, raz te i porównam 🙂
a chusteczki mam Johnsons, chyba 15 paczek po 64 sztuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
wczoraj kupiłam chusteczki nawilżające dada w biedronce, taka mała rzecz a cieszy 🙂


dokładnie takie zakupy strasznie cieszą 🙂 ja kupowałam bambino bo na takie kosmetyki jestem nastawiona , w carrefurze były 2 opakowania za 7,5 zł ...
Ja kupiłam pampersy dada od 2-5kg taką małą paczuszkę 28szt za 11,50zł i pampersa 3-6kg i tam jest 92szt

też będę się zaopatrywać w pampersy dada, ale wczoraj akurat tych małych nie było

Ja planuję kupic pampersy i 1 paczę dada na próbę i bede zakładac na zmianę, zobaczymy czy się sprawdzą 🙂 Niektórzy je chwalą a inni odradzają, więc bedę dawać raz te, raz te i porównam 🙂
a chusteczki mam Johnsons, chyba 15 paczek po 64 sztuki 🙂


u mnie kuzynka zakładała na dzień dada a na noc pampersa i była bardzo zadowolona , też tak właśnie mam zamiar spróbować 🙂 po tetrach bo nie mogę mamie przykrości zrobić 😉 hehe chcę się babcia spełniać to niech się bawi z pieluchami tetrowymi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Te śpiworki to kupujecie do wózeczka??? czy do spania??? Ja na wyjścia mam aż 3 kombinezony. Chyba taki kombinezon plus przykrycie ciepłym kocykiem chyba wystarczy, co?

Ja śpiworek kupiłam i do domu i na spacer, mam też kombinezoniki, ale śpiworek chyba wygodniejszy będzie na razie. Z resztą wyjdzie wszystko w praniu 🙂
Ja muszę jeszcze kocyk i podusię kupić do wózka, bo nie mam nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
wczoraj kupiłam chusteczki nawilżające dada w biedronce, taka mała rzecz a cieszy 🙂


dokładnie takie zakupy strasznie cieszą 🙂 ja kupowałam bambino bo na takie kosmetyki jestem nastawiona , w carrefurze były 2 opakowania za 7,5 zł ...
Ja kupiłam pampersy dada od 2-5kg taką małą paczuszkę 28szt za 11,50zł i pampersa 3-6kg i tam jest 92szt

też będę się zaopatrywać w pampersy dada, ale wczoraj akurat tych małych nie było

Ja planuję kupic pampersy i 1 paczę dada na próbę i bede zakładac na zmianę, zobaczymy czy się sprawdzą 🙂 Niektórzy je chwalą a inni odradzają, więc bedę dawać raz te, raz te i porównam 🙂
a chusteczki mam Johnsons, chyba 15 paczek po 64 sztuki 🙂


u mnie kuzynka zakładała na dzień dada a na noc pampersa i była bardzo zadowolona , też tak właśnie mam zamiar spróbować 🙂 po tetrach bo nie mogę mamie przykrości zrobić 😉 hehe chcę się babcia spełniać to niech się bawi z pieluchami tetrowymi 😜

to się zaopatrzyłaś w te chusteczki... 15paczek... a ja jedną mam.... dobry pomysł z tymi pampersami, ja też miałam jeszcze kupić pampersy na wypadek gdyby jakieś uczulenie się zaplątało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Zocha napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Dzień doberek.
Ten czas tak szybko leci. Nie wiadomo do końca kiedy nasze Maleństwa zdecydują się na wyjście na świat. Rzeczywiście lepiej już poczynić ostatnie zakupy i za miesiąc wziąć się za pakowanie na poród.
Zocha dzięki za info. Wyszykuje się i polecę do tego TupTupa 😁 A i o rabacie 5% nic nie wiedziałam 🤪 TO już w ogóle wyjdzie jakoś tanio ten wózek - oczywiście w porównaniu z innymi sklepami i internetem. Koniecznie musimy się tam wybrać, bo czeka się chyba 4 tygodnie - jeśli nie będzie danego koloru.

ano widzisz mojej znajomej też nic o tym rabacie nie mówili... pewnie jak sie nie upomnisz to nie dostaniesz... 5% przy płatności gotówką lub 3 % jak płacisz kartą- czyli warto w sumie skoczyć do bankomatu wcześniej...
i przy zakupie powyżej chyba 200 zł powinnaś dostać kartę która przy późniejszych zakupach też daje chyba 5% zniżki...


🤪 też nie wiedziałam. Bardzo Ci dziękuję za te cenne informacje. Już nie mogę się doczekać, jak pojedziemy po ten wózeczek. Zakupy dla Malucha tak mnie cieszą 🙃

badzo proszę 🙂 i daj znać czy wybrałaś coś w tup tupie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie dziewczyny. Moja szwagierka urodzila m-c temu. Uzywala chusteczek i pieluch dada, maly dostal uczulenie. Lekarka kazala zmienic na pampersa, powiedziala ze na poczatek trzeba te uzywac, bo skora dziecka jest zbyt wrazliwa na te zwyczjne, pozniej mozna to stopniowo wprowadzac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
własnie dziewczyny. Moja szwagierka urodzila m-c temu. Uzywala chusteczek i pieluch dada, maly dostal uczulenie. Lekarka kazala zmienic na pampersa, powiedziala ze na poczatek trzeba te uzywac, bo skora dziecka jest zbyt wrazliwa na te zwyczjne, pozniej mozna to stopniowo wprowadzac

akurat wydaje mi się że to jest zależne od dziecka, jednemu nie będzie pasowało a drugiemu tak, tak samo jak kosmetyki johnsona jedne uczulają a drugim dzieciaczkom nic nie jest. Uważam że warto spróbować, bo różnica w cenie jest spora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mi się wydaje że to od malucha zależy bo pampersa też mogą uczulić w końcu , niestety nasze Szkraby na początku będą robić za króliczki doświadczalne mam i będziemy na nich różności testować 😜 😉 🙂

No dokładnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mi się wydaje że to od malucha zależy bo pampersa też mogą uczulić w końcu , niestety nasze Szkraby na początku będą robić za króliczki doświadczalne mam i będziemy na nich różności testować 😜 😉 🙂

No dokładnie 🙂


nie ma co wariować z najdroższymi markami bo mogą się okazać lipne dla naszych dzieci a te najzwyklejsze w świecie nam spasują .
Mam dziś takie parcie na pęcherz że szok 😮 non stop latam jak głupia 😜 Młody się na lewą stronę przeniósł i są efekty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez uwazam, ze nie ma co szalec, niemniej jednak na poczatek kupilam pampersa. Nie chce kusic losu, i nie chce mojego malenstwa niepotrzebnie narazac na cierpienie. Wiem ze te pampersa nieperfumowane napewno nie uczulaja to sa specjalne dla nowowrodkow. Kupilam 6 - pak za 28 zl. Az tak nie strace od tej kasy, a wole po doswiadczeniach szagierki dmuchac na zimne. Oczywiscie jak te mi sie skoncza bede probowac DAda z biedry. Bo inaczej mozna by sie finansowo wykonczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mi się wydaje że to od malucha zależy bo pampersa też mogą uczulić w końcu , niestety nasze Szkraby na początku będą robić za króliczki doświadczalne mam i będziemy na nich różności testować 😜 😉 🙂

No dokładnie 🙂


nie ma co wariować z najdroższymi markami bo mogą się okazać lipne dla naszych dzieci a te najzwyklejsze w świecie nam spasują .
Mam dziś takie parcie na pęcherz że szok 😮 non stop latam jak głupia 😜 Młody się na lewą stronę przeniósł i są efekty 😉

Ja też okupuję kibelek co chwilę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
ja tez uwazam, ze nie ma co szalec, niemniej jednak na poczatek kupilam pampersa. Nie chce kusic losu, i nie chce mojego malenstwa niepotrzebnie narazac na cierpienie. Wiem ze te pampersa nieperfumowane napewno nie uczulaja to sa specjalne dla nowowrodkow. Kupilam 6 - pak za 28 zl. Az tak nie strace od tej kasy, a wole po doswiadczeniach szagierki dmuchac na zimne. Oczywiscie jak te mi sie skoncza bede probowac DAda z biedry. Bo inaczej mozna by sie finansowo wykonczyc

Ja kupię i to i to...i na zmianę będę pociskać....chyba że zobaczę że coś jest nie tak, wtedy odstawię te "złe" 🙂

a chusteczki w razie W sprzedam na allegro, albo wydam komuś, gdyby się nie sprawdziły ( a mam je trochę taniej, bo tata mi z Irlandii przywiózł, paczka 64 szt kosztowała 1 euro ) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
właśnie wszamałam porcję witaminek - malinki, poziomki, agreścik i porzeczki czarne. Porzeczki czarne - średnio za nimi przepadam, ale dobre są na drobi moczowe, więc dla maluszka wszystko 🙂

a ja właśnie wcinam cheeriosy z mleczkiem... ostatni wynik wagowy mnie przeraził (2 kg w 8 dni... ☺️ ) no ale co ja mam zrobić jak ciągle głodna jestem???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
mariola-s napisał(a):
właśnie wszamałam porcję witaminek - malinki, poziomki, agreścik i porzeczki czarne. Porzeczki czarne - średnio za nimi przepadam, ale dobre są na drobi moczowe, więc dla maluszka wszystko 🙂

a ja właśnie wcinam cheeriosy z mleczkiem... ostatni wynik wagowy mnie przeraził (2 kg w 8 dni... ☺️ ) no ale co ja mam zrobić jak ciągle głodna jestem???

ja wczoraj zjadłam 5 muffinek ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Zocha napisał(a):
mariola-s napisał(a):
właśnie wszamałam porcję witaminek - malinki, poziomki, agreścik i porzeczki czarne. Porzeczki czarne - średnio za nimi przepadam, ale dobre są na drobi moczowe, więc dla maluszka wszystko 🙂

a ja właśnie wcinam cheeriosy z mleczkiem... ostatni wynik wagowy mnie przeraził (2 kg w 8 dni... ☺️ ) no ale co ja mam zrobić jak ciągle głodna jestem???

ja wczoraj zjadłam 5 muffinek ☺️


ja już nawet nie pieke bo na 5 by się pewnie nie skończyło 😉
nie wiem jak ja pójdę na kolejną wizytę do gina... kobita padnie jak jej wage podam 😉 a wizyta dopiero za 2 tygi więc jak dalej pójdzie tym samym tępem to strach myśleć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Zocha napisał(a):
mariola-s napisał(a):
właśnie wszamałam porcję witaminek - malinki, poziomki, agreścik i porzeczki czarne. Porzeczki czarne - średnio za nimi przepadam, ale dobre są na drobi moczowe, więc dla maluszka wszystko 🙂

a ja właśnie wcinam cheeriosy z mleczkiem... ostatni wynik wagowy mnie przeraził (2 kg w 8 dni... ☺️ ) no ale co ja mam zrobić jak ciągle głodna jestem???

ja wczoraj zjadłam 5 muffinek ☺️


ja już nawet nie pieke bo na 5 by się pewnie nie skończyło 😉
nie wiem jak ja pójdę na kolejną wizytę do gina... kobita padnie jak jej wage podam 😉 a wizyta dopiero za 2 tygi więc jak dalej pójdzie tym samym tępem to strach myśleć....


mówią że największy przyrost wagi jest pomiędzy 20-30TC więc może coś po 30 tygodniu zastopujemy i rosnąć będzie tylko maluch 😜 bo ja szczerze mam dość tych nadmiernych kilosów 🥴 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...