Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asik kurcze ja to ciagle słysze ze u was amory a mi cos ostatnio apetyt na amory opadł 😞

ojej to dobrze bo myślałam że tylko ja mam z tym problem....Zbyszek przyjeżdża tylko na weekendy a ja nawet wtedy nie mam jakoś zbytniej ochoty...przytulić,pogłaskać pomacać 🙂Ale nic więcej.

Ja to się dziwię mojemu M. jak on ze mną wytrzymuje... Mam nadzieję, że po porodzie życie seksualne mrówek wróci do normy, bo jak słyszę że kobiety w ciąży mają chcicę jak cholera to mi się nóż w kieszeni otwiera... Dobrze że jestem w ciąży to nie mam wątpliwości jakiej jestem płci, bo już się zastanawiałam czy od ciągłego noszenia spodni coś mi się nie poprzestawiało w genach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
szotka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asik kurcze ja to ciagle słysze ze u was amory a mi cos ostatnio apetyt na amory opadł 😞

ojej to dobrze bo myślałam że tylko ja mam z tym problem....Zbyszek przyjeżdża tylko na weekendy a ja nawet wtedy nie mam jakoś zbytniej ochoty...przytulić,pogłaskać pomacać 🙂Ale nic więcej.

Ja to się dziwię mojemu M. jak on ze mną wytrzymuje... Mam nadzieję, że po porodzie życie seksualne mrówek wróci do normy, bo jak słyszę że kobiety w ciąży mają chcicę jak cholera to mi się nóż w kieszeni otwiera... Dobrze że jestem w ciąży to nie mam wątpliwości jakiej jestem płci, bo już się zastanawiałam czy od ciągłego noszenia spodni coś mi się nie poprzestawiało w genach 🤢


Trafiłam na fajny temat 😁 🤪
Ja to czasem przybaraszkuje z moim ale później mam wyrzuty sumienia,że może coś Myszce zrobiłam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My mamy zakaz juz tak długo, że pewnie bym pajeczynami zarosła gdyby nie wizyty u gina 😉 😮 😮 😜 staram się nawet nie myśleć o seksie bo po co sie nakręcać 😞 zastanawiam się jak to będzie po 38 tygodniu czy wtedy sie odważymy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Asik kurcze ja to ciagle słysze ze u was amory a mi cos ostatnio apetyt na amory opadł 😞

kurcze ,a ja im grubsza tym jakas bardziej bojowa.. ☺️ OCZYWISCIE OSTROZNIE I Z UMIAREM 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o Anulcia miałam cię zapytać jak śpisz tzn czy wkładasz sobie coś między nogi (ale to brzmi...)bo pisałaś wcześniej że cię biodra bolą po nocy. Ja tak mam jak leżę na boku i nic nie wkładam między uda. Tylko tak mogę spać. Jedna kołdrą się przykrywam a drugą zwijam i używam jak tej długiej poduszki dla ciężarnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
o Anulcia miałam cię zapytać jak śpisz tzn czy wkładasz sobie coś między nogi (ale to brzmi...)bo pisałaś wcześniej że cię biodra bolą po nocy. Ja tak mam jak leżę na boku i nic nie wkładam między uda. Tylko tak mogę spać. Jedna kołdrą się przykrywam a drugą zwijam i używam jak tej długiej poduszki dla ciężarnych.


Cholernie bolą mnie te biodra,zasypiam z poduszką między nogami a budze sie bez niej 😲 😮 🤪 😁 😁 Ja z moim J pod jedną kołdrą się gnieździmy..a zasypiam przyklejając sie plecami do pleców Męża 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
My mamy zakaz juz tak długo, że pewnie bym pajeczynami zarosła gdyby nie wizyty u gina 😉 😮 😮 😜 staram się nawet nie myśleć o seksie bo po co sie nakręcać 😞 zastanawiam się jak to będzie po 38 tygodniu czy wtedy sie odważymy....

JAK JEST ZAKAZ LUB TEZ JAKIES INNE DOLEGLIWOSCI TO PEWNIE-LEPIEJ NIE KUSIC LOSU..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
szotka napisał(a):
a se pierdykłam nowe zdjęcie w awatarku aaaa co....

SUPER ,JAK CYGANECZKA 🤪 🤪 🤪


Znałem cyganeczkę Zosię kazali mi ją poślubić lalalal 😁 😁 tak mi sie jakoś przypomniało 🙂

OOOOPA!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
szotka napisał(a):
a se pierdykłam nowe zdjęcie w awatarku aaaa co....

SUPER ,JAK CYGANECZKA 🤪 🤪 🤪


Znałem cyganeczkę Zosię kazali mi ją poślubić lalalal 😁 😁 tak mi sie jakoś przypomniało 🙂

OOOOPA!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪


heheh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=6bbYOelpDfE HEHE TATUSZKI DLA WSPOMNIEN 🙂


Pamiętam jak to po swojemu śpiewałam 😁 że niby znam tekst 😮

😁 😁 😁 😁 HAHAHAHAHA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka ja tez tak jak ty ostatnio podotykac smyrac buzi no ale bez przysłowiowej dupci ☺️mój to sie sam juz boi mnie dotknac bo ciagle mowi ze sie boi o synusia wiec jak mnie ostro przycisnie to ja zaczynam a on wtedy sie poddaje 🤪 😁ale to sie zadko zdarza ostatnio chyba w moje urodziny ae tego tez dobrze nie pamietam he he ☺️aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no i fajnie wyglądasz 😁 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka super wygladasz! co do seksu wogole nie mam na to ochoty, moj nawet juz mnie nie zmusza. Ale mam dzis dzień maly caly czas na dole siedzi i gdzies tam mi naciska. Chyba jajnik mnie kluje i no i normalnie w katarzynie go czuje. CZy ktos oprocz Leer tez tak ma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
szotka super wygladasz! co do seksu wogole nie mam na to ochoty, moj nawet juz mnie nie zmusza. Ale mam dzis dzień maly caly czas na dole siedzi i gdzies tam mi naciska. Chyba jajnik mnie kluje i no i normalnie w katarzynie go czuje. CZy ktos oprocz Leer tez tak ma?


mnie dzisiaj kilka razy tak zabolało..aż sie wystraszyłam 😮 ale później Myszka chyba sie do góry przeniosła i wypychała sie nad pępkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...