Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agatka masz tu i sie mierz 🤪
http://www.magic-bra.pl/cms.php?id_cms=9

Dzięki kochana 😘 😘 😘 już zamówiłam 2 staniory ,z przesyłką zapłaciłam 28 zyli 🙂

o widzisz 🙂i ktore zamowilas?

w końcu wzięłam te http://allegro.pl/2pak-za21-49-biustonosz-stanik-d-karmienia-90-95dd-i1692229850.html czarny i biały 🙂

i z bani ,a cenka super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aniulka25 napisał(a):
czesc dziewczyny. Mam dzis ciezki dzien od wczoraj wieczora mecze sie z zaparciami, noc mialam z glowy, troszkę w dzień nadrobilam, ale ciagle flaki bola. Ma ktoras z was ten problem? Ja ostatnio coraz czesciej.Jak sobie z tym radzic?


Ja już miałam tak przez tydzień ale już mi samo przeszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
czesc dziewczyny. Mam dzis ciezki dzien od wczoraj wieczora mecze sie z zaparciami, noc mialam z glowy, troszkę w dzień nadrobilam, ale ciagle flaki bola. Ma ktoras z was ten problem? Ja ostatnio coraz czesciej.Jak sobie z tym radzic?


Ja już miałam tak przez tydzień ale już mi samo przeszło


polecam kupić w biedronce za 2,99 "naturalny błonnik 15%" - duże opakowanie chrupek. Jesz je z mlekiem i efekt gwarantowany! ( u mnie działa 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Leginsik napisał(a):
letka82 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Cześć Kochane 🙂 🙂 🙂
Mi też spało się dziś całkiem nieźle...i całkiem nieźle się czuję 🙂
Słoneczko świeci i wygląda, że ładny dzień się zapowiada 🙂
Postaram się dziś w końcu uzupełnić tabelkę i przesłać wszystkim, które podały numery 🙂
wczoraj posegregowałam ciuszki rozmiarami, wszystko mam opisane i popakowane...nawet nie wiedziałam ,że aż tyle tego wszystkiego jest, Gabi będzie miała w czym chodzić chyba do 5 lat 🙂 🙂 Po powrocie do Poznania (czyli za jakieś 2 tyg) biorę się za pranie, układanie wszystkiego i pakowanie torby do szpitala. Dziś pewnie pokupimy brakujące kosmetyki dla Małej (bo wczoraj zapomniałam tej kartki od położnej 🤢 ).
Aaaaaaaaaa i mam pytanie odnośnie przewijaka, łóżeczko jest standardowe (120/60), jaki rozmiar przewijaka kupić?? Było w sklepie dużo najróżniejszych rozmiarów, ale żadnego sprzedawcy w zasięgu wzroku,więc nie miałam kogo zapytać. Może Wy mi pomożecie 🙂

Podpinam się pod temat.
Ja też się zastanawiam odnośnie przewijaka. I powiem Wam że coraz bardziej się waham. Koncepcja pierwsza była taka że łóżeczko będzie stało obok łóżka, więc przewijak byłby niepotrzebny a ostatnio powstała wizja że łóżko i łóżeczko będą stały po skosie pokoju i chyba jednak się przyda. Jakoś mam obawy czy Małą mi nie zleci z tego ustrojstwa. Co na to doświadczone mamuśki?

ja przewijak kupuje,w sklepie widziałam standardowe rozmiary..nie wiem czy wszystkie ale niektore maja takie wyżłobienia wiec gdy sie kladzie na lozeczko ono sie nie slizga.

Dziewczyny, ja już kupiłam przewijak ten weekend i na moim jest napisane ze jest przeznaczony do łóżeczka o szerokości 60 cm i ma w komplecie takie dodatkowe "nóżki" które sie przykręca samemu jeśli przewijak ma leżeć na łóżeczku- one zabopiegają przesuwaniu sie przewijaka. Ja swój położę na komodzie więc mi te nóżki nie będą raczej potrzebne. myślę ze tak jest ze wszystkimi bo my kupiliśmy jakiś zwykły polski, zmywalny


kupiłas ten przewijak na allegro? jesli tak to podrzucisz linka? bo też szukam takiego z nóżkami. Poprzedni nie miał nóżek i parę razy mi się zsunął z łóżeczka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agatka masz tu i sie mierz 🤪
http://www.magic-bra.pl/cms.php?id_cms=9

I ja skorzystałam z tej stronki 🙂 Nawet nie wiedziałam, że awansowałam na DD 🙂 Jeszcze tylko przegrzebać allegro i coś wybrać. Chociaż spotkałam się z opiniami, że z zakupem stanika do karmienia warto się wstrzymać do dwóch tygodni przed porodem, bo pewnie nam urosną dojarki...

według wyliczarki ze strony DD według tabeli D... Uff... zawsze lepsze mniejsze niż większe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki 🙂
wrocilam z wojazy 🙂troche jestem zmeczona ale zadowolona bo mebelki wybrane 🙂
pisałyście o stanikach do karmienia a macie moze link do takich z fizbinami bo ja wole jednak usztywniane a nie miekkie flaczki bo mi cyce opadna za bardzo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agatka masz tu i sie mierz 🤪
http://www.magic-bra.pl/cms.php?id_cms=9

I ja skorzystałam z tej stronki 🙂 Nawet nie wiedziałam, że awansowałam na DD 🙂 Jeszcze tylko przegrzebać allegro i coś wybrać. Chociaż spotkałam się z opiniami, że z zakupem stanika do karmienia warto się wstrzymać do dwóch tygodni przed porodem, bo pewnie nam urosną dojarki...

też skorzystałam z tego miernika 🙂wyszło 80E więc z tego co wcześniej wyczytałam to najlepiej kupić o rozmiar większy tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
dobra ja już sama teraz zgłupiałam z tymi rozmiarami cyckonoszy...

No to tak jak ja... Podpowiadacz ze strony sugeruje mi 75 DD (powodzenia) lub dla staników mało rozciągliwych 80 C. Jak na mój rozum to jest różnica dwóch rozmiarów. Chyba trzeba znaleźć inną tabelkę.
Tu znalazłam coś takiego http://www.ewa-michalak.pl/Kalkulator-chelp-pol-10.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
czesc dziewczyny. Mam dzis ciezki dzien od wczoraj wieczora mecze sie z zaparciami, noc mialam z glowy, troszkę w dzień nadrobilam, ale ciagle flaki bola. Ma ktoras z was ten problem? Ja ostatnio coraz czesciej.Jak sobie z tym radzic?


Ja już miałam tak przez tydzień ale już mi samo przeszło


polecam kupić w biedronce za 2,99 "naturalny błonnik 15%" - duże opakowanie chrupek. Jesz je z mlekiem i efekt gwarantowany! ( u mnie działa 🙂 )

kiedys patrzylam za tym,bo juz kiedys pisalas ,ale nie znalazlam.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agatka masz tu i sie mierz 🤪
http://www.magic-bra.pl/cms.php?id_cms=9

I ja skorzystałam z tej stronki 🙂 Nawet nie wiedziałam, że awansowałam na DD 🙂 Jeszcze tylko przegrzebać allegro i coś wybrać. Chociaż spotkałam się z opiniami, że z zakupem stanika do karmienia warto się wstrzymać do dwóch tygodni przed porodem, bo pewnie nam urosną dojarki...

według wyliczarki ze strony DD według tabeli D... Uff... zawsze lepsze mniejsze niż większe 😉[/quote hi hi 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Hej kobitki 🙂
wrocilam z wojazy 🙂troche jestem zmeczona ale zadowolona bo mebelki wybrane 🙂
pisałyście o stanikach do karmienia a macie moze link do takich z fizbinami bo ja wole jednak usztywniane a nie miekkie flaczki bo mi cyce opadna za bardzo 😞

no ja bym tez wolala z podporka jakas ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
ASIK super masz avatara 🙂ja tez tak chce jak zrobiłaś te serducha??????????
aaa i dajcie link na te przewijaki z nóżkami 🙂

Dziekuje 😘 😘 😘 😘 a serducha to na telefonie starym Flowerku mam takie opcje ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ASIK super masz avatara 🙂ja tez tak chce jak zrobiłaś te serducha??????????
aaa i dajcie link na te przewijaki z nóżkami 🙂

Dziekuje 😘 😘 😘 😘 a serducha to na telefonie starym Flowerku mam takie opcje ...


a wogóle to dżaga z Ciebie ze ho ho 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ASIK super masz avatara 🙂ja tez tak chce jak zrobiłaś te serducha??????????
aaa i dajcie link na te przewijaki z nóżkami 🙂

Dziekuje 😘 😘 😘 😘 a serducha to na telefonie starym Flowerku mam takie opcje ...


a wogóle to dżaga z Ciebie ze ho ho 😁 🙂

hahahahahahahaha ja cza!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...