Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Siema.
Ja juz nie pamietam kiedy ostatni raz kaska mnie bolała,noc przespana cała,kacha manna juz rano pochłonieta. Hania juz tak sie rozpycha ze czasami wiem gdzie ma poszczegolne czesci ciałka 🙂
Film z wesela juz odebrany...wieczorkiem zrobilismy sobie seans przy pizzyB )Mieszkanko wczoraj juz sprzatalism,we wtorek pierwsze rzeczy juz przywozimy do kuchni. Od rana słoneczko wiec po obiedzie pewnie wybierzemy sie na spacer i lody do parku 🙂 Miłego dnia 🙂

No i proszę!Jednak jest ktoś,kto się wyspał i jest w dobrym humorku 🙂 🙂 🙂 🙂

Humorek może i dobry,ale cos od rańca mnie mdli 🤢 zrobie sobie goraca herbatke zaraz z cytrynka moze pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
i ja się odliczam 🙂
wczorajszy grill jakoś przeżyłam - wytrzymałam od 17 do 20.45 ale już chodziłam , gimnastykowałam plecy i wszystko co tylko mogłam żeby jeszcze trochę posiedzieć...
jak wróciliśm do domku to szybki prysznic i o 21 już słodko spałam... w nocy 3 czy 4 wycieczki i obudziłam się ok 9 rano więc w końcu się wyspałam 🙂
obudziłam sie z mega chęcią na sernik i kawe więc po cichutku co by mężuś pospał wstałam i sobie taki zestaw zapodałam a że mi jeszcze po drodze wpadły w oko rogaliki z jabłkami mojej mamy to też się skusiłam ... niestety było mi "dobrze" tylko przez chwilę bo właśnie przed chwilą wszystko wylądowało w kibelku.. 😞
dziś mam w planach odwiedzić część cmentarzy bo tak sobie ostatnio pomyślałam ze na wszystkich świętych to raczej sie nie wybiorę więc chciałabym odwiedzic wszystkie groby jeszcze przed porodem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam moje mile 😎 nastroj mam cudowny gorzej z silami... 😁 😁 😁 😁 checi,ze bym gory przewalila,niestety chwilke cos porobie i pobolewa mnie podbrzusze..takze spowrotem jestem w lozu.. 😮
A ten cudny nastroj to za sprawa macanka porannego 🤪 🤪 🤪 Ciuszki mialam poprasowane w woreczkach,ale nie wytrzymalam i jakos tak kurde wypakowala ja ,namacala sie ,ach jak mi dobrze 🤪 🤪 🤪 poukladalam w szafce(Andruchę wypedzilam z jego szafki,na rzecz OLi garderobinki,a Jego rzeczy dalam do szafki na sam dol-co bym nqa czworakach nie szpyrala po ubranka Oli 🙂) i co lepsze otworzylam ja i gapie sie w te ciuszki jak sowa 😮 😁 😁 😁
Napisalam do Izy Rybki(wczoraj w nocy byla on line ,ale juz po nocy nie pisalam...choc korcilo 😉 😜
,zaraz napisze do Agi...bo cos tu za cicho ...
jak sie dowiem to rozniese w mig te wiesci 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otoz Iza nie ma skurczy na szczescie ,jeszcze lezy w szpitalu ,ale sie tam bidna napatrzy...dziewczyna jakas tam lezy co ma regularne skurcze,a termin dop na 24wrzesnia...pisala ,ze duzo lasek sie rozpakowuje na poczatku 9m-ca..ale ja Jej pisala,ze nie my i zeby nie brala tego co tam sie dzieje do siebie ,bo my silne Kachy mamy,a w razie co to po kurs do Asi z Krakowa odeslalam Ja 😉 -bo Asia to ma powera w papudze jak cza!!! 😁 😎 🤪
Aga siedzi cicho jak mysz pod miotłą ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sie dowiedzialam,ze to nie Iza siedziala w nocy on line.... a prawdopodobnie Jej mąz nas tu szpieguje 😁 😁 😁 😁 oby na siebie chlopina nie wysluchal ,bo my tu o wszystkim nadajemy ... 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
otoz Iza nie ma skurczy na szczescie ,jeszcze lezy w szpitalu ,ale sie tam bidna napatrzy...dziewczyna jakas tam lezy co ma regularne skurcze,a termin dop na 24wrzesnia...pisala ,ze duzo lasek sie rozpakowuje na poczatku 9m-ca..ale ja Jej pisala,ze nie my i zeby nie brala tego co tam sie dzieje do siebie ,bo my silne Kachy mamy,a w razie co to po kurs do Asi z Krakowa odeslalam Ja 😉 -bo Asia to ma powera w papudze jak cza!!! 😁 😎 🤪
Aga siedzi cicho jak mysz pod miotłą ...

No i super,że nic się nie dzieje 🙂 To może jest szansa, że ją wypuszczą niedługo z tego szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
no i sie dowiedzialam,ze to nie Iza siedziala w nocy on line.... a prawdopodobnie Jej mąz nas tu szpieguje 😁 😁 😁 😁 oby na siebie chlopina nie wysluchal ,bo my tu o wszystkim nadajemy ... 😜 😜 😜 😜

hihihihihihhihihi to pewnie ubaw miał z nas po pachy 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Współczuje Wam Dziewczyny, jak czytam o Waszej bezsenności i nocnych atrakcjach. Ja ostatnio bardzo dużo śpię. Dzisiaj np dałam czadu do 10 😮 Sama byłam zaskoczona, bo wczoraj poszłam spać ok23, a ok 20 miałam drzemkę. Oczywiście miałam 2 pobudki na siusiu i 1 na walkę ze zgagą, ale to takie chwilówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
otoz Iza nie ma skurczy na szczescie ,jeszcze lezy w szpitalu ,ale sie tam bidna napatrzy...dziewczyna jakas tam lezy co ma regularne skurcze,a termin dop na 24wrzesnia...pisala ,ze duzo lasek sie rozpakowuje na poczatku 9m-ca..ale ja Jej pisala,ze nie my i zeby nie brala tego co tam sie dzieje do siebie ,bo my silne Kachy mamy,a w razie co to po kurs do Asi z Krakowa odeslalam Ja 😉 -bo Asia to ma powera w papudze jak cza!!! 😁 😎 🤪
Aga siedzi cicho jak mysz pod miotłą ...

No i super,że nic się nie dzieje 🙂 To może jest szansa, że ją wypuszczą niedługo z tego szpitala 🙂

No Iza przypuszcza ,ze najpredzej we wtorek,choc to nic pewnego,bo beda Jej chcieli usg robic jutro zapewne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Hejka 🙂
Współczuje Wam Dziewczyny, jak czytam o Waszej bezsenności i nocnych atrakcjach. Ja ostatnio bardzo dużo śpię. Dzisiaj np dałam czadu do 10 😮 Sama byłam zaskoczona, bo wczoraj poszłam spać ok23, a ok 20 miałam drzemkę. Oczywiście miałam 2 pobudki na siusiu i 1 na walkę ze zgagą, ale to takie chwilówki.

Ale Ci zazdroszczę,ja dziś 3 nocka w plecy! Mam jednak nadzieję, że jeszcze się wyśpię zanim Mała się urodzi 🙂 A może będzie tak grzeczna jak Mama i będzie całe noce przesypiala ładnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
Hejka 🙂
Współczuje Wam Dziewczyny, jak czytam o Waszej bezsenności i nocnych atrakcjach. Ja ostatnio bardzo dużo śpię. Dzisiaj np dałam czadu do 10 😮 Sama byłam zaskoczona, bo wczoraj poszłam spać ok23, a ok 20 miałam drzemkę. Oczywiście miałam 2 pobudki na siusiu i 1 na walkę ze zgagą, ale to takie chwilówki.

ja tez spie jak susel..ino moj mnie budzi jak z nocki wraca,to juz mam oczy jak 5zl,a tak bym pewnie spala a spala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis mielone ,ale niewiem czy przy tej zgadze to odpowiednie menu...zreszta co bym nie pozarla to itak jest,wie ,mysle se a co ta,lectimy z kotletami 🙂 ide troszke ,bo napizdzam sama ze soba 😁 😁 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Gorzej jakby mąż Marty zaczął ją szpiegować... to by się naczytał na swój temat 😁 😁 😁 😜 😜 😜
Kul że z Izą ok!


ojj... tak! Chłop tylu "miłych" słów na swój temat pewnie jeszcze nie słyszał 🤢 Marta dostałaby szlaban na brzuszka pewnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo trzasków w brzuszku to ja mam od jakiegoś czasu, tylko nie takie słyszalne a wyczuwalne, mam wrażenie jakby mi skóra pękała (nie pęka, sprawdzałam) albo coś innego w środku i dzieje się to przy gwałtowniejszych ruchach. Jak przed chwilą szłam do klepu to był jeden wielki trzask, ciekawe co to 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Hejka 🙂
Współczuje Wam Dziewczyny, jak czytam o Waszej bezsenności i nocnych atrakcjach. Ja ostatnio bardzo dużo śpię. Dzisiaj np dałam czadu do 10 😮 Sama byłam zaskoczona, bo wczoraj poszłam spać ok23, a ok 20 miałam drzemkę. Oczywiście miałam 2 pobudki na siusiu i 1 na walkę ze zgagą, ale to takie chwilówki.

Ale Ci zazdroszczę,ja dziś 3 nocka w plecy! Mam jednak nadzieję, że jeszcze się wyśpię zanim Mała się urodzi 🙂 A może będzie tak grzeczna jak Mama i będzie całe noce przesypiala ładnie 🙂


Kurcze, jak Was czytam to sama sobie zazdroszczę, ale najgorsze jest to, że znów mi się chce spać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Gorzej jakby mąż Marty zaczął ją szpiegować... to by się naczytał na swój temat 😁 😁 😁 😜 😜 😜
Kul że z Izą ok!


ojj... tak! Chłop tylu "miłych" słów na swój temat pewnie jeszcze nie słyszał 🤢 Marta dostałaby szlaban na brzuszka pewnie.


I musztrę jeszcze codziennie, w końcu to wojak 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
Agamu napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Hejka 🙂
Współczuje Wam Dziewczyny, jak czytam o Waszej bezsenności i nocnych atrakcjach. Ja ostatnio bardzo dużo śpię. Dzisiaj np dałam czadu do 10 😮 Sama byłam zaskoczona, bo wczoraj poszłam spać ok23, a ok 20 miałam drzemkę. Oczywiście miałam 2 pobudki na siusiu i 1 na walkę ze zgagą, ale to takie chwilówki.

Ale Ci zazdroszczę,ja dziś 3 nocka w plecy! Mam jednak nadzieję, że jeszcze się wyśpię zanim Mała się urodzi 🙂 A może będzie tak grzeczna jak Mama i będzie całe noce przesypiala ładnie 🙂


Kurcze, jak Was czytam to sama sobie zazdroszczę, ale najgorsze jest to, że znów mi się chce spać 🤢


W sumie to ja sobie też zazdroszczę, bo większych problemów ze spaniem nie mam, czasem tylko coś się przypałęta, ale do zniesienia. Spać Ci się chce może przez pogodę, słyszałam że ciśnienie leci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doczytałam, że mph ma problem z hemoroidami 😞 o zgrozo - to musi być straszne! Też niestety się dorobiłam tego problemu, ale dolegliwości bez porównania. Mnie dupsko okropnie swędzi, ale na szczęście nie ciągle - w ciągu dnia przychodzi i odchodzi. Mam nadzieję, że to się nie rozbuja. W ogóle byłam w szoku, że to są właśnie hemoroidy, by sądziłam, że one bolą a nie swędzą i że związane są z problemami z wypróżnianiem,a ja od początku ciąży takowych nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
Bardzo się cieszę, że u Izy to też tylko fałszywy alarm i udało się sytuację opanować. Mam nadzieję, że póki co zrezygnują z tej przeprowadzki, chociaż nie wiadomo czy to możliwe.
wlasnie pisala,ze pojedzi do tej Łodzi,ze daje za wygrana,bo ze swojej wsi ma 17km do szpitala,a mama nie ma prawka i sie boi...
no i mnie nastraszyla ,bo ja lepsza,ok 20km mam do szpitala ,a moj ino motory tylko...bede chyba z sasiadem mknac jak bedzie w chalupie,albo taksa mi zostanie...tylko zanim dojedzie do mej dziury.. ojojoj...chyba,ze autobusem sie zataszcze buahahahahahahahaha 😁 😉 😉 😉 😉 😉 🙃 🙃 🙃
Wole nie pnikowac jakos to bydzie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Gorzej jakby mąż Marty zaczął ją szpiegować... to by się naczytał na swój temat 😁 😁 😁 😜 😜 😜
Kul że z Izą ok!

to by wypiekow sie nabawil i z tej frustracji pochlonął by Marcie z lodowki wszystkie Danio 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...