Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

karolinecka831 napisał(a):
HEEEE Asiulka właśnie mówili na polsacie w wiadomościach że u nas w szpitalu na porodówce podają gaz rozweelacjący ... co ma działac przeciwbólowo efekt jak po szampanie .... heee to będziemy mordki zacieszc na porodówce.... 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

no cos Ty???to fajnie nie?ponoc jest troszku lepiej po tym,zawsze sie troche odstresujemy 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 ale to juz weeszlo,czy dopiero ma wejsc do naszego szpitala???
trza by poddzwonic i dopytac hehehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie003 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
HEEEE Asiulka właśnie mówili na polsacie w wiadomościach że u nas w szpitalu na porodówce podają gaz rozweelacjący ... co ma działac przeciwbólowo efekt jak po szampanie .... heee to będziemy mordki zacieszc na porodówce.... 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪



podeslijcie go troche tu do mnie , to ja morde tez pociesze 😉

hehe jak sie uda to sie "przemyci "troszku 🙂no problem 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
no doczytałam Was 🙂 Na szczeście dużo tego nie było,jak to w weekend 😜 😜
My znów mamy problem z autem moim, nie dość że pompa paliwa siadła na robocie to jeszcze dziś jak jechaliśmy z Leszna do Poznania pojawił się za nami siwy dym....okazało się,że to coś tam z silnikiem chyba....tzn że ten mechanik,który go naprawiał najprawdopodobniej pokpił sprawę ( po czym wziął 1000 zł 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ), więc jutro będę dzwonić i umawiać się na poprawki!!!!!!!!!!!!!!!
Jestem wściekła,bo ciągle coś!
A do tego Tomek ma jutro przegląd ( którego nie przejdzie, bo ma wahacze do wymiany), a jutro dopiero ma się umawiać z innym mechanikiem,który mu te wahacze wymieni....w związku z tym jesteśmy od jutra bez samochodu 😠 😠 😠 😠 😠 i parę dni będziemy u teściów.... do momentu skończenia remontu jego auta i przejścia przeglądu!! Chyba że moje autko będzie zrobione jako pierwsze hihihihi
Teściów mam super,naprawdę, tylko po prostu cieszyłam się, że w końcu będziemy w domu u siebie, a tu dupa!
Ale co tam, ludzie mają większe problemy,więc mimo wszystko,jakoś spokojnie do tego podchodzę 🙂 Najważniejsze, że jesteśmy zdrowi i że będziemy mieć Dzidziolka niedługo,a reszta jakoś się ułoży 🙂 🙂 🙂 🙂

i tak trzymac Agatka ! 🤪 MALE rzeczy-pamietaj-cieszmy sie 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
HEEEE Asiulka właśnie mówili na polsacie w wiadomościach że u nas w szpitalu na porodówce podają gaz rozweelacjący ... co ma działac przeciwbólowo efekt jak po szampanie .... heee to będziemy mordki zacieszc na porodówce.... 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


to u Was w szpitalu tam gdzie macie zamiar rodzić ?? oglądałam też w wiadomościach 😜 no to będziecie mieć szampański nastrój 🤪 😁 😁 😁 😁

buahahahaha Asiu u nas problemu nie ma ,bo nasza wies ma ino jeden szpital -wyboru nie mamy 😁 😁 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
ja mykam bo nadciąga burza a i kościska bolą 🤢 🤢 😮
Jutro o 9 mam ktg a potem małe zakupki więc zaglądnę pewnie póżniej do Was 🙂
Kolorowych snów 😘 😘 😘 😘 śpijcie dobrze

ale bedziesz zacieszac 🙂ja na ktg nie moglam na wznak ulezec 30min.....kurna krzyz myslalam,ze mi rozlupie,we lbie sie krecilo i tak lekko boczkiem mi pozwolila polozna zalegnac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie też właśnie wprowadzili gaz rozweselający 🙂 za free 🙂 mama sama sobie dawkuje, nie ma ubocznych efektów 🙂 a poza tym jest też możliwość ZZO, ale tylko wtedy gdy anestezjolog będzie dostępny ale to już odpłatnie. jutro mam szkołę rodzenia więc pewnie dowiem się więcej 🙂
w każdym razie jeśli będzie możliwość to wezmę ZZO (ale to musiałby być łut szczęścia żeby akurat miał dyżur i był jeszcze dostępny przez parę godzin) a jak nie to będę korzystała z tego gazu, szkoda że nie dają próbek wcześniej aby się zorientować jak działa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dobrze, że u większości wszystko ok. A laseczki w szpitalach niech się wstrzymają jeszcze z tymi porodami 😁 Ja chyba ostatnio miałam pierwsze bóle bo tak mnie coś nagle zabolało od krzyża, że ojej 😜 😜 A torby jak narazie to nawet spakowanej nie mam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczłapałam sie ze spaceru i sesji fotograficznej mojego autka, ktorego bedziemy sie wlasnie pozbywac buuuuuu 😞 😞

Ale skwar nadal wrocilam mokra jak swinia, musze sie zapakowac do prysznica zaraz i sporzadzam ogloszonko.....
Na szczescie oprocz dusznosci i goraca i puchnacych łepek jakos nie odnotowalam w ciagudnia za wiele przypadlosci ciazowych wiec oprocz cholernego skwaru dzien zlecial milo i przyjemnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
HEEEE Asiulka właśnie mówili na polsacie w wiadomościach że u nas w szpitalu na porodówce podają gaz rozweelacjący ... co ma działac przeciwbólowo efekt jak po szampanie .... heee to będziemy mordki zacieszc na porodówce.... 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

no cos Ty???to fajnie nie?ponoc jest troszku lepiej po tym,zawsze sie troche odstresujemy 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 ale to juz weeszlo,czy dopiero ma wejsc do naszego szpitala???
trza by poddzwonic i dopytac hehehe 🙂



Podobno jest od miesiąca ... tak mówił Gąsior w TV , kiedys o tym mówili na Dzień dobry TVN , ale jestem zdziwiona ze u nas i w Sulechowie to wprowadzili ... to chyba zamiast tego znieczulenia w kręgosłup heee.... swoja droga to jak po tym czlowiek jest jak by popił to będzie niezła akcja heee jak mi się głupawka włączy heeee 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Przyczłapałam sie ze spaceru i sesji fotograficznej mojego autka, ktorego bedziemy sie wlasnie pozbywac buuuuuu 😞 😞

Ale skwar nadal wrocilam mokra jak swinia, musze sie zapakowac do prysznica zaraz i sporzadzam ogloszonko.....
Na szczescie oprocz dusznosci i goraca i puchnacych łepek jakos nie odnotowalam w ciagudnia za wiele przypadlosci ciazowych wiec oprocz cholernego skwaru dzien zlecial milo i przyjemnie

a u nie od 16 pochmurno i padało, chłodno sie zrobiło, ale to lepsze niż duchota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
u mnie też właśnie wprowadzili gaz rozweselający 🙂 za free 🙂 mama sama sobie dawkuje, nie ma ubocznych efektów 🙂 a poza tym jest też możliwość ZZO, ale tylko wtedy gdy anestezjolog będzie dostępny ale to już odpłatnie. jutro mam szkołę rodzenia więc pewnie dowiem się więcej 🙂
w każdym razie jeśli będzie możliwość to wezmę ZZO (ale to musiałby być łut szczęścia żeby akurat miał dyżur i był jeszcze dostępny przez parę godzin) a jak nie to będę korzystała z tego gazu, szkoda że nie dają próbek wcześniej aby się zorientować jak działa 🙂


No właśnie może juz by sie nam przydało czasem .... heee tak dla relaksu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
u mnie też właśnie wprowadzili gaz rozweselający 🙂 za free 🙂 mama sama sobie dawkuje, nie ma ubocznych efektów 🙂 a poza tym jest też możliwość ZZO, ale tylko wtedy gdy anestezjolog będzie dostępny ale to już odpłatnie. jutro mam szkołę rodzenia więc pewnie dowiem się więcej 🙂
w każdym razie jeśli będzie możliwość to wezmę ZZO (ale to musiałby być łut szczęścia żeby akurat miał dyżur i był jeszcze dostępny przez parę godzin) a jak nie to będę korzystała z tego gazu, szkoda że nie dają próbek wcześniej aby się zorientować jak działa 🙂


No właśnie może juz by sie nam przydało czasem .... heee tak dla relaksu

i nasze chłopiny by trochę odetchnęli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
To może jest ogólnie weselej jak położne się też sztachną gazem heee 🤪 🤪 🤪

najlepiej jakby cały oddział się sztachnął, impreza na całego 🙂


jak u was tak wesolo, to ja lece do was rodzic, tylko sciskajcie kasie do mojego przlotu to wszystkie sie bedziemy sztachac i wypychac ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Przyczłapałam sie ze spaceru i sesji fotograficznej mojego autka, ktorego bedziemy sie wlasnie pozbywac buuuuuu 😞 😞

Ale skwar nadal wrocilam mokra jak swinia, musze sie zapakowac do prysznica zaraz i sporzadzam ogloszonko.....
Na szczescie oprocz dusznosci i goraca i puchnacych łepek jakos nie odnotowalam w ciagudnia za wiele przypadlosci ciazowych wiec oprocz cholernego skwaru dzien zlecial milo i przyjemnie

a u nie od 16 pochmurno i padało, chłodno sie zrobiło, ale to lepsze niż duchota.


U nas dopiero teraz sie zbiera na padanie, ale dalabym duzo za chlodek bo lepko jest ochydnie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
To może jest ogólnie weselej jak położne się też sztachną gazem heee 🤪 🤪 🤪

najlepiej jakby cały oddział się sztachnął, impreza na całego 🙂


jak u was tak wesolo, to ja lece do was rodzic, tylko sciskajcie kasie do mojego przlotu to wszystkie sie bedziemy sztachac i wypychac ....



i dopiero będzie wesoło 🤪 🤪 🤪
ale tak serio to jak tak jest kilka rodzących i wszystkie na gazie to musi byc jazda heeee 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
To może jest ogólnie weselej jak położne się też sztachną gazem heee 🤪 🤪 🤪

najlepiej jakby cały oddział się sztachnął, impreza na całego 🙂


jak u was tak wesolo, to ja lece do was rodzic, tylko sciskajcie kasie do mojego przlotu to wszystkie sie bedziemy sztachac i wypychac ....



i dopiero będzie wesoło 🤪 🤪 🤪
ale tak serio to jak tak jest kilka rodzących i wszystkie na gazie to musi byc jazda heeee 🤪



no jakos sobie tego nie moge wyobrazic, ciekawe jak ten gaz faktycznie dziala, ....musicie sie laski dopytac kobit ktore go braly ...albo jakies piguly z tego szpitala co i jak ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...