Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Witajcie kobiety! Widzę że niektóre z was snuja tu jakieś czarne scenariusze dziewczyny nie ma co panikowac wszystko samo przyjdzie ,bedzie takie zamieszanie wokół nas i maleństw że żadna z nas nie poczuje się niepotrzebna wrecz przeciwnie ,to piękny czas po porodzie choc bolesny aale taki fajny wszyscy sie interesują ,telefony z gratulacjami itp.a w domku pielgrzymki odwiedzających 😆
Tak swoja drogą ja juz tez tykam jak bomba zegarowa i mysle ze wkrótce mnie do szpitala wywiezie mąż,także spoko.Idę jakieś okno przepucowac może mnie wezmie. 😁


Mnie przerazaja te pielgrzymki. chyba sobie sporzadze karteczke na drzwi- ze nie przyjmuje do odwolania.


heheh 😁 no mnie tez to akurat przeraza 😁 😁 niegoscinne matki z nas! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Maga napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Maga napisał(a):
Leginsik napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
ja ogolnie jestem za tym zeby naturalnie rodzic bo wtedy kobieta szybciej do normy wraca i szybciej ze szpitaa wypuszczaja no wiadomo boli duzo mocniej ale za to potem kobieta sie dobrze czuje a po cesarce np moja ciocia dwa tyg slaba byla a te zastrzyki w plecy to skutki ichh do konca zycia sie odczuwa wiadomo z czasem sa znikome ale i tak predzej czy pozniej daja o sobie znac

po cesarce kochana boli bardziej,blizna ktora sie goi i macica ktora sie skurcza tak samo jak po porodzie naturalnym


mozemy juz o tym nie pisac? 😜

a to juz temat skonczony ?
to ja wrzuce pare fotek z weselicha jakie dostalismy od fotografa ☺️ 😎


haha nie- tylko ja juz nie chce sluchac tego co bedzie zlego i gorszego po cc, bo jutro sie dowiem czy mam czy nie i trche sie stresuje 😜
wrzucaj wrzucaj! 😁

aha..to faktycznie nie ma co przeciagac tematu,lepiej byc nieswiadomym co czlowieka czeka i jak to wygląda 🙂


tzn wiesz, ja akurat jesm swiadoma tego, ze moze byc roznie.. ale po prostu juz za duzo swiadmosci na dzien przed dowiedzeiem sie o cc 😁 starczy mi narazie 😉

chodziło mi o przebieg samej cesarki,co robia itp lepiej takich rzeczy nie wiedziec 😉 ja to pewnie popekam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Zocha napisał(a):
Maga napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Zocha napisał(a):
i wiecie jakie mam jeszcze lęki... ? ciekawe czy któraś też tak ma...
boję sie tego momentu po porodzie jak mnie zostawia już samą sobie i będę tak leżała z pustym brzuchem i pewnie męża też już wyrzucą a Zosie na jakieś badania czy coś zabiorą i taka się będę wtedy samotna i niepotrzebna czułą...
w sumie to nie wiem jak to jest.. czy mi zabiorą Zosię i czy wyproszą męża ale tak sobie to wyobrażam niestety i próbuję oswoić się z tym uczuciem...
iekawe jak to będzie...

Ja wogole mam shize jak to dziwnie bedzie z pustym.. zawsze sobie czlowiek o nim mysli glaska,...
caly czas mowie ze predko to nadrobie i znow bedzie w srodku maly ludizk hehe 😁 ale to wyjdzie w praniu jak damy rade teraz 😁


musimy dac rade jak to mowia kazda kobieta ma instykt i zna swoje dziecko 🙂


ja tam nie wiem.. nie nastawiam sie w taki sposob, bo nigdy nie wiadomo. instynkt wiadmo mam, ale co do poznania to moze bedzie potrzebny czas a nie chcialabym pozniej miec depresji z tytulu tego, ze za duzo sie po sobie spodziewalam 🙂 poczekamy- zobaczymy 😁

ano prawda.. nie wiadomo jaks ie zareaguje.. mi teraz odbija na punkcie małej... mocno "przeżywam " tą ciąże i cieszę sie każdym kopniakiem , ruchem, badaniem aż czasem myślę że to się leczyć chyba powinno.. np moja siostra jest w ciąży i zapewne cieszy sie z tego ale sama nic nie mówi właściwie na ten temat.. po usg pokaże zdjecia , powie że jest ok i już .. a my z mężem to sie podniecamy do wszystkich najbliższych nam osób wszystkim co widzieliśmy na ekranie ... że rączką ruszyła, że bańki sobie puszczała czy podskakiwała... no cóż każdy jest inny...
ale jak mi tak po porodzie jeszcze bardziej odbije to pobije tych lekarzy jak mi mała będą chcieli zabrać.. hehe..


heh, no u nas podobnie jak u Was 🙂 ale to, ze inne kobiety przezywaja ciaze inaczej, bardziej skrycie wcale nie znaczy, ze beda gorszymi matkami.. wszystko wyjdzie w praniu. osoba z instynktem moze sie zalamac i poddac a osoba bez moze sie zmobilizowac i dac rade, bo sobie nic nie obiecywala po sobie 🙂 zreszta same wiecie...

broń Boż enie miałam na myśli żę coś jest lepsze a coś gorsze. moja siostra jest już mamą i to naprawdę świetną ..
i myśle nawet że z takim podejściem jak jej jest łątwiej .. Ona uważą ze to dobrze jak po porodzie malucha zabiorą bo kobieta jest na tyle zmęczona ze chce odpocząć- zresztą wie co mówi- a ja- niedoświadczona- myślac o tym że mi mała zabiorą to mam prawie łzy w oczach że obie będziemy gdzieś same a mąż pewnie też jeszcze gdzie indziej.. ja chciałąbym żebyśmy od pierwszej chwili cała trójką byli razem... ale nie wiem czy to wykonalne.. tymbadziej ze nadal nie wiem czy się jednak CC nie szykuje... :/
eh.. grunt to sobie samemu problemy stwarzać... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Maga napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Maga napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Maga napisał(a):
Leginsik napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
ja ogolnie jestem za tym zeby naturalnie rodzic bo wtedy kobieta szybciej do normy wraca i szybciej ze szpitaa wypuszczaja no wiadomo boli duzo mocniej ale za to potem kobieta sie dobrze czuje a po cesarce np moja ciocia dwa tyg slaba byla a te zastrzyki w plecy to skutki ichh do konca zycia sie odczuwa wiadomo z czasem sa znikome ale i tak predzej czy pozniej daja o sobie znac

po cesarce kochana boli bardziej,blizna ktora sie goi i macica ktora sie skurcza tak samo jak po porodzie naturalnym


mozemy juz o tym nie pisac? 😜

a to juz temat skonczony ?
to ja wrzuce pare fotek z weselicha jakie dostalismy od fotografa ☺️ 😎


haha nie- tylko ja juz nie chce sluchac tego co bedzie zlego i gorszego po cc, bo jutro sie dowiem czy mam czy nie i trche sie stresuje 😜
wrzucaj wrzucaj! 😁

aha..to faktycznie nie ma co przeciagac tematu,lepiej byc nieswiadomym co czlowieka czeka i jak to wygląda 🙂


tzn wiesz, ja akurat jesm swiadoma tego, ze moze byc roznie.. ale po prostu juz za duzo swiadmosci na dzien przed dowiedzeiem sie o cc 😁 starczy mi narazie 😉

chodziło mi o przebieg samej cesarki,co robia itp lepiej takich rzeczy nie wiedziec 😉 ja to pewnie popekam 😞


bleh, no.. raz tylko niestety widzialam kawalek filmiku z cesarki.. nie ogladalabym tego gdybym sie spodziewala, ze cos takiego tam bedzie 😲 😮 ale na szczescie na sobie nie bede musiala ogladac 😁
a zreszta moze małemu sie jeszcze zmieni a wskazania neurologiczne moj gin moze zbagatelizuje i moze bede miala sn..
za duzo moze? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Witajcie kobiety! Widzę że niektóre z was snuja tu jakieś czarne scenariusze dziewczyny nie ma co panikowac wszystko samo przyjdzie ,bedzie takie zamieszanie wokół nas i maleństw że żadna z nas nie poczuje się niepotrzebna wrecz przeciwnie ,to piękny czas po porodzie choc bolesny aale taki fajny wszyscy sie interesują ,telefony z gratulacjami itp.a w domku pielgrzymki odwiedzających 😆
Tak swoja drogą ja juz tez tykam jak bomba zegarowa i mysle ze wkrótce mnie do szpitala wywiezie mąż,także spoko.Idę jakieś okno przepucowac może mnie wezmie. 😁


Mnie przerazaja te pielgrzymki. chyba sobie sporzadze karteczke na drzwi- ze nie przyjmuje do odwolania.


heheh 😁 no mnie tez to akurat przeraza 😁 😁 niegoscinne matki z nas! 😁


Ah te zagłebianki 😁 hahah
Gosci z upominkami przyjmujemy po miesiacu 😁 😁 😁 ew podac upominek i dupy nie zawracac hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Maga napisał(a):
Zocha napisał(a):
Maga napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Zocha napisał(a):
i wiecie jakie mam jeszcze lęki... ? ciekawe czy któraś też tak ma...
boję sie tego momentu po porodzie jak mnie zostawia już samą sobie i będę tak leżała z pustym brzuchem i pewnie męża też już wyrzucą a Zosie na jakieś badania czy coś zabiorą i taka się będę wtedy samotna i niepotrzebna czułą...
w sumie to nie wiem jak to jest.. czy mi zabiorą Zosię i czy wyproszą męża ale tak sobie to wyobrażam niestety i próbuję oswoić się z tym uczuciem...
iekawe jak to będzie...

Ja wogole mam shize jak to dziwnie bedzie z pustym.. zawsze sobie czlowiek o nim mysli glaska,...
caly czas mowie ze predko to nadrobie i znow bedzie w srodku maly ludizk hehe 😁 ale to wyjdzie w praniu jak damy rade teraz 😁


musimy dac rade jak to mowia kazda kobieta ma instykt i zna swoje dziecko 🙂


ja tam nie wiem.. nie nastawiam sie w taki sposob, bo nigdy nie wiadomo. instynkt wiadmo mam, ale co do poznania to moze bedzie potrzebny czas a nie chcialabym pozniej miec depresji z tytulu tego, ze za duzo sie po sobie spodziewalam 🙂 poczekamy- zobaczymy 😁

ano prawda.. nie wiadomo jaks ie zareaguje.. mi teraz odbija na punkcie małej... mocno "przeżywam " tą ciąże i cieszę sie każdym kopniakiem , ruchem, badaniem aż czasem myślę że to się leczyć chyba powinno.. np moja siostra jest w ciąży i zapewne cieszy sie z tego ale sama nic nie mówi właściwie na ten temat.. po usg pokaże zdjecia , powie że jest ok i już .. a my z mężem to sie podniecamy do wszystkich najbliższych nam osób wszystkim co widzieliśmy na ekranie ... że rączką ruszyła, że bańki sobie puszczała czy podskakiwała... no cóż każdy jest inny...
ale jak mi tak po porodzie jeszcze bardziej odbije to pobije tych lekarzy jak mi mała będą chcieli zabrać.. hehe..


heh, no u nas podobnie jak u Was 🙂 ale to, ze inne kobiety przezywaja ciaze inaczej, bardziej skrycie wcale nie znaczy, ze beda gorszymi matkami.. wszystko wyjdzie w praniu. osoba z instynktem moze sie zalamac i poddac a osoba bez moze sie zmobilizowac i dac rade, bo sobie nic nie obiecywala po sobie 🙂 zreszta same wiecie...

broń Boż enie miałam na myśli żę coś jest lepsze a coś gorsze. moja siostra jest już mamą i to naprawdę świetną ..
i myśle nawet że z takim podejściem jak jej jest łątwiej .. Ona uważą ze to dobrze jak po porodzie malucha zabiorą bo kobieta jest na tyle zmęczona ze chce odpocząć- zresztą wie co mówi- a ja- niedoświadczona- myślac o tym że mi mała zabiorą to mam prawie łzy w oczach że obie będziemy gdzieś same a mąż pewnie też jeszcze gdzie indziej.. ja chciałąbym żebyśmy od pierwszej chwili cała trójką byli razem... ale nie wiem czy to wykonalne.. tymbadziej ze nadal nie wiem czy się jednak CC nie szykuje... :/
eh.. grunt to sobie samemu problemy stwarzać... 😉


nie nie kochana, ja nawet nie pomyslalam, ze moglabys to miec na mysli 😁 ja tak sobie po prostu abstrahowalam 😜
no my- biedne matki rodzace po raz pierwszy 😁 😁 tysiace nierozwiazanych nieistniejacycgh problemow i zapytan 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Witajcie kobiety! Widzę że niektóre z was snuja tu jakieś czarne scenariusze dziewczyny nie ma co panikowac wszystko samo przyjdzie ,bedzie takie zamieszanie wokół nas i maleństw że żadna z nas nie poczuje się niepotrzebna wrecz przeciwnie ,to piękny czas po porodzie choc bolesny aale taki fajny wszyscy sie interesują ,telefony z gratulacjami itp.a w domku pielgrzymki odwiedzających 😆
Tak swoja drogą ja juz tez tykam jak bomba zegarowa i mysle ze wkrótce mnie do szpitala wywiezie mąż,także spoko.Idę jakieś okno przepucowac może mnie wezmie. 😁


Mnie przerazaja te pielgrzymki. chyba sobie sporzadze karteczke na drzwi- ze nie przyjmuje do odwolania.


heheh 😁 no mnie tez to akurat przeraza 😁 😁 niegoscinne matki z nas! 😁


Ah te zagłebianki 😁 hahah
Gosci z upominkami przyjmujemy po miesiacu 😁 😁 😁 ew podac upominek i dupy nie zawracac hahahah


seseses 😁 uchyle drzwi.. spojrze krzywym okiem kto przyszedl, powiem "co tam masz to dawaj i spadaj" 😁 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha co do wizyt,to ja mam też 30 sierpnia dopiero, więc nie jesteś sama....i do tego czasu nie planuję się rozpakować 🙂
A ja tak,jak mówiłam przysnęłam jeszcze,śniadanie jakieś wypadałoby wciągnąć 🙂
Dziś mam w planie sprzątanie,bo jakiś taki los burdelos zapanował 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Witajcie kobiety! Widzę że niektóre z was snuja tu jakieś czarne scenariusze dziewczyny nie ma co panikowac wszystko samo przyjdzie ,bedzie takie zamieszanie wokół nas i maleństw że żadna z nas nie poczuje się niepotrzebna wrecz przeciwnie ,to piękny czas po porodzie choc bolesny aale taki fajny wszyscy sie interesują ,telefony z gratulacjami itp.a w domku pielgrzymki odwiedzających 😆
Tak swoja drogą ja juz tez tykam jak bomba zegarowa i mysle ze wkrótce mnie do szpitala wywiezie mąż,także spoko.Idę jakieś okno przepucowac może mnie wezmie. 😁


Mnie przerazaja te pielgrzymki. chyba sobie sporzadze karteczke na drzwi- ze nie przyjmuje do odwolania.


heheh 😁 no mnie tez to akurat przeraza 😁 😁 niegoscinne matki z nas! 😁


Ah te zagłebianki 😁 hahah
Gosci z upominkami przyjmujemy po miesiacu 😁 😁 😁 ew podac upominek i dupy nie zawracac hahahah


seseses 😁 uchyle drzwi.. spojrze krzywym okiem kto przyszedl, powiem "co tam masz to dawaj i spadaj" 😁 😁 😎

eeee karuzele juz mamy.... 😁 😁 😁 ale dzieki 😁
co tam wyda sie w prezencie dalej 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Witajcie kobiety! Widzę że niektóre z was snuja tu jakieś czarne scenariusze dziewczyny nie ma co panikowac wszystko samo przyjdzie ,bedzie takie zamieszanie wokół nas i maleństw że żadna z nas nie poczuje się niepotrzebna wrecz przeciwnie ,to piękny czas po porodzie choc bolesny aale taki fajny wszyscy sie interesują ,telefony z gratulacjami itp.a w domku pielgrzymki odwiedzających 😆
Tak swoja drogą ja juz tez tykam jak bomba zegarowa i mysle ze wkrótce mnie do szpitala wywiezie mąż,także spoko.Idę jakieś okno przepucowac może mnie wezmie. 😁


Mnie przerazaja te pielgrzymki. chyba sobie sporzadze karteczke na drzwi- ze nie przyjmuje do odwolania.


heheh 😁 no mnie tez to akurat przeraza 😁 😁 niegoscinne matki z nas! 😁


Ah te zagłebianki 😁 hahah
Gosci z upominkami przyjmujemy po miesiacu 😁 😁 😁 ew podac upominek i dupy nie zawracac hahahah


seseses 😁 uchyle drzwi.. spojrze krzywym okiem kto przyszedl, powiem "co tam masz to dawaj i spadaj" 😁 😁 😎

eeee karuzele juz mamy.... 😁 😁 😁 ale dzieki 😁
co tam wyda sie w prezencie dalej 😁 😁 😁


he he he 😁 😁
no dobra, ja teraz moge byc troche nieobecna.. praca sie sama za mnie nie zrobi 😁 😉 bede z doskoku
a Legins, gdzie te zdjecia? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
tak na allegro jest wysp tego i nie droga jest


czego jest taki wysyp???????/


Aj heh zapomnialam zacytowac i tak z czapki wyszlo hehehe

Tej ksiazki "Jezyk niemowlat"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
tak na allegro jest wysp tego i nie droga jest


czego jest taki wysyp???????/


Aj heh zapomnialam zacytowac i tak z czapki wyszlo hehehe

Tej ksiazki "Jezyk niemowlat"


hehe ja tez nie ogarnelam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
tak na allegro jest wysp tego i nie droga jest


czego jest taki wysyp???????/


Aj heh zapomnialam zacytowac i tak z czapki wyszlo hehehe

Tej ksiazki "Jezyk niemowlat"


'no teraz to gadasz po polskiemu i wiem o co kamon 😜

ehehe no wiesz jak to z komorkami mozgowymi, faktycznie post byl urwany z choinki heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
tak na allegro jest wysp tego i nie droga jest


czego jest taki wysyp???????/


Aj heh zapomnialam zacytowac i tak z czapki wyszlo hehehe

Tej ksiazki "Jezyk niemowlat"


hehe ja tez nie ogarnelam 😁

buaha a to do ciebie bylo bo pytalas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane ..nadrabialam Was ,ale juz niue mam sily,bo znowu caly dzien spedze na gonieniu Was ,wiec wybaczcie ... 😉 😜
Ania daj znac jak po wizycie ,cos tam mi sie obilo o oko ,ze Szotka idzie do szpitala????Na dlugo??
kurde Letka trzymaj sie Kochana i nie dawaj ,bedzie git !!!!Jeszcze macie czas 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doturlałam się w końcu do początku 🙂
Obudziłam się dziś o 5 i usnęłam o 7, ale zrobiło się tak gorąco, że ochota na spanie odeszła w niepamięć już o 7:30 😞 A wczoraj nad moim małżeństwem zawisły czarne chmury, na szczęście rano zostały rozgonione 😜 😜 Więc lecę do wanny, potem mycie naczyń, bo jest ich cała góra, a potem robię na obiad pizzę z sosem czosnkowym, o! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
tak na allegro jest wysp tego i nie droga jest


czego jest taki wysyp???????/


Aj heh zapomnialam zacytowac i tak z czapki wyszlo hehehe

Tej ksiazki "Jezyk niemowlat"


hehe ja tez nie ogarnelam 😁

buaha a to do ciebie bylo bo pytalas


ano.. ale wiecie jak to jest w ciazy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...