Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
letka82 napisał(a):
Jest tu kto??
Relacja z wizyty u dżina jest krótka - skurcze moje nie są treningowymi 😞 Szyjka ok, wszystko pozamykane, ale mam jak najwięcej odpoczywać i jak będzie 5 skurczy dziennie to mam jechać do szpitala. Nie są regularne (co 5,40,10 minut), więc nie podejrzewałam że to może być już jak mi powiedział lekarz... Wystraszył mnie, że to może być poród przedwczesny... Pojechałam ze zwolnieniem do pracy a tu mi dziewczyny mówią, że mi brzuch opadł...Masakra jakaś!! Śmiałam się od początku ciąży, że 15 września będzie mój, ale im bliżej tym bardziej się stracham 😞
Nie mam skończonego kąta dla małej, imię nie wybrane, torba do końca nie spakowana a tu wszyscy mi mówią że już...Ech...

Odpoczywaj i nic nie rób, to może jakoś dasz radę. skurcze nieregularne, gorzej jakby były regularne. Może jak spojrzycie na niunię to od razu zdecydujecie się na imię 🙂

Może jak M. spojrzy na małą to stwierdzi, że to Pola albo Michasia? Jak na razie jest określana jako "Mała", "Dziecko - nie wychodź pępkiem ani żebrami", "Pchła" itp. w zależności od sytuacji 😉


a Ty jakie imi byś chciała? POla czy Michalina? bo zawsze mozesz zrobić taki myk, że jak sie urodzi to przytulisz, powiesz "moja Pola" albo "MOja Michalinka" i będzie musiało juz tak pozostac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
letka82 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
letka82 napisał(a):
Jest tu kto??
Relacja z wizyty u dżina jest krótka - skurcze moje nie są treningowymi 😞 Szyjka ok, wszystko pozamykane, ale mam jak najwięcej odpoczywać i jak będzie 5 skurczy dziennie to mam jechać do szpitala. Nie są regularne (co 5,40,10 minut), więc nie podejrzewałam że to może być już jak mi powiedział lekarz... Wystraszył mnie, że to może być poród przedwczesny... Pojechałam ze zwolnieniem do pracy a tu mi dziewczyny mówią, że mi brzuch opadł...Masakra jakaś!! Śmiałam się od początku ciąży, że 15 września będzie mój, ale im bliżej tym bardziej się stracham 😞
Nie mam skończonego kąta dla małej, imię nie wybrane, torba do końca nie spakowana a tu wszyscy mi mówią że już...Ech...

Odpoczywaj i nic nie rób, to może jakoś dasz radę. skurcze nieregularne, gorzej jakby były regularne. Może jak spojrzycie na niunię to od razu zdecydujecie się na imię 🙂

Może jak M. spojrzy na małą to stwierdzi, że to Pola albo Michasia? Jak na razie jest określana jako "Mała", "Dziecko - nie wychodź pępkiem ani żebrami", "Pchła" itp. w zależności od sytuacji 😉


a Ty jakie imi byś chciała? POla czy Michalina? bo zawsze mozesz zrobić taki myk, że jak sie urodzi to przytulisz, powiesz "moja Pola" albo "MOja Michalinka" i będzie musiało juz tak pozostac 😉

Podobają mi się oba, ale chyba jednak bardziej Pola... Już sama nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
letka82 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
letka82 napisał(a):
Jest tu kto??
Relacja z wizyty u dżina jest krótka - skurcze moje nie są treningowymi 😞 Szyjka ok, wszystko pozamykane, ale mam jak najwięcej odpoczywać i jak będzie 5 skurczy dziennie to mam jechać do szpitala. Nie są regularne (co 5,40,10 minut), więc nie podejrzewałam że to może być już jak mi powiedział lekarz... Wystraszył mnie, że to może być poród przedwczesny... Pojechałam ze zwolnieniem do pracy a tu mi dziewczyny mówią, że mi brzuch opadł...Masakra jakaś!! Śmiałam się od początku ciąży, że 15 września będzie mój, ale im bliżej tym bardziej się stracham 😞
Nie mam skończonego kąta dla małej, imię nie wybrane, torba do końca nie spakowana a tu wszyscy mi mówią że już...Ech...

Odpoczywaj i nic nie rób, to może jakoś dasz radę. skurcze nieregularne, gorzej jakby były regularne. Może jak spojrzycie na niunię to od razu zdecydujecie się na imię 🙂

Może jak M. spojrzy na małą to stwierdzi, że to Pola albo Michasia? Jak na razie jest określana jako "Mała", "Dziecko - nie wychodź pępkiem ani żebrami", "Pchła" itp. w zależności od sytuacji 😉


a Ty jakie imi byś chciała? POla czy Michalina? bo zawsze mozesz zrobić taki myk, że jak sie urodzi to przytulisz, powiesz "moja Pola" albo "MOja Michalinka" i będzie musiało juz tak pozostac 😉

Podobają mi się oba, ale chyba jednak bardziej Pola... Już sama nie wiem 😞


no to juz wiesz co zrobić 🙂 położa Ci ją na brzuch, przytulisz ją, powiesz "moja Pola" i mąż będzie musiał zaakceptować 😉 ja chciałam zrobić tak z "Szymkiem" ale doszlismy do porozumienia co do imienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
hej Dziewczynki,dzien dobry 🙂
Ale mialam sen..snila mi sie Asia z Krakowa...ze miala polamane zebra OMG! Poszla do lekarza i sie okazalo ,ze zlamane ...Boze jaki sen,jak na jawie..Mam nadz.ze u Asi wsio oki 🙂
Wiem ,ze miala dzis ktg na 9ta takze czekamy na relacje spokojnie.. 🙂


Wez ja cala noc przez sen ogladalam ogloszenia motoryzacyjne i normalnie mam dosc co przysnelam to mi sie snily kolejne, jak nocka w pracy normalnie hehehe
buahahahha 🙂
a potem mi sie snilo ,ze bylam w szkole i mial byc wf i ja jak zwykle niedysponowana bylam ,a nikt mnie nie rozumial,ze ja w pologu jestem i nie moge cwiczyc...zreszta nawet stroju nie mialam 😁 😁 😁 😁
a to chyba przez to ze przezywam szkole mojej corci...masakra..Andru pojechal po ksiazki dla Myszy 🙂
i cala noc snilam o takich durnotach ,ze glowa mala 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
a Ty tam Kochana przegladaj na wszystkie str..moj brat jak ostatnio zmienial samochod,to tez bardzo przezywali te "rozląke " hahahha ..ja tam sie dziwilam,ale jak widac mozna sie zzyc z machiną 😉 😘

Oj no mozna kurde 😁 jak sprzedawalam poprzednie to płakałam całą powrotną droge.. bez ciąży 😁 😁 😁 😁
Ale to Otomoto naprawde mnie wykonczylo heheh
A zapomnialam wspomniec ze snilo mi sei cos jeszcze z Mariola -S ale to dzien wcszesniej i za choinke nie pamietam czego dotyczylo, napewno brzuszka i dzidzi ale niestety umknelo mi :/


my też m-c temu zmieniliśmy auto. Bardzo ciężko jest kupić dobry samochód. Niby człowiek jakąś kasę ma odłożone a tu dupa. Nasz sprzedaliśmy i 2 tygodnie jeszcze szukaliśmy. Co jechaliśmy obejrzeć - okazywało się, że takie śmietniki, że szok, a właściciele mówili, że są super. Najczęściej nawet wyczyszczone nie były. Ale w sumie kupiliśmy BMW ( marzenie mojego męża ) bardzo ładne i wyjątkowo tanio, jakieś 5 tys zł taniej, niż stoją, bo facet szybko chciał się pozbyć, bo kasę potrzebował, a tego auta nie idzie podobno tak łatwo sprzedać. Także czasem trzeba się naczekać, żeby coś kupić. Tylko wkurza to jak człowiek musi gdzieś jechać a tu nie ma czym!!!! 😠

Noooo wez, ja mam tez kupca na swoje juz na jutro, dal zaliczke wiec chyba mysle pojdzie juz jutro. A my nie mozemy nic znalezc wrrrrrrrrrr , masz racje jedziesz a tu lipa sam szmelc i zapuszczone dziady..... mam kolejne do obejrzenia w czwartek jakis bardziej pewniak ze zadbany wiec pojasde i oby sie udalo bo jest to co chcemy.
Strasznie ludzie oszukują w tym temacie, marnuja czyjś czas .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
Louisedg napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Hej Laseczki! Dzisiaj mam wizyte chyba ostatnia przed porodem, nie wiem, ciekawe co mi powie jak tam zamerda 🙂

jak sie masz Madziara????? 🤪
Ogólnie zajefajnie:P ale juz bym chciala na porodowke bo tak ciężko sie robi, ale mam stres straszny przed porodem, a lekaz mowi ze od 20sierpnia moge sie spodziewac w kazdej chwili bo niby Olenka na starsza wyglada


Fajnie, tez bym chciala juz z jednej strony zeby to byl ten tc
Tylko czemu ja sie az takdenerwuje i boje tej porodowki? zadna z moich znajomych tak nie przezywala

Moze to jakos pozniej przychodzi, bo ja sie poki co nie boje, nie moge sie doczekac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Hej dziewczyny nie sposob was nadrobic przez te pare dni ogolnie bylam do niczego noce nie przespane brzuch pobolewa cos czue ze do 24wrzesnia to a nie wytrzymam


Witamy po wakacjach 🙂
Ale wypoczałaś sobie i wszystko z meżem sie poukładało jak trza??
Udal sie wyjazd?

To dobrze 😘 😘 😘 i oby tak pzostało i jeszcze lepiej....
wszystko jest na dobrej drodze, jak bedzie to zobacze jak mala sie urodzi 🙂 wyjazd ok, tylko te skurcze i bole brzucha i nieprzesane noce masakra 😞 tez juz jak na bombie jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
hej dziewczyny,
ja sie witam po calym weekendzie pracowitym 😁 😁 stwierdzilismy z mezem, ze nie wiadomo kiedy nasz synek do nas zawita i postanowilismy caly ten dlugi weekend dla siebie przeznaczyc 🙂 i spedzilismy go w lozu 😁 🤪
odnosnie boli podbrzusza jak na okres, ja ostatnio zaczelam miec takie wlasnie.. strasznie kluje i ciagnie mnie w dol 🥴 ale do gina juz w czwartek ide, wiec uff.
dzisiaj do kina idziemy z mężem 🙂 🙂
a tak to coooraz blizej dziewczyny! 🙂 aha i zabieram sie za nadrabianie weekendu na brzuszku 😜


Noo to dopiero hawaje 😁
a masz juz zielone swiatelko na blizsze spotkania? 🤪 🤪czy tylko tak przytulasnie ten weekend ?? 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ja Wam powiem, że zawsze na samą myśl o ciąży najbardziej bałam się porodu...jak okazało się, że będzie dzidzia ja w ryk,bo urodzić będzie trzeba!!!!!!!!!
A teraz im bliżej tym jakoś mniej się boję,właściwie całkiem się bać przestałam 🙂


no ja tez sie bardzo balam 🙂 ale teraz te 9 miesiecy sie przydalo, zeby sie po 1 oswoic z ta mysla po 2 wyczekiwac juz na ten porod 😁 no i po prostu mysle, ze to tez kwestia swiadomosci, ze przeciez jakos te dzieci musza wyjsc 😉

Wlazło i wyść musi tą samą drogą 😁 nikt nie mowil ze bedzie łatwo 🤪 🤪 ale za to jak warte zachodu 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
No i jestem kochane w domu .....
Tak sie ciesze .....ze nie zdajecie sobie sprawy.....ciekawe jak z Leer.....
Jeszcze raz wielkie dzieki za wszystkie sms....., miłe słowa ......, i pamiec....super z Was babki ....poczytam Was troszeczku zeby byc w temacie .....
Co do zalecen ....mam lezec i juz ,bo jak nie bede to on za tydzien na kontroli sprawdzi po wodach czy leze czy nie ....i jak cos bedzie nie tak to na pewno połozy mnie juz do konca ciaży....takze trza uwazac troszku...

Super, że już w domku, jednak co u siebie to u siebie, tylko, leż, wypoczywaj i dbaj o siebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
także nie ma co 😁 golmy się dziewczyny bo nie znamy dnia godziny 🤪 😁 😁 😁

buhahhaha 😁 😁 😁 😁 😁 dobre
ale co fakt to fakt 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie003 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
szotka napisał(a):
heeee golaska to sobie funduję odkąd zaczął mi brzuch przeszkadzać 🙂 na wymysły to już by mi sie nie chciało 🙂
A co tu tak pusto?

Po co się dla obcego chłopa w końcu wysilać 🤪 😁 😁 😁
no straszne puchy 😮 😮 😮


zauwazylam, ze juz od coraz wczesniejszych godzin wieczornych robi sie tu pusto...chyba wszystkie takie padnietr juz sa...


Ja zawsze wpadam w nocy i sama do siebie pisze bo jak doczytam to nikogo nie ma 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Dziewuszki wpadłam powiedzieć Wam dobranoc 🙂 I mykam lulki..padnięta jestem 😮

Jutro rano wizyta u gina..przygotowałam kache chociaż łatwo nie było... 🤢

Dobranoc 😘 😘

Daj znac od razu po powrocie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki
dawno mnie nie bylo, ale mam strasznie dużo pracy i spraw do pozałatwiania w zwiazku z otwarciem żłobka. Na szczescie czuje sie super takze daje rade ;-). Dla malenstwa wszystko przygotowane, torba spakowana takze jestem gotowa ( przynajmniej tak mysle ) na przyjście malenstwa na swiat. Moj męzus bardzo troszczy sie o mnie, kurcze musze stwierdzic ze byc w ciazy jest naprawde czyms fantastycznym i mam nadzieje ze za kilka lat kolejna ciąze bede znosila tak samo cudownie jak tą. Milego dnia kochane, buzka w brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
Widzę,że nasze Mamuśki spać nie mogą 🙂
Ja wyprawiłam Tomka do pracy i jestem jakaś mało przytomna....więc włażę z powrotem do wyrka i pewnie kimnę jeszcze 🙂
Kalais zazdroszczę takiego przechodzenia ciąży-ja niestety nie mogę powiedzieć, żeby był to "najpiękniejszy" czas w moim życiu 🤢-najpierw 6 miesiecy w objęciach klopa,teraz też szału ni ma.
Trzymam kciuki za wizyty i pamiętajcie dziewuszki,że my tu czekamy na wieści jak na szpilkach!!!
No to idę polec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! mezowi sniadanko zrobilm sama tez zjadlam a teraz poki co nie chce mi sie spac ale w wyrku jeszcze leze znajac zycie jeszcze usne 🙂 maz na poligon jechal niewiadomo kiedy wroci albo jutro albo w piatek a moze nawet w nd.nie moge juz sie porodu doczekac 🙂 ginekolog od 34 tyg zalecil duzo seksu mam nadzieje ze moze to troche przyspieszy i ze te dwa tyg wczesniej uda mis ie urodzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wizyte mam za tydzien w czwartek no i jeszcze w pon musze badanie moczu i krwi zrobic, musze konkretnie popytac co i jak w tym szpitalu gryfinie jest co trzeba zabrac ze soba i wtedy powoli zaczne sie pakowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też już na nogach" bo mnie fachowcy od kostki obudzili i tak teraz hałasują że o spaniu nie ma już mowy...
pogoda jakaś taka ciężka że nawet kot nie chce wstać... jak zawsze pierwsza się zrywa i awanturuje że chce isć na dwór tak dziś jak mąż do pracy wychodził to tylko łeb na chwilę podniosła po czym powieki jej opadły i tak śpi nadal 🙂 kochane kociątko 🙂
Zosia też tylko sie przemieściła z prawej strony na lewą i cisza... wiec też chyba dalej śpi ... tylko mi hałasują... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze czytam o tym ze wkrótce albo i dzis macie wizyty i aż normalnie mi przykro bo ja dopiero 30 mam USG a wizytę 1 września... strasznie długo muszę czekać.... 😞
a brzuszek wczoraj po całym dniu tak sie stawiał że nie jestem na 100% pewna ze doczekam...
normalnie myślałam ze mi eksploduje... taki strasznie twardy i ból taki strasznie rozpierający... dopiero po ciepłym prysznicu trochę ustąpiło..
macie też tak???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...