Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
kamiska napisał(a):
jestem juz znów
Czarna fajnie ze Cie puscili jak trzeba lezec to trudno ale mowia ze wszędzie dobrze ale we wlasnym domku najlepiej
Iza niech tam sie kochana nasza trzyma na szczęscie juz blizej niz dalej
i ja po wizycie-wsio ok wody i łozysko ok Jasiu wazy 3020g i nie zamierza jeszcze wychodzic (wsio pozamykane 😁)
ale my mu zaczęlismy pomagac ☺️ 😜 bo przeciwskazan nie ma 🙃 😜

No Jasio ładna ma wage gratuluje Kamisia 🙂he he prawda ze przyjemna taka pomoc? 😁 😁 🤪 🙃



haaa jasne po taaaaakim celibacie 🙂 a co do wagi to balam sie zeby nie za duzo bo ja mam caly czas troszke rozregulowany cukier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wróciłam, jakos głowa mnie bolała i wymiotować mi sie chciało wiec sie położyłam, nie wiem o co chodzi. mnie kusi aby teraz udac sie do teściowej zrobic sobie diakolor i ten co wstawiłam fotke ale nie wiem czy w ciazy powinno sie stosować diakolor? ona wie ale nie chce mi sie do niej dzwonic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
wróciłam, jakos głowa mnie bolaął i wymiotować mi sie chciało wiec sie połozyłam, nie wiem o co chodzi. mnie kusi aby teraz udac sie do teściowej zrobic sobie diakolor i ten co wstawiłam fotke ale nie wiem czy w ciazy powinno sie stosować diakolor? ona wie ale nie chce mi sie do niej dzwonic 😁

z tym nie pomogę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lasencje..

nadrobilam i jestem na biezaco,
nie zle tematy poruszacie, od swedzacych cyckow, po sexy itd

ASIA -- najlepszego dla Ciebie i Kocura 🙂
CZARNA - no wreeszcie sie z tych Hawaii zwlokla... wystarczy Ci kochana tych dobroci, tych Margaritek i innych trunkow ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
szotka napisał(a):
Leginsik napisał(a):
szotka napisał(a):
dziewczyny temat pewnie juz poruszany ale że ja gapa to prosze o rade w sprawie niani elektronicznej.macie może jakies typy,może linki...stwierdziłam że jednak może mnie sie taki gadżet przydać ale zielona jestem...

ja zamowilam niedawno na allegro z fisher price z lampeczka,dla mnie bomba,z przesyłka zaplaciłam ok 90 zł
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=6247757

o dzięki zawsze to jakiś punkt zaczepienia.


ja niestety nie pomogę bo liczę na nianie w prezencie 🙃 😁 a jak nie dostanę to też będzie dylemat 🤔
hahah my lubiec prezenty 🙂gorzej jak nie szczodrzy goscie bydo 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 😮 😮 😮 😮
zajadam placuszek ,pycha mniam 🙂Mam nadz,ze Leer pomoge ,albo Madzi od Oli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie!!!!! jedz na zdrowie !! 🤪 🤪 🤪 😁 😁
wiecie co..
zdałam sobie sprawe że ja nie mam i nadal nie wiem co sie wkłada do wózka ? wystarczy zwykła pielucha tetrowa i kocyk do przykrycia czy trzeba jakies cuda kupic? tak ogladajac zdjecia sierpniówek z wózkami to one tam maja całe komplety ale nie widze dokładnie bo maluchy mi zasłaniają 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamiska super, że wsio jest w porządku. Jasio całkiem duży chłopak rośnie.
Kahlanik i Asiu gratuluję udanych zapisów z KTG.
Leginsik i Leer fajne fotki fajnych Laseczek.
Leginsik filmik z ruchami Dzidzi słodziutki. chyba też sobie taki nagram, o ile mój Synuś pozwoli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Leginsik napisał(a):
teraz wyczytałam ze moze to tez byc cholestaza ciazowa,ale miałam robione badania na zółtaczke,wirusowym zapaleniu watraby itp procz swedzenia innych objawowo nie mam wiec faktycznie to chyba wysuszenie skory,a ja juz dawno sie cala nie balsamowalam tylko zawsze po kapieli smaruje oliwka brzuch i cycki


Oliwka natłuszcza, a nie nawilża, może jednak przerzuć się na jakiś balsam?? Ponoć te z mocznikiem nawilżają dogłębnie, ale nie wiem czy my możemy ich używać...
Emolium jest wlasnie z mocznikiem 🙂polecam serdecznie ,wiem co prawie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
już wiem jak zacznę grę wstępną po takim długim okresie celibatu 🤪 😁 😁 😁 powiem mojemu żeby mnie pod cyckami podrapał 🤪 🙃 😁 😁 😁 😁 😁 😁

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakoś wyszłam z wprawy i złośliwa sie zrobiłam w tych sprawach.. podziwiam go że nadal chce sie ze mna kochać jak mu czasami palne cos podczas to az uszy opadają.. zołza normalnie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
już wiem jak zacznę grę wstępną po takim długim okresie celibatu 🤪 😁 😁 😁 powiem mojemu żeby mnie pod cyckami podrapał 🤪 🙃 😁 😁 😁 😁 😁 😁

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃


gorzej jak od tego drapania pod cyckami twojemu cyc stanie 🙂 🙂 to sie chlop napali i bedzie ostra jazda bez trzymanki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
padam normalnie od rana co sdo roboty a teraz skonczyąm nasze ubrania prasować ufffffff w czwratek poprasuje te malleńkie bo jutro jade do koleżanki wybrac ciuszki ma da mnie przewijak i zobazce pojazd Matiego bo pod koniec sierpnia nam go da niby chce go sama wyczyscic a niech czysci ja bede miała mniej roboty najwazniejsze ze mi go da razem z fotelikiem 🙂
Asia jak tam ciasto ze śliwka ?bo ja bym zjadła mniam mniam

pychaaaaaaaaaaaaa i szklana mleka! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
jestem juz znów
Czarna fajnie ze Cie puscili jak trzeba lezec to trudno ale mowia ze wszędzie dobrze ale we wlasnym domku najlepiej
Iza niech tam sie kochana nasza trzyma na szczęscie juz blizej niz dalej
i ja po wizycie-wsio ok wody i łozysko ok Jasiu wazy 3020g i nie zamierza jeszcze wychodzic (wsio pozamykane 😁)
ale my mu zaczęlismy pomagac ☺️ 😜 bo przeciwskazan nie ma 🙃 😜

no i gitarka! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
wróciłam, jakos głowa mnie bolała i wymiotować mi sie chciało wiec sie położyłam, nie wiem o co chodzi. mnie kusi aby teraz udac sie do teściowej zrobic sobie diakolor i ten co wstawiłam fotke ale nie wiem czy w ciazy powinno sie stosować diakolor? ona wie ale nie chce mi sie do niej dzwonic 😁


jak najbardziej możesz zrobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
http://allegro.pl/show_item.php?item=1749766553 zamówiłam Kubie taki plecak wersja niebieska mam nadzieje ze sie ucieszy 🙂

no pewnie,ze zacieszy 🙂Dorcia a podliczalas cala te wyprawke szkolna????mnie az sie nie chce podliczac tyle kasiury idzie sie dymac ..masakra..zeby to choc mozna bylo powiedzmy ksiazki sprzedac,odkupic,a tu dupa blada 😮 😮 😮
zostala mi tylko ksiazka do angielskiego i religia...a tak gitarka juz 😉ufff...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jestem kochane w domu .....
Tak sie ciesze .....ze nie zdajecie sobie sprawy.....ciekawe jak z Leer.....
Jeszcze raz wielkie dzieki za wszystkie sms....., miłe słowa ......, i pamiec....super z Was babki ....poczytam Was troszeczku zeby byc w temacie .....
Co do zalecen ....mam lezec i juz ,bo jak nie bede to on za tydzien na kontroli sprawdzi po wodach czy leze czy nie ....i jak cos bedzie nie tak to na pewno połozy mnie juz do konca ciaży....takze trza uwazac troszku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
http://allegro.pl/show_item.php?item=1749766553 zamówiłam Kubie taki plecak wersja niebieska mam nadzieje ze sie ucieszy 🙂

no pewnie,ze zacieszy 🙂Dorcia a podliczalas cala te wyprawke szkolna????mnie az sie nie chce podliczac tyle kasiury idzie sie dymac ..masakra..zeby to choc mozna bylo powiedzmy ksiazki sprzedac,odkupic,a tu dupa blada 😮 😮 😮
zostala mi tylko ksiazka do angielskiego i religia...a tak gitarka juz 😉ufff...


jeszcze nie kochana bo ksiazki zakupiłam w czerwcu przez szkołe ,religie tez to teraz musze angieski zakupic ae to pewnei też przez szkołe załatwie 🙂pani Kuby w czerwcu nie podała jakie art papiernicze trzeba kupic wiec jestem zablokowana bo zbednych rzeczy nie zamierzam kupowac .Niestety musze mu wymienic garderobe bo ze wszystkie wyrósł a to najwiekszy wydatek 😠wczoraj nie wygrałam aukcji bo kuźwa dosłownie 1 min przed końcem wyłączyó mi sie komp bo on tak czasami ma ale mój M stwierdził ze tak miało być wiec dzisiaj konczy sie 2 aukcja i moze mi sie uda ja wygrac bo licytuje z ta sama pinda co mnie wczoraj ubiegła więc może z dzisiejszej juz zrezygnuje!!!!!!!
a ty juz wszystko masz i podliczałaś wydatki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
już wiem jak zacznę grę wstępną po takim długim okresie celibatu 🤪 😁 😁 😁 powiem mojemu żeby mnie pod cyckami podrapał 🤪 🙃 😁 😁 😁 😁 😁 😁

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃


gorzej jak od tego drapania pod cyckami twojemu cyc stanie 🙂 🙂 to sie chlop napali i bedzie ostra jazda bez trzymanki


i o to chodzi ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
No i jestem kochane w domu .....
Tak sie ciesze .....ze nie zdajecie sobie sprawy.....ciekawe jak z Leer.....
Jeszcze raz wielkie dzieki za wszystkie sms....., miłe słowa ......, i pamiec....super z Was babki ....poczytam Was troszeczku zeby byc w temacie .....
Co do zalecen ....mam lezec i juz ,bo jak nie bede to on za tydzien na kontroli sprawdzi po wodach czy leze czy nie ....i jak cos bedzie nie tak to na pewno połozy mnie juz do konca ciaży....takze trza uwazac troszku...


witaj Agus 😘 😘 😘 😘 😘ciesze sie ze jestes ju z w swoim domeczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...