Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
jakis cas temu bylamw szpitalu w ktorym chce rodzic i tam mi powiedzieli ze na cc nie musze sie umawiac tylko jak dostane skurczy to wtedy mam przyjechac...ja zaczynam miec watpliwosci czy to faktycznie tak powinno byc 🥴?ale potwierdzilo mi to tam 4 osoby wiec...co myslicie?

Moj gin mówił mi, że w razie, gdyby miała być cesarka to dostanę od niego skierowanie i w szpitalu się umawiam wtedy na konkretny dzień i godzinę itp...więc nie wiem, może zadzwoń do tego szpitala się upewnić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
no to ja mam zaswiadczenie od lekarza chorob zakaznych ze mam miec cc i w karcie ciazy tez mam wpisane wiec to chyba mi wystarczy nie?

hmmm szczerze to nie wiem. ja mam skierowanie na konkretny dzien i godzine od mojej pani gin. chociaz wydaje mi sie to dziwne, ze dopiero ze skurczami kaza Ci przyjechac na cc, bo slyszalam taka opinie, ze cc nalezy robic przed tymi wszystkimi oznakami porodu(aby dziecko jeszcze nie bylo glowka w kanale rodnym)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
mph napisał(a):
gosix89 napisał(a):
widze ze tu chyba zbytnio nikogo ni ma i nikomu sie gadac nie chce 😞

ja staram sie ostatnie strony chociaz nadrobic 🙂

ja nie proboje nadrabiac bo dostaje oczopląsu 😜

hehe ja tylko ostatnie strony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Karolcia czekam na nowy fryz 🙂
Szotka bidulko nie wiem co mam Ci poradzic 😞
Luiza ja tez paliam ale przy mnie nikt z najbizszych nie zapali i wkurwia mnie to jak przy ciezarnych sie pali i przy malenstwach od razu agresor sie uruchamia!!!!!!!!!!!!!!!!


No bo to jest kuzwa bezmózgie.. wrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
gosix89 napisał(a):
jakis cas temu bylamw szpitalu w ktorym chce rodzic i tam mi powiedzieli ze na cc nie musze sie umawiac tylko jak dostane skurczy to wtedy mam przyjechac...ja zaczynam miec watpliwosci czy to faktycznie tak powinno byc 🥴?ale potwierdzilo mi to tam 4 osoby wiec...co myslicie?

Moj gin mówił mi, że w razie, gdyby miała być cesarka to dostanę od niego skierowanie...więc nie wiem, może zadzwoń do tego szpitala się upewnić?

no u mnie tak samo jest- nalezy miec skierowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie czuje sie jak na ten upal calodniowy az tak tragicznie, co prawda upociłam sie jak szczur , troszke suchlam ale teraz jakos nawet wyjatkowo dobrze sie czuje, ten krzyz chwilowo mi odpuscil, a wogole to tez jestem zrelaksowana po tej wizycie jak wiem ze wsjo tam ok jesy z małą lozyskiem itp.
ale jak doktorek powiedzial ze moze juz sie nie zobaczymy 13 wrzesnia i dal skierowanko do szpitala to oczy jak piec zloty mialam jakos tak do mnie to dotarło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
kurcze to juz nie wiem co robic...w szpitalu i na oddziale porodowym i w izbie przyjec mi pwioeiudzieli ze mam przyjechac jak dostane skurczy....... 😮

Myślę że skoro tak Ci mówili w szpitalu, to widać tak jest u Was. Pewnie co szpital to obyczaj-jak ze wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
gosix89 napisał(a):
kurcze to juz nie wiem co robic...w szpitalu i na oddziale porodowym i w izbie przyjec mi pwioeiudzieli ze mam przyjechac jak dostane skurczy....... 😮

Myślę że skoro tak Ci mówili w szpitalu, to widać tak jest u Was. Pewnie co szpital to obyczaj-jak ze wszystkim 🙂

dziwna praktyka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Luiza gratuluję udanej wizyty i dorodnej Córci 🙂
A jakie masz to autko, jeśli można zapytać? Bo My od 2tyg kupujemy i kupić nie możemy. Mąż wypatrzył pasata kombi, ale ja nie jestem za bo troszkę za duży.
Anulcia współczuję Ci tego paskudnego dnia. Ale główka do góry. Jutro będzie lepszy.
Doczytałam, że Aga w szpitalu, a Kamiska się wybiera. Kurcze ciągle któraś do szpitala trafia, a żadna się nie rozpakowuje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
no ja sie z takim podejsciem szczerze moiwiac nie spotkalam. wiadomo- cc z przymusu gdy nie ma postepujacej akcji porodowej to ok, ale cc ze wskazaniem to zupelnie co innego, wykonuje sie zwykle przed tymi wszytskimi oznakami porodu w konkretny dzien


ja też się z tym nie spotkałam. U nas też cc ze wskazaniem umawiają, ale Ty Gosiu chyba powinnaś się sugerować tym co Ci powiedzieli w Twoim szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...