Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Doris5969 napisał(a):
i nie wiadomo jeszcze jak bedzie u mnie bo przez 2 ost usg był polozony miednicowo wiec dzisiaj sie okaze i dlatego mam podwójne nerwy!!!!!!!!1

bedzie git Dorcia ..trzymiem kciuki! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ANIA100 napisał(a):
Cześć dziewczynki, co za informacje Madzia może już tuli swoje maleństwo, co do lekarza brak słów......
My już po ktg, zapis prawidłowy, skurcze regularne 🤪, niegroźne 🙂. Za tydzień następne, wymazy pobrane, do laboratorium nie dałam rady.........nadrobimy w poniedziałek.
no to fajno.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
sierpniówka następna rozpakowana ... lecą jak szalone 😜
wkoncu dzis juz 26sierp..zobaczymy u nas 26wrzesnia 😁 😁 😁nie damy rady z wiesciami nadganiac 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
dziewczyny ja musze wyjsc z domu jedziemy rozejzec sie za sprzetem AGD dajcie znac mi jak magda urodzi bo nie wiem czy ukne tutaj przed usg czy dopiuero wieczorem
powodzenia Dorcia!damy znaki 🙂
Leer okna ma myc hahahaha 🙂nie ma dostepu do netu poki co..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ładnie.. widzę ze tu kolejne nadzieje pobudzone.. trzymam kciuki za Magdę!!!!!
i z niecierpliwością czekam na wieści!!!!! 🤪
ja dzis zaliczyłam ostatnie pobranie krwi ... we wtorek ostatnie usg a w czwartek ostatnia wizyta u gina- bo wyjezdza na 4 urlop w tym roku 😠
i tak od czwartku zostaje pozostawiona sama sobie... Oby Zosia była ułożona już fnalnie na tym usg... bo jak mi sie jeszcze raz przekręci po usg to chyba oszaleje bez lekarza!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i wiecie co... pół nocy nie spałam bo tak mnie strasznie bolały biodra i pachwiny 🤢 jak robiłam siku to tak bolało ze szok... a teraz normalnie sikam ... nie wiem co to było... w nocy już pomyślałam zę to moze jaieś zapalenie czy coś się przyplątało ale skoro przeszło to chyba coś od tych kości jednak 🥴 macie też tak czasem???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam AMBITNY PLAN
Ja pójdzie dobrze to mój Marcinek kochany zejdzie ze statku w niedziele .... 🤪 🤪 🤪
Więc już nie muszę Wam mówic jaka jestem podniecona .... 🙃 🙃 🙃
Ale przydało by sie ogarnąc chałupę ... i coś ugotowac ... ciasta nie upiekę bo nie mam talentu do tego ... i tak sobie myślę jak się do tego zabrac hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Ja mam AMBITNY PLAN
Ja pójdzie dobrze to mój Marcinek kochany zejdzie ze statku w niedziele .... 🤪 🤪 🤪
Więc już nie muszę Wam mówic jaka jestem podniecona .... 🙃 🙃 🙃
Ale przydało by sie ogarnąc chałupę ... i coś ugotowac ... ciasta nie upiekę bo nie mam talentu do tego ... i tak sobie myślę jak się do tego zabrac hmmm

MOJA MALA WRACA ZNAD MORZA W NIEDZIELE TEZ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Ja mam AMBITNY PLAN
Ja pójdzie dobrze to mój Marcinek kochany zejdzie ze statku w niedziele .... 🤪 🤪 🤪
Więc już nie muszę Wam mówic jaka jestem podniecona .... 🙃 🙃 🙃
Ale przydało by sie ogarnąc chałupę ... i coś ugotowac ... ciasta nie upiekę bo nie mam talentu do tego ... i tak sobie myślę jak się do tego zabrac hmmm

MOJA MALA WRACA ZNAD MORZA W NIEDZIELE TEZ 🙂


no czytałam ... i co mamuśka jakoś zleciało co!!!! dobrze że dzwonicie do siebie i córcia jest zadowolona ... pokorzystała przynajmniej z pogody ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej laski spielam sie teraz... 🤢 jak myslicie, skoro lekarz nic mi nie mowil o byciu na czczo to moge cos zjesc czy raczej nie jesc nic!? eh. ktoras tu juz miala cc robione? i jak to jest z lewatywa przed cc 🤢 kurde, nie wiem, chyba do niego zadzwonie albo cos 🥴 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
ej laski spielam sie teraz... 🤢 jak myslicie, skoro lekarz nic mi nie mowil o byciu na czczo to moge cos zjesc czy raczej nie jesc nic!? eh. ktoras tu juz miala cc robione? i jak to jest z lewatywa przed cc 🤢 kurde, nie wiem, chyba do niego zadzwonie albo cos 🥴 🤨[/quote

Jeśli nic nie powiedział to pewnie działac nie będą z biegu ... może najpierw badania i takie tam . usg ktg j itp .. jak masz planowane to muszą cię przygotowac do tego odpowiednio wiec spoko pewnie cc będzie na nastepny dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Maga napisał(a):
ej laski spielam sie teraz... 🤢 jak myslicie, skoro lekarz nic mi nie mowil o byciu na czczo to moge cos zjesc czy raczej nie jesc nic!? eh. ktoras tu juz miala cc robione? i jak to jest z lewatywa przed cc 🤢 kurde, nie wiem, chyba do niego zadzwonie albo cos 🥴 🤨[/quote

Jeśli nic nie powiedział to pewnie działac nie będą z biegu ... może najpierw badania i takie tam . usg ktg j itp .. jak masz planowane to muszą cię przygotowac do tego odpowiednio wiec spoko pewnie cc będzie na nastepny dzień


nie no.. na nast dzien na pewno nie bedzie.. przynajmniej tak mi dal znac do zrozumienia, ze beda badania, spotkanie z anastezjologiem i juz.. bo tak to by nie mowil, ze moge tez w srode przyjsc, bo w czw juz go w szpitalu nie ma a powiedzial, ze bedzie.. 🤔
no ale skoro nie dostalam zadnyhch zalecen to nie bede wydziwiac i pojde na zywiol 😁 przynajmniej z czymstam w zoladku 🤪 o ilebede mogla cos przelknac rano 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
MAMY PIERWSZA DZIDZIE !!!!!!!!!!!!!!!
OLA MA 3700 ,55CM DLUGOSCI I 10PKTOW W SKALI APGAR !!!!


MAmy naszą pierworodną Dzidzię brzuszkową!!!!!!!!!!!!!! poryczałam się oczywiście!!!! MADZIA GRATULACJEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
MAMY PIERWSZA DZIDZIE !!!!!!!!!!!!!!!
OLA MA 3700 ,55CM DLUGOSCI I 10PKTOW W SKALI APGAR !!!!


MAmy naszą pierworodną Dzidzię brzuszkową!!!!!!!!!!!!!! poryczałam się oczywiście!!!! MADZIA GRATULACJEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja to samo ...dochodze do siebie 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
ej laski spielam sie teraz... 🤢 jak myslicie, skoro lekarz nic mi nie mowil o byciu na czczo to moge cos zjesc czy raczej nie jesc nic!? eh. ktoras tu juz miala cc robione? i jak to jest z lewatywa przed cc 🤢 kurde, nie wiem, chyba do niego zadzwonie albo cos 🥴 🤨
lepiej zadzwon,bo chyba na czczo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam jazde dopiero ...mojego budze po nocce i mu gadam ze mamy Pierwsza Ole Brzuszkowa 😁 😁 😁 😁 Cieszyl sie ze mna przez sen 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 nawet nie zamruczal haahaha,a na drugą Ole poczekamy jeszczen troszke.. 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...