Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
heeeeeej Dziewczęta 🙂
co tam , mamy następna mamusie czy na razie spokój ?
jak się czujecie ?
mnie dziś od rana ostro napiera młody na krocze. chyba odkrył że jednak pępkiem nie wyjdzie ...

hej! Żadnych więcej Bobasków na razie nie mamy, czekamy na wieści od dziewczyn, które są w szpitalach 🙂 Mam nadzieję, że się coś ruszy w końcu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia pisala...ze juz po usg jest,Emilka wazy 3300kg,wszystko bylo by oki,gdyby nie to ,ze Mala jest owinieta pepowina wokol szyi...najprawdopodobniej dwa razy 😞
Ma sie zglosic do swojej gin i chyba bedzie cc,ciaza juz donoszona ,termin z usg 17wrz,bidna zamartwiona jak cholera...


No to pewnie zmartwiona biedna...czyli tak, jak pisała wczoraj jakaś Mamuśka tu u nas. Pewnie zrobią cc i wszystko skończy się dobrze 🙂 Lekarze wiedzą co robić w takich sytuacjach...



głowa do gory tu u nas sporo dziewczyn z takim problemem lezy jedne maja cc inne monitorowane bedzie dobrze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
hallo my nadal leżymy i czekamy na poród
dziewczyny upieczcie jabłecznik w mojej intencji pliiisss
🙂 🙂
mały juz donoszony duży i juz chcę rodzić byle szybko i szczęśliwie 🙂 🙂 🙂

Kamisia, ja mogę jedynie wirtualnym jabłecznikiem posłużyć, bo piekarnik mi wysiadł... 🤢 🤢
A ten nieźle się prezentuje- może pomoże 🙂 🙂 🙂 Proszę, oto on 🙂


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/jabecznik.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/5164/jabecznik.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia pisala...ze juz po usg jest,Emilka wazy 3300kg,wszystko bylo by oki,gdyby nie to ,ze Mala jest owinieta pepowina wokol szyi...najprawdopodobniej dwa razy 😞
Ma sie zglosic do swojej gin i chyba bedzie cc,ciaza juz donoszona ,termin z usg 17wrz,bidna zamartwiona jak cholera...

to ona sie owinela przekrecajac sie główka w dol czy jakos niefortunnie tak sie stalo? grunt że juz wiedza i beda działac,trzymam za nia kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
kamiska napisał(a):
hallo my nadal leżymy i czekamy na poród
dziewczyny upieczcie jabłecznik w mojej intencji pliiisss
🙂 🙂
mały juz donoszony duży i juz chcę rodzić byle szybko i szczęśliwie 🙂 🙂 🙂

Kamisia, ja mogę jedynie wirtualnym jabłecznikiem posłużyć, bo piekarnik mi wysiadł... 🤢 🤢
A ten nieźle się prezentuje- może pomoże 🙂 🙂 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/jabecznik.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/5164/jabecznik.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]



Agatka bede sie przy nim hipnotyzować 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia pisala...ze juz po usg jest,Emilka wazy 3300kg,wszystko bylo by oki,gdyby nie to ,ze Mala jest owinieta pepowina wokol szyi...najprawdopodobniej dwa razy 😞
Ma sie zglosic do swojej gin i chyba bedzie cc,ciaza juz donoszona ,termin z usg 17wrz,bidna zamartwiona jak cholera...

oj to nie dobrze , ale też mi sie wydaje że będzie pewnie CC i na strachu się skończy 🙂 niebawem na pewno będzie miała bąbelka przy sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia pisala...ze juz po usg jest,Emilka wazy 3300kg,wszystko bylo by oki,gdyby nie to ,ze Mala jest owinieta pepowina wokol szyi...najprawdopodobniej dwa razy 😞
Ma sie zglosic do swojej gin i chyba bedzie cc,ciaza juz donoszona ,termin z usg 17wrz,bidna zamartwiona jak cholera...


ojojj bedzie dobrze .. mi sie ostatnio snilo ze moj byl okrecony pepowiną dlatego w pon mam wizyte i mam nadzieje ze jest git
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0vika napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia pisala...ze juz po usg jest,Emilka wazy 3300kg,wszystko bylo by oki,gdyby nie to ,ze Mala jest owinieta pepowina wokol szyi...najprawdopodobniej dwa razy 😞
Ma sie zglosic do swojej gin i chyba bedzie cc,ciaza juz donoszona ,termin z usg 17wrz,bidna zamartwiona jak cholera...

oj to nie dobrze , ale też mi sie wydaje że będzie pewnie CC i na strachu się skończy 🙂 niebawem na pewno będzie miała bąbelka przy sobie 🙂


Ojoj 😞 napewno bedzie wszystko dobrze niech sie nie zamartwia... Bedzie miala szybciej swoją Emilke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie znow na szoppingu dopadl bol z prawej str az mnie zlozylo i wystraszylam mezula mojego... dostalam opieprz ze laze i kuzwa nic tylko siedziec i lezec az mi ten krzyz dupa wyjdzie 😞(
ALe jeszcze jade do UM po twardy dowod rej. mam nadzieje ze juz nic mnie nie dopadnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
n0vika napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia pisala...ze juz po usg jest,Emilka wazy 3300kg,wszystko bylo by oki,gdyby nie to ,ze Mala jest owinieta pepowina wokol szyi...najprawdopodobniej dwa razy 😞
Ma sie zglosic do swojej gin i chyba bedzie cc,ciaza juz donoszona ,termin z usg 17wrz,bidna zamartwiona jak cholera...

oj to nie dobrze , ale też mi sie wydaje że będzie pewnie CC i na strachu się skończy 🙂 niebawem na pewno będzie miała bąbelka przy sobie 🙂


Ojoj 😞 napewno bedzie wszystko dobrze niech sie nie zamartwia... Bedzie miala szybciej swoją Emilke

dokładnie! wszystko będzie dobrze!!!! ważne żę problem jest zauważony bo teraz na pewno krzywda Emilce nie grozi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wróciłam ze sklepu... brzuch niżej niż przed wyjściem 😮 i normalnie co chwile mnie ból krocza spina... widać mała atakuje brame wyjściową 🤪
przed chwilą wypadło ze mnie coś takiego jak ten mój wcześniejszy czop tylko w wersji mini wiec sobie myśle że to moze jeszcze jakaś resztka sie znalazła.. ciekawe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sms od Aneczki -roztrzesionej i wkur...jak niewiem ...
Mojej gin zlapac nie moge..dzwonilam do szpitala,to pielegniarka szmata powiedziala,ze mala moze 2 razy sie odwinac i zawinac .. 😞ale itak tam pojade ..jak cos sie stanie to zaje.. ich tam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
a ja wróciłam ze sklepu... brzuch niżej niż przed wyjściem 😮 i normalnie co chwile mnie ból krocza spina... widać mała atakuje brame wyjściową 🤪
przed chwilą wypadło ze mnie coś takiego jak ten mój wcześniejszy czop tylko w wersji mini wiec sobie myśle że to moze jeszcze jakaś resztka sie znalazła.. ciekawe....

Pewnie Zosia chce już wyjść 🙂 A faktycznie pewnie resztka tego czopa wychodzi z Ciebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia pisala...ze juz po usg jest,Emilka wazy 3300kg,wszystko bylo by oki,gdyby nie to ,ze Mala jest owinieta pepowina wokol szyi...najprawdopodobniej dwa razy 😞
Ma sie zglosic do swojej gin i chyba bedzie cc,ciaza juz donoszona ,termin z usg 17wrz,bidna zamartwiona jak cholera...


No to pewnie zmartwiona biedna...czyli tak, jak pisała wczoraj jakaś Mamuśka tu u nas. Pewnie zrobią cc i wszystko skończy się dobrze 🙂 Lekarze wiedzą co robić w takich sytuacjach...



głowa do gory tu u nas sporo dziewczyn z takim problemem lezy jedne maja cc inne monitorowane bedzie dobrze 🙂 🙂
no to pewnie Ja tam zatrzymaja...tak przynajmniej powinni zrobic mi sie wydaje..przeciez nikt nie jest Jej w stanie zagwarantowac ,ze sie nic nie stanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...