Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
doczytałam - herbata z liści malin ponoć przyśpiesza poród.
no to mam misje - znaleźć ją i kupić 🙂

ja sobie ja zakupiłam dwa opakowania ciezko w ogole ja było znalesc i od dwóch dni sobie ja popijam 🙂


a gdzie to dostałaś??

na alegro zamawiałam bo w aptece to nigdzie nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
alle jestem wściekła w tamtym tyg zamawiałlam z Krakowa ze skllepu pare rzeczy oczywiescie kontakt telefoniczny tragiczny ,zero odp na maila a wczoraj kobitka powiedziała mi zebym jej czasu nie zabirała w duchu posłałam jej pare wiekszych !!!!!!!!!a dzisiaj przyszła paczka i sie wkurwillam bo dostałąm nie ten termometr do wody co chcialam a do tego tańszy o 1 zł zebym nie była wkuriowna to bym darowała ale napisałam maila zeby mi zwrócilli różnice w cenie!!!!!!!!!!!!!!he he ciekawe co zrobia ale gówno mni to obchodzi złotówki po ulicy luzem nie chodza !!!!!!!!!
no musiałam sie do was wyszczekac ☺️

Eja za to pięciozłotówki chodzą- mój mąz ostatnio wpakował 5 zł do koszyka w b iedronce i nie dało sie wyjąć. wyobrazacie sonbie moją awanture 🙃 🙃hahahhahaha a on biedak takl mu zal było 🤪 🤪 🤪


buhahahahaha no ja bym wkurwiła sie na pewno i zapewne wózek bym probowała roztrzaskac ☺️

no pdchodze do auta z tym wozkiem i pytam czy mu razem zapakowac!!! mina bezcenna, zwlaszcaa ze mąz kitra zawsze 2 zlotkwki z koszka zawsze na jakiees tam bajery do epapierosa sobie ciuła 😁 😁 😁
a w aucie nie mielismy ani kombinerek ani nic bo mielismy je dopiero chile kupione i jeszcze nie mielismy tam nic

ha ha ha humor mi Lizka poprawiłaś 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
alle jestem wściekła w tamtym tyg zamawiałlam z Krakowa ze skllepu pare rzeczy oczywiescie kontakt telefoniczny tragiczny ,zero odp na maila a wczoraj kobitka powiedziała mi zebym jej czasu nie zabirała w duchu posłałam jej pare wiekszych !!!!!!!!!a dzisiaj przyszła paczka i sie wkurwillam bo dostałąm nie ten termometr do wody co chcialam a do tego tańszy o 1 zł zebym nie była wkuriowna to bym darowała ale napisałam maila zeby mi zwrócilli różnice w cenie!!!!!!!!!!!!!!he he ciekawe co zrobia ale gówno mni to obchodzi złotówki po ulicy luzem nie chodza !!!!!!!!!
no musiałam sie do was wyszczekac ☺️

Eja za to pięciozłotówki chodzą- mój mąz ostatnio wpakował 5 zł do koszyka w b iedronce i nie dało sie wyjąć. wyobrazacie sonbie moją awanture 🙃 🙃hahahhahaha a on biedak takl mu zal było 🤪 🤪 🤪


buhahahahaha no ja bym wkurwiła sie na pewno i zapewne wózek bym probowała roztrzaskac ☺️

no pdchodze do auta z tym wozkiem i pytam czy mu razem zapakowac!!! mina bezcenna, zwlaszcaa ze mąz kitra zawsze 2 zlotkwki z koszka zawsze na jakiees tam bajery do epapierosa sobie ciuła 😁 😁 😁
a w aucie nie mielismy ani kombinerek ani nic bo mielismy je dopiero chile kupione i jeszcze nie mielismy tam nic

ha ha ha humor mi Lizka poprawiłaś 🙂 😘

haha sama widzisz inni mają gorzej 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej laski makabra wyszlam do piekarni potem postanowilam spacerowac i po 7 minutach gdzies szukalam ławki tak mnie plery bolały ze jezusie i oczywisxcie odpływ w kolanach miałam znow i musialam wrocic.. tez sie tak czujecie przy minimalnym wysiłku??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
doczytałam - herbata z liści malin ponoć przyśpiesza poród.
no to mam misje - znaleźć ją i kupić 🙂

ja sobie ja zakupiłam dwa opakowania ciezko w ogole ja było znalesc i od dwóch dni sobie ja popijam 🙂


a gdzie to dostałaś??

na alegro zamawiałam bo w aptece to nigdzie nie było


ok 🙂
z allegro to już na poniedziałek nie przyjdzie 😞 ale poszukam moze w aptekach znajde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Agamu napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski a co z Asią ZG?? Dziś się nie odzywała...może i u Niej coś się zaczęło...????

No wlasnie na spacerze mnie naszlo ze Asi nie było dzisiaj jeszcze.. wiadomo juz cos?

Jeszcze nic...nie odpisuje...może dzielnie prze... 🙂


moze zagazowała rodzine po kapusniaku 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

dobre 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Agamu napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski a co z Asią ZG?? Dziś się nie odzywała...może i u Niej coś się zaczęło...????

No wlasnie na spacerze mnie naszlo ze Asi nie było dzisiaj jeszcze.. wiadomo juz cos?

Jeszcze nic...nie odpisuje...może dzielnie prze... 🙂


moze zagazowała rodzine po kapusniaku 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

dobre 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Ja po wczorajszym kapuśniaku dostałam mega skurczy,że aż na IP pojechałam ☺️ ehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Ależ wam spieszno, ja wczoraj na dobry sen obejrzalam filmiki z porodow naturalnych , na stronie, ktora kiedys podala Leginsik, i wiecie co chyba sie rozmyslilam!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 ja pierdziu..

daj no ten link... moze mi się przestanie spieszyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
doczytałam - herbata z liści malin ponoć przyśpiesza poród.
no to mam misje - znaleźć ją i kupić 🙂

ja sobie ja zakupiłam dwa opakowania ciezko w ogole ja było znalesc i od dwóch dni sobie ja popijam 🙂


a gdzie to dostałaś??

na alegro zamawiałam bo w aptece to nigdzie nie było


ok 🙂
z allegro to już na poniedziałek nie przyjdzie 😞 ale poszukam moze w aptekach znajde

no pewnie ciezko choc ja zamawialam za pobraniem tyle ze w tyg i mi przysżło w ciagu dwóch dni, a moze w jakims sklepie zielarskim predzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ależ wam spieszno, ja wczoraj na dobry sen obejrzalam filmiki z porodow naturalnych , na stronie, ktora kiedys podala Leginsik, i wiecie co chyba sie rozmyslilam!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 ja pierdziu..

daj no ten link... moze mi się przestanie spieszyć 😉

jestes ku.wa pewna??? bo ja naprawde mam traume dzis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
ej laski makabra wyszlam do piekarni potem postanowilam spacerowac i po 7 minutach gdzies szukalam ławki tak mnie plery bolały ze jezusie i oczywisxcie odpływ w kolanach miałam znow i musialam wrocic.. tez sie tak czujecie przy minimalnym wysiłku??

ja akurat aż tak nie mam,ale jak wejde p[o schodach na 1 pietro to juz jestem zsapana i mnie bola nogi i plecy. a teraz sie zaczynam wsciekac bo wszyscy by nas odwiedzali a ja chce swiety spokoj 😠 w szczególności wysłuchiwania od kolezanki rad 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Agamu napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski a co z Asią ZG?? Dziś się nie odzywała...może i u Niej coś się zaczęło...????

No wlasnie na spacerze mnie naszlo ze Asi nie było dzisiaj jeszcze.. wiadomo juz cos?

Jeszcze nic...nie odpisuje...może dzielnie prze... 🙂


moze zagazowała rodzine po kapusniaku 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

dobre 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Ja po wczorajszym kapuśniaku dostałam mega skurczy,że aż na IP pojechałam ☺️ ehehehe

to moze by tak kapuchy nagotowac i jesc codziennie i jak znalazł na porodówce wyladujemy 😁
jak nam sie gazów nazbiera to nie ma bata heheheheheeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Louisedg napisał(a):
ej laski makabra wyszlam do piekarni potem postanowilam spacerowac i po 7 minutach gdzies szukalam ławki tak mnie plery bolały ze jezusie i oczywisxcie odpływ w kolanach miałam znow i musialam wrocic.. tez sie tak czujecie przy minimalnym wysiłku??

ja akurat aż tak nie mam,ale jak wejde p[o schodach na 1 pietro to juz jestem zsapana i mnie bola nogi i plecy. a teraz sie zaczynam wsciekac bo wszyscy by nas odwiedzali a ja chce swiety spokoj 😠 w szczególności wysłuchiwania od kolezanki rad 😠 😠

nie nawidze rad nie nawidze gosci n ie nawidze schodow 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Agamu napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski a co z Asią ZG?? Dziś się nie odzywała...może i u Niej coś się zaczęło...????

No wlasnie na spacerze mnie naszlo ze Asi nie było dzisiaj jeszcze.. wiadomo juz cos?

Jeszcze nic...nie odpisuje...może dzielnie prze... 🙂


moze zagazowała rodzine po kapusniaku 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

dobre 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Ja po wczorajszym kapuśniaku dostałam mega skurczy,że aż na IP pojechałam ☺️ ehehehe

to moze by tak kapuchy nagotowac i jesc codziennie i jak znalazł na porodówce wyladujemy 😁
jak nam sie gazów nazbiera to nie ma bata heheheheheeh


Działa na skurcze,ale na rozwarcie nie 😞 Ale przynajmniej coś tam sie u mnie zaczyna 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...