Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
udalo mi sie wrócic a juz myslałam ze to liczy sie z cudem !!!!!!!!!!jak do lekarza jechałąm to chciaam wsiasc w 1 autobus i dojechac do celu co prawda duzej ale jednym autobusem a tu dupa bo był tak zaadowany ze nie miałam moziwosci wejscia 😠poszłam do metra i co kużwa skasowałam bilet i patrze metro załadowane i na dodatek stoi wiec z powrotem na góre do autobusy z autobusu do tramwaju i z tramwaju do autobusu normalnie koszmar!!!!!!!!!!oczywiscie okazało sie ze metro nie chodzi bo jakas kobieta rzuciła sie w centrum pod pociag kurcze musiała byc strasznie zdesperowana ale co sie dziwic jak w tym kraju zamiast lepiej jest coraz gorzej a teraz znowu przed wyborami obiecuja zote góry a chój z tymi rzadzacymi tym panśtwem!!!!!!!!!!!!no dobra dojechałam do lekarza 🙂
z wizyty to tak:
szyjka zamknieta,długa
z badania wynika ze jednak dupalkiem jest w dół
za tydz mam usg dostane skierowanie do szpitala
wziełam zaświafdczenie do becikowego i dostałam do 25 .09 zwolnienie
cisnienie mam super ,wyniki badan też wiec jak na razie jest git


No i pięknie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Doris5969 napisał(a):

z wizyty to tak:
szyjka zamknieta,długa
z badania wynika ze jednak dupalkiem jest w dół
za tydz mam usg dostane skierowanie do szpitala
wziełam zaświafdczenie do becikowego i dostałam do 25 .09 zwolnienie
cisnienie mam super ,wyniki badan też wiec jak na razie jest git

no i gitarka 🙂


no to szykuje się CC. Ale nie wiesz jeszcze kiedy dokładnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie dzis mój syn wkurza bo mało sie rusza ale chyba spał bo teraz aż boli tak się wygina, boli mnie brzuszek nadal , jeszcze jakas rozkojarzona jestem dzisiaj, a jutro szkoła miejmy nadzieje ze mnie nie zlapie ale wrazie wu szpital blisko i połozna w klasie wiec bede miala opieke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
no dziewczeta. trzymać kciuku.Brat do mnie jedzie zwolnił sie z pracy żeby mnie na porodówkę zawieźć.skurcze co 6,6,4,6,6,5,6,6,8 itd.no jak teraz mi odpuści to sie wkurze.skoro wujek już się zwalnia to mogłoby pójść.Zmykam pa.


czekamy na wiesci 🙂 POWODZONKA 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
udalo mi sie wrócic a juz myslałam ze to liczy sie z cudem !!!!!!!!!!jak do lekarza jechałąm to chciaam wsiasc w 1 autobus i dojechac do celu co prawda duzej ale jednym autobusem a tu dupa bo był tak zaadowany ze nie miałam moziwosci wejscia 😠poszłam do metra i co kużwa skasowałam bilet i patrze metro załadowane i na dodatek stoi wiec z powrotem na góre do autobusy z autobusu do tramwaju i z tramwaju do autobusu normalnie koszmar!!!!!!!!!!oczywiscie okazało sie ze metro nie chodzi bo jakas kobieta rzuciła sie w centrum pod pociag kurcze musiała byc strasznie zdesperowana ale co sie dziwic jak w tym kraju zamiast lepiej jest coraz gorzej a teraz znowu przed wyborami obiecuja zote góry a chój z tymi rzadzacymi tym panśtwem!!!!!!!!!!!!no dobra dojechałam do lekarza 🙂
z wizyty to tak:
szyjka zamknieta,długa
z badania wynika ze jednak dupalkiem jest w dół
za tydz mam usg dostane skierowanie do szpitala
wziełam zaświafdczenie do becikowego i dostałam do 25 .09 zwolnienie
cisnienie mam super ,wyniki badan też wiec jak na razie jest git

Wszystko dobrze 🙂 tylko cc planowana tak? fajnie ze sobie juz wzielas zaswiadczenie od gina:/ ja bede musiala jeszcze zabulic za wizyte jak cos:/ wrr skleroza


tak planowana czyli za tydz usg 16.09 to pewnei w sobote pojedziemy do szpitala i tam pewnie po weekendzie wyznaczą mi termin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
szotka napisał(a):
no dziewczeta. trzymać kciuku.Brat do mnie jedzie zwolnił sie z pracy żeby mnie na porodówkę zawieźć.skurcze co 6,6,4,6,6,5,6,6,8 itd.no jak teraz mi odpuści to sie wkurze.skoro wujek już się zwalnia to mogłoby pójść.Zmykam pa.

P O W O D Z E N I A !!!!!!! 🤪


ojej TO TRZYMAM KCIUKU !!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Doris5969 napisał(a):

z wizyty to tak:
szyjka zamknieta,długa
z badania wynika ze jednak dupalkiem jest w dół
za tydz mam usg dostane skierowanie do szpitala
wziełam zaświafdczenie do becikowego i dostałam do 25 .09 zwolnienie
cisnienie mam super ,wyniki badan też wiec jak na razie jest git

no i gitarka 🙂


no to szykuje się CC. Ale nie wiesz jeszcze kiedy dokładnie?


nie jeszcze nie za tydz mam usg to sie na 100%upewnimy jak Mateusz jest ułożony i jeśli dupulkiem to do szpitala pojedziemy na umówienie terminu 🙂kurcze jeszcze niedawno bylo to takie odllege a bteraz to juz tuz tuż...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jkma napisał(a):
szotka napisał(a):
Mój to już mnie z tydzien wygania na porodówkę bo się małej nie może doczekać 🙂Swoją drogą jeszcze mu nie dawałam znać co się ze mną dzieje.Coby ze stresu czegoś w robocie nie rozwalił bo wtedy nie przyjedzie a ostatnio jak mu powiedziałam że w szpitalu leże to jakiś betonowy płot gościowi koparką przestawił...bidulek.
fenoterol to to na skurcze?Maga przypadkiem tego nie brała?Ja nie wiem jak to działa niestety...
Zrezygnowałam z jedzenia.Jakoś mi się niedobrze zrobiło...


TAK, to na przedwczesne skurcze, podawany razem z Isoptinem, ja biore od 29tc. do wczoraj.
DZIĘKI AGAMU za odpowiedż.
LETKA, Ty rodzisz w L-cy, czy wybierasz sie gdzie indziej. Mamy podobny termin..o ile dotrwam 😉

Witaj Asiu! Zastanawiałam się czy rodzić w Lubinie czy w Legnicy i ostateczny wybór padł na Lcę. Termin mam na 27, ale intuicja od początku mi mówi, że okolice 15 będą moje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie... Nasze Centrum Zarządzania milczy...
Szotka trzymam kciuki!! Też się obawiam, ze jak się zacznie to ja nie będę wiedziała co to ☺️ ☺️ A niby taka oczytana i po SR... Eh...
Filmików z porodów żadnych nie ogląda, bo i tak nie mam wpływu na rodzaj porodu, więc wolę się nie nakręcać. Czasem lepiej żyć w błogiej nieświadomości 🙂
Uciekam zrobić coś wkoło siebie, bo dzisiaj mam mieć sesyjkę w plenerze 😆
Do potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂

mamy jakieś nowe dzieciaczki? 🙂

słuchajcie, jaka herbata może powodowac skurcze? Herbata z żurawiny? orientujecie się jakie \"zioło\" przyśpiesza poród? 😆 😆

Nowych Dzieci brak...ja słyszałam kiedyś coś o malinowej tzn z l.iści malin chyba, ale nie wiem na ile to prawda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂

mamy jakieś nowe dzieciaczki? 🙂

słuchajcie, jaka herbata może powodowac skurcze? Herbata z żurawiny? orientujecie się jakie "zioło" przyśpiesza poród? 😆 😆

Nowych Dzieci brak...ja słyszałam kiedyś coś o malinowej, ale nie wiem na ile to prawda 🙂


bo chcę w poniedziałek wieczorem wypić tylko nie wiem co 😁

a dziś w nocy u mnie nie wiem co było, ale tak z 4 razy napiął mi się brzuch i równoczesnie czułam lekki ból w krzyżu - albo krzyż bolał od leżenia, albo to były lekkie skurcze z bólami krzyżowymi hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂

mamy jakieś nowe dzieciaczki? 🙂

słuchajcie, jaka herbata może powodowac skurcze? Herbata z żurawiny? orientujecie się jakie "zioło" przyśpiesza poród? 😆 😆

Nowych Dzieci brak...ja słyszałam kiedyś coś o malinowej, ale nie wiem na ile to prawda 🙂


bo chcę w poniedziałek wieczorem wypić tylko nie wiem co 😁

a dziś w nocy u mnie nie wiem co było, ale tak z 4 razy napiął mi się brzuch i równoczesnie czułam lekki ból w krzyżu - albo krzyż bolał od leżenia, albo to były lekkie skurcze z bólami krzyżowymi hehe 🙂

Mi położna mówiła, że herbata malinowa powoduje skurcze, ale nie wiem czy z owoców czy z liści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂

mamy jakieś nowe dzieciaczki? 🙂

słuchajcie, jaka herbata może powodowac skurcze? Herbata z żurawiny? orientujecie się jakie "zioło" przyśpiesza poród? 😆 😆

Nowych Dzieci brak...ja słyszałam kiedyś coś o malinowej, ale nie wiem na ile to prawda 🙂


bo chcę w poniedziałek wieczorem wypić tylko nie wiem co 😁

a dziś w nocy u mnie nie wiem co było, ale tak z 4 razy napiął mi się brzuch i równoczesnie czułam lekki ból w krzyżu - albo krzyż bolał od leżenia, albo to były lekkie skurcze z bólami krzyżowymi hehe 🙂

heehehhe, my chyba już wszystkie zaczynamy schizować po mału 🙂
Mi się zdaje (albo nie zdaje) że od wczoraj mam bóle jak na okres...ale sama już nie wiem, czy sobie nie wkręcam przypadkiem... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):

heehehhe, my chyba już wszystkie zaczynamy schizować po mału 🙂
Mi się zdaje (albo nie zdaje) że od wczoraj mam bóle jak na okres...ale sama już nie wiem, czy sobie nie wkręcam przypadkiem... 🙂


u Ciebie praktycznie już termin więc może się zaczyna 🤪

stwierdziłam że do ponieziałku musze wytrzymać z porodem - i raczej wytrzymam - bo przed wizytą u lekarza i zdjęciem tego magicznego pierścienia 😜 musze pojechac odebrac kosmetyki z avonu i posegregowac dla klientek - a nikt inny tego za mnie nie zrobi bo nie wiem co i jak hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alle jestem wściekła w tamtym tyg zamawiałlam z Krakowa ze skllepu pare rzeczy oczywiescie kontakt telefoniczny tragiczny ,zero odp na maila a wczoraj kobitka powiedziała mi zebym jej czasu nie zabirała w duchu posłałam jej pare wiekszych !!!!!!!!!a dzisiaj przyszła paczka i sie wkurwillam bo dostałąm nie ten termometr do wody co chcialam a do tego tańszy o 1 zł zebym nie była wkuriowna to bym darowała ale napisałam maila zeby mi zwrócilli różnice w cenie!!!!!!!!!!!!!!he he ciekawe co zrobia ale gówno mni to obchodzi złotówki po ulicy luzem nie chodza !!!!!!!!!
no musiałam sie do was wyszczekac ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...