Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
dobra, na dziś daję sobie spokój z kompem.
No, Ania ruszyła dół tabelki, już nie jest tam tak biało 😁

aha, jeczcze pytanko mam odnośnie czopa - czy odchodzi/odszedł Wam czop? jesli tak to jaki ma kolor? bo kurcze mi co jakiś czas wylatuje takie żółte ciągnące się i nie wiem czy to upławy czy to już ten czop. Z Grześkiem w szpitalu poleciał mi od razu podbarwiony krwią ☺️


no to chyba czop , bo ja wlasnie taki mam 😉 i tak juz sie z tym bujam ponad miesiac w sumie :/ a wiem ze to , to to , bo ostatnio lekarka mi pokazała i oznajmiła OTO CZOP 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Umiecie sobie wyobrazic, ze firana jeszcze nie upieta, moj tata wisi na oknie ratuje sytuacje bo dostalam z tym m szalu prawie zatuklam siostre ktora nie umiala mi pomoc.
mmasakra. 😮 😮 moze od tego wieszania wkoncu urodze hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
EMILKA JEST NA SWIECIE!!!!
OD 16:07 ,CC, 3180KG 54CM !!!
JEST SLICZNA -NAPISALA ANIA100

Gratuluje !!!!!!!!!


Gratuluję Aniu, w końcu się doczekałaś 🙂


GRATULACJE DLA ANI !!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0vika napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
dobra, na dziś daję sobie spokój z kompem.
No, Ania ruszyła dół tabelki, już nie jest tam tak biało 😁

aha, jeczcze pytanko mam odnośnie czopa - czy odchodzi/odszedł Wam czop? jesli tak to jaki ma kolor? bo kurcze mi co jakiś czas wylatuje takie żółte ciągnące się i nie wiem czy to upławy czy to już ten czop. Z Grześkiem w szpitalu poleciał mi od razu podbarwiony krwią ☺️


no to chyba czop , bo ja wlasnie taki mam 😉 i tak juz sie z tym bujam ponad miesiac w sumie :/ a wiem ze to , to to , bo ostatnio lekarka mi pokazała i oznajmiła OTO CZOP 😉


wRRRR jak sie ODczopuje dzisiaj ohhhhhhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agatka-to nam przyszlo razem korkujemy drogi nie ?a to przeze mnie na bank ,bo Ty szczuplutka-schudla nawet w ciazy ,a ja taka baryla stoje i Cie trzymam !!!! 😁 😁 😁 😁 😁


heheeheheheeh,ciekawe którą z nas ruszy wcześniej 🙂 czuję, że zostaniemy wrześniowymi weterankami 😮 😮 😮 😮 😮 wszystkie będą rodzić, a my czekać jak na zbawienie 🤪 🤪 🤪 🤪
😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DOBRANOC 😘
Asia daj znac smskiem jak po wizycie bo mnie koło południa nie bedzie a i rano pewnei tyllko zajze z kawka i uciekam na miasto z moim M.
Emilka Ani 100 cudna chociaz mało ją widać ale jest cudna 🙂
Luiza ja na twoim miejscu tez bym miała wqrwa na maksa bo ja mam zwolnienie tez do terminu ale qzwa teraz to na 100000% chce miec cc bo robia ja wcześniiej i wtedy z macierzynskiego nie strace a dla mnie kazdy dzien opieki w domu z małym jest na wage złota bo do wrzesnia 2012 jakos musze dociagnac !!!!!!!!!!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tada!!!
Ja pierdziu!!! Jak misja z takimi firaneckami nie zadziała to dupa nie zabobony z tym rodzeniem!!!

Cala rodzina brala udzial w misji a ja z ryjem tylko... 🙃 🙃
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/dscn0082v.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/7119/dscn0082v.jpg[/IMG][/URL]


Jeny jaka fajna ta Emileczka 😘 😘 😘
Ide zobaczyc moze uda sie odczopować cos... ehh co za dzien :/

Doris- no faken szit normalnie 😮 😮ja jak mam maks do marca z urlopem - to cud i tak a chca mi ukrasc tyle dni wwrrrrr, stawie sie do internisty w poniedzialek..nie ma wyjscia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meldujemy się...nadal 2 w1 🤢
Na dziś mam wyznaczony termin porodu wg usg -jest to Nasz 3 (OSTATNI) termin....od jutra będziemy na maxa przeterminowane 🤢 🤢
Nic nie poradzimy na to, trza czekać 🙂 więc czekamy 🙂
Tomek wyprawiony do pracy, a ja idę jeszcze poleżakować 🙂
Ciekawe, czy noc była owocna w Bejbiki...??? 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Witam sie i ja 😁
Kuba juz wyprawiony do szkoly a mój M ma wolne wiec dzisiaj załatwiamy sparwy na mieście
jakby cos sie dzisło to dawajcie znac na kom 🙂
LUIZA firana bomba 🤪 🤪 🤪 🙂 🙂


DZIEN DOBRY WSZYSTKIM
taaa - dzieki Doris - a ja nadal tykąjąca baomba
suwaczek se przestwilam na tego 17 jak lekarz wymyslil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Tada!!!
Ja pierdziu!!! Jak misja z takimi firaneckami nie zadziała to dupa nie zabobony z tym rodzeniem!!!

Cala rodzina brala udzial w misji a ja z ryjem tylko... 🙃 🙃
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/dscn0082v.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/7119/dscn0082v.jpg[/IMG][/URL]


jest piękna 🙂
ja na targu upatrzyłam do dużego pokoju,udziergam troche kasy i musze ją kupić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak poza tym to dzień dobry. straciłam już nadzieje że jeszcze się wyśpię,w nocy oczy jak 5 zł i tak wojuje w łóżku do 5 rano za nim na 2h znowu nie usnę.
Biegunki dzień drugi,brzuch mi chyba jeszcze bardziej opadł,skurcze jako takie są...więc może cos jest na rzeczy. Jutro ktg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kobitki? pustki takie

Dzięki leginskik - to jak juz zamontujesz swoje to tyz pokaz 🙂
Ja nie mam zadnych skurczy :/ ale poki co mam zakaz rodzenia bo maz wymienia klocki i tarcze w samochodzie 🙂 wiec dopiero ew. popoludniu hehe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Oto Emilka Ani100

jakie maleństwo 🙂 🙂


hi hi jak się przyssała 🙂 mało ją widać ale kochaniutka jest i wie co dobre 😜 😁
ANIA100 jeszcze raz moje GRATULACJĘ 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Oto Emilka Ani100

jakie maleństwo 🙂 🙂


hi hi jak się przyssała 🙂 mało ją widać ale kochaniutka jest i wie co dobre 😜 😁
ANIA100 jeszcze raz moje GRATULACJĘ 😘 😘 😘

cycuś maminy najlepszy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kobitki 😘 😘 😘 widzę że skład ten sam 😜 naprawdę nie wiem na co czekacie 😉 Kochane przecież Was zima zastanie z brzuszkami 🙂 twarde sztuki 😁
My po nocy ok , o 23 pokazała się mega kupa 🤪 herbatka i masaże zdziałały to "cudo".
Dziś wizyta u lekarza ogólnego popołudniu a jutro u ortopedy 😞 i pewnie gipsy ... ajć strasznie się denerwuję ... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...