Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

A co do ruchow ,to nie martw sie Martusia ,bedzie dobrze,ja tez niekiedy kilka dni nie czuje, poprostu dzidzia jest malo aktywna 😉Spoko jeszcze pokopie Mamuske heh 😁 😘
P.S-przegladalam reklame Lidla online i nie widzialam tej odziezy ciazowej.. 🤢
A CZYJE TO URODZINY????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziekuje dziewczyny 😘

asiulka- ta reklame co ja mam to jest taka reklama co daja do drzwi, skrzynek listowych. dostalam ja na mieszkaniu to w k-cach i w krakowie 🙂 wiec napewno na sklepie jest od tego tygodnia.
pocieszylas mnie z tymi rychami tez. bo ja mialam tylko 2 dni takie mega aktywne a tak to ciszaaa zupelna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesć Dziewczyny!! Co do ruchów to pocieszę Was, że ja jeszcze wcale nie czuję. Już naprawdę zaczynam wyczekiwać,a tu nic.Wiem, że mam jeszcze czas itp,wczoraj dzwoniłam do gina w panice, że nic nie czuję, a on że spokojnie mam czekać, że mam czas nawet do 22-23 tyg, ale łatwo mu mówić "spokojnie", a ja kurde zaczynam panikować trochę. A wizyta dopiero 9 maja 😞. Czuję że jest wszystko ok z Małą, ale mimo wszystko uspokoiłabym się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam pytanko do Was Kochane ... Ja ostatnio mam taka mega ochotę na słodycze ale na slodycze nasączone nadzieniem adwokat, malibu , tak mi cukieraski batoniki smakują jak nigdy ...
Kurcze kiedys tyle słodkiego nie jadłam ,w łaściwie to nigdy heee a teraz mam mega ochotę ...
Tęż tak macie może ? I chyba takie cukieraski nie szkodzą dzidzi co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje dziewczyny 😘

karolinka- wiesz, cukiereczki z adwokatem tak,ale wiadomo, w ograniczonych iloscich 🙂 ja uwielbiam slodycze ale generalnie nie z alko 🙂 najbardziej smakuja mi wafelki w czekoladzie

Agamu- ja tez nie czuje ruchow- czulam przez sobote i niedziele tamta bardzo, a tak to cisza-zadnych bulgotek,przelewania,muskotania....

tak wogole pocieszam sie ogladniem ciazy z zaskoczenia na tlc i tam kobiety czesto maja ciaze donoszona, sa bez brzucha i nie czuly zadnych ruchow dziecka i malo tego dowiedzialy sie ze sa w cizy w trakcie porodu:P dzieci czasami tak sie uloza(tylem do naszego brzucha), ze nie czuje sie jak ruszaja sie, bo dotykaja naszych plecow.jednak wiadomo- jak sie czuje ruchy to jest sie spokojnym a tak....:/nie

do lidla tez musze sie gdzies tu u rodzicow wybrac zobaczyc te rzeczy ciazowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

ja tez nie czuje ruchow, ale zrzucam to na karb tego ze przytylam duzo 10 kg wiec bede pewnie czula pozniej niz wy, ale tez codziennie sie martwie.

usg polowkowe mam za dwa tygodnie i juz odliczam dni.

chyba tez podjade do lidla i zobacze co tam maja

milego dnia zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam w lidlu nawet kupilam ta koszule taka niebieska z ta wstazka pod biustem ale jak przyszlam do domu i ja przymierzylam to tragedie przezylam tak brzydko lezala ze szok poszlam ja oddać i duze rozmiarowo wypadaja ja wzielam s-ke a i tak duza byla rekawy u góry szerokie strasznie eh ale poszlam oddac wiec jest ok a potem wstapilam do pepco kupilam taki zestaw dla Larunia 🙂 wiem ze mialam do czwartku poczekac na potwierdzenie ze to dziewuszka ale nie moglam sie powtrzymac przed kupnem 🙂 30zl za komplet dalam a jest tam body różowe z motylkami podkoszulka bialo rozowa z motylkiem skarpetki rózowo biale czapeczka z motylkiem i kwiatuszkami i kaftanik rozowy z motylkiem 🙂 o i jeszcze w oczy mi sie zucilo takie sliczne body biale a kropki rozne odcienie rozu i fioletu poprostu boskie tez je kupilam 🙂zaplacilam 35zl a tyle rzeczy mam za ta kwote ze szok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Kochane 🙂

piekna sobota, ciepło u mnie że szok 🙂

Karolina, spokojnie ja kilka cukirków z alkoholem zjesz to nic się nie stanie 🙂 ostatnio zjadłam 2 czekoladki z malibu 🙂

a co do lidla - nietety, w gazetce wygląda wszystko ładnie, ale w rzeczywistości nie raz to wielki bubel. N ostatnio w promocji były leginsy, chciałam po domu sobie kupić.. i nie dość, że zrobione były z materiału potliwego to jeszcze w pasie były tak wąskie, że na pewno by mnie w tyłku i na brzuchu uciskały. Patrzałam też na bluzki - też nie zachwycały, na długość moze byłyby dobre, ale materiał jakiś taki cienki 😮

prze chwilą przytachałam 4 reklamówki ciuchów dla Grzesia po starszym chłopcu, znajomy robił porządki w garażu - szok, tyle ciuchów, że nie pochodzi we wszystkich. Do tego dali fotelik 9-18 kg dla 2 dziecka 🙂 co prawda nie wygląda zbyt ładnie, ale jet czysty i ma sprawne pasy, także odchodzi nam kolejny wydatek.
Oby 2 dziecko to był chłopczyk - będzie miał tyle ciuszków po Grzesiu 😲 🙂

ps. korci mnie żeby powoli gromadzić ciuszki dla maluszka. U mojej mamy kolezanka zostawiła kilka bodziaków - chyba je wezmę do domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Kaśka masz racje w gazetkach wszystko ladnie wyglada a w rzeczywistosci niekoniecznie ale ten komlet niemowlecy dziewczecy w pepco naprawde ladny 🙂chociaz cos udalo mi sie kupic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
ide obiadek zrobic kotlet i frytki 🙂 dzisiaj tylko dla siebie robie bo maz sluzbe ma i dopiero jutro o 10wroci eh nie lubie sama w domu byc wogole noca heh chwilami sie boje heh

coś o tym wiem też nie lubie sama zostawać w domu a mój też na służbe poszedł ale naszcześćie wroci po 10 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis pierszy raz od kilku miesiecy nie poszlam na miasto zeby po sklepach sie poszwedac , i wiecie prosze od pol roku zeby pokoj zrobil, a on ciagle nie ma czasu albo sie niechce a dzis kolega poprosil go zeby pojechac do amsterdamu zeby cos pomoc , to on odrazu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde tak jest ładnie i cieplutko, a mnie głowa strasznie boli, musialam przyjąć tabletkę ( potem zawsze się denerwuję, że niepotrzebnie, ale jak nie wezmę to w migrenę się przeradza), poza tym poschylałam się trochę u mamy w ogrodzie( bo jestem u rodziców do świąt) i teraz boli mnie brzuch 😞 do Lidla też chciałam się wybrać, ale skoro mowicie, że taka padaka, to nie żałuję, że nie poszłam-tym bardziej, że w sklepach nadal mam odruchy wymiotne 😞. No więc pogoda ładna , a ja i humor i samopoczucie mam do dupy. A z pozytywów- mąż zrobił mi niespodziankę i przyjechał na weekend 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
ja dzis pierszy raz od kilku miesiecy nie poszlam na miasto zeby po sklepach sie poszwedac , i wiecie prosze od pol roku zeby pokoj zrobil, a on ciagle nie ma czasu albo sie niechce a dzis kolega poprosil go zeby pojechac do amsterdamu zeby cos pomoc , to on odrazu .
A może z nim pogadaj po prostu o tym, z tego co mówisz to faktycznie jakiś cięzki przypadek-nic Ci nie pomaga, psa chcial, a teraz Ty z nim latasz...Coś nie tak chyba. Mnie by chyba szlag trafił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...