Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

zgadzam sie z Agamu pogadaj z nim i tez sie nie smutaj 🙂 ja tez czasami mam takie dni ze najchetniej to bym poryczala sobie czasami nawet bez powodu ale jak pomysle ze dzidzia wtedy ma byc smutna to probuje opanowac emocje 🙂 dziewczyny smutki wyrzucamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, pogoda rzeczywiśce coraz ładniejsza ale i mnie rozbolała głowa 😞
obeszłam wszystkie znane mi sklepy w poszukiwaniu sukienki ogrodniczki i nigdzie nie było- szok!
Chciałam sobie taką kupić bo i na teraz i na ciepłe dni byłaby dobra a i po ciąży by się założyło a tu nic a nic...:/
W końcu wróciłam i zamówiłam coś z allegro 🙂 mam nadzieję, że będzie pasowała i że się nie zawiodę... http://allegro.pl/spodnica-sukienka-ciazowa-ogrodniczka-l-xl-i1564366911.html
a moje malutkie dziś znowu aktywne 🙂 tak mnie dziś mocno kopało, ze aż na brzuchu było wyraźnie widać 🙂 teraz sie cały czas wierci mała wiercipiętka hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś z ta pogodą jest naprawde nie tak bo ja też jestem do dupy ... wróciłam ze spacerku i też coś glowa boli , w ogóle to ryczec mi sie chce ...
mam jeszcze taki straszny kłopot z ręką lewą w nadgarstku kiedyś miałam skręconą i teraz od jakiegoś czasu boli mnie co jakiś czas , ale teraz od kilku dni tak mnie boli że juz rady nie daje nie wiem co mam robic? jakas zabiegi nie wiem jestem załamana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Karolineczka b. ladna sukienka 🙂 ja to mam klopot ze sukienkami bo niska jestem i czesto te co mi sie podobaja to za dlugie sa dlatego jak juz sukienke kupuje to raczej krotka i ogolnie ostatnio na tuniki sie przezucilam w new yorkerze ladna kupilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
zgadzam sie z Karolineczka b. ladna sukienka 🙂 ja to mam klopot ze sukienkami bo niska jestem i czesto te co mi sie podobaja to za dlugie sa dlatego jak juz sukienke kupuje to raczej krotka i ogolnie ostatnio na tuniki sie przezucilam w new yorkerze ladna kupilam 🙂


Ja też juz sobie kupiłam sukienke i jestem bardzo zadowolona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja taka jedna ogrodniczkę jeansowa mam i nawet fajnie brzuszek w niej widac bo powoli ciasna sie robi ale pewnie juz za pare tygodni wcale w nia nie wejde. wogole kupowanie ciuchow to dla mnie koszmar teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
Karolineczka idzlepiej do lekarza po co masz sie meczyc moze to nic takiego nie jest np jakas masc Ci zzapisze i Ci przejdzie


No własnie wyczytałam że w ciązy tylko krioterapia wchodzi w grę ale powinno pomóc , ciekawe czy na FNZ jest dostepne , a jak tak to ile trzeba czekac hee 2 mieśiące , ale to nie mam wyboru i coz zainwestuję w zabiegi , martwie się bo jak Wojtus się urodzi a mnie bol chwyci to katastrofa będzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge sie napatrzec na te ciuszki co dzisiaj dla Laruni kupilam 🙂 z imieniem juz sie oswoilam a pomyslec ze na poczatku meza wysmialam jak to imie zaproponowal 🙂 ale poki co rodzinie nie mowimy jak coreczke nazwiemy po co maja marudzic to nasze dziecko i my imie wybieramy 🙂 a denerwowac sie przez czyjes gadanie nie mam zamiaru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
🙂 a myslalam ze moze tez w wojsku 🙂 no ale jedno ich łączy oby dwoje sa mundurowymi 🙂 kurcze nudzi mi się 🙂

to ci zazdroszczę ja ledwo co z zakupów wróciłam muszę ugotować na jutro obiad i ciacho upiec no i całe mieszkanie posprzątać, więc jak by się facet w domu przydał to oczywiście go nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
🙂 a myslalam ze moze tez w wojsku 🙂 no ale jedno ich łączy oby dwoje sa mundurowymi 🙂 kurcze nudzi mi się 🙂


To cie pocieszę moj marynarz popłynął wczoraj w morze i 6 tyg będę sama hee tez mi się strasznie nudzi 😞

za mundurem Panny sznurem 🙂
któraś jeszcze dołączy do grona "żon" mundurowych??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też się nudzę 😞 mężuś w domu ale okna szoruje więc tak jakby go nie było 😉
posiedziałam trochę w ogrodzie ale już słonko się chowa i chłodno się zrobiło więc wróciłam do domu... i co tu robić jak lekarz ani mąż nie pozwala nawet sprzątać ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...