Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Wczoraj mnie tak naszło na kapusniak ,że musiałam sobie ugotować i dzisiaj też sobie podjadłam kapusniaczka 🙂


ja raz tak miałam z żurkiem 🙂 trzy dni po rząd go jadłam i.... i teraz tak mi obrzydł, że na Wielkanoc go jeść nie będę 🙂 chociaż kto wie czego maleństwo zapragnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ogolnie moim zdaniem to bez sensu jak np musicie czekac na usg ja za kazdym razem mam robione fakt place kase za wizyte ale nie zaluje nie wytrzymalabym tak czekac ciagle tyle na usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjedlismy obiadek ,pojadlam salate zrobilam z majonezem i cwikla (taki eksperyment 😉)-super wyszlo,koperek ,czosnek pieprz,sol,do tego rybka w gruuubej panierce ,pychotka ,pojadlam az mnie jajnik z lewej str boli... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w 6 tygodniu chyba słyszałam, i słyszę na każdej wizycie 🙂 i mam z każdej wizyty chyba z 10 zdjęć, najlepsze z 13 tyg-tak się fajnie ułożyła, że widać jak sobie lezy i nosek widać, wszystko takie wyraźne 🙂 Album już komponuję i zdjęcia po kolei układam. Ech te baby to mają z głową...heheeheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze dobrze jest trafić na lekarza, u którego się bezpiecznie czujemy, a do tego jest kompetentny i odpowie na wszystkie wątpliwości. Ja też takiego mam 🙂 Mogę dzwonić o każdej porze dnia i nocy, w razie"w" podjechać w kazdej chwili. A do tego ma bardzo dobry sprzęt. Chodzę do niego już bardzo długo i jestem bardzo zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z 14 tygodnia takie fajne zdjecia dzidzi mam jak glowke podnosi i widac jakby sie smiala heh na usg tak sie wiercila ze balam sie ze nie poznam plci ale lekarz w brzuchu w takim jednym miejscu nacisnal reka i autowatycznie malo rozszerzyla nogi fajny widok heh jak tak sie rozkraczyla heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj ginekolog tez jest super czasami krzyknie zebym powaznie traktowala jego slowa ale jak robie jak mi kaze to wtedy mowi ze takie pacjentki lubi heh ogolnie pani w recepcji mowila ze ten ginekolg nie jedna kobiete uratowal co inni lekarze dzidzi szans nie dawali a dzieki niemu zdrowe dzieci sie urodzily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
wiosenne tulipanki dla Was - bardzo lubię ich zapach 🙂 pachną mi w domku teraz 🙂
Śliczne tulipany 🙂 Ja jestem u rodziców teraz i pełno ich tu w ogrodzie, pięknie kwitną i oko cieszą 🙂 Szkoda tylko, że są dość krótkotrwałe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jezeli chodzi o cisnienie to jakie mniej wiecej macie przy kazdej wizycie? bo ja niskie 100 na 60 mama doradzila mi zebym kawe pila i tak robie mam nadzieje ze jutro wyzsze bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
a jezeli chodzi o cisnienie to jakie mniej wiecej macie przy kazdej wizycie? bo ja niskie 100 na 60 mama doradzila mi zebym kawe pila i tak robie mam nadzieje ze jutro wyzsze bedzie
Ja mam w normie,aż się dziwię, bo zawsze przed wiztytą strasznie się denerwuję, czy wszystko ok. I wydawałoby się że powinnam mieć wysokie, a jest w normie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...