Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewuszki wiem,ze nastroje swiateczne itd.,itp.,jedak mam pytanko...Czy ktoras z Was brala globulki clotrimazolum????Ja wzielam wieczorkiem i cala noc czulam dyskomfort,zupelnie jakbym sie zesikala..masakra 😮 🤢
Mam nadz,ze to nie saczenie wod plodowych..panikuje ,niewiem czy to normalne ...Strasznie sie martwie,jesli ktoras z Was cos wie na ten temat,dajcie znac ,bo sie zamartwie 😞
Asiulka , ja też je stosowałam na noc ( kilka razy już z resztą) -uczucie było średnio miłe, jakby coś mi tam buzowało, a później się "ulewało", ale dałam rade! Nic się nie martw-tak to działa po prostu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
szlak by to trafił dostałam grzyba!!!!!!!!! CHOLERA na święta akurat! chyba mnie szlak trafi.
Dobrze ze w rodzinnym domu mam w lodówce globulki lece po nie dzisiaj bo mnie nastraszyłyście tą skrobanką i wogóle.
przekichane uczucie dlaczego nas to spotyka: 😞 😞 😞
jak bylam ostatnio u swojego ginekologa to powiedzial ze gdybym odczuwała jakies objawy to mam odrazu do niego przyjsc nie umawiac sie na wizyte tylko poprostu przyjsc, fajnie tym bardziej ze do niego na wizyte czeka sie ok 3msc.
moje dzieciątko waży juz ponad 400gram 😁 i na 10000% dziewuszka nie miał żadnych wątpliwości. Ciesze sie moge juz rozglądac sie za różowym łóżeczkiem z baldachimem 😁

a tak po za tym to WESOŁYCH ŚWIĄT I SMACZNEGO JAJA :P ja ide za chwile swiecic jaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama1815 napisał(a):
szlak by to trafił dostałam grzyba!!!!!!!!! CHOLERA na święta akurat! chyba mnie szlak trafi.
Dobrze ze w rodzinnym domu mam w lodówce globulki lece po nie dzisiaj bo mnie nastraszyłyście tą skrobanką i wogóle.
przekichane uczucie dlaczego nas to spotyka: 😞 😞 😞
jak bylam ostatnio u swojego ginekologa to powiedzial ze gdybym odczuwała jakies objawy to mam odrazu do niego przyjsc nie umawiac sie na wizyte tylko poprostu przyjsc, fajnie tym bardziej ze do niego na wizyte czeka sie ok 3msc.

moje dzieciątko waży juz ponad 400gram 😁 i na 10000% dziewuszka nie miał żadnych wątpliwości. Ciesze sie moge juz rozglądac sie za różowym łóżeczkiem z baldachimem 😁

a tak po za tym to WESOŁYCH ŚWIĄT I SMACZNEGO JAJA :P ja ide za chwile swiecic jaja

Gratuluję dziewczynki! Już wiesz jak dasz na imię? No to sklepy będą teraz trząść się w posadach 😁 😁 ja też chciałabym już wiedzieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny skończyłam uporałam się ze wszystkim i już posprzątałam no oprócz łazienki ale teraz idę pod prysznic więc najpierw ja posprzątam ale chyba sobie wezmę długa orzeźwiająca kąpiel 🙂 a wam życzę owocnych zmagań w kuchniach 🙂
ps: pierwsze idę coś wszamać bo od tej roboty głodna się zrobiłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny 🙂
dziękuje za wsparcie z waszej strony bardzo było mi potrzebne 😉 co do narzeczonego - macie niestety racje, pępowinę to ma i to taką jak z Zakopanego do Bałtyku, ale staram sie ją codziennie po milimetrze skracać lecz czasami brakuje mi sił 😠 .
dzisiaj byliśmy zamawiać obrączki , chociaż jakiś krok w przód, wczoraj oglądałam z mamką salę na której będziemy robić wesele ( tak tak znowu zmiana planów, myślę że tym razem juz na tym pozostanie) bardzo fajna 🙂 . teraz pozostaje sukienka.. i z tym mam kłopot..
a tak poza tym to wesołych 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane Mamusie życzę Wam na tę święta i dalej przede wszystkim
zdrowia dla as i waszych maleństw 🙂 świętego spokoju, wsparcia ze strony waszych mężczyzn i bliskich, wszystkiego superowego no i żeby płeć się zgadzała z tą wymarzoną he he zdrowka dziewczyny, wesolego alleluja i mokrego dyngusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny u mnie na szczęście już koniec z przygotowaniami kulinarnymi.zrobiłam żurek,pasztet i sernik 🙂

mam pytanko czy któraś z Was ma problem z opuchniętymi nogami.mnie o tygodnia trapi ten problem,nic przyjemnego,wiem że pomóc może leżenie z nogami wyżej ciała a co jeszcze ?? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz już jest super.
był czas ( 1 trymestr - a dokładnie jego koniec) że miałam dość intensywnie przebiegające spotkania z moim ówczesnym przyjacielem - panem sedesem 😉 smak mi się zmienił , przez co nawet nie tolerowałam miętowego smaku, musiałam się przerzucić na pastę dla dzieci o smaku tutti frutti 😉
teraz już wszystko wróciło do normy. mogę jeść wszystko , nie bać się o nic.
na razie nie wiele nawet przytyłam , wszystko raczej idzie w brzuszek 🙂 mam cichą nadzieję że tak zostanie 🙂
a jak u Was ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam novika....Wole zebys podała swoje imie , mam na imie Agnieszka.U mnie na poczatku było strasznie zle .Mdliło mnie 3 razy dziennie rano , o 12 i 18 tak było codziennie , czasami ostre wymioty do tego dochodziły.Szczerze mówiąc na niektóre zapachy to mdli mnie do tej pory , nie wiem czy wy tez tak macie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie
U mnie też przygotowania zakończone 🙂 rano byliśmy z mężem ze święconką,potem pojechaliśmy do moich rodziców splądrować ich lodówkę z pysznościami a teraz leżę już w domku przed komputerkiem 🙂Jutro wyprawa do teściów 😮 😮hihi
Witam nową mamusię 🙂
Co do grzybka
w ciąży to na serio nie ma żartów,ja na szczęściw wyleczyłam moją grzybicę przed ciążą 🙂i teraz mam spokój 🙂
Leer nie martw się,przed ślubem zawsze są jakieś nieporozumienia,niby powinien to być cudowny okres przygotowań,a tu stres,kilka osób o odmiennych zdaniach,i z małego kłopotu robi się wielki problem,a Ty jeszcze jesteś w ciąży to też inaczej patrzysz na wszystko 🙂 🙂Będzie dobrze ,dacie radę 🙂
Pozdrawiam dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na imię mi Magda 🙂 Miło mi 🙂
co do wymiotów , to ja tak w momencie kulminacyjnym miałam po 3 razy dziennie , raczej w momentach kiedy poczułam jakiś nieprzyjemny zapach , wtedy to był bieg do łazienki i 'chwila czułości'.
długo to nie trwało całe szczęście.

u mnie przygotowania świąteczne w sumie już skończone. została mi tylko rolada do zrobienia 😉 ale jakoś coś mi się nie śpieszy ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...