Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Leer napisał(a):
czarna próbuje wychodowac swoje własne, ale bardzo mi sie łamią 🤢
asia nie poznam bo moja dzidzia nie zmieniła położenia od 4 wizyt, na kazdej wizycie jest obrócona tyłem i nie zapowiada sie na inny scenariusz, dlatego nie chce robic sobie nadziei że poznam płec a później sie rozczarowywać bo to głupie.
co do twojej sytuacji to chociaż wiesz mniej wiecej na czym stoisz:P
ja mam takie przeczucie odkąd sie dowiedziałam że jestem w ciąży że nosze dziewczynkę.. nie wiem czemu.


a ja bym chciała być w Twojej sytuacji 😁 bo to fajna niespodzianka będzie przy porodzie 🙂
ja też miałam przeczucie na córe 😜 , ta lekarka pomyliła się mojej siostrze i miała mieć córe a jest Karol dlatego jej nie ufam 😮 ... A niech jest co chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Leer napisał(a):
ten ból jest spowodowany chyba całodniowym leżeniem w wyrku i nie ruszaniem tyłka..
wyjde na spacer za pół godzinki chociaż na 20 minut.
Jutro mam wizyte u gina to spytam co moge robic, do tego oczy mnie bolą, masakra dzien dzisiaj.

asiu chodzę na kase chorych, nie warto płacic za to samo, bo prywatnie jest taki sam 🙂

Mnie też dzisiaj łeb boli... Wczoraj wieczorem zmarzłam i chyba mnie coś rozbiera 😞 Cały dzień w betach spędzam z książką i tv. Efekt jest taki, że co chwila zasypiam... Mama mi zawsze mówiła, że sen to najlepsze lekarstwo 😉

Kochana jak cos zaczyna mnie brac to tylko herbata z miodem i cytrynka mi pomagają 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Dorcia to sobie pogadałysmy .....a Aska ile tych karmii wypiłas , ze tak długo spisz.....Dawaj do nas 🙂 🙂 🙂


Asiulka zapadła w wiosenny sen z małą Szakirą 😜 albo pitrasi ciacho jakieś ... a potem się będzie tłumaczyć że ona nie je hehhe 🤪 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
czarna próbuje wychodowac swoje własne, ale bardzo mi sie łamią 🤢
asia nie poznam bo moja dzidzia nie zmieniła położenia od 4 wizyt, na kazdej wizycie jest obrócona tyłem i nie zapowiada sie na inny scenariusz, dlatego nie chce robic sobie nadziei że poznam płec a później sie rozczarowywać bo to głupie.
co do twojej sytuacji to chociaż wiesz mniej wiecej na czym stoisz:P
ja mam takie przeczucie odkąd sie dowiedziałam że jestem w ciąży że nosze dziewczynkę.. nie wiem czemu.


a ja bym chciała być w Twojej sytuacji 😁 bo to fajna niespodzianka będzie przy porodzie 🙂
ja też miałam przeczucie na córe 😜 , ta lekarka pomyliła się mojej siostrze i miała mieć córe a jest Karol dlatego jej nie ufam 😮 ... A niech jest co chce 🙂

Asia a ten TWoj gin nie moze Wam powiedziec .....Co ty robiłas u tej baby.....Wiesz co ja wczoraj juz to pisałam , ze zauwazyłam jak dziewczyny maja duże brzuchy to bede chłopaki , te mniejsze to dziewczynki ..... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
czarna próbuje wychodowac swoje własne, ale bardzo mi sie łamią 🤢
asia nie poznam bo moja dzidzia nie zmieniła położenia od 4 wizyt, na kazdej wizycie jest obrócona tyłem i nie zapowiada sie na inny scenariusz, dlatego nie chce robic sobie nadziei że poznam płec a później sie rozczarowywać bo to głupie.
co do twojej sytuacji to chociaż wiesz mniej wiecej na czym stoisz:P
ja mam takie przeczucie odkąd sie dowiedziałam że jestem w ciąży że nosze dziewczynkę.. nie wiem czemu.


a ja bym chciała być w Twojej sytuacji 😁 bo to fajna niespodzianka będzie przy porodzie 🙂
ja też miałam przeczucie na córe 😜 , ta lekarka pomyliła się mojej siostrze i miała mieć córe a jest Karol dlatego jej nie ufam 😮 ... A niech jest co chce 🙂

Asia a ten TWoj gin nie moze Wam powiedziec .....Co ty robiłas u tej baby.....Wiesz co ja wczoraj juz to pisałam , ze zauwazyłam jak dziewczyny maja duże brzuchy to bede chłopaki , te mniejsze to dziewczynki ..... 🙂 🙂 🙂


bo dostałam skierowanie na usg i robiłam w innej przychodni ... on mi nie robił usg tego w piątek 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorcia to sobie pogadałysmy .....a Aska ile tych karmii wypiłas , ze tak długo spisz.....Dawaj do nas 🙂 🙂 🙂


Asiulka zapadła w wiosenny sen z małą Szakirą 😜 albo pitrasi ciacho jakieś ... a potem się będzie tłumaczyć że ona nie je hehhe 🤪 😜 😎

ASIA ona cos wczesniej pisała , ze drozdzówki jej sie chce ....to moze zaczeła wyrabac tą drozdzówke , a jeszcze ma byc mokra i duzo kruszonki....kochana takze to nie jest taka łatwa sprawa....zrobic taka drozdzowke 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
czarna próbuje wychodowac swoje własne, ale bardzo mi sie łamią 🤢
asia nie poznam bo moja dzidzia nie zmieniła położenia od 4 wizyt, na kazdej wizycie jest obrócona tyłem i nie zapowiada sie na inny scenariusz, dlatego nie chce robic sobie nadziei że poznam płec a później sie rozczarowywać bo to głupie.
co do twojej sytuacji to chociaż wiesz mniej wiecej na czym stoisz:P
ja mam takie przeczucie odkąd sie dowiedziałam że jestem w ciąży że nosze dziewczynkę.. nie wiem czemu.


a ja bym chciała być w Twojej sytuacji 😁 bo to fajna niespodzianka będzie przy porodzie 🙂
ja też miałam przeczucie na córe 😜 , ta lekarka pomyliła się mojej siostrze i miała mieć córe a jest Karol dlatego jej nie ufam 😮 ... A niech jest co chce 🙂

Asia a ten TWoj gin nie moze Wam powiedziec .....Co ty robiłas u tej baby.....Wiesz co ja wczoraj juz to pisałam , ze zauwazyłam jak dziewczyny maja duże brzuchy to bede chłopaki , te mniejsze to dziewczynki ..... 🙂 🙂 🙂


bo dostałam skierowanie na usg i robiłam w innej przychodni ... on mi nie robił usg tego w piątek 😮

Lipa bo ten twoj gin na pewno zobaczyłby cipeczke .....Twoją ZUZIĘ 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
idę do niego w czwartek i zapytam kiedy on mi zrobi usg 🤢 tak jest właśnie na NFZ odsyłają Cię po 5 przychodniach bo sprzet tam lepszy albo nie wiedzieć co 🤢 a jak chodzisz prywatnie to masz ful wypas...tylko mi szkoda przepłacać i szukać prywatnie jak mam dobrego gina na NFZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do rozmiaru brzucha to bajka, ale ja chce w nia wierzyć, bo mój brzuszek jest mały na dole taki okrąglutki tylko boczki mi urosły 😠
co do płci to też chce zostawić to jako niespodziankę, ale mój N sie nie zgadza..
ale i tak nie ma wyjścia bo nawet jak chcieliśmy to nie da rady, nasze maleństwo jest uparte i może i dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorcia to sobie pogadałysmy .....a Aska ile tych karmii wypiłas , ze tak długo spisz.....Dawaj do nas 🙂 🙂 🙂


Asiulka zapadła w wiosenny sen z małą Szakirą 😜 albo pitrasi ciacho jakieś ... a potem się będzie tłumaczyć że ona nie je hehhe 🤪 😜 😎

ASIA ona cos wczesniej pisała , ze drozdzówki jej sie chce ....to moze zaczeła wyrabac tą drozdzówke , a jeszcze ma byc mokra i duzo kruszonki....kochana takze to nie jest taka łatwa sprawa....zrobic taka drozdzowke 🙂 🙂 🙂 🙂


no no właśnie wiem 😜 pewnie przy kuchence siedzi i patrzy jak rośnie 🤪 albo już pałaszują z córą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny pokaże wam na jaka sesje sie zdecydowałam i już nawet umówiłam..
tylko że to dopiero około 30 tygodnia aby mój brzuszek był bardziej okrąglutki a nie dziwaczny 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/leerp.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/81/leerp.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a to stronka tej dziewczyny co wykona mi sesje
http://anita-wozniczak.dl.pl/

co wy na to, prawda że fajnie robi zdjecia? :_)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
idę do niego w czwartek i zapytam kiedy on mi zrobi usg 🤢 tak jest właśnie na NFZ odsyłają Cię po 5 przychodniach bo sprzet tam lepszy albo nie wiedzieć co 🤢 a jak chodzisz prywatnie to masz ful wypas...tylko mi szkoda przepłacać i szukać prywatnie jak mam dobrego gina na NFZ

Z moim ginem nie ma takiego problemu ....Ostatnio sie nam odwrócił wiec na koniec wizyty mowi do nas , prosze powiedziec na nastepnej wizycie zebysmy zobaczyli płec 🙂 🙂 🙂Czyli bez problemu....Tylko denerwuje mnie w nim to, ze mi mowi wszytsko dobrze , wszytsko dobrze prosze sie nie martwic i teraz nie wiem czy ma wszytskie paluszki , zadnych rozczepów, czy wszytsko tak jak trzeba ......ale skoro mowi ze wszytsko dobrze to chyba jak patrzy w ten monitor to wszytsko widzi 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Agatko 🙂 mamy nową mamę już 3 chyba dziś 😜 tak nie śmiało się wyłaniają heh jakbym siebie widziała na początku ☺️ 😎
Leer no super foteczki będziesz miała 🙂 ja się nie nadaje na takie zabawy ale pomysł naprawdę super 🙂
Czarnulka mój najwidoczniej stwierdził że narazie wystarczy wam brzuchol hehe ( wcześniej są moje ślubne 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Hej Dziewczyny!
Jestem tu nowa chociaż od dłuższego czasu Was czytam 🙂 i muszę przyznać, że to forum jest uzależniające 🙂

Witaj Agato 🙂 🙂 🙂Jak sie czujesz ....., wiesz juz kto tam puka w brzuszku.....Juz 3 osoba dzisiaj do nas dołączyła super.....I wszytskie nas czytały , juz sobie wyobrazam co o nas mysleliscie jak my tu poruszamy wszytskie tematy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj agato i reszta ( wybaczcie nie zapamiętałam jeszcze imion) 🤢
dobra lasensje ja uciekam już bo mój N skonczył prace i jedziemy do mieszkania ocenic łazienke jak wyszła 😉
odezwę sie jutro po wizycie czyli jakos koło 19 jak wrócę ( wizyte mam o 14 , ale jak zawsze nie wrócę od razu tylko pojde do zakładu do pracy troche sie zregenerować uczesać i zrobic pazurki ) 🙂

😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Hej Dziewczyny!
Jestem tu nowa chociaż od dłuższego czasu Was czytam 🙂 i muszę przyznać, że to forum jest uzależniające 🙂

Witaj Agato 🙂 🙂 🙂Jak sie czujesz ....., wiesz juz kto tam puka w brzuszku.....Juz 3 osoba dzisiaj do nas dołączyła super.....I wszytskie nas czytały , juz sobie wyobrazam co o nas mysleliscie jak my tu poruszamy wszytskie tematy.....

😮 lepiej nie pytać co o nas sądzą hehe wiesz lepiej czasami żyć w nieświadomości 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
witaj agato i reszta ( wybaczcie nie zapamiętałam jeszcze imion) 🤢
dobra lasensje ja uciekam już bo mój N skonczył prace i jedziemy do mieszkania ocenic łazienke jak wyszła 😉
odezwę sie jutro po wizycie czyli jakos koło 19 jak wrócę ( wizyte mam o 14 , ale jak zawsze nie wrócę od razu tylko pojde do zakładu do pracy troche sie zregenerować uczesać i zrobic pazurki ) 🙂

😘 😘


czekamy na historię z Twojego jutrzejszego dnia 🙂 ah fajnie tak sobie w zakładzie robić takim ... taka bym się dopieszczona czuła 🙂 do juterka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
witaj agato i reszta ( wybaczcie nie zapamiętałam jeszcze imion) 🤢
dobra lasensje ja uciekam już bo mój N skonczył prace i jedziemy do mieszkania ocenic łazienke jak wyszła 😉
odezwę sie jutro po wizycie czyli jakos koło 19 jak wrócę ( wizyte mam o 14 , ale jak zawsze nie wrócę od razu tylko pojde do zakładu do pracy troche sie zregenerować uczesać i zrobic pazurki ) 🙂

😘 😘


czekamy na historię z Twojego jutrzejszego dnia 🙂 ah fajnie tak sobie w zakładzie robić takim ... taka bym się dopieszczona czuła 🙂 do juterka 😘

Asia dobrze , ze Twoj mąz tego nie czyta .....TAKA DOPIESZCZONA..... 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
witaj agato i reszta ( wybaczcie nie zapamiętałam jeszcze imion) 🤢
dobra lasensje ja uciekam już bo mój N skonczył prace i jedziemy do mieszkania ocenic łazienke jak wyszła 😉
odezwę sie jutro po wizycie czyli jakos koło 19 jak wrócę ( wizyte mam o 14 , ale jak zawsze nie wrócę od razu tylko pojde do zakładu do pracy troche sie zregenerować uczesać i zrobic pazurki ) 🙂

😘 😘


czekamy na historię z Twojego jutrzejszego dnia 🙂 ah fajnie tak sobie w zakładzie robić takim ... taka bym się dopieszczona czuła 🙂 do juterka 😘

Asia dobrze , ze Twoj mąz tego nie czyta .....TAKA DOPIESZCZONA..... 🤪 🤪 🤪


jeszcze by mi rozwodem zagroził 🤪 hehe , on nie zwraca na mnie uwagi i nic do mnie nie mówi jak siedze na kompie bo i tak wie że go wtedy nie słucham 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Hej Dziewczyny!
Jestem tu nowa chociaż od dłuższego czasu Was czytam 🙂 i muszę przyznać, że to forum jest uzależniające 🙂


witaj 🙂

Kasia teraz ogladałam Twoje zdjecia ze śluby ....Super wygladasz .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Hej Dziewczyny!
Jestem tu nowa chociaż od dłuższego czasu Was czytam 🙂 i muszę przyznać, że to forum jest uzależniające 🙂


witaj 🙂

Kasia teraz ogladałam Twoje zdjecia ze śluby ....Super wygladasz .....


Lasencja niezła 🙂 widziałam wcześniej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...