Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczynki ja spadam, idę nas pakować, bo do moich rodziców wybywamy i zostajemy do jutra 🙂 Będę Was podczytywać w miarę możliwości! Jutro wieczorem będę z powrotem 🙂 TRZYMAJCIE SIĘ!!!!!!!!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Dziewczynki ja spadam, idę nas pakować, bo do moich rodziców wybywamy i zostajemy do jutra 🙂 Będę Was podczytywać w miarę możliwości! Jutro wieczorem będę z powrotem 🙂 TRZYMAJCIE SIĘ!!!!!!!!!! 😘 😘 😘


trzymaj sie tez i wypoczywaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Agamu napisał(a):
Dziewczynki ja spadam, idę nas pakować, bo do moich rodziców wybywamy i zostajemy do jutra 🙂 Będę Was podczytywać w miarę możliwości! Jutro wieczorem będę z powrotem 🙂 TRZYMAJCIE SIĘ!!!!!!!!!! 😘 😘 😘


trzymaj sie tez i wypoczywaj 😁


miłego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja będę tak z doskoku.... lecę teraz ogarnąć mieszkanko i zająć się moją psiną, bo została otruta przez jakiegoś....... och nie będę się wyrażać. Wymiotuje krwią i jest tak chuda, że była u mnie właśnie policja, że się znęcam nad psem. Ktoś ją zobaczył na dworze i zadzwonił na Policję. Tak się zdenerwowałam, że ciśnienie chyba blisko 200 mam. Podam jej leki i mam nadzieję, że będzie trochę lepiej...
Buziaczki dziewczęta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia743 napisał(a):
Dziewczyny ja będę tak z doskoku.... lecę teraz ogarnąć mieszkanko i zająć się moją psiną, bo została otruta przez jakiegoś....... och nie będę się wyrażać. Wymiotuje krwią i jest tak chuda, że była u mnie właśnie policja, że się znęcam nad psem. Ktoś ją zobaczył na dworze i zadzwonił na Policję. Tak się zdenerwowałam, że ciśnienie chyba blisko 200 mam. Podam jej leki i mam nadzieję, że będzie trochę lepiej...
Buziaczki dziewczęta...

gusia to straszne ! co za ludzie ! mi równiez ktoś otruł pare lat temu psa,miałam owczarka niemieckiego i jak to duzy pies zjadł wiecej tej karmy z trutką. tak jak twój pies on równiez wymiotował krwią,okazało sie że to wątroba..nie chce cie straszyc ale tyle zastrzykow ile on dostal to jest jakas masakra nie uratowalismy go. Co na to weterynarz? podal jakies antybiotyki? Takim stanem psa powini sie juz zajac lekarze w jakiejs lecznicy a nie przepisywanie zwyklych lekow,takie jest moje zdanie. Stracilam dwa psy dlatego jestem przewrazliwiona ostatni zachorowal w ieku 4 lat na nosowke i parawiroze,musielismy go uspic bo juz leki nie pomagaly dostawal z byt silnych atakow padaczki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Dziewczyny ja będę tak z doskoku.... lecę teraz ogarnąć mieszkanko i zająć się moją psiną, bo została otruta przez jakiegoś....... och nie będę się wyrażać. Wymiotuje krwią i jest tak chuda, że była u mnie właśnie policja, że się znęcam nad psem. Ktoś ją zobaczył na dworze i zadzwonił na Policję. Tak się zdenerwowałam, że ciśnienie chyba blisko 200 mam. Podam jej leki i mam nadzieję, że będzie trochę lepiej...
Buziaczki dziewczęta...

gusia to straszne ! co za ludzie ! mi równiez ktoś otruł pare lat temu psa,miałam owczarka niemieckiego i jak to duzy pies zjadł wiecej tej karmy z trutką. tak jak twój pies on równiez wymiotował krwią,okazało sie że to wątroba..nie chce cie straszyc ale tyle zastrzykow ile on dostal to jest jakas masakra nie uratowalismy go. Co na to weterynarz? podal jakies antybiotyki? Takim stanem psa powini sie juz zajac lekarze w jakiejs lecznicy a nie przepisywanie zwyklych lekow,takie jest moje zdanie. Stracilam dwa psy dlatego jestem przewrazliwiona ostatni zachorowal w ieku 4 lat na nosowke i parawiroze,musielismy go uspic bo juz leki nie pomagaly dostawal z byt silnych atakow padaczki 😞


ludzie są przeokropni 😞 jak tak można , takiego palanta by pasowało wytruć a nie biedne psisko 😠 to jest tragedia bo coraz częściej słychać o takich przygłupach którzy się znęcają nad zwierzętami ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was dziewczyny ,
wczoraj mowilam ze przybylo mi 11 kg. ale ostatnio jakims dziwnym trafem zlecialo w ciagu tygodnia 4 kg, troche dziwne jak dla mnie, i jestem non stop glodna , pozeram wszystko co mam ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
witam was dziewczyny ,
wczoraj mowilam ze przybylo mi 11 kg. ale ostatnio jakims dziwnym trafem zlecialo w ciagu tygodnia 4 kg, troche dziwne jak dla mnie, i jestem non stop glodna , pozeram wszystko co mam ?


to faktycznie dziwnie 🤢 ale jak z Maluchem oki to bym się nie przejmowała 🙂 lepiej wkońcu w tą stronę z wagą niż na plus 😜 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja psina została otruta już drugi raz. Po prostu ktoś musiał wrzucić trutkę na ogród. Tym razem jest gorzej. Od miesiąca ją leczę. Raz jest gorzej raz lepiej. Ale przez ten miesiąc tak schudła, że to są same kości. Ja jej podaję kroplówki i leki pod kontrolą weterynarza. Dostaje również leki na wątrobę. Ale chyba dzisiaj ma kryzys. Lekarz mówi, że jest szansa że z tego wyjdzie ale to trochę potrwa. Rozmawiałam z Policją i oni mówili, że jeszcze czeka mnie wizyta inspektora jakiegoś z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami ale nie mam się co martwić, bo nie zaniedbuję psa a oni muszą to po prostu zbadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze z moja kolezanka wszystko dobrze ale dopiero w poniedzialek moge isc do lekarza, ale zachowuje sie dobrze kopie , wczoraj pchala mnie w brzuch jak trzymalam reke dlugo w jednym miejscu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia743 napisał(a):
Moja psina została otruta już drugi raz. Po prostu ktoś musiał wrzucić trutkę na ogród. Tym razem jest gorzej. Od miesiąca ją leczę. Raz jest gorzej raz lepiej. Ale przez ten miesiąc tak schudła, że to są same kości. Ja jej podaję kroplówki i leki pod kontrolą weterynarza. Dostaje również leki na wątrobę. Ale chyba dzisiaj ma kryzys. Lekarz mówi, że jest szansa że z tego wyjdzie ale to trochę potrwa. Rozmawiałam z Policją i oni mówili, że jeszcze czeka mnie wizyta inspektora jakiegoś z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami ale nie mam się co martwić, bo nie zaniedbuję psa a oni muszą to po prostu zbadać.

Masz pieczatki od lekarza,leki wiec nie powinno byc zadnych problemow z wyjasnieniem dlaczego psinka jest w taki stanie. Jak juz tyle dała rade to sie wylize z tego,bedzie coraz lepiej !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
czarna mi mamuśka gotuje obiadki mam dobrze wiem wiem:P
dzis mam młode ziemniaczki z koperkiem i natką pietruszki ( żelazo) i dewolaje .
asiu żebyś sie nie zdziwiła jak będziesz przede mną :P

no nie życz mi tego...moja mal jest malenka ,mniejsza od Twojej Nadii o polowe...takie malenstwo potrzebuje czasu do wrzesnia... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
DOROTKA dzwonił do mnie facet od tych naszych sukienek, mówił że niestety, ale na czewonej (ostatniej jaka im została) jest jakiś błąd fabryczny i albo odeśle kasę, albo mam wybrać inny kolor. I wybrałam niebieską 🙂 Ciekawe czy do Ciebie też zadzwoni, czy może Ci sie uda i załapiesz sie na czewoną jednak 🙂
Podoba mi się biała jeszcze, ale stwierdziłam, że taka blada jestem jak trup i jeszcze białą kiecę przyodzieję to będę świecić bladością, a ta może mnie ożywi jakoś 🙂



Do mnie tez dzwonił z rańca i mi powiedział ze im zabrakło już czerwonych i czy chce wybrac inny kolor ja mu mowie ze chce ale turkus a on mi ze jest niebieski byłam własnie skłonna wziasc niebieski ale nagle zmienił zdanie i mi powiedział ze najwyzej ktos inny czerwonej nie dostanie mam nadzieje ze to nie Ty 🙂tez myslałm o białej ale własnie odstaraszyły mnie te trupio białe nogi. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja dziś kalafiorka robię w bułce tartej 🙂 mniam mniam i z wczoraj zupa mi została pieczarkowa to trzeba zjeść .
Też tak myślę Agatko że zamieszanie będzie nie złe już pod koniec sierpnia 🤪 😁 😁 😁



ale smaka narobiłaś na kalafiorka normalnie skoczę zaraz do warzywniaka 😁
aha Asiu z Zielonej jak pisałam juz na przepisach te Twoje racuchy rewelacja dziś znów robię a poracja duża wcinam od południa do wieczora 🤪 🤪

Ciesze sie ze smakuja 🙂 ☺️
A ja ogolnie za racuchami nie przepadam,ale te....sa bossskie 🙂Ja lubie duuuuzo jablka dac do nich ,sa fajne takie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja dziś kalafiorka robię w bułce tartej 🙂 mniam mniam i z wczoraj zupa mi została pieczarkowa to trzeba zjeść .
Też tak myślę Agatko że zamieszanie będzie nie złe już pod koniec sierpnia 🤪 😁 😁 😁



ale smaka narobiłaś na kalafiorka normalnie skoczę zaraz do warzywniaka 😁
aha Asiu z Zielonej jak pisałam juz na przepisach te Twoje racuchy rewelacja dziś znów robię a poracja duża wcinam od południa do wieczora 🤪 🤪

no tak mam chec na te racuchy , ale strasnie nie lubie smazyc .....ale musze sie skusic .... 🙂 🙂


Aga one sa ekspresowe 🙂Tylko wymieszac wszystko i na rozgrzany olej 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff... ale mam dzisiaj działający dzień. Pranie zrobione, drugie się robi, łazienka lśni i właśnie skończyłam rozmrażanie zamrażarki. Jestem w szoku, bo zajęło mi to 40 minut 😉 Jeszcze tylko obiad do piekarnika wrzucić i muszę lecieć do pracy zanieść zwolnienie 🤢 Wróci mąż i będziemy kończyli robienie drzwi do pokoju 🙂 Jak tak dalej pójdzie to jeszcze prasowanie trzasnę!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja dziś kalafiorka robię w bułce tartej 🙂 mniam mniam i z wczoraj zupa mi została pieczarkowa to trzeba zjeść .
Też tak myślę Agatko że zamieszanie będzie nie złe już pod koniec sierpnia 🤪 😁 😁 😁



ale smaka narobiłaś na kalafiorka normalnie skoczę zaraz do warzywniaka 😁
aha Asiu z Zielonej jak pisałam juz na przepisach te Twoje racuchy rewelacja dziś znów robię a poracja duża wcinam od południa do wieczora 🤪 🤪

no tak mam chec na te racuchy , ale strasnie nie lubie smazyc .....ale musze sie skusic .... 🙂 🙂


sa naprawde rewelacyjne tylko niestety lubią "pić" duzo oleju 🙂


po upieczeniu połóż od razu na ręczniku papierowym to Ci wyciągnie trochę tłuszczu 😜 bo faktycznie piją jak szalone 😮

ooo i Asiek tez smazyl te racuszki??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Dziewczynki ja spadam, idę nas pakować, bo do moich rodziców wybywamy i zostajemy do jutra 🙂 Będę Was podczytywać w miarę możliwości! Jutro wieczorem będę z powrotem 🙂 TRZYMAJCIE SIĘ!!!!!!!!!! 😘 😘 😘

szerokiej drozki Agatka,my tu czekamy Myszeczko 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja dziś kalafiorka robię w bułce tartej 🙂 mniam mniam i z wczoraj zupa mi została pieczarkowa to trzeba zjeść .
Też tak myślę Agatko że zamieszanie będzie nie złe już pod koniec sierpnia 🤪 😁 😁 😁



ale smaka narobiłaś na kalafiorka normalnie skoczę zaraz do warzywniaka 😁
aha Asiu z Zielonej jak pisałam juz na przepisach te Twoje racuchy rewelacja dziś znów robię a poracja duża wcinam od południa do wieczora 🤪 🤪

no tak mam chec na te racuchy , ale strasnie nie lubie smazyc .....ale musze sie skusic .... 🙂 🙂


Aga one sa ekspresowe 🙂Tylko wymieszac wszystko i na rozgrzany olej 🙂 🤪

kochana to ze sa ekspresowe to ja wiem , ale ja nie nawidze smazyc ...ale musze sie skusic bo tak mi sie zachciało , teraz ugotowałam sobie zupe kalafiorowa...ale jutro moze zrobie te racuchy ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fashionalex napisał(a):
witam was dziewczyny ,
wczoraj mowilam ze przybylo mi 11 kg. ale ostatnio jakims dziwnym trafem zlecialo w ciagu tygodnia 4 kg, troche dziwne jak dla mnie, i jestem non stop glodna , pozeram wszystko co mam ?

4kg w ciagu tygodnia????
Dawaj nam tu przepis na taka diete 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorcia jak tam po imprezce ....
Kamisia jestes ....napisz czy dobry jest ten zel do stop na opuchniete nogi ...znowu mi spuchły troszke postałam w kuchni i koniec ....a zaraz musze na pare godz jechac do sklepu brata , bo oni ida na wesele od 15 do 20 to ja w ogole bez butow bede chodziła toc to szok....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...