Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Aga to tez zalezy jaka prace wykonujesz...Bo u mnie to niewiem czy by dalo rade....wszystko na moim łbie,sama prowadze caly sklep-sprzedaz, dostawy,sprzatanie,rozlicznie wszystkiego ...,jedynie sie zmianami mijam ze zmienniczka..mossssk by mi stanąłw poprzek chyba 😮 😮

dałoby rade jestem koordynatorem czyli fachowo u nas z-cam kierownika na produktach świezych(nabiał i wedliny) kolezanki tylko błagaja za kazdym razem jak ide do nich na ploty zeby wracała , nawet po to zebym ryjka wydarła hi hi

ooooo tos Ty chetera nieludzka !!!!! 🥴[/quote
chetera to mało powiedziane hi hi ......dlatego mowie ze jak zaczne na porodówce kurwami rzucac to Kamisia mnie biedna usłyszy na koncu Olsztyna....

to ja wspolczuje personelowi szpitalnemu 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

juz jest wszytsko ustawione jak bede sie darła moj ma mi zamknac jadaczke w razie w hihi hi hihi.....ale mysle ze ze mna bedzie inaczej ....bede spokojna jak anioł 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
lecę na konsumpcję bo zaraz padnę jak czegoś nie zjem 😮 a jak Młody wariuje 😜 już przeczuwa żarełko nosem 🙂 🙂 🙂
Nos przez Katarzynę wystawił i zwęszył jadło heheehehehe 🙂

hahhahahahahahahahahahahahaha 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃

😁 😁 😁 😁 😁 Wy to jak palniecie coś czasem to idzie się posikać 😜 🤪 🤪 🤪 🤪
po jedzonku to by się pasowało położyć na chwilkę 😜 😎 a tu trzeba coś hacjende na niedziele ogarnąć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Brzuszki łakomczuszki ....
Ja to przy Was śpioch jestem.... ale zawsze jakoś tak mi zejdzie ... ale juz do śniadanka Was poczytałam ...
Ja to tak brałam ten femibion ale on mi zadrogi był i pani a aptece ostatnio dała mi zamiennik pregnal plus , i teraz to łykam , i myslę że jest ok
Ja się za kilka chwil zbieram na targ po jakieś pyszności owocowe , a pozniej czekae mnie sprzatanie , jakiś obiadek muszę sobie dziś zorganizowac ... i tak zleci ...
Pozniej zaglądnę na brzuszek , miłego dnia Wam Kochane życzę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DOROTKA dzwonił do mnie facet od tych naszych sukienek, mówił że niestety, ale na czewonej (ostatniej jaka im została) jest jakiś błąd fabryczny i albo odeśle kasę, albo mam wybrać inny kolor. I wybrałam niebieską 🙂 Ciekawe czy do Ciebie też zadzwoni, czy może Ci sie uda i załapiesz sie na czewoną jednak 🙂
Podoba mi się biała jeszcze, ale stwierdziłam, że taka blada jestem jak trup i jeszcze białą kiecę przyodzieję to będę świecić bladością, a ta może mnie ożywi jakoś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/page3tf.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2928/page3tf.jpg[/IMG][/URL]

Domek Hani 🙂

sorry nie w tym wątku ☺️


No Leginsik Twoja córcia ma sliczny domek ... Taki ładny okraglutki brzusio .... super bardzo mi się podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
DOROTKA dzwonił do mnie facet od tych naszych sukienek, mówił że niestety, ale na czewonej (ostatniej jaka im została) jest jakiś błąd fabryczny i albo odeśle kasę, albo mam wybrać inny kolor. I wybrałam niebieską 🙂 Ciekawe czy do Ciebie też zadzwoni, czy może Ci sie uda i załapiesz sie na czewoną jednak 🙂
Podoba mi się biała jeszcze, ale stwierdziłam, że taka blada jestem jak trup i jeszcze białą kiecę przyodzieję to będę świecić bladością, a ta może mnie ożywi jakoś 🙂
Ja sobie kupilam takie chusteczki samoopalajace i sie cala wysmarowalam, efekt rewelacyjny i zadnych smog jak po samoopalaczu, tylko trzeba ich troche kupic bo sprzedaja pojedynczo one ogolnie do twarzy ale na reszcie ciala tez sie super sprawdzaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
Agamu napisał(a):
DOROTKA dzwonił do mnie facet od tych naszych sukienek, mówił że niestety, ale na czewonej (ostatniej jaka im została) jest jakiś błąd fabryczny i albo odeśle kasę, albo mam wybrać inny kolor. I wybrałam niebieską 🙂 Ciekawe czy do Ciebie też zadzwoni, czy może Ci sie uda i załapiesz sie na czewoną jednak 🙂
Podoba mi się biała jeszcze, ale stwierdziłam, że taka blada jestem jak trup i jeszcze białą kiecę przyodzieję to będę świecić bladością, a ta może mnie ożywi jakoś 🙂
Ja sobie kupilam takie chusteczki samoopalajace i sie cala wysmarowalam, efekt rewelacyjny i zadnych smog jak po samoopalaczu, tylko trzeba ich troche kupic bo sprzedaja pojedynczo one ogolnie do twarzy ale na reszcie ciala tez sie super sprawdzaja

a podaj nam linka jakie to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny:0
lginsik piekny brzusio 😉
wszystkie jesteście takie zgrabniutkie aż kompleksów można dostac 😮
a ja dzis troszkę smutna bo mój alanek z moja przyszywana siostrzyczka wyjeżdżają za chwile do londynu i nie zobaczę ich przez pare miesięcy;( ale wrócą na chrzciny do mojego maleństwa i to mnie pociesza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 Dopiero wstałam, ależ ze mnie śpioch ale odsypiam chyba tydzień cały ( chodzę do pracy 🙂)
Przepiękne macie brzusia 🙂
Wiecie co.... ja się cały czas przyzwyczajam do tego, że będę miała syncia 🙂 Ciężko mi jakoś 🙂 bo przez osiemnaście lat miałam tylko córcię i jakoś dziwnie mi tak 🙂 Cieszę się bardzo ale cały czas nie dowierzam 🙂
Asiu Ja ciągle mam ochotę na warzywka i owoce. Osobno robię dla rodzinki i osobno dla siebie 🙂 Biorę jedną łyżkę ziemniaków na obiad i do tego całą michę surówki 🙂
Aaaaaaaa!!!!!!! Ja normalnie pochłaniam lizaki lodowe.... 🤪 szok. Któregoś dnia zjadłam ich 24 sztuki... hahahahaha cały dzień prawie leżałam i mi tylko córka z Pawłem chodzili do sklepu i donosili. A ja leżałam i żarłam 🙂 🙂 🙂 🙂
A powiedzcie mi..... czy wy też już macie pokarm w piersiach? Bo ja tak... już od miesiąca
Buziole 🙂 🙂 ależ się rozpisałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie jeszcze nic sie nie pojawiło,czasami zauwazam zeschniee zołte grudki. Z tego co wyczytałam miedzy 16 a 22 tygodniem ciąży rozpoczyna sie laktogeneza i czasami bywa tak że kobiecie do końca ciąży nie pojawia sie mleko a po urodzeniu łożyska "puszczają" sie wtedy wszystkie blokady hormonalne które wczesniej powstrzymywały produkcje duzej ilosci mleka. Więc pocieszam sie tym faktem iz predzej czy pozniej mleko sie pojawi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co dziewczyny mam problem..
moze i głupi ale mam..
chciałabym wiedzieć w którym tygodniu ciąży aktualnie jestem , ale jak to zrobić gdzie wszędzie wymagają ostatni dzień miesiączki? a według tego wychodzi mi na września a wiem że urodzę 20 sierpnia? 😮
licze na wszystkie sposoby i nie wiem czy to 27tc i 5 dzień czy już równy 28 tc?
🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
wiecie co dziewczyny mam problem..
moze i głupi ale mam..
chciałabym wiedzieć w którym tygodniu ciąży aktualnie jestem , ale jak to zrobić gdzie wszędzie wymagają ostatni dzień miesiączki? a według tego wychodzi mi na września a wiem że urodzę 20 sierpnia? 😮
licze na wszystkie sposoby i nie wiem czy to 27tc i 5 dzień czy już równy 28 tc?
🤨

z tego co widze po roznych portalach trzeba w kalkulatorze wpisac date pierwszego dnia ostatniej miesiaczki,wynik bedzie bardziej sprecyzowany jak mialas regularny okres. a jesli nie znasz daty to jedynie lekarz moze ocenic w ktorym jestes tygodniu patrzac na rozwoj twojego malenstwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Leer napisał(a):
wiecie co dziewczyny mam problem..
moze i głupi ale mam..
chciałabym wiedzieć w którym tygodniu ciąży aktualnie jestem , ale jak to zrobić gdzie wszędzie wymagają ostatni dzień miesiączki? a według tego wychodzi mi na września a wiem że urodzę 20 sierpnia? 😮
licze na wszystkie sposoby i nie wiem czy to 27tc i 5 dzień czy już równy 28 tc?
🤨

z tego co widze po roznych portalach trzeba w kalkulatorze wpisac date pierwszego dnia ostatniej miesiaczki,wynik bedzie bardziej sprecyzowany jak mialas regularny okres. a jesli nie znasz daty to jedynie lekarz moze ocenic w ktorym jestes tygodniu patrzac na rozwoj twojego malenstwa.

a jak wpisujesz datę przedostatniej to co Ci wychodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wychodzi 4 września, ale po wczorajszym usg lekarz stwierdził że musiałam już byc dwa tygodnie w ciąży jak dostałam ostatni okres, a to by sie zgadzało mniej więcej bo mam zaznaczone w kalendarzu że 13 listopada było ,,tarło" 😁
i teraz nie wiem na żaden sposób nie chce mi wyjść w którym tyg jestem.
z 3d wczoraj było 27tc i 3 dzień a z daty porodu wychodzi że musi być 5 dzień ?
troche skomplikowane jak na mnie 😮
leginsik u mnie to jeden pikus czy ostatni dzien czy pierwszy bo trwał tylko pół dnia ostatni okres hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
to wychodzi 4 września, ale po wczorajszym usg lekarz stwierdził że musiałam już byc dwa tygodnie w ciąży jak dostałam ostatni okres, a to by sie zgadzało mniej więcej bo mam zaznaczone w kalendarzu że 13 listopada było ,,tarło" 😁
i teraz nie wiem na żaden sposób nie chce mi wyjść w którym tyg jestem.
z 3d wczoraj było 27tc i 3 dzień a z daty porodu wychodzi że musi być 5 dzień ?
troche skomplikowane jak na mnie 😮

Ja sobie liczyłam z pierwszego usg i się zgadzało z miesiączką. A teraz kiedy datę mam na później to tak i tak trzymam się pierwszego terminu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ,jak dla mnie to tez jakas filozofia u Ciebie hehe 😉W Twoim przyp.Leer to ja bym sie chyba sugerowala data nie ost,tylko przedostatniej miesiaczki,bo z tego co wiem mialas ostatnia,to takie plamienie jednodniowe raczej ,wiec juz w ciazy bylas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja poczekam na kolejna wizytę co mam 15 czerwca dogrywki na usg 3d zobaczymy czy cos sie zmieniło, a 16 czerwca mam wizytę u swojego gina i zapytam sie go o co kaman.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...