Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):

dziewczyny jesli moge prosic o głosik na moje zdjecie jakie zrobiłam kotu zwanemu Leon byłabym wdzieczna 🙂 😘
http://www.pociagdoekologii.pl/konkurs-foto/przegladaj-galerie/

Leginsik,a czy tam trzeba sie rejestrowac??Wcisnelam jak cos 🙂


i ja tyż 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):

dziewczyny jesli moge prosic o głosik na moje zdjecie jakie zrobiłam kotu zwanemu Leon byłabym wdzieczna 🙂 😘
http://www.pociagdoekologii.pl/konkurs-foto/przegladaj-galerie/

Leginsik,a czy tam trzeba sie rejestrowac??Wcisnelam jak cos 🙂

kurde teraz spojżałam że trzeba sie zarejestrowac,no trudno ale dzieki za checi 🙂

No to sie zarejestruje heh 🙂A slipka jakie fajne ma ,jak ocean pelen tajemnic hahaha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Dziewczyny mam problem. Troszkę was podczytuję i próbuję znaleźć kogoś kto ma podobny i wydaje mi się, że MY ANIA jedziemy na tym samym wózku, tylko nie do końca jestem w temacie jak to u Ciebie wygląda, bo nie miałam neta kilka dni.
MNie też boli brzuch. Kłuje w jednym miejscu. Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej u lekarza i jak się o tym dowiedział badał mi podwozie. Stwierdził, że wszystko ok, że szyjka się nie otwiera i to może być z przemęczenia. Tylko,że wydaje mi się, że ja dużo leniuchuję. Z małym też wszystko dobrze robił USG. Zapisał mi nospę ale tą mocniejszą forte- mam brać rano i wieczorem a jak ból nie ustąpi przyjechać i wyśle mnie do szpitala. Starasznie się zmartwiłam, tym bardziej, że nie znam przyczyny. Nie boli mnie to po raz pierwszy kiedys odczuwałam taki sam ból z prawej strony brzucha ( też już myślałam, że to wyrostek ) a teraz dokładnie z lewej. Nie wiem a może to jajniki??
dziewczyny ktora tak ma? co to moze być? bardzo sie martwie

Mnie przy tych moich zastojach w nerkach czasami tak boli.. właśnie takie kłucia krócej lub dłużej trwające czasem z lewej czasem z prawej strony zwykle tak w lini majtek lub w pachwinach..
od początku tak miałam i lekarze sie nie poznali .. dopiero jak mnie kolka nerkowa złapała na dobre to sie okazało ze to właśnie od ucisku na nerkę.. może u Cibie to też coś takiego skoro ginekologicznie wszystko wygląda ok...
przy najbliższym USG ciąży poproś lekarza żeby ci też nerki sprawdził- może sie wtedy coś wyjaśni.. staraj się też jak najwięcej pić - jeśli to ma podobne podłoże jak u mnie to pomoże a jeśli nie to na pewno nie zaszkodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Nie moge sie zarejestr...wyskakuje mi ze ten e-mail juz jest i ze mam uzyc innego 😮 😮 😮

jak sie rejestrowałam to tez bledy wyskakiwały,ale weszłam na poczte i byl link z tej stronki ze jednak rejestracja powiodła sie.
to jest kocurek sasiada ktory zawsze do mnie przybiega jak pies jak go zawołam,zawsze mu jakas szyneczke dam,nawet karme sucha specjalnie dla niego kupilam i mu rzucam jak siedzi pod balkonem hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Nie moge sie zarejestr...wyskakuje mi ze ten e-mail juz jest i ze mam uzyc innego 😮 😮 😮

jak sie rejestrowałam to tez bledy wyskakiwały,ale weszłam na poczte i byl link z tej stronki ze jednak rejestracja powiodła sie.
to jest kocurek sasiada ktory zawsze do mnie przybiega jak pies jak go zawołam,zawsze mu jakas szyneczke dam,nawet karme sucha specjalnie dla niego kupilam i mu rzucam jak siedzi pod balkonem hehe 🙂

hehehe ,ale cudak 🙂Poszedl glosik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
a ja chciałam się spisać i d... bo nie mam peselów mojej rodzinki i d.. najwyżej bedziemy płacić ☺️

hahha ja na telefon bralam ,jeszcze tylko Kocur zostal jak wroci to go spisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!!
Ja mam czasem bole brzucha jak mnie mały kopie. Takie bole jak na miesiączkę a czasem takie jakby w kroczu raz po lewej raz po prawej, ale to chyba więzadła sie rozciągają. Najgorzej z przewróceniem sie z boku na bok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laski 🙂 i ja po wizycie 🙂 wsio ok , tzn szyjka się nie pogorszyła więc jest dobrze , dużo odpoczynku i nospę mam zwiększyć dawkę bo macica za twarda 🥴 🥴 🥴 a tak to zrobiłam badania rano i na następną wizytę za 2 tygodnie po odbiór . Ciśnienie miałam ok i waga staneła na 9,5 kg 🤪 🙃 także nie jest źle 😜 . Słuchaliśmy serducha Tymonka i bije jak dzwon.. 😁 😁 😁 ogólnie jestem zadowolona i mega zmęczona , od 6stej na nogach 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
a ja chciałam się spisać i d... bo nie mam peselów mojej rodzinki i d.. najwyżej bedziemy płacić ☺️

hahha ja na telefon bralam ,jeszcze tylko Kocur zostal jak wroci to go spisze 🙂

ja nie wiem jak to jest bo siostra ma zameldowanie w Belgii to nie wiem czy i tu musi sie spisywac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, jak u was z tymi brzuszkami/? Mi sie zdaje ze mój brzuszek jest tak nisko jakoś. Czuje ruchy dziecka tak na samym dole, często mi siedzi i naciska na pęcherz, a kopie na boki jakby niżej niż są kości biotrowe. Na badaniu wyszlo ze mam lożysko w dnie macicy i na tylnej ścianie. Zapomnialam zapytac czy to dobrze czy jak?? znacie sie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
hej Laski 🙂 i ja po wizycie 🙂 wsio ok , tzn szyjka się nie pogorszyła więc jest dobrze , dużo odpoczynku i nospę mam zwiększyć dawkę bo macica za twarda 🥴 🥴 🥴 a tak to zrobiłam badania rano i na następną wizytę za 2 tygodnie po odbiór . Ciśnienie miałam ok i waga staneła na 9,5 kg 🤪 🙃 także nie jest źle 😜 . Słuchaliśmy serducha Tymonka i bije jak dzwon.. 😁 😁 😁 ogólnie jestem zadowolona i mega zmęczona , od 6stej na nogach 🥴

To super że jest wszystko oki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jkma napisał(a):
Dziewczyny, jak u was z tymi brzuszkami/? Mi sie zdaje ze mój brzuszek jest tak nisko jakoś. Czuje ruchy dziecka tak na samym dole, często mi siedzi i naciska na pęcherz, a kopie na boki jakby niżej niż są kości biotrowe. Na badaniu wyszlo ze mam lożysko w dnie macicy i na tylnej ścianie. Zapomnialam zapytac czy to dobrze czy jak?? znacie sie??

wg tego co wiem to problem jest tylko wtedy jak łożysko jest przodujące a wszelkie inne położenia są OK więc wg mnie nie masz sie czym martwić 🙂
mi malutka też ciągle naciska na pęcherz i moczowody.. a czasami czuję takie mocne "uderzenia" chyba w szyjkę bo normalnie nie powiem aż gdzie czuję 😉 jednocześnie malutkiej zdarzyło się już kopnąć mnie w żebra ale to chyba jakimś przypadkiem bo było raz i póki co się nie powtórzyło...
nasze maluchy mają jeszcze duuuuużo miejsca więc mogą być w każdym dostępnym dla nich miejscu brzucha i fikać tam aż miło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jkma napisał(a):
Dziewczyny, jak u was z tymi brzuszkami/? Mi sie zdaje ze mój brzuszek jest tak nisko jakoś. Czuje ruchy dziecka tak na samym dole, często mi siedzi i naciska na pęcherz, a kopie na boki jakby niżej niż są kości biotrowe. Na badaniu wyszlo ze mam lożysko w dnie macicy i na tylnej ścianie. Zapomnialam zapytac czy to dobrze czy jak?? znacie sie??

z tego co sie orientuje to by było troche gorzej gdyby na przedniej scianie,wtedy ruchy dziecka sa mniej wyczuwalne i porod czesto konczy sie cesarka wiec jesli lekarz nic nie mowil na temat umiejscowienia lozyska to sie nie masz czym martwic. Moja mala tez czasem fika na samym dole brzucha,czasem gdzies wysoko po bokach i nawet powyzej pepka. Moze jak sie polozysz zmieni pozycje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
pusciutko na Brzusiu ,wszystkie u doktorkow ,czy jak ???
Ja spisalam Familie ,co by sie nie przypieprzali i ide obiadek machnac 🙂
A Agatka-Agamu tez ma dzis wizyte?????jakos Jej nie widu 😮 😮 😮

Nie ma wizyty, tylko znów problem z netem 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Kuźwa wykończę się przez tego durnego operatora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za odp. Mój lekarz wogole rzadko cokolwiek mi tlumaczy, a jak cos zapytam to sie dziwnie na mnie patrzy, a przecież mam prawo wiedzieć skoro to moja pierwsza ciaża i nie wiem jeszcze co i jak ?:/
A maly czasem tak sie ułoży i twardo spi ze jak wstaję rano siusiu to zanim sie przekreci to mija dobra chwila, a brzuch mam twardy wtedy jak kamień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jkma napisał(a):
Dzięki za odp. Mój lekarz wogole rzadko cokolwiek mi tlumaczy, a jak cos zapytam to sie dziwnie na mnie patrzy, a przecież mam prawo wiedzieć skoro to moja pierwsza ciaża i nie wiem jeszcze co i jak ?:/
A maly czasem tak sie ułoży i twardo spi ze jak wstaję rano siusiu to zanim sie przekreci to mija dobra chwila, a brzuch mam twardy wtedy jak kamień 🙂

Tak to jest z tymi lekarzami, myślą że my wszystko wiemy...na szczęście mój wszystko sam tłumaczy!
A jeśli z tym łożyskiem byłoby coś nie tak, to na pewno by powiedział 🙂
Moja też kopie czasem bardzo nisko-tak jakby już wyjść chciałam a czasem czuję ją wysoko, nad pępkiem ,bliżej cycków. Tak że pływają sobie te nasze Maluchy-korzystają z tego, ze jeszcze mają miejsce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarnulko gratuluję raz jeszcze córeczki 😁 dała bym sobie łapy poobcinać że będzie Szymon 😉 grunt że zdrowe i po wizycie ok 😁
Kasia1986 i Doris trzymam mocno kciuki za Wasze egzaminy , na pewno zdacie 🙂
Aniulko dobrze że Cię uspokoili w szpitalu 🙂 super że jest ok !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezuuuuuuuuuu malowałam pazury w racicach, masakra jakaś!!!!!!!!!!!! ani się zgiąć, ani nic, Gabrychowy domek przeszkadza....
Pot mi normalnie cieknie po tyłku i plecy mnie bolą, kurde chyba następnym razem się do kosmetyczki wybiorę na ten zabieg, bo rady nie daję....
Niby ten brzuch duży nie jest, a człowiek ruszać się nie może...
Rano przyszła sąsiadka, zadzwoniła do drzwi , a ja z łóżka nie mogłam się podnieść
Normalnie jak emerytka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i wogóle dziś się dowiedziałam że mój Czarnulek w USA w Orlando pracował na położnictwie i patologi niemowlęcej 😲 , dobrze wiedzieć ... wogóle to ma ponoć brata Anestezjologa i siorę Stomatologa 😮 no no wykształcona rodzinka 🙂 ale fajnie wiedzieć że zna się na rzeczy i jakieś doświadczenie ma .
Co do łożyska Asiu to mam tak samo ułożone i jak pytałam mojego gina to powiedział że jest prawidłowo ułożone do porodu naturalnego 🙂 także nic się nie martw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Jezuuuuuuuuuu malowałam pazury w racicach, masakra jakaś!!!!!!!!!!!! ani się zgiąć, ani nic, Gabrychowy domek przeszkadza....
Pot mi normalnie cieknie po tyłku i plecy mnie bolą, kurde chyba następnym razem się do kosmetyczki wybiorę na ten zabieg, bo rady nie daję....
Niby ten brzuch duży nie jest, a człowiek ruszać się nie może...
Rano przyszła sąsiadka, zadzwoniła do drzwi , a ja z łóżka nie mogłam się podnieść
Normalnie jak emerytka...



ja juz nie maluje u stóp 🥴 siora mi ostatnio delikatnie pomalowała bo ja nie mam siły się tak wyginać hehe a i z wyra się nie moge często zwlec ... a tu najgorsze m-ce przed nami dopiero 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...