Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laski 🙂
dzisiaj nie mam co narzekac na sen bo tylko dwa razy zawedrowałam do kibelka i wstałam po 10 bo mnie mama tel obudziałła 🙂
Gusia ale zdolniacha z Ciebie poprostu śliczna pościel 🙂i pogratuluj córce 🙂
Trzymam kciuki za mamuski co ida do gina 🙂
jem właśnie wielkie śniadanie a co 😜i mam zamiar dziaj ogarnac chałupke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
hej Dziewczyny 🙂 u mnie pochmurno i nie za ciepło 🥴 noc dość przespana nie licząc wędrówek do WC 🙃 😉
Gusia super łóżeczko 😁 😁 😁 😁 😁 sprytna bestia z Ciebie 😁 🤪
Iwonko i Ania czekamy na relację z wizyty 🙂 na pewno będzie ok !!!
co do butelek ja mam avent , wszyscy chwalą więc spróbuję i ja 🙂 😁
rano tak leżałam i myślałam nad napisem na pościel i mogło by być "ja tutaj rządzę" 🤪 😁 😁 😁 tak jak na tych bodziakach 😁 podpowiedzcie coś laski bo chciałam zamówić już tą pościel ??

http://allegro.pl/11-el-posciel-z-aplikacja-120x90-cztery-gratisy-i1641178976.html



czesc. witam wszystkie mamuski
ciezki weedend za mna, ale wszystkie egzaminy i zaliczenia z glowy 🙂 jeszcze tylko 1 egz 17 lipca no i semestr za mną.
Mogę w końcu z Wami posiedzieć.

Asiu a taki napis: "Najukochańszy Skarbeczek Mamusi i Tatusia"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Laseczki 🙂 KUrcze ze tez nie mam czasu was podczytac dokladnie, to tylko zapytam czy wszystkie mamusie i dzieciaczki zdrowe? Jak sie Wam spi? Moja mala ostatnio tak buszuje w nocy ze nie ma szansy spac w tym czasie, chyba juz nie jest taka mala ze tak silnie kopie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Dziewczyny orientujecie sie czy urlop dla tatusiów po urodzeniu dziecka wlicza się do ogólnego urlopu? tzn. do tych 20 czy 26 dni? czy jest dodatkowy? i czy jest płatny jak normalny urlop?
z tego co wiem to soie nie wlicza do urlopu ktory ma normalnie tylko to sa dodatkowe dwa dni dla Tatusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was i ja dziewczyny! nie wchodziłam i nie pisałam nic bo ostatnio się źle czuje, poranne mdłości mam ;/ (?) czemu niewiem ... mam nadzieje że koszmar nie wróci, bo całe 4 miesiące się męczyłam... masakra, ostatnio jak chodzę, albo podnoszę się z łóżka strasznie mnie boli pitkaaa kurde ;/ niewiem o co kaman... Widzę że wy też macie skurcze, ja już ich niemam brałam MAGNE B6 i po dwóch tygodniach jak ręką odjął...Idę dziś po wyniki, ciekawe czy mam tą cukrzyce czy to tylko jakis fałszywy alarm był... Może jeszcze zajrze jak się będę dobrze czuła. BUZIAKi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Wszystkim. Ja Właśnie wróciłam z badań. Też należę dziś do Kobietek mających wizytę. Dziewoje, jak poproszę gina o usg to może mi odmówić? bo miałam robione w tamtym tygodniu ale mam pewne wątpliwości. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
Dzień Dobry Wszystkim. Ja Właśnie wróciłam z badań. Też należę dziś do Kobietek mających wizytę. Dziewoje, jak poproszę gina o usg to może mi odmówić? bo miałam robione w tamtym tygodniu ale mam pewne wątpliwości. 🙂
Raczej nie odmowi chyba ze on jest pewien ze wszystko gra, a co sie dzieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusiaaa222 napisał(a):
Witam was i ja dziewczyny! nie wchodziłam i nie pisałam nic bo ostatnio się źle czuje, poranne mdłości mam ;/ (?) czemu niewiem ... mam nadzieje że koszmar nie wróci, bo całe 4 miesiące się męczyłam... masakra, ostatnio jak chodzę, albo podnoszę się z łóżka strasznie mnie boli pitkaaa kurde ;/ niewiem o co kaman... Widzę że wy też macie skurcze, ja już ich niemam brałam MAGNE B6 i po dwóch tygodniach jak ręką odjął...Idę dziś po wyniki, ciekawe czy mam tą cukrzyce czy to tylko jakis fałszywy alarm był... Może jeszcze zajrze jak się będę dobrze czuła. BUZIAKi


wiele kobiet w trzecim trymestrze cierpi na mdłości, czują się tak jak w pierwszym trymestrze. dlatego bo dzidzia naciska na wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Dziewczyny orientujecie sie czy urlop dla tatusiów po urodzeniu dziecka wlicza się do ogólnego urlopu? tzn. do tych 20 czy 26 dni? czy jest dodatkowy? i czy jest płatny jak normalny urlop?

Ale to chodzi o ten" tacierzyński"??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mi wgl data porodu nie pokrywa się nawet w małym stopniu z datą ostatniej miesiączki. bo data ostatniej miesiączki to 19.11 czyli poród na 26.08. a z usg poród na 13.09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
Dzień Dobry Wszystkim. Ja Właśnie wróciłam z badań. Też należę dziś do Kobietek mających wizytę. Dziewoje, jak poproszę gina o usg to może mi odmówić? bo miałam robione w tamtym tygodniu ale mam pewne wątpliwości. 🙂

Nie mam pojęcia, ja mam usg na każdej wizycie. Myślę że odmówić nie może...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
,, Od 1 stycznia 2010 r. przysługuje im również urlop ojcowski. Na początku będzie on udzielany w wymiarze 1 tygodnia a od 1 stycznia 2012 r. w wymiarze 2 tygodni, nie dłużej jednak niż do ukończenia przez dziecko 12 miesięcy. Urlop ojcowski przysługuje niezależnie od urlopu macierzyńskiego i dodatkowego urlopu macierzyńskiego.'' to jeżeli chodzi o ojcowski 🙂 i jest normalnie płatny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia160482 napisał(a):
Witam wszystkie Brzuszki 🙂
Jestem z Wami po raz pierwszy i mam nadzieję, że pomimo tego iż dołączam się troszkę późno nie będę Wam przeszkadzała... W końcu już trochę razem przeszłyście 🙂


witamy 🙂 co u Ciebie ? jak ciąża ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
bo mi wgl data porodu nie pokrywa się nawet w małym stopniu z datą ostatniej miesiączki. bo data ostatniej miesiączki to 19.11 czyli poród na 26.08. a z usg poród na 13.09

Często tak jest,że se data z miesiączki nie pokrywa z datą z usg,dlatego zawsze są te 2 tygodnie w tą lub w tą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia160482 napisał(a):
Witam wszystkie Brzuszki 🙂
Jestem z Wami po raz pierwszy i mam nadzieję, że pomimo tego iż dołączam się troszkę późno nie będę Wam przeszkadzała... W końcu już trochę razem przeszłyście 🙂

Zapraszamy 🙂 i opowiadaj jak sie czujesz i w ogóle wszystko o sobie i Maluszku 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
Dzień Dobry Wszystkim. Ja Właśnie wróciłam z badań. Też należę dziś do Kobietek mających wizytę. Dziewoje, jak poproszę gina o usg to może mi odmówić? bo miałam robione w tamtym tygodniu ale mam pewne wątpliwości. 🙂


na którą idziesz ? będziemy czekać na relację 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
bo mi wgl data porodu nie pokrywa się nawet w małym stopniu z datą ostatniej miesiączki. bo data ostatniej miesiączki to 19.11 czyli poród na 26.08. a z usg poród na 13.09

Często tak jest,że se data z miesiączki nie pokrywa z datą z usg,dlatego zawsze są te 2 tygodnie w tą lub w tą 🙂


no u mnie jest grubo ponad 2 tygodnie. Dlatego się martwie, że dzidzia jest za mała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...