Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Kochane byłam na usg 3D...Malutka ma się świetnie..i świetnie wygląda..jak malutka kluska ☺️ Waży 2300g..Lekarz mówi,ze jak Ją donosze do końca to po Jej wyglądzie i przybieraniu na wadze można spodziewać sie,że spokojnie osiągnie wage 4 kg..ja ważyłam 3800 a J ponad 4 kg..także będzie wesoło na porodówce..Pokazała sie w całej okazałości między nogami-wątpliwości nie ma że to Emilka..poziewała troche..pouśmiechała sie..pomarszczyła czółko i possała paluszka..Wszystko jest w porządku..więc jestem szczęśliwa!!A od rana sobie wesoło bryka..KOCHANA JEST!!!!


ale super 🤪 🤪 🤪 🤪 tez bym z chęcią swoja pooglądała 😁 ale juz niedługo zobaczymy się na żywo 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Agamu napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Marta napisala mi ze tym razem wygrala !Maz wystraszyl sie jak mu powiedziala ,ze chce zostac w Tczewie do porodu ..nigdzie nie jada 🤪 🤪 🤪 Napisalam,ze jestesmy z Niej dumne 🙂hihi bo jestesmy prawda?


jaki facet wygra z bandą wkurzonych ciężarówek?? 😜 😜 😜 🤪 🤪 🤪

Agata ale masz boską fotką w avatarze 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


dzięki 🙂 doczekałam się w końcu i mężu mi porządne zrobił 🙂

CUDNIE FAKT !!!JAK FOTO MODYL!!!!:woohoo: 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


aaa bijcie mnie 😁 😁 zamiast "dzięki 🙂 doczekałam się w końcu i mężu mi porządne zrobił 🙂
" przeczytalam doczekalam sie w koncu i mezu mi porzadnie zrobił 😁 😁 😁


głodnemu chleb na myśli 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Zocha napisał(a):
hej,
włąśnie wróciłam z wizyty i normalnie ryczeć mi sie chce...
serduszko bije, wszystko pozamykane ale ten mój mały łobuz - tak jak myślałam- się obrócił i teraz ma łepinkę w górze.. jeśli jej się nie odmieni to wiadomo ... cesarka... gin kazała sie umówić na jeszcze jedno usg na koniec sierpnia tak żebyśmy na kolejnej wizycie, czyli 1 września już wiedziały co i jak planować...
wiem ze najważniejsze ze zdrowa ale i tak podłamałam sie jakoś strasznie.... 😞

to nie jest powód do płaczu i załamywania się,niektóre kobiety maja wieksze problemy. Najwazniejsze ze dziecko zdrowe !
\

Wiem, wiem i cieszę sie że to tylko taki "problem" sie szykuje ... w gabinecie się nawet jakoś bardzo nei zmartwiłam i nie wystraszyłam ale później w drodze do domu mnie jakieś takie przygnębienie dopadło...
wiem, że jestem głupia... no ale cóż... może to te hormony...


to sie latwo mowi tym co nie maja tego problemu!!! ja go mam i tez przez to spac w nocy nie moge, panicznie boje sie cc!!!!!!!!!!1

a kiedy masz teraz wizytę czy USG???
mi powiedziała że w sumie to na odwrócenie jeszce małej tydzień został - więc mało raczej .... ale usg mam zrobić w 38 tc bo wtedy to już podobno nie ma bata i do porodu nic się już nie odmieni..


ja mam USG na każdej wizycie. W 32 tyg. dowiedziałam się, że mały nie fiknął, a już powinien. Teraz byłam we wtorek - 34 tydz. dalej ułożenie pośladkowe, następną mam za 2 tyg. - 36 tydz., jeśli dalej będzie to samo lekarz będzie rozmawiał ze mną na temat cc, umówimy się na operacji. Ale daje mu czas do 38 tyg. Jak wtedy nie fiknie, to jeśli ciąża będzie przebiegać bez komplikacji w 39 tyg. będzie mi robił cc. ( Mój lekarz pracuje w szpitalu, osobiście robi swoim pacjentkom ).
Mówił, że jest szansa, że mały fiknie, ale nie ukrywa, że z dnia na dzień coraz mniejsza, bo mały jest coraz większy.
Tak samo pytałam o te ćwiczenia i o to świecenie latarką - mówił, że mam sobie ćwiczyć, bo to nie zaszkodzi, ale dał mi do zrozumienia, że słabo w to wierzy. Mówił, że jeśli mały będzie wolał zostać w tej pozycji nic go nie zmusi do zmiany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Dziewczyny mam pytanko czy kremu babmino z pantenolem tez używa się do pupy po przewijaniu?czy lepiej kupić jakis typowo na odparzenia( nie mówię o sudokremie czy linomagu bo z tego co słyszałam że takie stosuje się jak juz jest podrażnienie) ale np. nivea na odparzenia czy hip

Ja mam mase probek z nivea, johnsona p/odparzeniom i bede pewnie stosowac profilakatycznie a nie czekac az sie pupka odparzy


co do profilaktyki to lepiej dziecka nie przyzwczajac do tych kremów bo potem będą większe odparzenia 😞 Ja polecam po zmianie pieluszki podypac trochę pudrem pupkę i kachę/ptaszka, wg mnie jest to najlepszy sposób na uniknięci podrażnienie. podobnie po kąpieli zawsze stosowałam puder sypiąc pod paszki, przy szyjce, tam gdzie są fałdy skórne, żeby nie było zaczerwienione.
A bambino z pentanolem? dla mnie jest to krem pielęgnacyjny do ciała, nie na odparzenia. Na odparzenia to wg mnie sudocrem i inne tego typu kremy


a ja właśnie słyszałam, żeby na początku pudru nie stosować.... juz sama nie wiem 🤔 każdy inaczej mówi 🤔

jak nic sie nie dzieje to dobrze wysuszyc pupe i samym pudrem cienko posypac i wacikiem strzepac nadmiar pudru,co by sie nie robily grudki w polaczeniu z wilgocia 🙂albo maka ziemniaczana 🙂
ja na przemian tak robilam raz puder,raz maka,raz cieniutka warstwa kremu nivea na te sfery 🙂
Jednak nie mozna i kremu i pudru klasc,bo to sie dopiero porobi maniana 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Agamu napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Marta napisala mi ze tym razem wygrala !Maz wystraszyl sie jak mu powiedziala ,ze chce zostac w Tczewie do porodu ..nigdzie nie jada 🤪 🤪 🤪 Napisalam,ze jestesmy z Niej dumne 🙂hihi bo jestesmy prawda?


jaki facet wygra z bandą wkurzonych ciężarówek?? 😜 😜 😜 🤪 🤪 🤪

Agata ale masz boską fotką w avatarze 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


dzięki 🙂 doczekałam się w końcu i mężu mi porządne zrobił 🙂

CUDNIE FAKT !!!JAK FOTO MODYL!!!!:woohoo: 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


aaa bijcie mnie 😁 😁 zamiast "dzięki 🙂 doczekałam się w końcu i mężu mi porządne zrobił 🙂
" przeczytalam doczekalam sie w koncu i mezu mi porzadnie zrobił 😁 😁 😁


głodnemu chleb na myśli 😜


hehe nie nie, ja nie mam zakazu (chyba 😁) i nie narzekam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
K!@#$% zrobiłam kotlety mielone i w środku są surowe, nosz k!@#% na zewnątrz wygląają na dobre, a w srodku różowa niepodzianka.. ehh

hahahahaa Kasia Ty to sie masz z tymi kotleciorami 😁 😁 😁kiedys zweglilas chyba jak dobrze pamietam,a teraz prosze...ten brak fikolajkow chyba tak wplywa na nas ciezarowki! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 zakretasy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
hej dziewczyny Marta współczuje akcji z mężem TRZYMAJ SIĘ Kochana 😘
ach te chłopy w większości są popaprane a najgorzej jak maminsynek 😮
ja mam jechać ze swoim do tej Łodzi w niedziele ajjjjjjj ten mój to w gorącej wodzie kąpany... a bo już mieszkanie jest no i co z tego jak na 4pietrze 😮 wczoraj się dowiedział.... znalezliśmy jak narazie kawalerkę na 1 pietrze. Tylko dopiero od wrzesnia 😮 Dołuje mnie perspektywa zostania samej w obcym mieście ale Mój twierdzi że jak tylko coś się bedzie działo to na drugi dzien bedzie tak tylko że jak coś sama muszę do szpitala śmigać nie wiem taksą pewnie. Jego siostry ani matki nie chce do pomocy bo On jak już pisałam nie może patrzeć na moją mamę 😠
🤢 🤢 🤢 ja pierdole tez masz dylemat....masakra... 😮 😮 😮


ja to ogólnie współczuję dziewczynom, które sa same w obcym mieście, same w sensie, że tylko z mężem, którego tez często nie ma itd. ja jak miałam 19 lat przyjechałam sama do Poznania z miasta oddalonego o 600km, znałam 1 kumpele, która i tak mnie olała bo miała swoje życie. Jak teraz o tym pomyslę to stwierdzam, że miałam niezłe jaja 😁 ze wszystkim trzeba było sobie radzic samemu ale człowiek przynajmniej się zahartował 🙂huh:

jak bym nie była w ciąży to bym się nie pier... a teraz to nasze życie bedzie się kręcić dokoła małych istotek 🙂 ojjj Mój to udany jest albo wymyśla że jak nie chce to mogę sobie siedziec u mamy a on mnie bedzie odwiedział znaczy nas w niedziele a to znowu jak urodzę i mały bedzie miał tydz to nas zabierze do Łodzi jakies takie te chłopy nie zyciowe czasem ehh już mówi że jak coś to można jezdzic raz na mies do rodziców taaa z małym dzieckiem gdzie w jego pokoju nie ma ogrzewania co to jest 200km przejechać w te i spowrotem jednego dnia jak mnie wkurwi to zostanę u mamy i na tym się skończy czasami czlek ma dość miliona pomyslow i już tak robimy

tak ,ale oby sie za bardzo nie przyzwyczail do roli "odwiedzajacego tatusia"i tylko na raczki titiriti a cala harówa na Tobie....Niechaj sie spisze ,od poczatku wspolnie innaczej 🙂

a powiedz Kochana co ja mam innego zrobić jak on bedzie sobie jezdził tirem a tylko weekendy w domu musi tak być bo nie wyżyjemy jakby miał miec takaą robotę wiem sama sobie poczesci winna jestem biorąc sobie chłopa z kredytami i tirowca w dodatku 🤨

no coz silna Babeczka jestes dasz rade!

😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Leginsik napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
bycie na utrzymaniu partnera nie jest fajne bo to zawsze jakaś zalezność choc wydaje mi się, że jeszcze gorsze jest jak facet jest na utrzymaniu żony czy partnerki 🤢

to tez zalezy jakie relacje sa miedzy partnerami,pamietam jak na naszym weselu wodzirej zadawal pytania i padło takie kto bedzie trzymal pieniadze bez wahania podniosla kartke z napisem "ON" i to nie chodzi o dominacje w zwiazku,skracanie mi pasa bo on pracuje ja jestem na jego utrzymaniu itp po prostu ja jestem jeszcze mloda i moglabym nie tak jak trzeba rozporzadzac pieniedzmi a on juz ma ten temat bardziej polapany,wiec sie nie musze martwic chociazby rachunkami. Nie musze sie go prosic o pieniadze,bo zawsze pare zł mam w portfelu,nigdy mi jeszcze nie wypomnial ze to ON pracuje na nas tylko jeszcze przypomina mi ze to sa nasze wspolne pieniadze. Wiec poki ja na razie nie pracuje staram sie zadbac o to aby maż nie chodzil głodny,miał czyste majtki i skarpetki a sytuacja materialan pewnie jeszcze bardziej sie wyklaruje jak zaczne pracowac wtedy bedzie nas na troche rzeczy wiecej stac i to wszystko,od poczatku nie bylo moje-twoje,tylko nasze.


To u ciebie zdrowo to funkcjonuje i jest git

akurat to jest bardzo ważne w ziazku,tym bardziej jak sie jest juz malzenstwem i sie mieszka na swoim..dlatego ciesze sie niezmiernie ze u nas to bezproblemu funkcjonuje i nie ma nieporozumien,kłótni itp


No i dlatego szukam dla corki dobrego Dinusia ale bogatego 😁 hehe a Maga mowi ze ja materialistka -tesciowa 😜 😜 😜 hehehe a jeszcze bedzie chciala moja Laurke dla swojego przystojniaka 😜


hehe peeewnie, ze bedzie chciala 😁 😘
ale mały będzie zaradny po tacie, wiec nic się nie bój 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
Witajta kobitki!!! Ja przed chwilą wróciłam z pracki i zaglądam a tu tyle stron !!Ożesz kobity! Nie wiecie co z Leer??ja muszę dzisiaj zajac się zaproszeniami na chrzciny wkoncu wybrac jakies i zamówic.

szaona jesteś że do pracy jeszcze śmigasz 🤪
a co u Leer to i ja nie wiem.. albo przegapiłam coś albo nie ma wieści...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Witajta kobitki!!! Ja przed chwilą wróciłam z pracki i zaglądam a tu tyle stron !!Ożesz kobity! Nie wiecie co z Leer??ja muszę dzisiaj zajac się zaproszeniami na chrzciny wkoncu wybrac jakies i zamówic.

szaona jesteś że do pracy jeszcze śmigasz 🤪
a co u Leer to i ja nie wiem.. albo przegapiłam coś albo nie ma wieści...


Oj kochana wiemże jestem szalona ale jak się ma własny biznes to wiesz każdy grosz się przyda a klientki czują sie wyjątkowo zadbane jeśli kobita w 9 misiącu ciązy się fatyguje i robi im pazury 🙂 to i napiwki zostawiają 🙂 🙂 🙂mam jeszcze 22 ostatnią klientke a potem pass!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Witajta kobitki!!! Ja przed chwilą wróciłam z pracki i zaglądam a tu tyle stron !!Ożesz kobity! Nie wiecie co z Leer??ja muszę dzisiaj zajac się zaproszeniami na chrzciny wkoncu wybrac jakies i zamówic.

szaona jesteś że do pracy jeszcze śmigasz 🤪
a co u Leer to i ja nie wiem.. albo przegapiłam coś albo nie ma wieści...


a ty czulas jak ci sie mala przekreciala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem 🙂 byłam z mamą na małych zakupach 🙂
Ania trzymaj się dzielnie 😘 😘 😘 ..... Super że z Emilką ok !
Zocha najważniejsze że zdrowa Niuńka a CC się nie martw 🙂 jeszcze może sie przekręci 🙂 głowa do góry !!! pytałaś o te paznokcie ??
Doris super że po wizycie ok 🙂 nic się nie chwalisz co pokupowałaś 🙃 ??
Asiulka przyszła mi koszula XL 42 i powiem Ci że będzie mała do porodu 😮 🤢
Leer nic nie pisała 🤔 kurde może rodzi ? 🤨

powiem Wam że pierdolca dostanę z tym hukiem 😮 😮 😮 już mam dość i prawie 😮
Wogóle słaba jestem jak dupa węża 🤢 chyba pogoda daję w kość ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i żeby u mnie nie było monotonnie to mój zmienia pracę od przyszłego tygodnia i dzień w dzień będzie jeżdził od rana z towarem do zakopanego 😮 więc jeżeli mi zacznie się coś dziać to nie dojedzie jak w obecnej pracy w 10min tylko muszę sobie kołować transport 🤢 szlag .... dobrze że rodzina na miejscu a jak w razie W wszystkich wywieje to zostaje karetka albo taxi 😮 ja pierdole już się zaczynam stresować że będę sama na porodówce bo nie zdąży przyjechać i będę musiała sama rodzić 😞 jak nie urok to sraczka .... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wiedziałam kiedy małą się odwróciła bo zaczeła kopac i rozciągac sie ciągle w tych samych miejscach mnie już się odwróciła w 7 miesiącu,ale teraz to mnie już boli jak kopie masakra własnie takie wygibasy robi że szok,moja koleżanka połozna dziś była i powiedziała mi że mam jeszcze wysoko brzuszek, 😞 a ja mam juz taką nadzieje że urodze w sierpniu bardzo bym chciała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i oczywiście będzie problem po porodzie bo nie będzie mógł ze mną siedzieć jak planował 2 tygodnie tylko góra kilka dni 😞 🤢 .... eh...dobrze że mama jest piętro niżej ale wiecie chcieliśmy tak razem posiedzieć i się nacieszać Młodym a i chciałam głównie pomocy od niego żeby i on doświadczenia nabrał ... a tak będzie tatuś wieczorowy 😮 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
no i oczywiście będzie problem po porodzie bo nie będzie mógł ze mną siedzieć jak planował 2 tygodnie tylko góra kilka dni 😞 🤢 .... eh...dobrze że mama jest piętro niżej ale wiecie chcieliśmy tak razem posiedzieć i się nacieszać Młodym a i chciałam głównie pomocy od niego żeby i on doświadczenia nabrał ... a tak będzie tatuś wieczorowy 😮 😞


nie przejmuj sie kochana, jakos sobie dacie rade, wazne, ze on jest zaangazowany i wtedy kiedy bedzie mogl na pewno bedzie Ci duzo pomagal :*
moj tez niestety nie bedzie mogl ze mna po porodzie byc.. tak jak napisalas gora kilka dni urlopu... mama tez bedzie, moze nie pietro nizej, ale zawsze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
popisałam sobie a tu nikogo nie ma 🤔 ide się wyłożyć bo nogi mi do dupy wchodzą a dupa się rozjeżdża na wszystkie strony świata ...czas poleżeć


ja tez lece zjesc reszte sliwek, ktore sie jeszcze ostaly 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...