Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Gdzie jest ta Anka 100.....??? mam do niej pare pytan , ja juz nie moge pic tej wody ....chociaz ja pije do diabła i co maleje a nie rosnie .....to nic nie daje te picie wody .....co tu robic kaza tylko lezec ....i juz .....


NO HAWAJE MASZ JAK TRZA KOCHANA..
TYLKO PIASKU POD DUPSKO NASYPAC I JAK NA PLAZY 🙂
A ROBILI CI USG ?? PODPATZRYLAS MALENSTWO ???

no robili dlatego wiedza ze spada ilosc wod.....pije pije i do chu**** nic a nic wiecej tylko mniej ....no człowiek szału dostanie niedługo ....


A POTWIERDZILI CI PLEC DZIDZI ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
Agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
ej dziewczyny mam skurcze co ok 7-8 min 🥴 juz wczesniej sie tak tez zdarzalo.. one nie sa jakies super bolesne, uciazliwe raczej..
wzielam tabletke juz wczesniej ta przeciw skurczom macicy... zobaczymy..
czy ktoras tu potajemnie nie piekla jablecznika?! 😜

Ja nie piekłam, wiem że Zocha wczoraj chciała piec,ale nie wiem czy piekła w końcu!!


uh.. jest coraz bardziej uciazliwie.... 🥴

Kurde to może udaj się na izbę przyjęć gdzieś,niech sprawdzą co to...


no jesli nie przejdzie za chwile to pojedziemy.. a teraz ide sie polozyc.. 🥴
bo ja juz wczesniej tez tak czasem mialam.. a raz to jak zapomnialam fenoterolu wziac to mialam juz takie super bolesne porodowe.. myslalam, ze oszaleje.. te teraz po prostu sa uciazliwe..
musi tylko moja tabetka zadzialac..
ja jeszcze nie moge rodzic- moj lekarz nie wrocil z urlopu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Wezcie nie pieczcie tych pier***** jabłecznikow ....bo Wam w chude dupy natrzepie ....do diabła .....ja musze jeszcze z 2 tyg wytrzymac ..... 🤪

🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 ja poki co nic nie upiekę...nawet piekarnika nie otworzę na wszelki wypadek hihihhih 🙂

Agata wez ty tu wszystkiego pilnuj ....bo ja ja wczesniej urodze znaczy mnie potna to Was zatłukę.... 🤔 🤔

TAK JEST, będę pilnować! Jak Auschwitz Kommander 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Gdzie jest ta Anka 100.....??? mam do niej pare pytan , ja juz nie moge pic tej wody ....chociaz ja pije do diabła i co maleje a nie rosnie .....to nic nie daje te picie wody .....co tu robic kaza tylko lezec ....i juz .....


Aga mi też spadało po kilku 3 dniach poszło w górę.

nie wiem 2.5 szcze cały czas ....no juz mam dosyc odbija mi sie woda .....
ile litrów wypiłaś wczoraj?

mi poszło do góry jak dobiłam do 4 l !!!!!!!!!!!!!!!! + kawy, ja wczoraj się tak opiłam, że w nocy co pół godziny sikałam, wysikałam się i dalej piłam, ale też już serdecznie mam dosyć.

Anka a od kogo wiesz o tej wodzie ....ze trzeba tyle pic......


Mi te wody sprawdzało w końcu z 15 lakarzy łącznie, bo ja jak jechałam do szpitala to byli przygotowani na poród, póżniej różni lekarze usg kontrolne i każdy mówił to samo, pić, pić i jeszcze raz pić. Oni mogą uzupełnić wody, ale tego za bardzo nie praktykują w 3 trymestrze, dlaczego tego sie już nie dopytywałam, jak jest tylko sytuacja tragiczna to podczas porodu je uzupełniają,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
Agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
ej dziewczyny mam skurcze co ok 7-8 min 🥴 juz wczesniej sie tak tez zdarzalo.. one nie sa jakies super bolesne, uciazliwe raczej..
wzielam tabletke juz wczesniej ta przeciw skurczom macicy... zobaczymy..
czy ktoras tu potajemnie nie piekla jablecznika?! 😜

Ja nie piekłam, wiem że Zocha wczoraj chciała piec,ale nie wiem czy piekła w końcu!!


uh.. jest coraz bardziej uciazliwie.... 🥴

Kurde to może udaj się na izbę przyjęć gdzieś,niech sprawdzą co to...


no jesli nie przejdzie za chwile to pojedziemy.. a teraz ide sie polozyc.. 🥴
bo ja juz wczesniej tez tak czasem mialam.. a raz to jak zapomnialam fenoterolu wziac to mialam juz takie super bolesne porodowe.. myslalam, ze oszaleje.. te teraz po prostu sa uciazliwe..
musi tylko moja tabetka zadzialac..
ja jeszcze nie moge rodzic- moj lekarz nie wrocil z urlopu!!

A może pod prysznic idź,może to coś zlagodzi...kurcze ale się zdenerwowałam,normalnie aż mi się ręce spociły...conajmniej jakbym ja miała skurcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
Agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
ej dziewczyny mam skurcze co ok 7-8 min 🥴 juz wczesniej sie tak tez zdarzalo.. one nie sa jakies super bolesne, uciazliwe raczej..
wzielam tabletke juz wczesniej ta przeciw skurczom macicy... zobaczymy..
czy ktoras tu potajemnie nie piekla jablecznika?! 😜

Ja nie piekłam, wiem że Zocha wczoraj chciała piec,ale nie wiem czy piekła w końcu!!


uh.. jest coraz bardziej uciazliwie.... 🥴

Kurde to może udaj się na izbę przyjęć gdzieś,niech sprawdzą co to...


no jesli nie przejdzie za chwile to pojedziemy.. a teraz ide sie polozyc.. 🥴
bo ja juz wczesniej tez tak czasem mialam.. a raz to jak zapomnialam fenoterolu wziac to mialam juz takie super bolesne porodowe.. myslalam, ze oszaleje.. te teraz po prostu sa uciazliwe..
musi tylko moja tabetka zadzialac..
ja jeszcze nie moge rodzic- moj lekarz nie wrocil z urlopu!!


Co do skurczy nic nie pomogę, zielona w te klocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Gdzie jest ta Anka 100.....??? mam do niej pare pytan , ja juz nie moge pic tej wody ....chociaz ja pije do diabła i co maleje a nie rosnie .....to nic nie daje te picie wody .....co tu robic kaza tylko lezec ....i juz .....


mi lekarz mówił, że trzeba dużo pić, w ciąży organizm musi być dobrze nawodniony, ale, że to specjalnie nie wpływa na ilość wód płodowych. Taka ciąża i tyle. Trzeba to po prostu na bieżąco monitorować. Jednym się poprawia, innym nie. Mi też ciągle ubywa, mimo, że wciskałam wodę w siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Aga, a co oni nic ci nie mówią co jak po co na co i dlaczego ?, tylko leżeć ?, leżeć to można w domu i codziennie się wstawiać na kontrole.

No wlaśnie też mnie to dziwi, że każą tylko leżeć zamiast powiedzieć co robić,żeby tych wód było więcej... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
ej dziewczyny mam skurcze co ok 7-8 min 🥴 juz wczesniej sie tak tez zdarzalo.. one nie sa jakies super bolesne, uciazliwe raczej..
wzielam tabletke juz wczesniej ta przeciw skurczom macicy... zobaczymy..
czy ktoras tu potajemnie nie piekla jablecznika?! 😜

Ja nie piekłam, wiem że Zocha wczoraj chciała piec,ale nie wiem czy piekła w końcu!!


uh.. jest coraz bardziej uciazliwie.... 🥴


może się zaczęło 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
ej dziewczyny mam skurcze co ok 7-8 min 🥴 juz wczesniej sie tak tez zdarzalo.. one nie sa jakies super bolesne, uciazliwe raczej..
wzielam tabletke juz wczesniej ta przeciw skurczom macicy... zobaczymy..
czy ktoras tu potajemnie nie piekla jablecznika?! 😜

Ja nie piekłam, wiem że Zocha wczoraj chciała piec,ale nie wiem czy piekła w końcu!!


uh.. jest coraz bardziej uciazliwie.... 🥴


może się zaczęło 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
ej dziewczyny mam skurcze co ok 7-8 min 🥴 juz wczesniej sie tak tez zdarzalo.. one nie sa jakies super bolesne, uciazliwe raczej..
wzielam tabletke juz wczesniej ta przeciw skurczom macicy... zobaczymy..
czy ktoras tu potajemnie nie piekla jablecznika?! 😜


🤪 co 7-8 min. - brzmi poważnie! Ja jeszcze nie piekłam, ale jabłka czekają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Gdzie jest ta Anka 100.....??? mam do niej pare pytan , ja juz nie moge pic tej wody ....chociaz ja pije do diabła i co maleje a nie rosnie .....to nic nie daje te picie wody .....co tu robic kaza tylko lezec ....i juz .....


Aga mi też spadało po kilku 3 dniach poszło w górę.

nie wiem 2.5 szcze cały czas ....no juz mam dosyc odbija mi sie woda .....
ile litrów wypiłaś wczoraj?

mi poszło do góry jak dobiłam do 4 l !!!!!!!!!!!!!!!! + kawy, ja wczoraj się tak opiłam, że w nocy co pół godziny sikałam, wysikałam się i dalej piłam, ale też już serdecznie mam dosyć.

Anka a od kogo wiesz o tej wodzie ....ze trzeba tyle pic......


Mi te wody sprawdzało w końcu z 15 lakarzy łącznie, bo ja jak jechałam do szpitala to byli przygotowani na poród, póżniej różni lekarze usg kontrolne i każdy mówił to samo, pić, pić i jeszcze raz pić. Oni mogą uzupełnić wody, ale tego za bardzo nie praktykują w 3 trymestrze, dlaczego tego sie już nie dopytywałam, jak jest tylko sytuacja tragiczna to podczas porodu je uzupełniają,


Mnie od początku ciąży gin uczula na picie dużej ilości wody. Tak przyzwyczaiłam organizm, że 2-3 l nie robi na mnie wrażenia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trzymają Czarnulkę w szpitalu, bo napewno monitorują ją na bieżąco. Jedno stawienie w szpitalu by nic nie dało. Mnie badali i w dzień i w nocy. Ciągłe pobudki położnych i lekarzy, sprawdzali tętno małego i ilość wód płodowych. Mi lekarz mówił, że norma jest od 7,5. W necie czytałam,że od 5. Nasza Anka też tak mówi. Dzwoniłam do gina, znowu potwierdził, że od 7,5 i kazał nie sugerować się internetem. Też mówił, że w 3 trymestrze nie praktykuje się uzupełniania wód, od razu robi się cesarkę. Mówił, że małowodzie jest bardzo groźne dla dzidzi, pewnie dlatego CZarnulka musi siedzieć na HAWAJACH!!!

Ale się nie martw, jak ja byłam w szpitalu przyszedł mój lekarz i zapytał się mnie jak mi się podoba na wczasach 😮 , także wiem jakie przyjemne są te wczasy!!! Nuda, nuda i jeszcze raz nuda, no i najważniejsze - WIELKIE ZMARTWIENIE I CIĄGŁA OBAWA O MALEŃSTWO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Gdzie jest ta Anka 100.....??? mam do niej pare pytan , ja juz nie moge pic tej wody ....chociaz ja pije do diabła i co maleje a nie rosnie .....to nic nie daje te picie wody .....co tu robic kaza tylko lezec ....i juz .....


NO HAWAJE MASZ JAK TRZA KOCHANA..
TYLKO PIASKU POD DUPSKO NASYPAC I JAK NA PLAZY 🙂
A ROBILI CI USG ?? PODPATZRYLAS MALENSTWO ???

no robili dlatego wiedza ze spada ilosc wod.....pije pije i do chu**** nic a nic wiecej tylko mniej ....no człowiek szału dostanie niedługo ....


A POTWIERDZILI CI PLEC DZIDZI ???

w takich przypadkach ja nie pytam juz o płec .....oni sprawdzaja przepływy i te wody ....zeby było dobrze , a człowiek taki zestresowany ze szok , az mi dzisiaj przed tym usg jeszcze cisnienie wskoczyło ze ho ho ....jak miałam 100/60 TO MIAŁAM 140/90......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TO TAK

,, HEJ SSORY ZA BRAK WIEŚCI ALE SAMA NIC NIE WIEM , USG CAŁY CZAS NIE ZROBIONE , CAŁY CZAS ZMIENIAJĄ TERMIN WYPISU I NIE WIADOMO CZY W OGÓLE MNIE WYPUSZCZA... JUTRO MAM MIEC ZROBIONE BADANIE USG JAK POTWIERDZI SIE TERMIN NA 20 SIERPNIA TO NAJPRAWDOPODOBNIEJ MNIE ZATRZYMAJĄ I SPROBUJA WYWOŁAC PORÓD , PRZEZ BADANIE GINEKOLOGICZNE, A JAK SIĘ OKAŻE ŻE TERMIN NA 4 WRZEŚNIA TO MNIE WYPUSZCZA DO DOMU , NIE WIEM CO GORSZE ... TAK ZYJE W NIEPEWNOSCI , BO TUTAJ NA PIERWSZYM PLANIE SA PACJETKI KTÓRE PODPŁACIŁY LEKARZY A JA NIE MAM ZAMIARU PŁACIC TYM BARANOM ! JAK JUTRO BĘDE WIEDZIAŁA KONKRETNIE CO ZE MNĄ TO NAPISZE SMSA ALBO Z DOMU ... BUZIAKI DLA WAS ,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Trzymają Czarnulkę w szpitalu, bo napewno monitorują ją na bieżąco. Jedno stawienie w szpitalu by nic nie dało. Mnie badali i w dzień i w nocy. Ciągłe pobudki położnych i lekarzy, sprawdzali tętno małego i ilość wód płodowych. Mi lekarz mówił, że norma jest od 7,5. W necie czytałam,że od 5. Nasza Anka też tak mówi. Dzwoniłam do gina, znowu potwierdził, że od 7,5 i kazał nie sugerować się internetem. Też mówił, że w 3 trymestrze nie praktykuje się uzupełniania wód, od razu robi się cesarkę. Mówił, że małowodzie jest bardzo groźne dla dzidzi, pewnie dlatego CZarnulka musi siedzieć na HAWAJACH!!!

Ale się nie martw, jak ja byłam w szpitalu przyszedł mój lekarz i zapytał się mnie jak mi się podoba na wczasach 😮 , także wiem jakie przyjemne są te wczasy!!! Nuda, nuda i jeszcze raz nuda, no i najważniejsze - WIELKIE ZMARTWIENIE I CIĄGŁA OBAWA O MALEŃSTWO!

U MNIE TEZ MOWILI ZE NORMA TO OD 7 , NAWET TO ZE MIAŁAM 7.7 I PISALI WODY W NORMIE....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Trzymają Czarnulkę w szpitalu, bo napewno monitorują ją na bieżąco. Jedno stawienie w szpitalu by nic nie dało. Mnie badali i w dzień i w nocy. Ciągłe pobudki położnych i lekarzy, sprawdzali tętno małego i ilość wód płodowych. Mi lekarz mówił, że norma jest od 7,5. W necie czytałam,że od 5. Nasza Anka też tak mówi. Dzwoniłam do gina, znowu potwierdził, że od 7,5 i kazał nie sugerować się internetem. Też mówił, że w 3 trymestrze nie praktykuje się uzupełniania wód, od razu robi się cesarkę. Mówił, że małowodzie jest bardzo groźne dla dzidzi, pewnie dlatego CZarnulka musi siedzieć na HAWAJACH!!!

Ale się nie martw, jak ja byłam w szpitalu przyszedł mój lekarz i zapytał się mnie jak mi się podoba na wczasach 😮 , także wiem jakie przyjemne są te wczasy!!! Nuda, nuda i jeszcze raz nuda, no i najważniejsze - WIELKIE ZMARTWIENIE I CIĄGŁA OBAWA O MALEŃSTWO!

U MNIE TEZ MOWILI ZE NORMA TO OD 7 , NAWET TO ZE MIAŁAM 7.7 I PISALI WODY W NORMIE....

Aga ale wczoraj pisałaś że było 6 z haczykiem, i to wczoraj było na granicy ?
Ja miałam 5 w szpitalu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
TO TAK

,, HEJ SSORY ZA BRAK WIEŚCI ALE SAMA NIC NIE WIEM , USG CAŁY CZAS NIE ZROBIONE , CAŁY CZAS ZMIENIAJĄ TERMIN WYPISU I NIE WIADOMO CZY W OGÓLE MNIE WYPUSZCZA... JUTRO MAM MIEC ZROBIONE BADANIE USG JAK POTWIERDZI SIE TERMIN NA 20 SIERPNIA TO NAJPRAWDOPODOBNIEJ MNIE ZATRZYMAJĄ I SPROBUJA WYWOŁAC PORÓD , PRZEZ BADANIE GINEKOLOGICZNE, A JAK SIĘ OKAŻE ŻE TERMIN NA 4 WRZEŚNIA TO MNIE WYPUSZCZA DO DOMU , NIE WIEM CO GORSZE ... TAK ZYJE W NIEPEWNOSCI , BO TUTAJ NA PIERWSZYM PLANIE SA PACJETKI KTÓRE PODPŁACIŁY LEKARZY A JA NIE MAM ZAMIARU PŁACIC TYM BARANOM ! JAK JUTRO BĘDE WIEDZIAŁA KONKRETNIE CO ZE MNĄ TO NAPISZE SMSA ALBO Z DOMU ... BUZIAKI DLA WAS ,,

TA TO DOPIERO MA AKCJE ....JA TO WIEM CHOCIAZ O CO CHODZI....I NA CZYM STOJE....KONKRETNE PYTANIA I KONKRETNE ODPOWIEDZI TO MI SIE PODOBA,,,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...