Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja jak zwykle..jak ważne rzeczy sie dzieją to ja po sklepach sie walam 😠 Dobrze,że jest Asiulka Kochana Ona zwsze mi na bieżąco pisze smski co i jak!!! 😘 😘Biedna Iza..sie zestresowałam sama..zamiast od początku września to od końca sie może zacząć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
siema laski a ja dzisiaj jakos sie zle czuje do tego twardnieje i boli mnie brzuch ciagnący ból nawet na nogi przechodzi , dziwnie jak tak dalej bedzie pojade na pogotowie bo to chyba za wczesnie na takie bóle


Kochana nie stresuj mnie ten sam termin mamy..jedź i niech Cie wybadają na wszystkie strony...i daj Kochana znać!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
siema laski a ja dzisiaj jakos sie zle czuje do tego twardnieje i boli mnie brzuch ciagnący ból nawet na nogi przechodzi , dziwnie jak tak dalej bedzie pojade na pogotowie bo to chyba za wczesnie na takie bóle


mnie tez czasami takie bóle łapia na dolle brzucha ale wtedy sie kłade i po czasie przechodza a w nogach takie dziwne nie do popisania uczucie jakby takie bez siły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
siema laski a ja dzisiaj jakos sie zle czuje do tego twardnieje i boli mnie brzuch ciagnący ból nawet na nogi przechodzi , dziwnie jak tak dalej bedzie pojade na pogotowie bo to chyba za wczesnie na takie bóle


mnie tez czasami takie bóle łapia na dolle brzucha ale wtedy sie kłade i po czasie przechodza a w nogach takie dziwne nie do popisania uczucie jakby takie bez siły

no dokladnie cos takiego mam i nie wiem czy to normalne czy cos si dzieje z dzidiza ok bo tańcuje wiec u niego nic sie nie dzieje złego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia2011 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia2011 napisał(a):
Mi na zgagę pomaga bardzo woda ZUBER rozcieńczona ze zwykłą woda źródlaną, jak ręką odjął.Nie pije jej codziennie tylko jak czuję ze mnie zaczyna brać to małą szklaneczkę sobie trzasnę i mam spkój. O 5 rano doapdła mnie taka głodzilla ze pochłonęłam 4 kanapki z Nutelką, a teraz lody 🙂 strasznie mi puchną stopy i dłonie, boli mnie jak próbuję zgiąc palce, pije cały czas wode magnezowo-wapniową i skurcze juz mnie nie męczą tylko teraz ta opuchlizna.Zaczęłam panikować ze to mzoe cos związane z zatruciem ciążowym ale ciśnienie mam w normie, wyczytałam tez ze jednym z objawów są wymioty;/ 🥴
😮

nie mam pojęcia czy wysyłałam, zaraz zerknę 🙂 jak Asia z Poznania to pewnie ja 🙂
jqa tam nie czytam bo zaraz sie nakrece ,ze wszytko mam 😜 Asia to Ty mi zapro na nk wyslala??bo jaka Asiula mnie nasza zaprosila-przyjelam ochoczo i wiem ,ze to nasza Mysza ,ale kurna juz sama niewiem ktora ☺️ 🤔


też się właśnie zastanawiałam czy to TY ? ☺️ bo u nas prawie same Anie , Asie , Agatki 😜 i Magd od groma 😁 🙃 i człowiek głupieje 😜

Dziekuje Asiu teraz to Ty ale ja mam Asie z Elbląga..


Asieńko, jak z Elbląga to ja 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
siema laski a ja dzisiaj jakos sie zle czuje do tego twardnieje i boli mnie brzuch ciagnący ból nawet na nogi przechodzi , dziwnie jak tak dalej bedzie pojade na pogotowie bo to chyba za wczesnie na takie bóle


Mi właśnie też brzuch twardnieje 🤔 a w krzyżu tak mnie boli, że już nie wiem jak siedzieć. Poza tym ręce mi się trzęsą jakbym delirium miała i mam zawroty głowy 😞 dobrze, że mam dziś wizytę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra co to się dzieje 😮 Co druga skurcze, bóle, krótkie szyjki.... Ja to nawet pół skurczu nie miałam jeszcze, szyjka też trzyma, a jestem jako jedna z pierwszych do rozpakowania przecież. Trzymać się dziołchy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
siema laski a ja dzisiaj jakos sie zle czuje do tego twardnieje i boli mnie brzuch ciagnący ból nawet na nogi przechodzi , dziwnie jak tak dalej bedzie pojade na pogotowie bo to chyba za wczesnie na takie bóle


Kochana nie stresuj mnie ten sam termin mamy..jedź i niech Cie wybadają na wszystkie strony...i daj Kochana znać!!! 😘

no jak nie przejdzie i dalej bedzie tak to poduje do szpitala epiej na zimne dmuchac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
siema laski a ja dzisiaj jakos sie zle czuje do tego twardnieje i boli mnie brzuch ciagnący ból nawet na nogi przechodzi , dziwnie jak tak dalej bedzie pojade na pogotowie bo to chyba za wczesnie na takie bóle


mnie tez czasami takie bóle łapia na dolle brzucha ale wtedy sie kłade i po czasie przechodza a w nogach takie dziwne nie do popisania uczucie jakby takie bez siły

no dokladnie cos takiego mam i nie wiem czy to normalne czy cos si dzieje z dzidiza ok bo tańcuje wiec u niego nic sie nie dzieje złego


mysle ze nic złego sie nie dzieje poprostu mamy coraz wiekszy nacisk na narzady a i kiedy jestesmy My zmeczona to i dzidzia i dlatego mozemy tak czasami odczówac ja byłam wczoraj u gin i wszystko jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
siema laski a ja dzisiaj jakos sie zle czuje do tego twardnieje i boli mnie brzuch ciagnący ból nawet na nogi przechodzi , dziwnie jak tak dalej bedzie pojade na pogotowie bo to chyba za wczesnie na takie bóle


mnie tez czasami takie bóle łapia na dolle brzucha ale wtedy sie kłade i po czasie przechodza a w nogach takie dziwne nie do popisania uczucie jakby takie bez siły

no dokladnie cos takiego mam i nie wiem czy to normalne czy cos si dzieje z dzidiza ok bo tańcuje wiec u niego nic sie nie dzieje złego


mysle ze nic złego sie nie dzieje poprostu mamy coraz wiekszy nacisk na narzady a i kiedy jestesmy My zmeczona to i dzidzia i dlatego mozemy tak czasami odczówac ja byłam wczoraj u gin i wszystko jest ok


aha no kuma narazie przeszło , a we wtorek ide po skierowanie to powiem i niech mnie bada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Ja jak zwykle..jak ważne rzeczy sie dzieją to ja po sklepach sie walam 😠 Dobrze,że jest Asiulka Kochana Ona zwsze mi na bieżąco pisze smski co i jak!!! 😘 😘Biedna Iza..sie zestresowałam sama..zamiast od początku września to od końca sie może zacząć 😮
😎 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulenka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia2011 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia2011 napisał(a):
Mi na zgagę pomaga bardzo woda ZUBER rozcieńczona ze zwykłą woda źródlaną, jak ręką odjął.Nie pije jej codziennie tylko jak czuję ze mnie zaczyna brać to małą szklaneczkę sobie trzasnę i mam spkój. O 5 rano doapdła mnie taka głodzilla ze pochłonęłam 4 kanapki z Nutelką, a teraz lody 🙂 strasznie mi puchną stopy i dłonie, boli mnie jak próbuję zgiąc palce, pije cały czas wode magnezowo-wapniową i skurcze juz mnie nie męczą tylko teraz ta opuchlizna.Zaczęłam panikować ze to mzoe cos związane z zatruciem ciążowym ale ciśnienie mam w normie, wyczytałam tez ze jednym z objawów są wymioty;/ 🥴
😮

nie mam pojęcia czy wysyłałam, zaraz zerknę 🙂 jak Asia z Poznania to pewnie ja 🙂
jqa tam nie czytam bo zaraz sie nakrece ,ze wszytko mam 😜 Asia to Ty mi zapro na nk wyslala??bo jaka Asiula mnie nasza zaprosila-przyjelam ochoczo i wiem ,ze to nasza Mysza ,ale kurna juz sama niewiem ktora ☺️ 🤔


też się właśnie zastanawiałam czy to TY ? ☺️ bo u nas prawie same Anie , Asie , Agatki 😜 i Magd od groma 😁 🙃 i człowiek głupieje 😜

Dziekuje Asiu teraz to Ty ale ja mam Asie z Elbląga..


Asieńko, jak z Elbląga to ja 😁 😁
😁 😁 😁 😁 juz wiem 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
TAK to jest ten [email protected] zadziałało


ok super, pod tym mnie zlapiecie 🙂


a ja wysłałam Ci maila na [email protected] daj znac czy dostałas wiadomość odemnie 🙂bo jka nie to wpisze ten drugi


hej Doris, nie wiem czy dostaalas ode mnie wiadomosc, na meila..
Tak dostalam e-maila i dziekuje, 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny a jakie pieluchy do szpitala zakupiłyście??

Ja mam zakupione Dada z biedry i pampersy. Po jednej paczce tych najmniejszych new born...ale podobno u mnie w szpitalu są pod dostatkiem, więc nie wiem czy w ogóle będę brała którekolwiek 🙂 najwyżej Tomek dowiezie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny a jakie pieluchy do szpitala zakupiłyście??

Ja mam zakupione Dada z biedry i pampersy. Po jednej paczce tych najmniejszych new born...ale podobno u mnie w szpitalu są pod dostatkiem, więc nie wiem czy w ogóle będę brała którekolwiek 🙂


ja kupiłam pampersy te najmniejsze i mam nadzieje,że za małe nie będą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Dziewczyny a jakie pieluchy do szpitala zakupiłyście??

ja nie musze miec do szpitala 🙂nic dla dzidzi tylko dla siebie kosmetyki i koszule juz po porodzie ,a tak pelen serwis 🤪 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny a jakie pieluchy do szpitala zakupiłyście??

ja nie musze miec do szpitala 🙂nic dla dzidzi tylko dla siebie kosmetyki i koszule juz po porodzie ,a tak pelen serwis 🤪 😉 😎

U mnie wlaśnie też się dowiedziałam, ani ciuszków dla Małej,ani podkładów dla siebie....ponoć jest full wszystkiego, więc muszę trochę torbę zmodyfikować 🙂. No i gaci siatkowych nie można 🤢tzn legalnie nie można, więc będe nielegalnie 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny a jakie pieluchy do szpitala zakupiłyście??

ja nie musze miec do szpitala 🙂nic dla dzidzi tylko dla siebie kosmetyki i koszule juz po porodzie ,a tak pelen serwis 🤪 😉 😎


Ja sie musze dokładnie dowiedzieć..co i jak bo wparuje z reklamówami i mnie wygonią 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny a jakie pieluchy do szpitala zakupiłyście??

ja nie musze miec do szpitala 🙂nic dla dzidzi tylko dla siebie kosmetyki i koszule juz po porodzie ,a tak pelen serwis 🤪 😉 😎


Ja sie musze dokładnie dowiedzieć..co i jak bo wparuje z reklamówami i mnie wygonią 🤪 😁 😁

pewnie zadzwon i dopytaj 🙂 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...