Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

hehe no co rower fajna rzecz 🤪 całą ciąże marzyłam o rowerze a jak wsiadłam to nie umiałam jechać 😁 a co do męża to troche tak dziwnie bo wiemy po co sie staramy.. pytałam czy mu to nie przeszkadza i czy nie czuje sie wykorzystywany ale twierdzi że jest wszystko ok wiec działam , ale boli jak cholerka 🤢
Madzia jasne że chce miec córcie przy sobie inaczej nie robiłabym z siebie bałwana hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kurde ... mam jakies skurcze delikatne co jakis czas ...nigdy jeszcze nie mialam...

Podroz 400 km:/ stres i podnieta z zakupu nowej bryki pewnie zrobily swoje:/
W ogole sie nie pochwalam za ta wczorajsza wycieczka na spontanie o 15 wyjaz powrot ok 3 w nocy bo 100 nie przekraczalismy ze wzgl na mnie wiec podroz czasowo wyniosla 2 razy tyle ile powinnaa....:/ masakra a dzis nogi balony , cala polamana, spalam, 2,5 h, Madra baba jak nic 😉
Ale furka cieszy oczko 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki 🙂

U mnie noc minęła standardowo, kilka spacerków do toalety, trochę stękania przy przewracaniu się z boku na bok...

Dziś w nocy urodziła moja koleżanka, poród sprawny ( 40 min od przyjazdu do szpitala- marzenie), dzidziuś prześliczny i niemałe zaskoczenie dla rodziców 🙂 Trzech lekarzy potwierdzało, że będzie druga córka, a tu zamiast Patrycji wyskoczył Patryk 🙂 Szczęśliwy tatuś w euforii rzucił się na lekarza i wycałował tak gorąco, że hej 🤪 Teraz na bank lekarz będzie już przed nim uciekał 🤪

W związku z tym zaczęłam się zastanawiać jak to u mnie będzie, czy potwierdzi się Julka czy może "Julian" wyskoczy 😮 ale co za różnica, ważne by było zdrowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej tak sie dzis zestrachalam ze mowie Wam zjadlam sniadanko ja do czekania i liczenia ruchow a maly 1 ruch w godzine wykonal,no to ja szybko ubierac sie i do auta
na szczescie tak mnie wytrzeslo w samochodzie ze maly sie w koncu zbudzil no i kilka ladnych kopniakow dal
ale co mi stracha napędzil to mioje
jem drugie sniadanko i na spokojnie podczytam teraz was dziewuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hehe no co rower fajna rzecz 🤪 całą ciąże marzyłam o rowerze a jak wsiadłam to nie umiałam jechać 😁 a co do męża to troche tak dziwnie bo wiemy po co sie staramy.. pytałam czy mu to nie przeszkadza i czy nie czuje sie wykorzystywany ale twierdzi że jest wszystko ok wiec działam , ale boli jak cholerka 🤢
Madzia jasne że chce miec córcie przy sobie inaczej nie robiłabym z siebie bałwana hehe 😁


sesese 😁 trzeba sobie bylo zdjecia zrobic! niezazpomniana pamiatka 😁 9msc na rowerku 🤪 a ja mam problem, zeby buty zalozyc 😉
polozna mowila mi, ze jak chcemy przyspieszyc porod to powinnysmy rozciagac brodawke palcami i nie wolno tego robic przed 38tc 🙂 wiec moze sprobuj, nic Ci nie szkodzi 😁 albo popros meza, jak to polozna zasugerowala naszym mężom na sr 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAGA nie mam nic do twojego dziadkowego gustu heheh, tak dobra niech bedzie ze gafa ale ja o Stasiu i Grazynce mowilam 😜 😜 😜 ale wiesz ze nie to mialamna mysli jakie imie tylko to ze to niczyja brocha jakie chcemy dac chocby to sam Hipolit mial byc i Hermenegilda
Mama nadzieje ze nie ma foszka w tej kwestii??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia160482 napisał(a):
Dzień dobry Brzuszki 🙂

U mnie noc minęła standardowo, kilka spacerków do toalety, trochę stękania przy przewracaniu się z boku na bok...

Dziś w nocy urodziła moja koleżanka, poród sprawny ( 40 min od przyjazdu do szpitala- marzenie), dzidziuś prześliczny i niemałe zaskoczenie dla rodziców 🙂 Trzech lekarzy potwierdzało, że będzie druga córka, a tu zamiast Patrycji wyskoczył Patryk 🙂 Szczęśliwy tatuś w euforii rzucił się na lekarza i wycałował tak gorąco, że hej 🤪 Teraz na bank lekarz będzie już przed nim uciekał 🤪

W związku z tym zaczęłam się zastanawiać jak to u mnie będzie, czy potwierdzi się Julka czy może \\\\\\\\\"Julian\\\\\\\\\" wyskoczy 😮 ale co za różnica, ważne by było zdrowe 😁


No to poród expres-super!
A co do płci u mnie gin na każdym ugs (czyli raz w miesiącu) sprawdza i potwierdza dziewuszkę.. nawet Tomek raz dostał zdjęcia pipki, bo Malutka buźkę chowała, a Kachą Małą świeciła i ja sie już nastawiłam na Gabi, więc mam nadzieję, że tak będzie 🙂 Ale jeśli wyskoczy Adaś to wyskoczy! Tak jak mówisz, najważniejsze żeby zdrowe było 🙂A i tak wszystko mam w uniwersalnych kolorkach, więc z tym też problemu nie będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jem drugie sniadanko jajecznice 🙂 ja tez nie slyszalam nic o oczach czy zamkniete maja byc czy otwarte znajac zycie jak przyjdzie czas rodzic nie bedziemy o tym myslaly kazda zrobi i tak inaczej heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Ania a jakie te sztruksiki z lidla sa?
bo ja sie bardzo napalalam na jakis wiekszy rozm z tych w kwiatuszki. nie wiem czy jeszcze zastane cos tam nie przebrane,...


Ja własnie mam te w kwiatuszki 🙂 Dla mnie gatunkowo supeeerrr 🙂 Ale szczerze,jak wpadłam to dużo już było przebranych rzeczy..ja wzięłam rozmiar 68..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
MAGA nie mam nic do twojego dziadkowego gustu heheh, tak dobra niech bedzie ze gafa ale ja o Stasiu i Grazynce mowilam 😜 😜 😜 ale wiesz ze nie to mialamna mysli jakie imie tylko to ze to niczyja brocha jakie chcemy dac chocby to sam Hipolit mial byc i Hermenegilda
Mama nadzieje ze nie ma foszka w tej kwestii??


gafa gafa moja droga 😁 😁 😁 🤪 ale nie ma focha, bo ja lubie to imie 😉
o tak tak, ale czytalam kiedys artukul, ze rodzice nazwali dziecko Żyraf albo Thor.. no i tutaj to juz chyba nie powinna byc sprawa tylko rodzicow, co nie? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ania a jakie te sztruksiki z lidla sa?
bo ja sie bardzo napalalam na jakis wiekszy rozm z tych w kwiatuszki. nie wiem czy jeszcze zastane cos tam nie przebrane,...


Ja własnie mam te w kwiatuszki 🙂 Dla mnie gatunkowo supeeerrr 🙂 Ale szczerze,jak wpadłam to dużo już było przebranych rzeczy..ja wzięłam rozmiar 68..


tez sie napalilam na te body w kwiatuszki tyle ze kupilam te najmniejsze 🙂 bo do szpitala che je zabrac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoja droga super MAGA ze bedziesz miala lada moment synusia przy sobie 🙂 🙂 🙂 🙂


A u ciebie nie moze byc maz przy cc? Bo w bedzinie w zaleznosci od znieczulenia, tylko do ogolnego nie moze a do ZO i PP moze byc i przy tobie stac cie wspierac i potem tez dostajesz dzieciatko od razu na cyce skora do skory i 1 karmienie, no chyba ze sie nie czujesz na silkach.
Ale generalnie nadal opcja rodzinnego porodu wchodzi w gre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Ja sie dzisiaj tak dziwnie czuje ze sie zaczelam porodowki obawiac na dzisiaj a sama w domu jakby co, no z kotem i psem ale oni raczej mi nie pomoga


Skąd wiesz?? może Cie miło zaskoczą 😁 Później w tv będzie że bohaterski pies zawiózł swoją Panią na porodówke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ania a jakie te sztruksiki z lidla sa?
bo ja sie bardzo napalalam na jakis wiekszy rozm z tych w kwiatuszki. nie wiem czy jeszcze zastane cos tam nie przebrane,...


Ja własnie mam te w kwiatuszki 🙂 Dla mnie gatunkowo supeeerrr 🙂 Ale szczerze,jak wpadłam to dużo już było przebranych rzeczy..ja wzięłam rozmiar 68..



heh chyba jeszcze spie heh wy o sztruksach a ja o bodach heh tez na nie patrzalam ale doszlam do wniosku ze akurat spodni to ja mam dosyc a mezowi obiecalam ze wiekszych ciuszkow juz kupowac nie bede 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
A swoja droga super MAGA ze bedziesz miala lada moment synusia przy sobie 🙂 🙂 🙂 🙂


A u ciebie nie moze byc maz przy cc? Bo w bedzinie w zaleznosci od znieczulenia, tylko do ogolnego nie moze a do ZO i PP moze byc i przy tobie stac cie wspierac i potem tez dostajesz dzieciatko od razu na cyce skora do skory i 1 karmienie, no chyba ze sie nie czujesz na silkach.
Ale generalnie nadal opcja rodzinnego porodu wchodzi w gre.


z tego co slyszalam to i w takim i w takim wypadku maz moze byc chyba, bo nawet jakby bylo ogolne (a pewnie nie bedzie, bo planowana bedzie) to maz ma byc, zeby (jak Wam pisalam kiedys po sr) miec ten pierwszy kontakt skora do skory i go tam polozne beda rozbierac, zeby mu syna przystawic 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Aco do liczenia tyg to mi mowiona ze jest tak
Asik z K skonczył dzisiaj 37 tydzien , a jutro jej sie zacznie pierwszy dzien 38 tyg 🙂 🙂


Ja tez nie spotkalam sie z innym liczeniem niz takie ze 37tc 1 d to juz poczatek 38 i takie jest prawidlowe, a ze usg wedlug pomiarow czasem wskazuje inne ...to jest tylko szacunkowe a nie tak ze jedno jest dobre drugie zle
Ja jestem dzis pelny 36 i od jutra wkraczam w 1 dzien 37 tc
a na usg zawsze mi wsjo wychodzi z tydzien do przodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
A swoja droga super MAGA ze bedziesz miala lada moment synusia przy sobie 🙂 🙂 🙂 🙂


A u ciebie nie moze byc maz przy cc? Bo w bedzinie w zaleznosci od znieczulenia, tylko do ogolnego nie moze a do ZO i PP moze byc i przy tobie stac cie wspierac i potem tez dostajesz dzieciatko od razu na cyce skora do skory i 1 karmienie, no chyba ze sie nie czujesz na silkach.
Ale generalnie nadal opcja rodzinnego porodu wchodzi w gre.


poza tym to TAAAAK! i juz nie mozemy sie doczekac go 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Ja sie dzisiaj tak dziwnie czuje ze sie zaczelam porodowki obawiac na dzisiaj a sama w domu jakby co, no z kotem i psem ale oni raczej mi nie pomoga


Skąd wiesz?? może Cie miło zaskoczą 😁 Później w tv będzie że bohaterski pies zawiózł swoją Panią na porodówke 😉


ja tam mysle ze to akurat w najmniej oczekiwanym momencie przyjdzie jak sie czegos chce to to sie nie spelnia a jak sie nie mysli to przychodzi niespodziewanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Kasia160482 napisał(a):
Dzień dobry Brzuszki 🙂

U mnie noc minęła standardowo, kilka spacerków do toalety, trochę stękania przy przewracaniu się z boku na bok...

Dziś w nocy urodziła moja koleżanka, poród sprawny ( 40 min od przyjazdu do szpitala- marzenie), dzidziuś prześliczny i niemałe zaskoczenie dla rodziców 🙂 Trzech lekarzy potwierdzało, że będzie druga córka, a tu zamiast Patrycji wyskoczył Patryk 🙂 Szczęśliwy tatuś w euforii rzucił się na lekarza i wycałował tak gorąco, że hej 🤪 Teraz na bank lekarz będzie już przed nim uciekał 🤪

W związku z tym zaczęłam się zastanawiać jak to u mnie będzie, czy potwierdzi się Julka czy może \"Julian\" wyskoczy 😮 ale co za różnica, ważne by było zdrowe 😁


No to poród expres-super!
A co do płci u mnie gin na każdym ugs (czyli raz w miesiącu) sprawdza i potwierdza dziewuszkę...i ja sie już nastawiłam na Gabi, więc mam nadzieję, że tak będzie 🙂 Ale jeśli wyskoczy Adaś to wyskoczy! Tak jak mówisz, najważniejsze żeby zdrowe było 🙂A i tak wszystko mam w uniwersalnych kolorkach, więc z tym też problemu nie będzie 🙂


Co do uniwersalnych kolorków to ja się tego pilnowałam, ale babcie już nie wytrzymały- "Julian" nie będzie zadowolony z różowych kiecek 😆
Poza tym mój synek czeka na siostrzyczkę i jak go ostatnio zapytałam co będzie jak jednak urodzi się braciszek to stwierdził: "No trudno, może być, ale będziecie musieli jeszcze raz z tatą zainstalować w brzuszku takiego dzidziusia, z którego urośnie mi siostrzyczka" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...