Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MOJA NOWA FRYZURA ....


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
Luiza gratuluję udanej wizyty i dorodnej Córci 🙂
A jakie masz to autko, jeśli można zapytać? Bo My od 2tyg kupujemy i kupić nie możemy. Mąż wypatrzył pasata kombi, ale ja nie jestem za bo troszkę za duży.
Anulcia współczuję Ci tego paskudnego dnia. Ale główka do góry. Jutro będzie lepszy.
Doczytałam, że Aga w szpitalu, a Kamiska się wybiera. Kurcze ciągle któraś do szpitala trafia, a żadna się nie rozpakowuje 😮

My Vectre mamy, mielismy pierwszy samochod vectre, i bardzo sobie chwalimy, potem ja jezdzilam atosikiem rok czasu a teraz jak moj zdolniacha zrobil prawko znow zmienilismy na sedana i mamy sentyment do vectry. ja bylam po naszą az w Radomiu 🙂) w czwartek a kombi ojoj to juz bym wymiekla 😁 do sedana sie przyzwyczajam ale uplyną wieki zanim zaparkuje tylcem hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
MOJA NOWA FRYZURA ....



no i super!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
tak mam tylko to moj nowy lekarz bo porrzedni odszedl i walsnie on mi mowil ze mam jechac na oddzial patologii ciazy i tam sie umowic na termin tylko mu powiedzialam ze bylam i kazali mi przyejkchac jak dostane skurczy....

Dziwne to, ale widać u Ciebie w szpitalu tak jest....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
MOJA NOWA FRYZURA ....




super kolorek! super fryzurka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
MOJA NOWA FRYZURA ....




Oooo to zmiana, korzystnie!! bardzo ladnie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Luiza gratuluję udanej wizyty i dorodnej Córci 🙂
A jakie masz to autko, jeśli można zapytać? Bo My od 2tyg kupujemy i kupić nie możemy. Mąż wypatrzył pasata kombi, ale ja nie jestem za bo troszkę za duży.
Anulcia współczuję Ci tego paskudnego dnia. Ale główka do góry. Jutro będzie lepszy.
Doczytałam, że Aga w szpitalu, a Kamiska się wybiera. Kurcze ciągle któraś do szpitala trafia, a żadna się nie rozpakowuje 😮

My Vectre mamy, mielismy pierwszy samochod vectre, i bardzo sobie chwalimy, potem ja jezdzilam atosikiem rok czasu a teraz jak moj zdolniacha zrobil prawko znow zmienilismy na sedana i mamy sentyment do vectry. ja bylam po naszą az w Radomiu 🙂) w czwartek a kombi ojoj to juz bym wymiekla 😁 do sedana sie przyzwyczajam ale uplyną wieki zanim zaparkuje tylcem hahaha

mój ma omegę kombi, a ja mam fiacika bravo. powiem Wam, że na początku bałam się tą jego landarą jeździć ,ale się przekonałam i naprawdę fajnie się nim porusza...mimo że na p[oczątku zdawało mi się o dużo za duże i za długie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
chyba jutro zadzwonie tam na patologie i sie dowiem a jak mi znowu to samo pwoiedza tpo zadzwonie do innego szpitala..bo mi wlasnie tak dzwinie sie wydaje, bo wszedzie slysze ze sie umawia na termin a tu nic..


ale wiesz co mi sie wydaje, ze podstawa jest miec skierowanie do szpitala i z tym skierowaniem udac sie do szpitala i umowic sie na konkretny dzien. faktycznie- sprobuj trafic na inna zmiane w wybranym szpitalu chcac sie umowic na cc.
mi moje cc bedzie robila moja gin pracujaca w tym spzitalu i mimo tego pisze mi skierowanie, wiec moze to wewnetrzne jakies ustalenia szpitali sa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
chyba jutro zadzwonie tam na patologie i sie dowiem a jak mi znowu to samo pwoiedza tpo zadzwonie do innego szpitala..bo mi wlasnie tak dzwinie sie wydaje, bo wszedzie slysze ze sie umawia na termin a tu nic..

Zadzwoń, będziesz spokojniejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
gosix89 napisał(a):
teraz na necie znalazlam...czy jak umawiasz sie na konkretny termin na cc to placi sie za to??

nieeeeeeee. pierwsze słyszę żeby się płaciło 🤢 🤢 🤢

to chociaz tyle dorbz eale teraz to mam nerwowke masakra 🤢 boje sie ze cos pojdzie nie tak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
gosix89 napisał(a):
teraz na necie znalazlam...czy jak umawiasz sie na konkretny termin na cc to placi sie za to??

nie place nic, ale moja cc robi moja dr gin

moj gin chyba nie rpacuje w zadnym szpitalu..nie wiem..musze sie doweidziec..eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
Agamu napisał(a):
gosix89 napisał(a):
teraz na necie znalazlam...czy jak umawiasz sie na konkretny termin na cc to placi sie za to??

nieeeeeeee. pierwsze słyszę żeby się płaciło 🤢 🤢 🤢

to chociaz tyle dorbz eale teraz to mam nerwowke masakra 🤢 boje sie ze cos pojdzie nie tak 😞

wszystko bedzie oki. wydaje mi sie bardziej, ze to jakies nieporozumienie ze strony szpitala. idz jeszcze raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Dzięki dziewczyny ... może jutro mi się tez całośc spodoba , bo dzis to juz jestem jakas umęczona ... cięcie fajne ... ale moja gębusia jakaś taka jak nie moja heee jutro będzie lepiej

No trzeba sie przyzwyczaic, ale pasuje elegancko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
gosix89 napisał(a):
Agamu napisał(a):
gosix89 napisał(a):
teraz na necie znalazlam...czy jak umawiasz sie na konkretny termin na cc to placi sie za to??

nieeeeeeee. pierwsze słyszę żeby się płaciło 🤢 🤢 🤢

to chociaz tyle dorbz eale teraz to mam nerwowke masakra 🤢 boje sie ze cos pojdzie nie tak 😞

wszystko bedzie oki. wydaje mi sie bardziej, ze to jakies nieporozumienie ze strony szpitala. idz jeszcze raz

a try chodzisz do gin prywatnie czy na nfz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...