Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie !!U mnie masakra nie można spac tak duszno i parno że szok,czkam sobie na mężusia bo ma na 24.00 do pracki ale pojechał załatwic sobie wolne 🙂żeby ze mną pobyc 🙂 🙂 🙂
Pieczcie ten cholerny jabłecznik bo ja juz nie daje rady laski!! 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
I całą kąpiel do dupy... bo już jestem znowu mokra .... 🥴
A komary to mnie do szału doprowadzają ... a suka mnie ujebała w palca u nogi i ani się schylic nie ma jak by podrapac ... 🤢


no komary tną niemiłosiernie 🙂 u mnie ani wiatru nie ma a prysznic to ja brałam dzisiaj 6 razy mąż się śmieje że ma w domu najczystsza cipke w okolicy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
I całą kąpiel do dupy... bo już jestem znowu mokra .... 🥴
A komary to mnie do szału doprowadzają ... a suka mnie ujebała w palca u nogi i ani się schylic nie ma jak by podrapac ... 🤢


no komary tną niemiłosiernie 🙂 u mnie ani wiatru nie ma a prysznic to ja brałam dzisiaj 6 razy mąż się śmieje że ma w domu najczystsza cipke w okolicy 😆


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 rozbawiłaś mnie 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
Witajcie !!U mnie masakra nie można spac tak duszno i parno że szok,czkam sobie na mężusia bo ma na 24.00 do pracki ale pojechał załatwic sobie wolne 🙂żeby ze mną pobyc 🙂 🙂 🙂
Pieczcie ten cholerny jabłecznik bo ja juz nie daje rady laski!! 😁 😁 😁 😁


problem ze ten jabłecznik nie działa ... na nas ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooohooooo ja myslalam ze zaszaleje o tej godzinie i pierwsza bede a tu taki falstart hehe 🙂

Dzien doberek !!
Nie mam czasu was nadrobic bo mam kilka misji z rana ale po powrocie w ciagu dnia poczytam,
Ja dzis wstalam jak skowronek i juz nawet pranie wlaczylam 🤪 🤪
Za to zle sie czuje po wczorajszej pizzy i zdecydowanie byla to ostatnia juz...:/
Milego dzionka brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podczytalam a co 🙂

Smerfetka i Ania- heh no ja mowilam ze to ja jestem odmiencem cos mi sie kuzwa poprzestawialo i od jakis 3 lat wogole nie mam tolerancji na temperatury, i przyznaje ze to jest masakra, my od pn mamy non stop 30 st w cieniu i jestem u kresu sil, non stop mokra do tego a po kapaniu to jest kwestia 15 minut:// i tez od nowa.. naprawde dokuczliwe i ledwo zyje.
Anulcia- gratuluje!!!!! dobrze zrobilas biorac wiekszy nr, bo moze byc roznie z puchnieciem , najwazniejsze ze sie udało!
Co do macierzynskiego, ja wlasnie tez tak na tym zusie czytalam ale z podziekowaniem i pocalowaniem w reke przyjme 4 tyg dodatkowe zamiast - wczoraj rozmawialam z kadrowa sama mowila ze musi podczytac i sie dowiedziec zdecydowanie jak to jest bo nie ma pewnosci
Maga- rewelacyjne wiesci- wiecie na czym stoicie, super!! chyba ze maly Antos jeszcze wczesniej cie zaskoczy, to by bylo hehe: 🙂
Ja nakladki na sutki kupilam juz dawno bo : podobno sie przydają jak bolą, natomiast w SR odradzali bo dziecko zle ssie, i badz tu madry
U nas wymagają 5 szt podkladow na lozko bo bida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie czerwona zarowa mi sie pojawia za oknem i to nie napawa mnie radoscia...
byle do jesieni i to JA BEDE SPRITE kolejne 8 miesiecy 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜

Milego brzuszki zajrzem jak wrocem z misji 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! mi nocka jak nocka minela na lataniu do toalety kurcze nogi mnie bola a juz myslalam ze mi nie beda puchly masakra. ja nie lubie ciepla w ciazy jak takie duszne noce sa mecze sie jak cholera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
hej a my sie pakujemy powolutku i na izbe dam Wam znać co i jak mam cichą nadzieje ze nie ma potrzeby lezec tam w weekend i przesunie sie do poniedzialku
ale zobaczymy 🙂\
milego dnia


3mam kciuki zeby wszystko poszlo po Twojej mysli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny o 1 w nocy MadziaGrz ...pojechala do szpitala bo nie czula ruchow Oli...okazalo sie ze miala od poczatku ciazy nadcisnienie,nie leczone!!! 😲 😲 😲 😲-masakra... ,za moment bedzie miala cc!!!!
bedzie dzidzia !!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczyny o 1 w nocy MadziaGrz ...pojechala do szpitala bo nie czula ruchow Oli...okazalo sie ze miala od poczatku ciazy nadcisnienie,nie leczone!!! 😲 😲 😲 😲-masakra... ,za moment bedzie miala cc!!!!
bedzie dzidzia !!! 🤪 🤪 🤪 🤪

KURDE JAK WYSŁAŁAM CI ASIEŃKO SMSA TAK STAŁ SIE CUD I MOGE ODPISYWAC NA POSTY 😮

3mam mooocno kciuki za dziewczyne,jupi..ale sie ciesze że już bedzie jedna mamusia w śród nas 🤪 a ci lekarze to jacys niepowazni,jak mozna przeoczyc z byt wysokie,nie mierzył jej co wizyte ?? bo nie rozumiem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w końcu i u nas się ruszyło!!!!!!!!!!!!!!!!!
A lekarz widać następny "mądry" jak u Agi, tyle że Adze udało się zmienić tego konowała na normalnego lekarza 🙂
TRZYMAM KCIUKI ZA MADZIĘ I ZA MALEŃSTWO 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Dzień dobry kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...