Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Mam nadzieję, że Magda da znać,jak już będzie miała Oleńkę przy sobie!!! Już się nie mogę doczekać tego naszego pierwszego Dzidziulka 🙂



miejmy nadzieje że po tym jak sie Ola urodzi tak już poleci 😁


zgadza się sezon będzie otwarty ...

a moze to bedzie znow falszywy alarm? 🙂 bo te dzieciaczki wrzesniowe cos lubia takie niespodzianki mama robic:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
takie niezaplanowane to chyba najgorsze, bo się najpierw trzeba trochę pomęczyć a dopiero potem stwierdzają brak postępu i tną...


zgadza się bo przed planowana podają kroplówki nawadniające i takie tam ... i człowiek psychicznie się nastawi ... a tak to ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki, co za informacje Madzia może już tuli swoje maleństwo, co do lekarza brak słów......
My już po ktg, zapis prawidłowy, skurcze regularne 🤪, niegroźne 🙂. Za tydzień następne, wymazy pobrane, do laboratorium nie dałam rady.........nadrobimy w poniedziałek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Mam nadzieję, że Magda da znać,jak już będzie miała Oleńkę przy sobie!!! Już się nie mogę doczekać tego naszego pierwszego Dzidziulka 🙂



miejmy nadzieje że po tym jak sie Ola urodzi tak już poleci 😁


zgadza się sezon będzie otwarty ...

a moze to bedzie znow falszywy alarm? 🙂 bo te dzieciaczki wrzesniowe cos lubia takie niespodzianki mama robic:P


hee no i Magda pojawi sie na brzuszku ze to jeszcze nie teraz i ma czekac spokojnie ....na swoją kolej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
takie niezaplanowane to chyba najgorsze, bo się najpierw trzeba trochę pomęczyć a dopiero potem stwierdzają brak postępu i tną...


zgadza się bo przed planowana podają kroplówki nawadniające i takie tam ... i człowiek psychicznie się nastawi ... a tak to ....


ostatnio na TLC oglądałam "porod co minutę" i tam była szybka akcja cc bo nie było akcji porodowej, rycząłam przed TV jak bóbr, więc siebie nie widzę jakby mnie to spotkało, nagle ktos ci mówi ze cos jest nie tak i szybko muszą ciąć- jaka schiza 😞 Mój M chciał przełączyć, a ja mu wyłkałam ze sie uodparniam i lepiej sie przygotowac niż rozryczeć na sali 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Cześć dziewczynki, co za informacje Madzia może już tuli swoje maleństwo, co do lekarza brak słów......
My już po ktg, zapis prawidłowy, skurcze regularne 🤪, niegroźne 🙂. Za tydzień następne, wymazy pobrane, do laboratorium nie dałam rady.........nadrobimy w poniedziałek.


no i pięknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia2011 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
takie niezaplanowane to chyba najgorsze, bo się najpierw trzeba trochę pomęczyć a dopiero potem stwierdzają brak postępu i tną...


zgadza się bo przed planowana podają kroplówki nawadniające i takie tam ... i człowiek psychicznie się nastawi ... a tak to ....


ostatnio na TLC oglądałam "porod co minutę" i tam była szybka akcja cc bo nie było akcji porodowej, rycząłam przed TV jak bóbr, więc siebie nie widzę jakby mnie to spotkało, nagle ktos ci mówi ze cos jest nie tak i szybko muszą ciąć- jaka schiza 😞 Mój M chciał przełączyć, a ja mu wyłkałam ze sie uodparniam i lepiej sie przygotowac niż rozryczeć na sali 🥴


to jest chyba najgorsze ... taki stres 🥴 oby żadną to nie spotkało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia2011 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
takie niezaplanowane to chyba najgorsze, bo się najpierw trzeba trochę pomęczyć a dopiero potem stwierdzają brak postępu i tną...


zgadza się bo przed planowana podają kroplówki nawadniające i takie tam ... i człowiek psychicznie się nastawi ... a tak to ....


ostatnio na TLC oglądałam "porod co minutę" i tam była szybka akcja cc bo nie było akcji porodowej, rycząłam przed TV jak bóbr, więc siebie nie widzę jakby mnie to spotkało, nagle ktos ci mówi ze cos jest nie tak i szybko muszą ciąć- jaka schiza 😞 Mój M chciał przełączyć, a ja mu wyłkałam ze sie uodparniam i lepiej sie przygotowac niż rozryczeć na sali 🥴


ja to Wam powiem ze ja wole nie myslec co tam będzie się działo w tej sali tortur ... bo to powoduje u mnie starszne nerwy i stres ... co będzie to będzie ..... brrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
asia2011 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
takie niezaplanowane to chyba najgorsze, bo się najpierw trzeba trochę pomęczyć a dopiero potem stwierdzają brak postępu i tną...


zgadza się bo przed planowana podają kroplówki nawadniające i takie tam ... i człowiek psychicznie się nastawi ... a tak to ....


ostatnio na TLC oglądałam "porod co minutę" i tam była szybka akcja cc bo nie było akcji porodowej, rycząłam przed TV jak bóbr, więc siebie nie widzę jakby mnie to spotkało, nagle ktos ci mówi ze cos jest nie tak i szybko muszą ciąć- jaka schiza 😞 Mój M chciał przełączyć, a ja mu wyłkałam ze sie uodparniam i lepiej sie przygotowac niż rozryczeć na sali 🥴


ja to Wam powiem ze ja wole nie myslec co tam będzie się działo w tej sali tortur ... bo to powoduje u mnie starszne nerwy i stres ... co będzie to będzie ..... brrrr


no ja tez sie spinam, zwlaszcza, ze to juz we wtorek... streees 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
słuchajcie a z Magda może tak byc ze wczoraj jej tak cisnienie skoczyło myśle istnieje taka moziwosc ze wczesniej było wszystko ok !!!!!!!!!no bo kuźwa na każdej wizycie mierzy sie cisnienbie i puls wiec to marne szanse zeby lekarz nie wykrył tego wcześniej !!!!!!!!!!!!
tez tak mysle,ale wyraznie mi napisala,ze od poczatku ciazy ma nadcisnienie..wiec moze dr wpisywal w karte,a ona zaufala lekarzowi i nie kontrolowala...no bo nie mam pojecia jak to inaczej moglo ujsc uwadze...


no bez jaj żeby jej buc nic nie powiedział ? 😠 i wpisywał wysokie ciśnienie od tak 😮 🤢
no bo skad w szpitalu nibyn wiedza ,ze od poczatku ma nadcisnienie...hm..tak domyslam sie..


Słuchajcie u Agi też przecież zaczęło się od wysokiego ciśnienia i to dopiero, jak poszła do tego innego lekarza się okazało!! Więc widać takie konowały to niestety nie jakieś odosobnione przypadki!!!!! 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

no wlasnie...Aga po nastepnej niedzieli ma rodzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Smerfetko fajnie że po wizycie ok 🙂 mi też mój gienek mówił że Młody bardzo nisko i że powinien być szybciutki poród 🙂 zobaczymy jak im to proroctwo wyjdzie w rzeczywistości 😜
Doris na która masz USG ? 🙂 super widoczków życzę 😁
Asia ja chętnie wpadnę do Ciebie ale jak upały przejdą hehe 🙃 😁 jak tam Szakira ? już jakoś teraz wraca tak ?
wraca w niedzielke 🙂

Dzis maja jechac do Międzyzdroi 🙂


no widzisz 🙂 tyle paniki a ona już prawie jedną nóżką w domu 🙃 😁 szybciutko zleciało 😁

wycaluje i wysciskam za wsze czasy 🙂a w przyszlym roku sobie odbijemy ! 🤪 🤪 🤪
Dzwoni do mnie codzien ,ale jakas taka nie swoja troche...smutna jakby...moze drze3 pape na Nia..on nigdy podrejscia nie mial do Niej ..byle co to "Kamila!"wrzeszczal jak cos nie po jego mysli....sztywniak i tyle..


przyjedzie i Ci wszystko opowie ... i będziesz wiedziała na przyszłość jak ją będzie chciał gdzie zabrać , albo sama mu podziękuje za współprace ... 😁

hahahha dokladnie 🙂serce mi peka jak pomysle,ze moze Jej czegos brakowac...ale Poniekad dziecie doceni matke i wuja ! 🤪 🤪 🤪 codziennie debatujemy z Andru ,czy Jej aby nie brakuje nic..ale sie dziecie przekona jak jest z Tatusiem ..moze czegos tez nauczy,bo niekiedy wizga dupalkiem hihi ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
No i GUSIA też w szpitalu , ale nikt do niej nie ma numeru ... i może też juz jesteśmy ciotki a nie wiemy ...

no wlasnie ..nic nie wiemy...Karolcia jak bedziesz w szpitalu to zobaczysz sie moze z Nia jeszcze ,a moze juz po ptokach ..hehehe 😉


hee no jak się nie odezwie ... to ja jak detektyw heee poszukam jej ... będę wszystkie Gośki zaczepiac... A ty Asik na to KTG juz wiesz kiedy

mam kochana na 30 sierp...na 13ta... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
kurde mam dosc tych upalow! nie mam czym oddychac:/ ide sie legnac brzuszki

chlodze sie arbuzikiem 🙂odpoczywaj Kochana 🙂Ja itak Cie podziwiam ,twarda sztuka z Ciebie ,jeszcze jakie zlecenia masz na glowie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Mam nadzieję, że Magda da znać,jak już będzie miała Oleńkę przy sobie!!! Już się nie mogę doczekać tego naszego pierwszego Dzidziulka 🙂

pisala ze da znac..teraz pewnie dochodza do siebie i raduja w rodzince 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
takie niezaplanowane to chyba najgorsze, bo się najpierw trzeba trochę pomęczyć a dopiero potem stwierdzają brak postępu i tną...

oby nam sie nie zdarzylo..bo to wymeczy sie czlowiek a do tego potna w pizdziec ... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...