Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Maga napisał(a):
hej dziewczyny! 🙂
wlasnie korzystam z chwili relaksu i popijam kawke zbozowa a antoś obok mnie wypoczywa po upojnym posilku 😁 🤪
jak narazie nocki w miare przespane, ciekawe kiedy sie skonczy 😉 ostatnio spalism nawet 9 godzin 🤪 😎 odejmujac przerwy oczywiscie 😉

super!!! ale Ci dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
hej dziewczyny! 🙂
wlasnie korzystam z chwili relaksu i popijam kawke zbozowa a antoś obok mnie wypoczywa po upojnym posilku 😁 🤪
jak narazie nocki w miare przespane, ciekawe kiedy sie skonczy 😉 ostatnio spalism nawet 9 godzin 🤪 😎 odejmujac przerwy oczywiscie 😉


Super Magda!! Ale jesteś szczęśliwa pewnie 🙂 🙂 🙂


nooo.. non stop calujemy go po glowce, stopach, dupce 🤪 🤪 maz to go wypuscic nie chce 😁 ja jestem zwolennikiem spania w lozeczku, wiec go tam odkladam, ale maz zawsze prosi, zeby chociaz raz na dzien mogl z nim spac w ramionach 😜 hihi 🙂
Antoś wlasnie kichnal 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
hej dziewczyny! 🙂
wlasnie korzystam z chwili relaksu i popijam kawke zbozowa a antoś obok mnie wypoczywa po upojnym posilku 😁 🤪
jak narazie nocki w miare przespane, ciekawe kiedy sie skonczy 😉 ostatnio spalism nawet 9 godzin 🤪 😎 odejmujac przerwy oczywiscie 😉


Super Magda!! Ale jesteś szczęśliwa pewnie 🙂 🙂 🙂


nooo.. non stop calujemy go po glowce, stopach, dupce 🤪 🤪 maz to go wypuscic nie chce 😁 ja jestem zwolennikiem spania w lozeczku, wiec go tam odkladam, ale maz zawsze prosi, zeby chociaz raz na dzien mogl z nim spac w ramionach 😜 hihi 🙂
Antoś wlasnie kichnal 😁


ahh to takie piękne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
hej dziewczyny! 🙂
wlasnie korzystam z chwili relaksu i popijam kawke zbozowa a antoś obok mnie wypoczywa po upojnym posilku 😁 🤪
jak narazie nocki w miare przespane, ciekawe kiedy sie skonczy 😉 ostatnio spalism nawet 9 godzin 🤪 😎 odejmujac przerwy oczywiscie 😉


Cudownie. łezka mi się kręci jak pomyślę, że u nas te chwile tuż tuż.
Magga, karmisz piersią? Jeśli tak napisz proszę jak to jest z Twoim jadłospiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Maga napisał(a):
hej dziewczyny! 🙂
wlasnie korzystam z chwili relaksu i popijam kawke zbozowa a antoś obok mnie wypoczywa po upojnym posilku 😁 🤪
jak narazie nocki w miare przespane, ciekawe kiedy sie skonczy 😉 ostatnio spalism nawet 9 godzin 🤪 😎 odejmujac przerwy oczywiscie 😉


Cudownie. łezka mi się kręci jak pomyślę, że u nas te chwile tuż tuż.
Magga, karmisz piersią? Jeśli tak napisz proszę jak to jest z Twoim jadłospiem?


karmię 🙂 w sobote/niedziele mialam nawal, ale juz zeszlo i sie troche unormowalo 🙂
jadlospis w normie raczej, nie robie sobie diety eliminacyjnej, bo czytalam, ze jak sie nie ma alegrikow w rodzinie to nie trzeba na zapas 😉 zreszta i tak nie wiadomo, co malemu zaszkodzi- zobaczymy 🙂
staram sie jesc zdrowo po prostu, smazonego przez te pierwsze tygodnie tez unikam, slodyczy raczej nie, ale biszkopty wcinam 😁 no i jablka mm.. a slyszalam, ze niby ie mozna 😉 ale Antosiowi jak narazie nie przeszkadzaja 🙃
zreszta dziewczyny- gdybyscie widzialy/poczuly jakie on puszcza bączki 🤪 🤪 🤪
a no i 1 kupa domowa byla w niedziele o 5! : 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
hej dziewczyny! 🙂
wlasnie korzystam z chwili relaksu i popijam kawke zbozowa a antoś obok mnie wypoczywa po upojnym posilku 😁 🤪
jak narazie nocki w miare przespane, ciekawe kiedy sie skonczy 😉 ostatnio spalism nawet 9 godzin 🤪 😎 odejmujac przerwy oczywiscie 😉


Super Magda!! Ale jesteś szczęśliwa pewnie 🙂 🙂 🙂


nooo.. non stop calujemy go po glowce, stopach, dupce 🤪 🤪 maz to go wypuscic nie chce 😁 ja jestem zwolennikiem spania w lozeczku, wiec go tam odkladam, ale maz zawsze prosi, zeby chociaz raz na dzien mogl z nim spac w ramionach 😜 hihi 🙂
Antoś wlasnie kichnal 😁


jak słodko! Mój mąż też już si nie może doczekać aż Synek będzie wreszcie leżał u niego na brzuszku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Maga zapytam jeszcze o świeże warzywa i owoce? Pomidorki, sałata, banany... i takie tam?


tez 😉 na co tylko mi wpadnie ochota 🙂 jesli beda kolki to sie bede zastanawiala co eliminowac wtedy 🙂
dobra dziewcyzny, lece bo mama przyszla 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Agamu napisał(a):
Kurcze ciekawe co u Agi naszej biednej?? Zaraz chyba do niej naskrobię....

no coś dziwnie brak wieści od niej całkowity... może już cieszy się swoją Julcią 🤪
no pisalam przeciez wczoraj ze narazie nie czas na Jule 🙂 lekarze juz testowali na nich wszystko ,by zaczela rodzic, a Julka charakterek po mamusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
hej dziewczyny! 🙂
wlasnie korzystam z chwili relaksu i popijam kawke zbozowa a antoś obok mnie wypoczywa po upojnym posilku 😁 🤪
jak narazie nocki w miare przespane, ciekawe kiedy sie skonczy 😉 ostatnio spalism nawet 9 godzin 🤪 😎 odejmujac przerwy oczywiscie 😉

😘 😘
Jsk sie czujesz fizycznie po cc? juz doszlas do siebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Maga zapytam jeszcze o świeże warzywa i owoce? Pomidorki, sałata, banany... i takie tam?


tez 😉 na co tylko mi wpadnie ochota 🙂 jesli beda kolki to sie bede zastanawiala co eliminowac wtedy 🙂
dobra dziewcyzny, lece bo mama przyszla 😘


no to super ! Dziękuję Kochana. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam zamiar wyeliminowac smazone (z bolem serca ze lza w oku 😁 😁) ale reszte jak najbardziej jesc powoli wprowadzac do diety i nie powinno sie nic dziac, z tymi kolkami to nie ma reguly laski jedza marchewke i gotowanego kurczaka 2 miesiace i dziecko ma non stop kolki a inne wsjo jedza i nic sie nie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Agamu napisał(a):
Kurcze ciekawe co u Agi naszej biednej?? Zaraz chyba do niej naskrobię....

no coś dziwnie brak wieści od niej całkowity... może już cieszy się swoją Julcią 🤪
no pisalam przeciez wczoraj ze narazie nie czas na Jule 🙂 lekarze juz testowali na nich wszystko ,by zaczela rodzic, a Julka charakterek po mamusi

Kurde chyba mi pamięć szwankuje już... ☺️ ☺️ faktycznie pisałaŚ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Tez mam zamiar wyeliminowac smazone (z bolem serca ze lza w oku 😁 😁) ale reszte jak najbardziej jesc powoli wprowadzac do diety i nie powinno sie nic dziac, z tymi kolkami to nie ma reguly laski jedza marchewke i gotowanego kurczaka 2 miesiace i dziecko ma non stop kolki a inne wsjo jedza i nic sie nie dzieje.

Mi położna mówiła, że karmiąc piersią jesz wszystko-tylko z głową 🙂 i tego będę się trzymać....jeśli będę karmić oczywiście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki
W piątek mnie wypuścili ale z tej radości nawet do kompa nie zaglądałam.... Sprzątałam domek i przygotowywałam pokój dla Miłoszka. Tak jak Karolcia mam trochę za dużo wód płodowych i cukrzycę, jestem na isulinie. Nie wykryta wcześniej cukrzyca zahamowała trochę wzrost synusia. Ale już jest lepiej. Leżałam z Karolincią łóżko w łóżko..... czyli jednak swiat jest mały. Dzisiaj podali jej żel i zobaczymy co będzie.
Ja teraz na trochę znikam bo muszę pozałatwiać trochę spraw, między innymi wypis ze szpitala. Jak będę w szpitalu to poecę zobaczyć co z Karolcią....
Buziaczki i do potem.... 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Tez mam zamiar wyeliminowac smazone (z bolem serca ze lza w oku 😁 😁) ale reszte jak najbardziej jesc powoli wprowadzac do diety i nie powinno sie nic dziac, z tymi kolkami to nie ma reguly laski jedza marchewke i gotowanego kurczaka 2 miesiace i dziecko ma non stop kolki a inne wsjo jedza i nic sie nie dzieje.

Mi położna mówiła, że karmiąc piersią jesz wszystko-tylko z głową 🙂 i tego będę się trzymać....jeśli będę karmić oczywiście 🙂

Tak jest najlepiej, bez katowania sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kalais napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Magda Kahlanik o 18:45 urodzila Tadea!!! 🤪 🤪 🤪 wazyl3400 i 56cm dl 🙂SN bez znieczulenia!!!
hip hip hura!!
Tadeo nadciagnal! 🤪 🤪 🤪 🤪


no cudowne wieści z samego rana GRATULUJE 🙂 🙂

a jak sie wczoraj kładłam to myślałam właśnie o niej że sie nie odzywała 🙂
Kalais tez milczy....


hej kochana, ja nie ma za bardzo czasu siedziec na " brzuszku", za 2 tyg z koleżanką otwieramy żłobek i mamy bardzo dużo spraw jeszcze do pozałatwiania, ale wieczorami troszke was dogladam. Wiem ze juz kilka dziewczyn rozpakowanych ;-). Moj gin 15 idzie na urlop, takze mam nadzieje ze do tego czasu urodze, choc na razie sie na to nie zapowiada

no dobrze sie sie odezwalas 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulenka napisał(a):
witajcie!
ja dziś lece na ktg... kto wie, może przy okazji sprawdzą stan rozwarcia....

Madziu GRATULUJE Tadzia!!

dam znać jak wrócę!
pa
czekamy Aśku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
hej dziewczyny! 🙂
wlasnie korzystam z chwili relaksu i popijam kawke zbozowa a antoś obok mnie wypoczywa po upojnym posilku 😁 🤪
jak narazie nocki w miare przespane, ciekawe kiedy sie skonczy 😉 ostatnio spalism nawet 9 godzin 🤪 😎 odejmujac przerwy oczywiscie 😉
super Mago!! 🙂Antos zuch chlopiec 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...