Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
szotka napisał(a):
wiecie co ja juz się chyba położę. włącze tv i zaczne sie skupiać na zapisywaniu skurczy....No może jeszcze chwilę posiedze bo czekam aż mi się woda na herbate zagotuje.
Jak narazie chyba sa co 6 minut.ale szczerze to jeszcze nie jestem pewna czy to to. ☺️ ☺️
czuję sie jak jakas głupia...


a jak je czujesz ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Pocieszacie mnie ze to do przezycia po tym co pooglądałam mam wrazenie ze to jest bardzo bolesna sprawa 😮 😮 😮 😮


Nie myśl o bólu 🙂 dasz radę , jak każda z nas ! może się okazać że w Twoim przypadku ból będzie bardzo mały więc nie ma co się nakręcać na zapas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
wiecie co ja juz się chyba położę. włącze tv i zaczne sie skupiać na zapisywaniu skurczy....No może jeszcze chwilę posiedze bo czekam aż mi się woda na herbate zagotuje.
Jak narazie chyba sa co 6 minut.ale szczerze to jeszcze nie jestem pewna czy to to. ☺️ ☺️
czuję sie jak jakas głupia...


3mamy kciuki Szotka 🙂 i czekamy na wiesci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Pocieszacie mnie ze to do przezycia po tym co pooglądałam mam wrazenie ze to jest bardzo bolesna sprawa 😮 😮 😮 😮


Nie myśl o bólu 🙂 dasz radę , jak każda z nas ! może się okazać że w Twoim przypadku ból będzie bardzo mały więc nie ma co się nakręcać na zapas 😉

dzis mnie dopadlo. ide bo stresuje towarzystwo normalnie musze sie ogarnąc....czuje sie jak by dzis do mnnie dotarlo ze ja musze urodzic
🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
szotka napisał(a):
wiecie co ja juz się chyba położę. włącze tv i zaczne sie skupiać na zapisywaniu skurczy....No może jeszcze chwilę posiedze bo czekam aż mi się woda na herbate zagotuje.
Jak narazie chyba sa co 6 minut.ale szczerze to jeszcze nie jestem pewna czy to to. ☺️ ☺️
czuję sie jak jakas głupia...


a jak je czujesz ??

dół brzucha.i ciśnienie na tyłek.szczerze to spodziewalam się czegoś innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się 🙂
ja nocke przespałam dziś jak zabita. Wczoraj wróciłam taka zmęczona, że szok.
Gosix - śliczna czarnulka z tej Twojej Córuni.
Szotka - trzymam kciuki za pozytywny i szybki rozwój sytuacji 🙂
Ciekawe co tam u Ani100. - powodzenia Kochana i czekamy na wieści 🙂
Doris - powodzenia na wizycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Dzień Dobry Kochane!!!
Wreszcie mam internet w domu, że o synu nie wspomnę 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Dziękujemy pięknie za gratulacje i wsparcie!!!

Poród miałam na wariackich papierach, jk wszystko ostatnio. To była pierwsza noc na nowym mieszkaniu, przerzuciliśmy najcięższe i najważniejsze rzeczy i poszliśmy spać ok 12 w nocy. O 2 zaczęły mi się jakieś skurcze, zrobiły się regularne co 10 minut, więc zdarłam z łóżka biednego M, który ledwie dyszał i pojechaliśmy do szpitala. Tam się wszystko pomerdało, skurcze zrobiły się mega nieregularne, słabe i już myślałam, że wrócę do domu, ale lekarz postanowił mi dać kroplówkę z glukozą i elektrolitami i powiedział, że jak to to, to się rozhula, a jak nie to wyciszy. Przenieśli mnie na patologię na chwilkę, zjadłam obiad i poszłam spać na ok. 2 godz (i gdyby nie to, to chyba bym nie dała rady...). No i się zaczęło!!!! Miałam bóle krzyżowe, meeeega bolesne, nikomu nie życzę, ale dzielnie się trzymałam, choć od początku prześladował mnie pech! Jak chciałam iść pod prysznic okazało się, że nie ma ciepłej wody 😮 Po godzinie już była, więc na krzesełku przesiedziałam tam chyba z godzinę, to naprawdę pomaga!!! Potem stwierdziłam, że chcę posiedzieć w wannie, a przed wanną jest obowiązkowy 40 minutowy zapis KTG, było ciężko jak cholera. I co? Okazało się, że woda w wannie się nie grzeje, bo coś się zrypało! 🤢 🤢 Nie byłam w stanie chodzić, więc ćwiczenia z SR raczej mi się nie przydały... Jak już się poddałam i M. zaczął za mnie wypełniać papiery do ZZO, okazało się że rozwarcie jest już 9 cm, więc mi znieczulenia nie dali. I powiem Wam laski, że w danym momencie się zwyczajnie poryczałam z bezsilności, wszystko się nałożyło, skurcz za skurczem, mega niewyspanie i zmęczenie przeprowadzką i ta świadomość, że mieszkanie w proszku, że nic jeszcze niegotowe... Miałam strasznie słabe skurcze parte, więc niewiele mi pomogły w wypychaniu Tadzia na świat, teściowa, która była ze mną i spisała się po prostu rewelacyjnie (!!!) stwierdziła, że Tadzio jest na tym świecie tylko dzięki mojej determinacji i wysiłkowi. Było mega ciężko, ale powiem Wam, dziewczyny, że Asiulka miała rację, potem czuje się MEGA MOC!!! I jak mi położyli ma brzuchu to małe stworzenie chciało mi się krzyczeć, że dałam radę i że to MOJE!!! Mega przeżycie, a wspomnienie porodu odchodzi w siną dal 🙂 🙂 🙂

Gratulacje dla innych dziewczyn, które już urodziły!


Super się to czyta...mimo bólu i wielkiego wysiłku wielkie szczęście...Dzięki tym Waszym opisom wiem, że dam radę!
GRATULUJĘ RAZ JESZCZE....i zazdroszczę że już jesteście razem ☺️ ☺️


Agatko podpisuję sie pod Twoim komentarzem. Mnie też takie opowieści dodają skrzydeł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Helo Sasetko 🤪 🤪 🤪 to co jak tam oznaki u ciebie? ja mam powera i moc 🤪 🤪 i jutro juz 40 tc


40tc - to brzmi poważnie
czyli symptom wicia gniazdka się pojawił hohoho 😆
Mnie dla odmiany nic się nie chce ☺️ poza spaniem oczywiście. coś się raczej nie zanosi na rychłe nadejście godziny zero. Ale co tam tydzień jeszcze łaskawie poczekam 🙃 😁 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Helo Sasetko 🤪 🤪 🤪 to co jak tam oznaki u ciebie? ja mam powera i moc 🤪 🤪 i jutro juz 40 tc


40tc - to brzmi poważnie
czyli symptom wicia gniazdka się pojawił hohoho 😆
Mnie dla odmiany nic się nie chce ☺️ poza spaniem oczywiście. coś się raczej nie zanosi na rychłe nadejście godziny zero. Ale co tam tydzień jeszcze łaskawie poczekam 🙃 😁 🙃 😁

No sie pojawiło 😮 😮 😮 i by sie moglo jeszcze nie pojawiac 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Helo Sasetko 🤪 🤪 🤪 to co jak tam oznaki u ciebie? ja mam powera i moc 🤪 🤪 i jutro juz 40 tc


40tc - to brzmi poważnie
czyli symptom wicia gniazdka się pojawił hohoho 😆
Mnie dla odmiany nic się nie chce ☺️ poza spaniem oczywiście. coś się raczej nie zanosi na rychłe nadejście godziny zero. Ale co tam tydzień jeszcze łaskawie poczekam 🙃 😁 🙃 😁

No sie pojawiło 😮 😮 😮 i by sie moglo jeszcze nie pojawiac 😁 😁


oj tam oj tam......... a na co tu czekać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
udalo mi sie wrócic a juz myslałam ze to liczy sie z cudem !!!!!!!!!!jak do lekarza jechałąm to chciaam wsiasc w 1 autobus i dojechac do celu co prawda duzej ale jednym autobusem a tu dupa bo był tak zaadowany ze nie miałam moziwosci wejscia 😠poszłam do metra i co kużwa skasowałam bilet i patrze metro załadowane i na dodatek stoi wiec z powrotem na góre do autobusy z autobusu do tramwaju i z tramwaju do autobusu normalnie koszmar!!!!!!!!!!oczywiscie okazało sie ze metro nie chodzi bo jakas kobieta rzuciła sie w centrum pod pociag kurcze musiała byc strasznie zdesperowana ale co sie dziwic jak w tym kraju zamiast lepiej jest coraz gorzej a teraz znowu przed wyborami obiecuja zote góry a chój z tymi rzadzacymi tym panśtwem!!!!!!!!!!!!no dobra dojechałam do lekarza 🙂
z wizyty to tak:
szyjka zamknieta,długa
z badania wynika ze jednak dupalkiem jest w dół
za tydz mam usg dostane skierowanie do szpitala
wziełam zaświafdczenie do becikowego i dostałam do 25 .09 zwolnienie
cisnienie mam super ,wyniki badan też wiec jak na razie jest git
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczeta. trzymać kciuku.Brat do mnie jedzie zwolnił sie z pracy żeby mnie na porodówkę zawieźć.skurcze co 6,6,4,6,6,5,6,6,8 itd.no jak teraz mi odpuści to sie wkurze.skoro wujek już się zwalnia to mogłoby pójść.Zmykam pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
udalo mi sie wrócic a juz myslałam ze to liczy sie z cudem !!!!!!!!!!jak do lekarza jechałąm to chciaam wsiasc w 1 autobus i dojechac do celu co prawda duzej ale jednym autobusem a tu dupa bo był tak zaadowany ze nie miałam moziwosci wejscia 😠poszłam do metra i co kużwa skasowałam bilet i patrze metro załadowane i na dodatek stoi wiec z powrotem na góre do autobusy z autobusu do tramwaju i z tramwaju do autobusu normalnie koszmar!!!!!!!!!!oczywiscie okazało sie ze metro nie chodzi bo jakas kobieta rzuciła sie w centrum pod pociag kurcze musiała byc strasznie zdesperowana ale co sie dziwic jak w tym kraju zamiast lepiej jest coraz gorzej a teraz znowu przed wyborami obiecuja zote góry a chój z tymi rzadzacymi tym panśtwem!!!!!!!!!!!!no dobra dojechałam do lekarza 🙂
z wizyty to tak:
szyjka zamknieta,długa
z badania wynika ze jednak dupalkiem jest w dół
za tydz mam usg dostane skierowanie do szpitala
wziełam zaświafdczenie do becikowego i dostałam do 25 .09 zwolnienie
cisnienie mam super ,wyniki badan też wiec jak na razie jest git

Wszystko dobrze 🙂 tylko cc planowana tak? fajnie ze sobie juz wzielas zaswiadczenie od gina:/ ja bede musiala jeszcze zabulic za wizyte jak cos:/ wrr skleroza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
no dziewczeta. trzymać kciuku.Brat do mnie jedzie zwolnił sie z pracy żeby mnie na porodówkę zawieźć.skurcze co 6,6,4,6,6,5,6,6,8 itd.no jak teraz mi odpuści to sie wkurze.skoro wujek już się zwalnia to mogłoby pójść.Zmykam pa.

P O W O D Z E N I A !!!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):

z wizyty to tak:
szyjka zamknieta,długa
z badania wynika ze jednak dupalkiem jest w dół
za tydz mam usg dostane skierowanie do szpitala
wziełam zaświafdczenie do becikowego i dostałam do 25 .09 zwolnienie
cisnienie mam super ,wyniki badan też wiec jak na razie jest git

no i gitarka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
no dziewczeta. trzymać kciuku.Brat do mnie jedzie zwolnił sie z pracy żeby mnie na porodówkę zawieźć.skurcze co 6,6,4,6,6,5,6,6,8 itd.no jak teraz mi odpuści to sie wkurze.skoro wujek już się zwalnia to mogłoby pójść.Zmykam pa.


powodzenia trzymamy kciuki !! daj znac jak bedzies cos wiedziała!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
no dziewczeta. trzymać kciuku.Brat do mnie jedzie zwolnił sie z pracy żeby mnie na porodówkę zawieźć.skurcze co 6,6,4,6,6,5,6,6,8 itd.no jak teraz mi odpuści to sie wkurze.skoro wujek już się zwalnia to mogłoby pójść.Zmykam pa.


Aga TRZYMAMY KCIUKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
no dziewczeta. trzymać kciuku.Brat do mnie jedzie zwolnił sie z pracy żeby mnie na porodówkę zawieźć.skurcze co 6,6,4,6,6,5,6,6,8 itd.no jak teraz mi odpuści to sie wkurze.skoro wujek już się zwalnia to mogłoby pójść.Zmykam pa.


Noooo szotka!!! trzymamy kciukasy! duze i małe!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
no dziewczeta. trzymać kciuku.Brat do mnie jedzie zwolnił sie z pracy żeby mnie na porodówkę zawieźć.skurcze co 6,6,4,6,6,5,6,6,8 itd.no jak teraz mi odpuści to sie wkurze.skoro wujek już się zwalnia to mogłoby pójść.Zmykam pa.


nie no teraz to juz pewnie na serio. Skurcze co mniej więcej 6 min - to już chyba niema odwrotu 😉 Bądź dzielna Kochana. Trzymamy kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...