Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No więc, po wizycie praktycznie żadnych rewelacji 🤢 rozwarcie jest na marny opuszek palca 😠 mam skierowanie do szpitala na 5 października..czyli Myszka będzie z tego samego miesiąca co Mamusia.. Będe październikową Mamą a nie wrześniową...nie wiem czy będziecie mnie jeszcze koffały czy bede musiała iść sobie na październik.... 😞

Jestem zawiedziona 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Nadrobiłam...
Długie posty omijałam, bo wiedziałam co zawierają - nie jestem gotowa na szczegółowe opisy porodów ;( Jutro idę do dżina po skierowanie do szpitala.
Anulcia - pożyczyłam Twój tekst o trojaczkach i wrzuciłam na FB. Może wreszcie się ode mnie odczepią.
Hanula - gratuluję 🙂
Luizka - ale fajnie że będziecie już w komplecie. A na Pogorii jest pięknie, fakt 😉 Byłam, widziałam!!


spoko 😁 pożyczaj 😁 Dopisz jeszcze,że znowu w ciąży jesteś hehehe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Pierwsza!!

Witam sie 🙂

Dzis nasz wielki dzien 🙂
zajrze do was dzis w WOLNEJ 🤪 chwili
buziaki i dzieki za wszystko 😆


Super,że Laura do domku zawita!!! A Ty dzisiaj nie zaglądaj do Nas tylko naciesz sie Kruszynką 🙂 My spokojnie poczekamy na relacje ! 🙂 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania nie fisiuj, jaki ty październik, przecie wy wrześniówki. No i moja Emilka czeka na koleżankę o tym samym imieniu 🙂 🙂 🙂.
A my od 1 w nocy nic innego nie robimy jak : dojenie, lulanie, kołysanki,kupa znów lulanie,kołysanki,zasypiamy, matka pilnuje a Emilka wstaje i powtórka z rozrywki. Co2-2,5 godziny amam, ale je tylko troszkę chciałam ją oszukać butlą i dupa..........., pluła 😠 . Myślałam że rano coś odeśpie bo uśnie na dłużej i co,nic z tego Emilka ma inne plany, teraz może uśnie bo grzecznie leży w kołysce i nie ma avanti, choć na śpiącą wcale nie wygląda 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
kurwa!!!!!!!!!!! oszaleję, Gabi od dwóch godzin wyje!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest przewinięta, jeść nie chce....za to wyje jak opętana!!!!!!!!!!! A ja nerwowo tego nie wytrzymuję!!!!!!!!!!! CHYBA JESTEM ZŁĄ MAMĄ 🤢 😞 😞 😞


mam dziś to samo 🤢 🤢 🤢 teraz Młody usnął ale nie wiem na jak długo .... od rana masakra 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
kurwa!!!!!!!!!!! oszaleję, Gabi od dwóch godzin wyje!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest przewinięta, jeść nie chce....za to wyje jak opętana!!!!!!!!!!! A ja nerwowo tego nie wytrzymuję!!!!!!!!!!! CHYBA JESTEM ZŁĄ MAMĄ 🤢 😞 😞 😞

Wszystkie tak samo mamy,podobnie myślę i nie raz z tego powodu rycze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu:może to kolka?spróbuj włączyć suszarkę do włosów i skieruj strumień ciepła na brzuszek Gabi tak z odległości 50cm...mój synek dwa lata temu płakał prawie bez przerwy przez pół roku przez kolki właśnie...i pamiętaj,że udziela się małej Twoja nerwowość...cierpliwości Ci życze,dla małej jesteś najlepsza mama na świecie i nigdy nie myśl inaczej 🙂powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga33 napisał(a):
Agamu:może to kolka?spróbuj włączyć suszarkę do włosów i skieruj strumień ciepła na brzuszek Gabi tak z odległości 50cm...mój synek dwa lata temu płakał prawie bez przerwy przez pół roku przez kolki właśnie...i pamiętaj,że udziela się małej Twoja nerwowość...cierpliwości Ci życze,dla małej jesteś najlepsza mama na świecie i nigdy nie myśl inaczej 🙂powodzenia 🙂


Zasnęła mi na ramieniu 🙂 chyba chciała pomarudzić po prostu 🙂
Dzięki za rady 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
aga33 napisał(a):
Agamu:może to kolka?spróbuj włączyć suszarkę do włosów i skieruj strumień ciepła na brzuszek Gabi tak z odległości 50cm...mój synek dwa lata temu płakał prawie bez przerwy przez pół roku przez kolki właśnie...i pamiętaj,że udziela się małej Twoja nerwowość...cierpliwości Ci życze,dla małej jesteś najlepsza mama na świecie i nigdy nie myśl inaczej 🙂powodzenia 🙂


Zasnęła mi na ramieniu 🙂 chyba chciała pomarudzić po prostu 🙂
Dzięki za rady 😘 🙂


hehe słodziutka Gabi! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
aga33 napisał(a):
Agamu:może to kolka?spróbuj włączyć suszarkę do włosów i skieruj strumień ciepła na brzuszek Gabi tak z odległości 50cm...mój synek dwa lata temu płakał prawie bez przerwy przez pół roku przez kolki właśnie...i pamiętaj,że udziela się małej Twoja nerwowość...cierpliwości Ci życze,dla małej jesteś najlepsza mama na świecie i nigdy nie myśl inaczej 🙂powodzenia 🙂


Zasnęła mi na ramieniu 🙂 chyba chciała pomarudzić po prostu 🙂
Dzięki za rady 😘 🙂




Zuch mama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i tradycyjnie odbyłam krótki spacerek z Emilką w piżamie........ 🙃 🤨 😉,Jakoś nie umiem się zorganizować 🤢, zasneła mam nadzieję ze długoooooo pośpi, a ja mam tyle pracy,a już mi się nic nie chce,nie mam siły i najchetniej to bym poszła spać razem z nią, powinnam ale................ Jeszcze to moje biodro jak napierdziela, chodzić nie mogę.........A my jutro mamy wizytę u pediatry,trzymajcie za nas kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
No i tradycyjnie odbyłam krótki spacerek z Emilką w piżamie........ 🙃 🤨 😉,Jakoś nie umiem się zorganizować 🤢, zasneła mam nadzieję ze długoooooo pośpi, a ja mam tyle pracy,a już mi się nic nie chce,nie mam siły i najchetniej to bym poszła spać razem z nią, powinnam ale................ Jeszcze to moje biodro jak napierdziela, chodzić nie mogę.........A my jutro mamy wizytę u pediatry,trzymajcie za nas kciuki.


a ja właśnie idę Młodego wystawić na taras bo pojadł i chwilkę jest spokoju .... oj dziś mają nasze dzieciaki bio niekorzystne 🤢 🤢 🤢 . Nic od rana nie zrobiłam a roboty też mam od groma 🥴 i też bym się położyła bo łeb mi chcę rozwalić 🤢 🤢 🤢
Trzymamy kciuki z Tymonkiem !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
ale jestem zmeczona padam na twarz.. nocka nie przespana prawie cala nate nie mam siły trzymac małej na rekach do tego kregosłup mnie boli od schylania sie po nia do kojca i na przewijak.. super.. 🥴


mnie napierdziela strasznie szyja i łopatki 🥴
Dziś to najchętniej wepchałabym Tymonka do brzuszka choć na parę godzin ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
No i tradycyjnie odbyłam krótki spacerek z Emilką w piżamie........ 🙃 🤨 😉,Jakoś nie umiem się zorganizować 🤢, zasneła mam nadzieję ze długoooooo pośpi, a ja mam tyle pracy,a już mi się nic nie chce,nie mam siły i najchetniej to bym poszła spać razem z nią, powinnam ale................ Jeszcze to moje biodro jak napierdziela, chodzić nie mogę.........A my jutro mamy wizytę u pediatry,trzymajcie za nas kciuki.


a ja właśnie idę Młodego wystawić na taras bo pojadł i chwilkę jest spokoju .... oj dziś mają nasze dzieciaki bio niekorzystne 🤢 🤢 🤢 . Nic od rana nie zrobiłam a roboty też mam od groma 🥴 i też bym się położyła bo łeb mi chcę rozwalić 🤢 🤢 🤢
Trzymamy kciuki z Tymonkiem !


Tak Asia aż zdąrzyłam wstawić pralkę, 2 min ? i był płacz i znów szybko na wertepy, śpi ????????????, czy oszukuje ???????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem wam że już mi się chyba wszystko poukładało bo już mi lepiej ... ale ogólnie ciężko było ... wiele łez popłyneło wiele emocji ... ale już jestem na takim etapie stabilizacji , więc chcem już do ludzi wyjśc ... i byc znowu po prostu
Mam tylko ciągle ogomny problem z karmieniem a raczej mała ilością pokarmu ... muszę podawac mieszanę bo Wojtuś mało waży i mimo ze tamten tydzien walczyłam z pokarmem by było go więcej to dupa blada ... tylko waga wojtka się nie podniosła za bardzo bo jak na dziecią 3 tyg miał 3690 wię malutko .... i niestety ... walcze z laktatorem by obudzic te cyce ale coś kepsko jak siadam do odciagania to 30 min i tylko mam 30 ml ... to jak kot napłakał bo wojtuś już musi jeśc sztucznego 90 -110 ml ... ehh ciąża sprawa z tymi cycami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...