Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Landusia napisał(a):
ale jestem zmeczona padam na twarz.. nocka nie przespana prawie cala nate nie mam siły trzymac małej na rekach do tego kregosłup mnie boli od schylania sie po nia do kojca i na przewijak.. super.. 🥴


mnie napierdziela strasznie szyja i łopatki 🥴
Dziś to najchętniej wepchałabym Tymonka do brzuszka choć na parę godzin ☺️ ☺️ ☺️


nie normalnie sie posikam!!!
dzis w nocy dokladnie to samo pomyslalam!!! 😠

mnie tez bardzo boli lopatka prawa i kregoslup... az mi sie czasem ryczec chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
INFO OD IZY RYBKI

JEST SAMA, NIE MA KTO JEJ POMÓC, MĄŻ W PRACY, NIE MA JAK WEJŚĆ NA BRZUSZEK
MAŁEMU ODPADŁ PĘPEK ALE KREW SIĘ SĄCZY, PUPCIE MA BRZYDKĄ KREMY NIE POMAGAJĄ, CAŁY CZAS WISI NA PIERSI, MAŁY NIE MA POPRAWY WAGOWO I NIE MA JAK SIĘ RUSZYĆ.


Oo dobrze, ze wkoncu dala znac ze z nimi wsjo ok !! Jeny sama,,... ja od nast tyg sama moj R popoludniowki :/ jeny jeny juz mam stresa 😮


Dasz radę ja też od początku sama, czasami ciężko i płacz, ale do przodu.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Tiaaaaa 🥴

Doczytałam to wszystkie polajzły 😁 😁

To ja ide nadrobic seriale w necie

Owocnej nocki dla pozostałych 2 paczków kochanych naszych !!!!
spokojnej nocy dla mamus

a przed nami jutro WielKI dzien!! w koncu 1 dzien z malutką w domu , troszke mam stresika 🙃 🙃



jeej ale fajnie 🙂 bylismy dzisiaj w klimontowie na bioderkach- juz troche lepiej, kontrola za 4mies, ale dalej sie podwojnie pieluszkujemy no i nigdzie Was nie widzielismy 😞 chociaz nie wiem czy bym zalapala ktora to Ty, bo tyle tam rodzin z dziecmi 🤪 🤪 i jak jedno wylo to drugie tez syrene wlaczalo 😁 nawet Antoś się na chwile przylaczyl, choc taki malutki jescze 😁

Tez patrzalam za wami
Byslismy o 11-30 mniej wiecej do 12:00 ale wyszlismy to biegiem w sumie. nie widzialam za wiele dzieci malutkich to chyba nie ta godz.


my za pięć 12 weszlismy 🤪 musielismy sie minac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Tiaaaaa 🥴

Doczytałam to wszystkie polajzły 😁 😁

To ja ide nadrobic seriale w necie

Owocnej nocki dla pozostałych 2 paczków kochanych naszych !!!!
spokojnej nocy dla mamus

a przed nami jutro WielKI dzien!! w koncu 1 dzien z malutką w domu , troszke mam stresika 🙃 🙃



jeej ale fajnie 🙂 bylismy dzisiaj w klimontowie na bioderkach- juz troche lepiej, kontrola za 4mies, ale dalej sie podwojnie pieluszkujemy no i nigdzie Was nie widzielismy 😞 chociaz nie wiem czy bym zalapala ktora to Ty, bo tyle tam rodzin z dziecmi 🤪 🤪 i jak jedno wylo to drugie tez syrene wlaczalo 😁 nawet Antoś się na chwile przylaczyl, choc taki malutki jescze 😁

Tez patrzalam za wami
Byslismy o 11-30 mniej wiecej do 12:00 ale wyszlismy to biegiem w sumie. nie widzialam za wiele dzieci malutkich to chyba nie ta godz.


my za pięć 12 weszlismy 🤪 musielismy sie minac 😜

No niezle widzialam pare z fotelikiem ale czarne wlosy do ramion dziewczyna miala to nie ty przeciez.
no to nadrobimy wiosną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Tiaaaaa 🥴

Doczytałam to wszystkie polajzły 😁 😁

To ja ide nadrobic seriale w necie

Owocnej nocki dla pozostałych 2 paczków kochanych naszych !!!!
spokojnej nocy dla mamus

a przed nami jutro WielKI dzien!! w koncu 1 dzien z malutką w domu , troszke mam stresika 🙃 🙃



jeej ale fajnie 🙂 bylismy dzisiaj w klimontowie na bioderkach- juz troche lepiej, kontrola za 4mies, ale dalej sie podwojnie pieluszkujemy no i nigdzie Was nie widzielismy 😞 chociaz nie wiem czy bym zalapala ktora to Ty, bo tyle tam rodzin z dziecmi 🤪 🤪 i jak jedno wylo to drugie tez syrene wlaczalo 😁 nawet Antoś się na chwile przylaczyl, choc taki malutki jescze 😁

Tez patrzalam za wami
Byslismy o 11-30 mniej wiecej do 12:00 ale wyszlismy to biegiem w sumie. nie widzialam za wiele dzieci malutkich to chyba nie ta godz.


my za pięć 12 weszlismy 🤪 musielismy sie minac 😜

No niezle widzialam pare z fotelikiem ale czarne wlosy do ramion dziewczyna miala to nie ty przeciez.
no to nadrobimy wiosną 🙂


tez widzielismy z rozowym fotelikiem taka z czarnymi wlosami, bo szli na usg bioderek 😁 ale oni juz mieli wieksze dziecie, z 3 miechy 😁 a młody jeszcze malutki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
JESTEŚMY W DOMU !!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Córcia - zdrowa całkowicie, przebadana na wylot nawet nie mamy zadnych specjalnych zalecen.

Ale stresik był hehe 🙂 bałam sie pierwszego przewijania ale ładnie mi poszło z kupsztalkiem 🙂
Karmienie jest miłe,ale niestety mala od poczatku pila z butli i nie ma pojecia jak zlapac cycca narazie jestesmy po 2 nieudanych probach:/ po czym podajemy odciagniete z butli , bedziemy probowac uczyc sie dalej. pierwsza noc przed nami, poki co malutka jest bardzo grzeczna i spokojna padła po wizycie babci i dziadka


cudownie, że jesteście w domu!!!! przystawiaj do cycka, napewno załapie to kwestia czasu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Maga napisał(a):
hehe zawalilam forum postami 😁 ale nadrabiam, poki ssaczek sobie spi na ramieniu u mnie 🙂


twoj maly mial problem z bioderkami? nie jestem w temacie...


w szpitalu kazali nam go podwojnie pieluszkowac i na kontrole pojsc za miesiac juz- czyli wczesniej..
no ale podobno daje efekty 🙂 tzn ja juz widze, ze robi zabke a w szpitalu to mial bardzo wyprostowane nozki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LEGINS I KAROLA GRATULUJĘ 😘 😘 😘 Wiedziałam że jak Karoli czop odeszedł wczoraj to poród lada moment 🙃 😁 super 😁

Laski co dajecie pić maluchowi oprócz mleka ???? i jak często ???

masakry cd.... nic tylko sobie w łeb dać 😞 na szczęście mój zaraz wraca do domu )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
LEGINS I KAROLA GRATULUJĘ 😘 😘 😘 Wiedziałam że jak Karoli czop odeszedł wczoraj to poród lada moment 🙃 😁 super 😁

Laski co dajecie pić maluchowi oprócz mleka ???? i jak często ???

masakry cd.... nic tylko sobie w łeb dać 😞 na szczęście mój zaraz wraca do domu )


ja tylko mleko z piersi 🙂 probowalam wode, bo pediatra mowila, zeby podawac czasem, ale młode nie trawi 😁
a Tymuś smoczka nie chce? dalej powtorze- ja tam nie wiem co bym bez moich piersi zrobila 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Asik jak sie czujesz juz lepiej z ta twoja anemia.....i jak tam mała


oj Kochana lepiej dziekuje 🙂Tyle ze psychicznie siadam 😞
Moja Szakira nie chce sie uczyc ,jest nie grzeczna w szkole..codziennie skargi i uwagi....szkoda slow..lekcje odbrabiam z Nia nawet 8h dziennie..mozg mi sie lasuje 😞
Przez anemie cisnienie mi skoczylo (zawsze mialam idealnie..)140/90 i wiecej...szkoda slow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
witam. za prośbą mojej narzeczonej uprzejmie informuję, że dziś o godzinie 10.15 przyszedł na świat nasz synuś o imieniu Dominik.


OOOOOOOOOOOOOOOOO heheh
GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!

super!!! gratulacje!!!
Luiza cieszę się bardzo, że masz już swoją kruszynkę przy sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia oj widze ze 40+2 na liczniku moj wyszedł dopiero 40+5 w tamtym roku w październiku atak na pocieszenie u nas 1 tamowała kolejke i dopiero jak urodziła to nastepne bąble ruszyły a pozatym dzieciaczki październikowe są bardzo fajne 😁jeszcze 3 dni wrzesnia zostały moze jednak bąbel bedzie z wrzesnia zycze Ci tego z całego serducha pozdrawiam wszystkie mamusie i brzusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
Anulcia oj widze ze 40+2 na liczniku moj wyszedł dopiero 40+5 w tamtym roku w październiku atak na pocieszenie u nas 1 tamowała kolejke i dopiero jak urodziła to nastepne bąble ruszyły a pozatym dzieciaczki październikowe są bardzo fajne 😁jeszcze 3 dni wrzesnia zostały moze jednak bąbel bedzie z wrzesnia zycze Ci tego z całego serducha pozdrawiam wszystkie mamusie i brzusie



Hehe Dziękuje 😘 😘 może sie jeszcze załapie na wrzesień..chociaż wątpie 😁 A że Dzieciaczki październikowe są fajne to oczywiście wiem,bo sama urodziłam sie 12 października 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
Anulcia oj widze ze 40+2 na liczniku moj wyszedł dopiero 40+5 w tamtym roku w październiku atak na pocieszenie u nas 1 tamowała kolejke i dopiero jak urodziła to nastepne bąble ruszyły a pozatym dzieciaczki październikowe są bardzo fajne 😁jeszcze 3 dni wrzesnia zostały moze jednak bąbel bedzie z wrzesnia zycze Ci tego z całego serducha pozdrawiam wszystkie mamusie i brzusie



Hehe Dziękuje 😘 😘 może sie jeszcze załapie na wrzesień..chociaż wątpie 😁 A że Dzieciaczki październikowe są fajne to oczywiście wiem,bo sama urodziłam sie 12 października 😁 😁
o widzisz to głowa do góry dzidzia wyjdzie jak jej sie zechce ps. ja tez byłam tą ostatnią z październikowych mam wszystkie miały bąble a ja czekałam czekałam płakałam wsciekałam sie i nic dopiero na ktg poszłam i położna przykazała ostry seks z męzem i podziałało co prawda po 12 godzinach ale mały wyszedł 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolajna1988 napisał(a):
witam. za prośbą mojej narzeczonej uprzejmie informuję, że dziś o godzinie 10.15 przyszedł na świat nasz synuś o imieniu Dominik.
🤪 🤪 🤪 🤪winszujemy!!!! 🤪 🤪 🤪
Luiza -super ze juz w domku rAZEM! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
Anulcia oj widze ze 40+2 na liczniku moj wyszedł dopiero 40+5 w tamtym roku w październiku atak na pocieszenie u nas 1 tamowała kolejke i dopiero jak urodziła to nastepne bąble ruszyły a pozatym dzieciaczki październikowe są bardzo fajne 😁jeszcze 3 dni wrzesnia zostały moze jednak bąbel bedzie z wrzesnia zycze Ci tego z całego serducha pozdrawiam wszystkie mamusie i brzusie



Hehe Dziękuje 😘 😘 może sie jeszcze załapie na wrzesień..chociaż wątpie 😁 A że Dzieciaczki październikowe są fajne to oczywiście wiem,bo sama urodziłam sie 12 października 😁 😁
o widzisz to głowa do góry dzidzia wyjdzie jak jej sie zechce ps. ja tez byłam tą ostatnią z październikowych mam wszystkie miały bąble a ja czekałam czekałam płakałam wsciekałam sie i nic dopiero na ktg poszłam i położna przykazała ostry seks z męzem i podziałało co prawda po 12 godzinach ale mały wyszedł 😁 😁 😁



Trza będzie wypróbować Twój sposób jak sie nic nie ruszy w najbliższych dniach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...